autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Техника для ЗСУ

СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Техника для ЗСУ
      16 августа 2022 в 14:55 Гілками

Роз'яснить, будь ласка, яки документи треба на передачу техніки для ЗСУ. У 2015 можна було просто передати ЗСУ авто та і все. Ніхто не запитував документи. Зараз набагато складніше - треба передати право власності. Зараз у мене є варіант - знайшли зписаний БРДМ, який був куплений цивільною особою як "корпус БРДМ-2 N XYZ12345" - тобто металолом. Зараз знайшли спонсора, якій може фінансувати його "доведення до ладу". Але на нього не буде ніяких документів, крім видаткової накладний на корпус БРДМ. Звісно, цей БРДМ буде відправлений "на нуль" і не буде використовуватися у цивільному житті. Но військові мають сумніви, що у них не буде проблем з такою "обновою", тому що їм, з якихось причин, треба його "брати на баланс", а не просто "їздить, поки він може". Як можна це оформити?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2521
С нами с 14.04.2010

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      16 августа 2022 в 17:16 Гілками

sigma 16.08.2022 14:55 пишет:

Роз'яснить, будь ласка, яки документи треба на передачу техніки для ЗСУ. У 2015 можна було просто передати ЗСУ авто та і все. Ніхто не запитував документи. Зараз набагато складніше - треба передати право власності. Зараз у мене є варіант - знайшли зписаний БРДМ, який був куплений цивільною особою як "корпус БРДМ-2 N XYZ12345" - тобто металолом. Зараз знайшли спонсора, якій може фінансувати його "доведення до ладу". Але на нього не буде ніяких документів, крім видаткової накладний на корпус БРДМ. Звісно, цей БРДМ буде відправлений "на нуль" і не буде використовуватися у цивільному житті. Но військові мають сумніви, що у них не буде проблем з такою "обновою", тому що їм, з якихось причин, треба його "брати на баланс", а не просто "їздить, поки він може". Як можна це оформити?




Як варіант - договір пожертви відповідній в/ч індивідуально визначеного рухомого майна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36253
С нами с 01.10.2005

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      16 августа 2022 в 18:45 Гілками

Не знаю, як буде з БРДМ, а от із звичайною автівкою, яку після ДТП розібрали на запчастини, таке не проходило у МРЕО. Дуже давно було. Давали якийсь акт експертизи чи списання внаслідок тоталу, здавалися у МРЕО держномери, залишалися довідки окремо на кузов та двигун, а зібрати знов це до купи та поставити на облік вже було неможливо. Хтось купив той двигун заради цілого блоку, а пошкоджений кузов пішов у металобрухт.

ЗІ. На баланс як одиницю техніки, наскільки розумію, їм потрібно для бухгалтерії, щоб щоб можна було закупати соляру та ін.

Змінено spd (18:54 16/08/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Техника для ЗСУ [Re: spd]
      16 августа 2022 в 18:52 Гілками

Отож. Я не можу передати військовим корпус від БРДМ. Вони не можуть таке взяти на облик. І конструктор з корпуса + двігун +... теж їм не можна. Або БРДМ, або ничого
Капець, подарок не можна, а віджатий у орків БРДМ можна. Ну не оформлювати же це як віджатий...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36253
С нами с 01.10.2005

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      16 августа 2022 в 19:17 Гілками

Якщо проводити аналогію з бухобліком цивільної установи - запчастину з документами на неї теоретично можна якось отримати для ремонту вже наявного в них аналогу, у якого пошкоджено корпус. Далі чи своїми силами (господарським способом) відремонтувати, якщо є така можливість, чи віддати у спеціалізовану ремонтну установу. Там же ж бюджетні кошти та порядки, це капець яка бюрократія. Хай конкретна військова бухгалтерія поміркує, як це зробити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Техника для ЗСУ [Re: spd]
      17 августа 2022 в 08:57 Гілками

Не може бухгалтерія нічого придумати Зараз обмірковують варіант "іду по зеленке, бачу БРДМ з надписом 'викінуто у сміття' ну я його і підібрав". Але це не влаштовує спонсора. Йому треба акт безкоштовної передачі.

Змінено sigma (08:58 17/08/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36253
С нами с 01.10.2005

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      17 августа 2022 в 09:46 Гілками

Можливо, підприємства, які займаються відновленням бронетехніки, мають таку можливість - "легалізувати" окремо кузов та запчастини до "статусу" справного БРДМ? Тоді передати їм.
Чи ще такий варіант, але не знаю, як це зараз з точки зору законодавства. По аналогії з авто. Складали ж люди саморобні авто та реєстрували якось. Аби все було законно придбано. Сертифікація там чи щось таке. Ще експертні організації робили висновок щодо відповідності стандартам при переобладнанні вантажних бусів у пасажирські. До речі, якщо не помиляюсь, наш форумчанин Kirill_vaz має відношення до переобладнання звичайної техніки у спеціальну. Але це краще у нього спитати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2521
С нами с 14.04.2010

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      17 августа 2022 в 13:34 Гілками

sigma 16.08.2022 18:52 пишет:

Отож. Я не можу передати військовим корпус від БРДМ. Вони не можуть таке взяти на облик. І конструктор з корпуса + двігун +... теж їм не можна. Або БРДМ, або ничого
Капець, подарок не можна, а віджатий у орків БРДМ можна. Ну не оформлювати же це як віджатий...




Але і БРДМ передати не можете - бо це обєкт, обмежений в цивільному обороті.
Невже немає шассі з двигуном, до яких цей кузов можна передати як "ремкомплект"? Списується пальне ж на одиницю техніки, а не на кузов чи шассі (в т.ч., після капремонту)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14709
С нами с 06.04.2009

Re: Техника для ЗСУ [Re: sigma]
      2 сентября 2022 в 18:50 Гілками

віддайте просто в добробат якийсь, зробіть фото та й все
в чому проблема?
офіційна вч його не візьме на баланс навіть якщо ви зробите документи.такий гемор нікому не треба, тут таких валом, нема кому їх ремонтувати:))) краще мобілізуйтесь якщо руки правильно стоять - більше буде пользи.
техніки тяжкоі насправді вистачає на фронті і в вч \зсу нгу\
треба в основному джипи, буси, легкові 4х4 можна високі, тут питань нема
п.с. мені уаз-и, буханки давали особисто - вч тупо не хоче цей хлам на баласт (баланс) брати )) так і користуємось і ремонтуємо і заправляємо за власний кошт а ви про бардак ...

Змінено sashakiev (18:54 02/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3362

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія