autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Германия глазами свежеиспеченного эмигранта (21/21)

V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: УмKа]
      18 июля 2022 в 09:15 Гілками

УмKа 18.07.2022 07:43 пишет:

Vovius 17.07.2022 22:26 пишет:

УмKа 17.07.2022 18:37 пишет:


В ответ на:

...



моє ти, нікчемне)) квіти колупати тільки я не колупаб квіти - я керую квітковим бізнесом ))
А колупати я , наприклад, можу землю, бо маю диплом ландшафтного архітектора, який признаний в Європі) а ще диплом вчителя англійської мови )
Тому колупатися ти можеш в причинних місцях, а не моїх навиках і вміннях )


ого, цілим бізнесом, крутотєнь то яка. а по факту, recognition цього всього достатньо наглядний - такі там не потрібні, бо цінність цього - нуль цілих нуль десятих. і розповідати що "там всьо плохо" - це просто смішно. треба бути реалістом і вміти визнавати чого ти вартий, а не розповідати як пагано жити в країнах, куди рвуться попасти звідусіль звідки тільки можна


ти тон би змінив. Я здається тебе не чіпала ні в цій темі ні вцілому. Чи ти нікчемне по життю?


застосування "тон" щодо написаного - це новий науковий прорив у способах і методах спілкування по суті, нагадивши людині, яка тобі абсолютно щиро допомогла у відповідь на твоє прохання, ти отримала відповідне до себе ставлення. також, досі не зрозуміло, що власне ти робиш у даному розділі, якщо по темі саме іміграції тобі сказати не мащо, а виходить тільки її засмічувати

Змінено Vovius (09:16 18/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: Vovius]
      18 июля 2022 в 09:25 Гілками

Vovius 18.07.2022 09:15 пишет:

УмKа 18.07.2022 07:43 пишет:

Vovius 17.07.2022 22:26 пишет:


В ответ на:

...



ого, цілим бізнесом, крутотєнь то яка. а по факту, recognition цього всього достатньо наглядний - такі там не потрібні, бо цінність цього - нуль цілих нуль десятих. і розповідати що "там всьо плохо" - це просто смішно. треба бути реалістом і вміти визнавати чого ти вартий, а не розповідати як пагано жити в країнах, куди рвуться попасти звідусіль звідки тільки можна


ти тон би змінив. Я здається тебе не чіпала ні в цій темі ні вцілому. Чи ти нікчемне по життю?


застосування "тон" щодо написаного - це новий науковий прорив у способах і методах спілкування по суті, нагадивши людині, яка тобі абсолютно щиро допомогла у відповідь на твоє прохання, ти отримала відповідне до себе ставлення. також, досі не зрозуміло, що власне ти робиш у даному розділі, якщо по темі саме іміграції тобі сказати не мащо, а виходить тільки її засмічувати


ти тут до чого? До допомоги чи до мого ставлення до Васька?
Ну якщо тобі аби погавкати, то продовжуй


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: Vovius]
      18 июля 2022 в 09:31 Гілками

Vovius 17.07.2022 22:26 пишет:

УмKа 17.07.2022 18:37 пишет:

Vovius 17.07.2022 17:18 пишет:


В ответ на:

...



або просто є такі, хто настільки нікчемний, що придатний лише там, приміром, квіти колупати, і нафіг такий в Європі не здався. тоді такі повертаються і радісно розповідають що там "всьо плохо"


моє ти, нікчемне)) квіти колупати тільки я не колупаб квіти - я керую квітковим бізнесом ))
А колупати я , наприклад, можу землю, бо маю диплом ландшафтного архітектора, який признаний в Європі) а ще диплом вчителя англійської мови )
Тому колупатися ти можеш в причинних місцях, а не моїх навиках і вміннях )


ого, цілим бізнесом, крутотєнь то яка. а по факту, recognition цього всього достатньо наглядний - такі там не потрібні, бо цінність цього - нуль цілих нуль десятих. і розповідати що "там всьо плохо" - це просто смішно. треба бути реалістом і вміти визнавати чого ти вартий, а не розповідати як пагано жити в країнах, куди рвуться попасти звідусіль звідки тільки можна


господи, те що ти свого часу звалив з України не означає що всі сплять і бачать щоб звалити.
І те що ти думаєш, що не хочуть тільки ті хто не знайде себе там говорить тільки про твоі власні комплекси
Чомусь у мене більше прикладів тих хто виїхав і повернувся захищати Україні, ніж них хто в бейбі боксах виізжав в ті країні в які прям всі хочуть виїхати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: miron]
      18 июля 2022 в 09:55 Гілками

miron 18.07.2022 00:25 пишет:

Меня улыбает эта волна эмигрантов с Украины - маникюрщицы, бровисты и парикмахеры. Все самое востребованное на родине, но не особо востребованное за рубежом. Работать на заводе или ферме западло...



А які драми розгортаються, ммм! «Как іто, налогі платіть?» «Как іто - нєльзя на дому?» «Как іто - мєстниє нє панімают нагаточкав со стразікамі?» (панімают - але дуже обмежена категорія, пов’язана із так би мовити сферою розваг).
Так і роблять бровкі і валосікі одне одному, замість на курси йти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: УмKа]
      18 июля 2022 в 09:58 Гілками

ладно, власне, було б на кого витрачати час. твоєму роздутому егоцентризму не сильно нашкодить, якщо я замість із мадам тп-«музчінимнєдалжни» буду спілкуватись із тими, хто тут обговорює таке, що більше відповідає тематиці розділу?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Сообщения: 2316
С нами с 05.02.2009

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: peredviznik]
      18 июля 2022 в 10:01 Гілками

peredviznik 18.07.2022 06:14 пишет:

_Pirat_ 18.07.2022 01:27 пишет:

miron 18.07.2022 00:25 пишет:

Меня улыбает эта волна эмигрантов с Украины - маникюрщицы, бровисты и парикмахеры. Все самое востребованное на родине, но не особо востребованное за рубежом. Работать на заводе или ферме западло...




люди бегут от войны, а не за пайкой пожирнее, если кто забыл


не хочу роздмухувати, але більшість прибігла з місць, де не пролунало жодного пострілу




і що? вони подивляться, порівняють, і якщо є куди повертатись в Україні і чим займатись, то наймовірніше повернуться
бо якщо у людина жила у своєму житлі, мала пристойний рівень доходу і відповідний рівень життя, то трохи абсурдно розпочинати все з нуля, жити по дешевих арендованих квартирах та працювати на примітивній роботі
інша справа, коли повертитись вже нема куди


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: Nofate]
      18 июля 2022 в 10:02 Гілками

Nofate 18.07.2022 09:55 пишет:

miron 18.07.2022 00:25 пишет:

Меня улыбает эта волна эмигрантов с Украины - маникюрщицы, бровисты и парикмахеры. Все самое востребованное на родине, но не особо востребованное за рубежом. Работать на заводе или ферме западло...



А які драми розгортаються, ммм! «Как іто, налогі платіть?» «Как іто - нєльзя на дому?» «Как іто - мєстниє нє панімают нагаточкав со стразікамі?» (панімают - але дуже обмежена категорія, пов’язана із так би мовити сферою розваг).
Так і роблять бровкі і валосікі одне одному, замість на курси йти.


о, да. в нас тут вже кишить «дипломованими спеціалістами по роботі з нігтями», об‘явами «дівчюлі всі бігом на ногтюлі» і таке інше. кажеш їм що в Канаді на більшість діяльностей подібного роду потрібна ліцензія і страхівка, потім зі сміхом дивишся як у них відпадає щелепа і видається потік слів про «зажравшихся буржуїв» чи таке щось подібне. тьху.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
101 год за рулем, Munchen, DE
Сообщения: 8144
С нами с 16.06.2005

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: Васюня]
      18 июля 2022 в 10:28 Гілками

Офигеть. Начали за здравие, закончили за упокой.

Вот чем мне нравятся украинцы - сруцца даже если это никому не нужно, прут локтями даже когда есть свободное место, хамят когда есть возможность пройти мимо.

Ничего не поменялось за тот десяток лет как я уехал, даже революция достоинства, война и десятки тысяч смертей ничему не научили.





Змінено Tibor (10:31 18/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Германия глазами свежеиспеченного эмигранта [Re: Васюня]
      18 июля 2022 в 10:53 Гілками

Тема закрыта, как переросшая во взаимные пререкания, которые сейчас ни к чему!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 28997

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія