autoua
×
Autoua.netФорумSuzuki форум

Освежить тему по SX4 (5/6)

энтузиаст *
Кузнецовск
Сообщения: 362
С нами с 07.04.2015

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      29 ноября 2021 в 13:14 Гілками

Vladocaster 25.11.2021 15:22 пишет:

Нову. Заміна фокусу зріла уже певний час. Дивився і бу ринок, але нічого такого, щоб вкластися в бюджет і що б задовольняло - не підібрав навіть на етапі вибору марки/моделі. Тому переключився на варіанти нової в кредит. З основних варіантів розглядав аутлендер (відпав через солідні габарити і потенційно солідне споживання пального) і опель грандленд (цікавий автомобіль за свою ціну, приємний економічний мотор, але не хотілося зв‘язуватися з євро 6 у цьому конкретному випадку - навіть на форумі були відгуки про несправності системи адблу на цих моторах). В якийсь момент довелося покатати сім‘ю на батьковому добло, який всередині значно просторіший за фокус, але зі своїм 1.4 на гмо ну нікуди не поспішає, м‘яко кажучи) я вирішив дещо переглянути вимоги до машини і згадав за SX4. Сходив на тест, порахував кредит і зробив перший внесок. Отаке. Вражень поки вище криші - перший автомобіль з салону, але прийнятим рішенням поки-що задоволений. Хотілося незаморочений надійний автомобіль, експлуатація якого буде по максимуму безпроблемна - це була одна з основних вимог. Також до рішення спонукав дефіцит авто що дістався уже і нас та й вихід нового покоління, про яке ще нічого не відомо. Та й чекати хто-зна скільки.

А, також хотілося, щоб у машині була якась родзинка. Другий фокус, як на мене, все ж кайфовий у керуванні - я дуже люблю їздити за його кермом. І для мене це була цого родзинка. У сузукі роль цієї родзинки для мене грає повний привод. Так, він не найкрутіший і далеко не найбільш трушний, але він є і це гріє душу, якщо чесно) На фокусі бували моменти, коли хотілося б, аби він був)

Десь так. По машині вражень поки нема особливих - всього 30 км проїхав, але уже зацінив посадку повище.



Ну как машинка, нравиться? А подождать новую до весны c-kross не хотели?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: delf23]
      30 ноября 2021 в 13:09 Гілками

Та поки проїхав кілометрів 60 всього, але в цілому я задоволений. Зручна, компактна, автомат. Містом їздити стало значно легше і приємніше. З незручностей: салонне дзеркало чомусь постійно в поле огляду потрапляє і ліва передня стійка трохи більше огляд перекриває. Але не критично, можна звикнути. Б/к показує витрату 7,6 на сотню, але поки заправками не перевірю покази б/к, то за витрату стверджувати не буду. Експлуатація покаже. На фокусі б/к показував один в один із заправками)

Нову модель чекати не хотів. На той момент не було достатньо інфи яким буде новий автомобіль, що привезуть до нас, яку ціну поставлять. Фотки побачив наступного після внесення броні дня та й презентували офіційно наступного дня після того як забрав машину) Можу сказати, що лікті кусати не хотілося, що не почекав. Не сильно хотів машину нової моделі перших років випуску, зазвичай у нових продуктів можуть проявлятися дитячі болячки. А хотілося по максимуму безпроблемну тачку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      1 января 2022 в 11:51 Гілками

Vladocaster 30.11.2021 13:09 пишет:

. Б/к показує витрату 7,6 на сотню, але поки заправками не перевірю покази б/к, то за витрату стверджувати не буду.




Вчора заправився, то по чеку вийшло 8,3 на сотню, тоді як б/к показував майже постійно 8, а перед самою заправкою раптом 7,9 (спускався по Теліги)))). Режим швидше змішаний, ніж чисто місто, без ранково-вечірніх заторів, майже завжли грію до тепла в салоні, бо мала дитина. Середня по борткомпу - 25 км/год. По-моєму, дуже добре, враховуючи автомат, повний привод. Фокус би показав 9,5, думаю. Або й більше трохи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 729
С нами с 19.11.2007

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      11 февраля 2022 в 17:47 Гілками

Vladocaster 01.01.2022 11:51 пишет:


Вчора заправився, то по чеку вийшло 8,3 на сотню, тоді як б/к показував майже постійно 8



По опыту наблюдений в течении 10+ тыс БК показывает не средний расход за весь пробег до сброса (как должен по мануалу), а последние несколько сот КМ. Если наездить километров 500 без сброса на разных режимах, будет врать на 0,3-0,5 литра. Чаще 0.3. Если заправиться, проехать 200 км за день по трассе и опять заправится, будет 1 в 1. У меня так, во всяком случае. КЛО Вентус, Киев и область. Расход реальный 7. Если по трассе долго и быстро 7.5. Если по городу без пробок 6-6,5. Смотря на сколько без пробок. Полный привод, механика.

Змінено boot-a (17:49 11/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: boot-a]
      12 февраля 2022 в 19:09 Гілками

От я сьогодні якраз про таке думав. Здається, що навіть не за останні кілька сот, а навіть кілька десят кілометрів - дуже часто змінюються показники при їзді по місту. Скотитися по Теліги від Дорогожичів до Почайної - і в мене уже -0.2 літра на сотню покаже) от тому всі й жаліються на розбіжності з вимірами по баку, бо похибка набігає при їзді в різних режимах. А комп, скоріш за все, рахує правильно. Хто-зна, мені така логіка поки не дуже подобається, хоча і є певний бенефіт.

Раз зайшла мова про витрату пального, то пару тижнів тому катався в Кропивницький туди, назад і по місцю трохи - вийшло 7,3 за 715 км. Причому назад їхав із доволі сильним зустрічно- боковим вітром, що на швидкості 110 автомат включав 5-ту, а 6-ту вже не хотів. Туди комп показав щось 6,7. В дорозі машина не глушилася на зупинках, бо немовля в салоні)

Змінено Vladocaster (19:24 12/02/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      1 июля 2022 в 17:56 Гілками

Доречі, якщо кому цікаво, то поїздив трохи у спеку (+33-34 С) зі сканером elm. Айфонівська прога показує мало параметрів, але мені була цікава температура двигуна. Вийшло, що стандартна температура коливалася в межах 90-92 градусів, зрадка й ненадовго підіймаючись до 93. Корки, кондиціонер, спека.

Змінено Vladocaster (19:08 01/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Atoll2007]
      18 июля 2022 в 00:37 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ну вот при пробеге под 100тыщ нарисовался и первый баг - перестали включаться 1я и задняя передачи (МКПП). Это было еще до войны, но желание и руки дошли написать только сейчас.

На сервис гнать было влом, решил сам.

Поднял накладку рычага, увидел проблему - пластиковая шайба фиксирующая тросик переключения передач треснула, тросил слетел с болта. Болт на рисунке отметил стрелкой. Тросик с проушиной - одеваешь обратно и все ОК, передачи переключаются, можно ехать.

Ну вот при пробеге под 100тыщ нарисовался и первый баг - перестали включаться 1я и задняя передачи (МКПП). Это было еще до войны, но желание и руки дошли написать только сейчас


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Gosh1]
      18 июля 2022 в 00:38 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Но возник вопрос как закрепить там тросик опять. Иначе он болтается влево-вправо и может слететь в любой момент.

Но возник вопрос как закрепить там тросик опять. Иначе он болтается влево-вправо и может слететь в любой момент


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Gosh1]
      18 июля 2022 в 00:40 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Сверлить для шплинта прям на машине не снимая -страшно. Дальше разбирать - тоже страшно. Болт что характерно "членоподобный", с головкой. Пробовал булавкой закрепить - ненадежно

Сверлить для шплинта прям на машине не снимая -страшно. Дальше разбирать - тоже страшно

Змінено Gosh1 (00:41 18/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Gosh1]
      18 июля 2022 в 00:42 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Но выход нашелся - просто затянул пластиковым хомутом

Но выход нашелся - просто затянул пластиковым хомутом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Gosh1]
      18 июля 2022 в 00:44 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Вот как-то так. Ну понятно потом хомут откусил, обратно все собрал... И все ОК, с февраля ездит без проблем

Вот как-то так. Ну понятно потом хомут откусил, обратно все собрал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Освежить тему по SX4 [Re: boot-a]
      18 июля 2022 в 14:39 Гілками

boot-a 11.02.2022 17:47 пишет:


По опыту наблюдений в течении 10+ тыс БК показывает не средний расход за весь пробег до сброса (как должен по мануалу), а последние несколько сот КМ. Если наездить километров 500 без сброса на разных режимах, будет врать на 0,3-0,5 литра. Чаще 0.3. Если заправиться, проехать 200 км за день по трассе и опять заправится, будет 1 в 1. У меня так, во всяком случае. КЛО Вентус, Киев и область. Расход реальный 7. Если по трассе долго и быстро 7.5. Если по городу без пробок 6-6,5. Смотря на сколько без пробок. Полный привод, механика.




У себе такого не спостерігав. Незалежно від відстані БК бреше на 10%, тобто похибка мультиплікативна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10574
С нами с 14.05.2007

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Gosh1]
      22 июля 2022 в 14:43 Гілками

Gosh1 18.07.2022 00:42 пишет:

Но выход нашелся - просто затянул пластиковым хомутом



Хіба проблема купити стопорну шайбу? Думаю знайдеш в любому відділі метизів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 729
С нами с 19.11.2007

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Нафаня]
      22 июля 2022 в 21:25 Гілками

Нафаня 18.07.2022 14:39 пишет:

boot-a 11.02.2022 17:47 пишет:


По опыту наблюдений в течении 10+ тыс БК показывает не средний расход за весь пробег до сброса (как должен по мануалу), а последние несколько сот КМ. Если наездить километров 500 без сброса на разных режимах, будет врать на 0,3-0,5 литра. Чаще 0.3. Если заправиться, проехать 200 км за день по трассе и опять заправится, будет 1 в 1. У меня так, во всяком случае. КЛО Вентус, Киев и область. Расход реальный 7. Если по трассе долго и быстро 7.5. Если по городу без пробок 6-6,5. Смотря на сколько без пробок. Полный привод, механика.




У себе такого не спостерігав. Незалежно від відстані БК бреше на 10%, тобто похибка мультиплікативна.



Вот 10% никогда не наблюдал. Хотя регистрирую все заправки по привычке езда на газе на прошлой машине... Всегда меньше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: boot-a]
      24 июля 2022 в 10:38 Гілками

Раз така п‘янка, то вчора заправився. По б/к 9 рівно, по факту 9,5. Це за 273 км пробігу, абсолютно все по місту (Львів), без траси. Пробіги короткі, кондюк включений завжди.

Може, хто знає ємейл якийсь сузуківський, типу кастомер саппорта? Не наші дилери, а якийсь глобальний контакт. Я б запитав, бо мене такий алгоритм не дуже влаштовує, то хоча б хотілося дізнатися яка ж там логіка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 4
С нами с 16.02.2020

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      16 августа 2022 в 11:58 Гілками

Постоянно вношу данные в программу.
Заправляю до полного, при этом, стараюсь часто не бывать на заправках, а значит, лью по 30-40 литров.
Постоянно разница между тем, что показывают приборы и тем, что рассчитывает программа составляет 0,5 литра. При чём, приборы показывают меньший расход.
Жаловался официалам, но ничего не ответили.
Возможно это как-то связано с тем, что если мерять скорость по GPS и по приборам, то приборы показывают где-то на 5 км/час меньше, чем по GPS (телефоны разные использовал и несколько подряд, скорость изменялась при круизе, т.е. езде с постоянной скоростью)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      14 ноября 2022 в 12:33 Гілками

Vladocaster 24.07.2022 10:38 пишет:

Раз така п‘янка, то вчора заправився. По б/к 9 рівно, по факту 9,5. Це за 273 км пробігу, абсолютно все по місту (Львів), без траси. Пробіги короткі, кондюк включений завжди.

Може, хто знає ємейл якийсь сузуківський, типу кастомер саппорта? Не наші дилери, а якийсь глобальний контакт. Я б запитав, бо мене такий алгоритм не дуже влаштовує, то хоча б хотілося дізнатися яка ж там логіка




На вихідних пройшов ТО-1, все ок, але знайшли запотівання на задніх амортизаторах. Сказали кілька тисяч покататися й заїхати ще раз, оглянути. Такі справи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 830
С нами с 28.03.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      18 января 2023 в 18:13 Гілками

1. Со времен старых SX4 на форумах известная тема: БК показывает расход на 0,2-0,4 ниже реального.
2. Странно, на моем старом SX4 с АКП и климатом постоянно - расход менее указанного выше. Давно подозревал, что сказки об экономичности вариатора просто сказки, еще одно подтверждение.
3. Главное. Задние амортизаторы SX4 - слабое место. Известная история, у меня была. Они текут, официалы меняют из по кругу с приехавших машин. Получая почасовую оплату).
Потому когда амортизаторы умрут окончательно - купите Sachs подходящие по VIN, поменяйте на оф сервисе и забудьте о них навсегда.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Specu]
      20 января 2023 в 14:35 Гілками

1. Так отож, у мене різниця до 0,5 літра доходить майже завжди у різних режимах. Імхо, якийсь специфічний алгоритм, напевно. Може, щось не враховує, хто-зна… Незручно.
2. Якщо мова йде про 9,5, то це виключно місто, спальник-центр, пробіги корткі, кондєй, затори, стоянка з включеним кондиціонером. Ну от такий режим попався на цю заправку. Так то в середньому по чекам у мене в районі 7,6-7,8 за весь час, давно не перераховував. Гідроавтомат, до речі, не варіатор.
3. Та так і зроблю, напевно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 501
С нами с 28.12.2013

Re: Освежить тему по SX4 [Re: Vladocaster]
      14 февраля 2023 в 17:52 Гілками

Кому цікаво, то вже з‘явилися ціни на новий S-Cross

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумSuzuki форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 83780

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія