autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Блок-пости (5/9)

V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15549
С нами с 22.05.2007

Re: Блок-пости [Re: Mangust]
      2 сентября 2022 в 20:13 Гілками

Mangust 02.09.2022 19:30 пишет:

Djohny 02.09.2022 19:07 пишет:


Сонцю не треба казати що робити, вона сама по реакції розуміє що щось косорезить та виправляє,



Гля, у вас прям вот так?
В ответ на:

Женился узбек на украинке. Ну там медовый месяц, то да сё. А потом он ей говорит:
- Слушай, жена, вот когда я буду приходить с работы и у меня тюбетейка на левый бок сдвинута, значит, я ласковый буду, подарки дарить буду, любить буду. А когда тюбетейка на правый бок - я злой буду, бить тебя буду.
Она ему отвечает:
- Дорогой, вот когда ты придёшь домой с работы, а у меня руки на груди сложены - значит, и ласки тебе будут, и борщ и плов приготовлен, а если ты придёшь, а у меня руки в боки, то учти, МНЕ ПОФИГ, НА КАКУЮ СТОРОНУ ТВОЯ ТЮБЕТЕЙКА!






Де ти самка собаки камеру заховав?
(Це жарт, на всяк випадок попереджаю)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: Блок-пости [Re: orys]
      2 сентября 2022 в 20:27 Гілками

orys 02.09.2022 20:02 пишет:

І я не розумію, чому я з пошкодженою спиною, кульгаючи взяв автомата і стріляв, тягав мішки на укріпрайон, пхав машини, зливав з дозволу з-за кордону керівника підприємства під обстрілами з ємності сотнями літрів солярку для тероборони, хоча на думку більшості тут, міг би «заработать», а всі інші кивали п‘ятами на Львів, тощо, а тепер мені тикають і від бог-зна кого отримую за правду в лице, що я брехун




бо тоді ти писав таке:

orys 20.03.2022 08:47 пишет:


Сам обмежено придатний до служби (з-за травми ще в 2015 р.) і не служив, пішов до міськради, взяли дані, але стояти на блокпосту не можу, тягати вагу не можу…




Змінено BorisB (20:28 02/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Блок-пости [Re: Djohny]
      2 сентября 2022 в 20:52 Гілками

Djohny 02.09.2022 18:47 пишет:

УмKа 02.09.2022 14:49 пишет:

Ant-ua 02.09.2022 14:37 пишет:


В ответ на:

...




Пока ничего не пишут, что и откуда.


це ж треба )) ти прям інформатор і без тебе мапу тривог ніхто не бачить )))
Нам без тебе ніяк)
Пропоную тебе на зарплату за форум ))


місяц чи два тому тебе ще можна було читати, зараз з тебе якийсь негатив пре. Може відпочінь? Чи не роби того що ти почала останнім часом, чи навпаки роби те що зараз не робиш.. Розумію що тобі пофіг що в мене тягнеться рука знову занести тебе до ігнору, але якщо так зробить більшість? Таня, у всіх бувають бздики, навіть Джульсон декілька тижнів отрутою плювалась, але можна зрозуміти коли це тимчасове, а коли вже переходить межу то якось ....Без образ.


ух ты, даже Джонни не выдержал, и кроме того смог выдать читабельный и более того меткий текст. Представляю сколько усилий это стоило и что должно было сподвигнуть
Интересно, кто следующий "Брут"..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15320
С нами с 24.11.2011

Re: Блок-пости [Re: Mangust]
      2 сентября 2022 в 20:52 Гілками

Mangust 02.09.2022 20:02 пишет:

junior 02.09.2022 19:52 пишет:


Проблема трохи в іншому, блок пости прибирати немає необхідності, щоб зникли затори



Нет проблемы вообще. Не нравится - не езди. Мне не понравилось, я с мая не выезжаю за пределы Киева. Ну страдаю, да Аж кушать не могу.
Зы: номер машины начинается с буквы АН) поэтому я решил, что нам пока нечего больше делать за пределами Киева



Серьозно? Цивілізований підхід


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Блок-пости [Re: BorisB]
      2 сентября 2022 в 21:10 Гілками

BorisB 02.09.2022 20:27 пишет:

orys 02.09.2022 20:02 пишет:

І я не розумію, чому я з пошкодженою спиною, кульгаючи взяв автомата і стріляв, тягав мішки на укріпрайон, пхав машини, зливав з дозволу з-за кордону керівника підприємства під обстрілами з ємності сотнями літрів солярку для тероборони, хоча на думку більшості тут, міг би «заработать», а всі інші кивали п‘ятами на Львів, тощо, а тепер мені тикають і від бог-зна кого отримую за правду в лице, що я брехун




бо тоді ти писав таке:

orys 20.03.2022 08:47 пишет:


Сам обмежено придатний до служби (з-за травми ще в 2015 р.) і не служив, пішов до міськради, взяли дані, але стояти на блокпосту не можу, тягати вагу не можу…







Саме так, але незважаючи на це робив те, що описано вище. Тоді всі злилися в єдине ціле і допомагали один одному всі без виключення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Блок-пости [Re: Lacett]
      2 сентября 2022 в 21:15 Гілками

Lacett 02.09.2022 20:52 пишет:

Djohny 02.09.2022 18:47 пишет:

УмKа 02.09.2022 14:49 пишет:


В ответ на:

...



це ж треба )) ти прям інформатор і без тебе мапу тривог ніхто не бачить )))
Нам без тебе ніяк)
Пропоную тебе на зарплату за форум ))


місяц чи два тому тебе ще можна було читати, зараз з тебе якийсь негатив пре. Може відпочінь? Чи не роби того що ти почала останнім часом, чи навпаки роби те що зараз не робиш.. Розумію що тобі пофіг що в мене тягнеться рука знову занести тебе до ігнору, але якщо так зробить більшість? Таня, у всіх бувають бздики, навіть Джульсон декілька тижнів отрутою плювалась, але можна зрозуміти коли це тимчасове, а коли вже переходить межу то якось ....Без образ.


ух ты, даже Джонни не выдержал, и кроме того смог выдать читабельный и более того меткий текст. Представляю сколько усилий это стоило и что должно было сподвигнуть
Интересно, кто следующий "Брут"..


а це колись взагалі можна було читати? від такої тупізни може ж дах поїхати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Блок-пости [Re: Djohny]
      2 сентября 2022 в 21:22 Гілками

Djohny 02.09.2022 20:10 пишет:

Mangust 02.09.2022 19:22 пишет:

В ответ на:

навіть Джульсон декілька тижнів отрутою плювалась,



А коли це було? Я щось пропустив такий саспенс


то ти тоді політику не читав коли Джульсон з Костєю лаялась. Вона потім сама писала що трохи погарячкувала. Коли півмертве фтуа було чи не єдиним джерелом інформації такі речі закарбовуються.
По темі - хоч блокпости мені особисто приносять деякі незручності але я за те щоб до перемоги їх залишити пригадуючи переваги які вони робили (але! Не в тому форматі якому вони були наприклад 26.02 коли на блок-постах були м'яко кажучи не всі в адекваті)




Я ту Политичку вообще частью автоуа не считаю. А уж читать ее и писать.... увольте :-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
38 лет (17 лет за рулем), Ирпень
Сообщения: 15986
С нами с 12.08.2008

Re: Блок-пости [Re: Mangust]
      2 сентября 2022 в 21:25 Гілками

Mangust 02.09.2022 19:27 пишет:

-Виталя- 31.08.2022 15:02 пишет:


Яку користь вони несуть?




ув тов хейтеры блок-постов. Окей, по вашей заявке их уберут. А в случае очередного шухера вы придете сторить ихзаново? Вы представляете, какой это труд? Бетон, мешки с песком, окопы укрепления по флангам?



Сьогодні, як почало темніти, десь о 20й годині, поліція перевіряла одиноко топаючих хлопців - дивилися телефон, документи. Не на блок посту, а просто на вулиці. Молодці

Змінено Irish@ (21:26 02/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64787
С нами с 10.10.2005

Re: Блок-пости [Re: junior]
      2 сентября 2022 в 21:26 Гілками

junior 02.09.2022 20:52 пишет:


Серьозно?



Еще как серьезно. "Люди работают, люди в курсе"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15549
С нами с 22.05.2007

Re: Блок-пости [Re: Lacett]
      2 сентября 2022 в 21:30 Гілками

Lacett 02.09.2022 20:52 пишет:

Djohny 02.09.2022 18:47 пишет:

УмKа 02.09.2022 14:49 пишет:


В ответ на:

...



це ж треба )) ти прям інформатор і без тебе мапу тривог ніхто не бачить )))
Нам без тебе ніяк)
Пропоную тебе на зарплату за форум ))


місяц чи два тому тебе ще можна було читати, зараз з тебе якийсь негатив пре. Може відпочінь? Чи не роби того що ти почала останнім часом, чи навпаки роби те що зараз не робиш.. Розумію що тобі пофіг що в мене тягнеться рука знову занести тебе до ігнору, але якщо так зробить більшість? Таня, у всіх бувають бздики, навіть Джульсон декілька тижнів отрутою плювалась, але можна зрозуміти коли це тимчасове, а коли вже переходить межу то якось ....Без образ.


ух ты, даже Джонни не выдержал, и кроме того смог выдать читабельный и более того меткий текст. Представляю сколько усилий это стоило и что должно было сподвигнуть
Интересно, кто следующий "Брут"..



Мабуть тому що раніше я сюди ходив постібатись та не зважав на негатив, зараз прийшов час коли або позбавлятись від тих хто тягне в лайно або таки потонути у ньому. Як в житті так й у спілкуванні. Якщо людина з тобою на різних полюсах то краще позбавити себе від спілкування з нею, е ще для кого жити та жити у здоровому глузді. Нема зайвого позитиву вибач писати ...( Слово тільки москальською є, українською нема хай буде нісенітницю) та сміятись з реакції, тепер хочеться спілкуватись з однодумцями. Мабуть тому я останнім часом пишу тільки у профільних темах та тільки іноді у загальних. Позитиву мало та самому вже не вистачає.. нажаль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Блок-пости [Re: Defas]
      2 сентября 2022 в 21:59 Гілками

Defas 02.09.2022 19:46 пишет:

Mangust 31.08.2022 20:48 пишет:

Кто еще "усталатвайны", отписывайтесь.




я втомився, можна йти додому?
[*****] з цими пластиковими мішками. 2-3 місяці на сонці і вони просто в руках розвалюються.


Есть такая беда. Сцук, а какие они за несколько дней тяжелые становятся. Хрен подвинеш потом если надо
Помогает или любая техническая пленка или просто покрасить чем под руку попадется. Да-да именно покрасить. Не на долго, но помогает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Блок-пости [Re: Irish@]
      2 сентября 2022 в 22:07 Гілками

Irish@ 02.09.2022 21:25 пишет:

Mangust 02.09.2022 19:27 пишет:

-Виталя- 31.08.2022 15:02 пишет:


Яку користь вони несуть?




ув тов хейтеры блок-постов. Окей, по вашей заявке их уберут. А в случае очередного шухера вы придете сторить ихзаново? Вы представляете, какой это труд? Бетон, мешки с песком, окопы укрепления по флангам?



Сьогодні, як почало темніти, десь о 20й годині, поліція перевіряла одиноко топаючих хлопців - дивилися телефон, документи. Не на блок посту, а просто на вулиці. Молодці



Ну значит чем-то вызвали подозрение.

В марте у нас так на блоке вызвала подозрение дама дет 35-ти. НЕ МЕСТНАЯ. Идет пешком. В направлениях путается. Прошмонали по верхам. 4-е мобилы, более 5-ти карт банковских, несколько запечатаных стартовых пакетов...

Ну как-бы уже первое напряжение спало ( примерно конец месяца был или уже апрель даже... Вызвали СОГ, передали. А в первых числах марта 200%% растреляли-бы. Оказалась наркоманка-закладчица из соседнего района.

Так что если кого-то проверяют, значит проверяемый дал какой-то повод.
Вот чего у меня сыновей ни разу не проверяли, не тормозили, не паковали? Ведут себя согласно ситуации в стране, а не качают права.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64787
С нами с 10.10.2005

Re: Блок-пости [Re: kkk_GAZ240]
      2 сентября 2022 в 22:11 Гілками

kkk_GAZ240 02.09.2022 22:07 пишет:


более 5-ти карт банковских, Оказалась наркоманка-закладчица



у меня 5 банк карт с собой всегда, но я не наркоман
Расстреляют если шо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Блок-пости [Re: Djohny]
      2 сентября 2022 в 22:14 Гілками

Djohny 02.09.2022 20:10 пишет:

ти тоді політику не читав коли Джульсон з Костєю лаялась. Вона потім сама писала що трохи погарячкувала.



Ну было... У всех были нервы. Просто поняли что порем какую-то хню. И думаю теперь точно посремся только для поддержания имиджа И то сложно будет.

Вот честно - с удовольствием вместе щас-бы кофейку выпил-бы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Блок-пости [Re: Mangust]
      2 сентября 2022 в 22:16 Гілками

Mangust 02.09.2022 22:11 пишет:

kkk_GAZ240 02.09.2022 22:07 пишет:


более 5-ти карт банковских, Оказалась наркоманка-закладчица



у меня 5 банк карт с собой всегда, но я не наркоман
Расстреляют если шо?



Ну там и карты странные были и в направлении куда идет путалась... Есть способы проверить.
Полиция подтвердила потом что мы правильно задержали.

А тебя за что? То что мы друг-другу не нравимся не повод :):)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Блок-пости [Re: kkk_GAZ240]
      2 сентября 2022 в 22:42 Гілками

Кожного дня проїжджаю блок пост або на Житомирській або на Борщагівці.
Зупиняють виключно АН і ВВ. Якось не по собі від цього. Хоча зрозуміло чому.

Щойно їхала по одеській трасі - на БЦ всіх перевіряли документи і утворилась гарна пробка, але це не напрягає. На наступному блок пості тільки пригальмомували всі, без перевірки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Блок-пости [Re: УмKа]
      2 сентября 2022 в 23:08 Гілками

на север скатайся... прозрееш. Я за день бывает на Бровары по три и больше раз мотаюсь. Еслиб не спецпропуск целый день и стоял-бы на КП

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 1649
С нами с 19.12.2008

Re: Блок-пости [Re: УмKа]
      2 сентября 2022 в 23:28 Гілками

УмKа 02.09.2022 22:42 пишет:

Кожного дня проїжджаю блок пост або на Житомирській або на Борщагівці.
Зупиняють виключно АН і ВВ. Якось не по собі від цього. Хоча зрозуміло чому.

Щойно їхала по одеській трасі - на БЦ всіх перевіряли документи і утворилась гарна пробка, але це не напрягає. На наступному блок пості тільки пригальмомували всі, без перевірки



На днях проезжал блок пост в Чабанах, грузовиком, стал во вторую полосу, а она как на зло медленнее ивсех идёт, ну и доезжаю до блок поста, смотрю везде стоят ребята в камуфляже, а у меня во второй полосе патрульный.Приготовил заранее паспорт, опустил окно, а он мне сходу покажи техосмотр , говорю вон наклейка висит на стекле, короче неинтересен был ему мой паспорт, права, техпаспорт. Главное чтоб техосмотр был

Змінено Chief20 (23:28 02/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Madagascar
Сообщения: 3621
С нами с 22.10.2008

Re: Блок-пости [Re: kkk_GAZ240]
      3 сентября 2022 в 00:02 Гілками

В ответ на:

Еслиб не спецпропуск целый день и стоял-бы на КП



С утра иногда проверяют на вїезд в Киев, практически уже не помню,когда проверяли на выезд.
Даже на въезд пробка больше связана с тем,что хитрож лезут не в свой ряд,а сердобольные их потом пускают. В двух рядах для обычных людей чаще пропускают, чем проверяют.
Так что,не стоит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5367
С нами с 16.12.2003

Re: Блок-пости [Re: Mitchell]
      3 сентября 2022 в 12:38 Гілками

Mitchell 03.09.2022 00:02 пишет:

В ответ на:

Еслиб не спецпропуск целый день и стоял-бы на КП



С утра иногда проверяют на вїезд в Киев, практически уже не помню,когда проверяли на выезд.
Даже на въезд пробка больше связана с тем,что хитрож лезут не в свой ряд,а сердобольные их потом пускают. В двух рядах для обычных людей чаще пропускают, чем проверяют.
Так что,не стоит.



+1
Вчера дали день отдыха после дежурства, поехал на мото в гости на дачу, через Ирпень. Обратно возвращаюсь - стоит девушка с автоматом. Очереди нет, думаю - пообщаюсь. Спрашиваю: посвідчення показати? Она: не треба. Я: може, хоча б пароль сказати? Она: та не треба, їдьте вже!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 15159

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія