autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

Голуб 2 потрібні поради

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Голуб 2 потрібні поради
      24 августа 2022 в 20:41 Гілками

Доброго вечора, вийшли ввечері в парк прогулятися, з гнізда випало десь дитинча горлиці. Мусив не залишати комусь на нічну здобич, забрав додому. Питання, це не голуб, котрий і мене з‘їсть, як це дитинча і чим кормити? Саме воно ще не їсть і не п‘є. І що з ним робити? Потрібно якось виходити та спровадити в природу. Дякую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Голуб 2 потрібні поради [Re: orys]
      24 августа 2022 в 21:10 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

З власного досвіду - пташеня скоріше всього помре

А на рахунок що з ним робити? Його ніде не приймуть - як я колись голуба в -25 підібрала з лапками відмороженими, зайшла в ветклініку запитати - мене вигнали) голуба виходила на площадці 9 поверху біля батареї - годували всі) він очухався і полетів )

З власного досвіду - пташеня скоріше всього помре А на рахунок що з ним робити. Його ніде не приймуть - як я колись голуба в -25 підібрала з лапками відмороженими, зайшла в ветклініку запитати - мене вигнали) голуба виходила на площадці 9 поверху біля батареї - годували всі) він очухався і полетів )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Голуб 2 потрібні поради [Re: УмKа]
      24 августа 2022 в 21:24 Гілками

УмKа 24.08.2022 21:10 пишет:

З власного досвіду - пташеня скоріше всього помре

А на рахунок що з ним робити? Його ніде не приймуть - як я колись голуба в -25 підібрала з лапками відмороженими, зайшла в ветклініку запитати - мене вигнали) голуба виходила на площадці 9 поверху біля батареї - годували всі) він очухався і полетів )




Нє, ну це власне зовні голуб, котрий самостійно ходить на см. 20 підлітає, наразі сховався під диван та певно спить. Зовні він великий та здоровий. Якось йому слід вдовбити, що то є вода, а то є їжа (голубів любимо), але ж цього бовдура малого як навчити Був би звичайний, то в тих інстинкт пищати і в рота заглядати, день пищать, а потім самі жеруть за 3-х все підряд зі смітника. А це дикий птах. Зерно є, їсти є що, але ж


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Голуб 2 потрібні поради [Re: orys]
      24 августа 2022 в 22:49 Гілками

А ти не боїшся що він з болячками?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7644
С нами с 05.12.2013

Re: Голуб 2 потрібні поради [Re: orys]
      24 августа 2022 в 22:50 Гілками

Нюшанниково звони.
Выше телефон
Ирина там толковая проконсультирует


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Голуб 2 потрібні поради [Re: УмKа]
      25 августа 2022 в 09:22 Гілками

УмKа 24.08.2022 22:49 пишет:

А ти не боїшся що він з болячками?




Я з голубами десь 3+ роки. Вона здорова, просто злеток. Інші полетіли, а це на землю сіло і все. Біда в іншому, воно не їсть і не п‘є, з 5 ранку промучились, ніяк. Запихав, але я не фахівець, ще травмую чи задавлю. Варіант вибрав такий, виніс до своєї «отари» у двір. Воно ходить, спостерігає за ними, бачу вже листочок дзьобала, повторяла те саме над зерниною. Це природа, або виживе, або хтось з‘їсть. Вдома 100% помре, вже не вперше з дикими птахами ситуація. Знайшов дерево, де вони гніздилися, але на ньому нікого вже немає, лише їхній послід, тобто батьки його покинули. Якщо до вечора навчиться їсти сама, заберу на ніч знову, поки на дистанційці - доглядатиму, вчитиму літати (не вперше ). Вдома це позитив, лише б їло та пило і нехай собі живе.
Просто ця птаха відрізняється від дворової сарани, доволі примхлива, як сойка (двічі намагався пташенят виходити, болісно втрачати, дитині 22, але закарбувалося в пам‘яті).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2939

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія