autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

Кішки/коти вашого двора

старый писатель ***
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 735
С нами с 24.08.2010

Кішки/коти вашого двора
      28 августа 2022 в 19:52 Гілками

Здається, була така тема, або пости в якійсь темі, - не знайшла.

Зараз, коли у кожного другого в домі є кіт або собака, природнім є підгодовування таких самих хвостиків у дворі, на вулиці, які не мають люблячих господарів. У мене завжди з собою в сумці є сухий або пакетик вологого корму.
Власне, написання цього тексту спонукала реакція сусідів на це. У дворі давно живе кішка, яка двічі на рік приносить кошенят, отака плодовита виявилась.Крім неї та її дітей, які залишаються у дворі, періодично зявляються приблуди, які також хочуть їсти. Але виявляється. що не всі такі добрі до них, як я.

"Добрі люди" спочатку забили всі отвори у підвали, мотивуючи тим, що коти там "гадять", а зараз не задоволені тим, що їх годують, тому що їм "воняет". Зовсім недавно в кущі біля будинку прибилося маленьке кошеня з пошкодженою лапкою, яке не виходить з тих кущів. Підгодовую декілька тижнів, до себе не підпускає, якесь зовсім дике. Але весь час жалібно мявчить. Що сьогодні я почула від якогось типа на парковці, коли годувала це мале, навіть не дозволю собі відтворити.

Власне, хочу запитати, можливо хтось знає, чи є якісь волонтерські організації, які можуть зайнятись стерилізацією таких кішок, щоби не зявлялись на світ не бажані для людей тварини? Які можуть таких кошенят прихистити від людей?

А як у ваших дворах відносяться до таких тварин?

Всі, хто був у Туреччині, особливо у Стамбулі, мабуть звернули увагу, як там відносяться до вуличних котів. Я була просто шокована такою турботою Чи будемо ми колись як турки в цьому питанні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5713
С нами с 28.05.2008

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      28 августа 2022 в 20:46 Гілками

Власне, коти мене не напрягають. Я кошатник. Мене напрягає сонм старих бабць, що з усієї округи несуть мені під вікна помиї.. "Здєсь котікав кормят?.." Брудні пакети, папір, посуд, мухи, смердіж.. Хоча є й такі що годують і прибирають. Але це радше виключення.

Змінено lopez (21:17 28/08/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3238
С нами с 31.08.2006

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      29 августа 2022 в 00:53 Гілками

Michelle 28.08.2022 19:52 пишет:

Здається, була така тема, або пости в якійсь темі, - не знайшла.

Зараз, коли у кожного другого в домі є кіт або собака, природнім є підгодовування таких самих хвостиків у дворі, на вулиці, які не мають люблячих господарів. У мене завжди з собою в сумці є сухий або пакетик вологого корму.
Власне, написання цього тексту спонукала реакція сусідів на це. У дворі давно живе кішка, яка двічі на рік приносить кошенят, отака плодовита виявилась.Крім неї та її дітей, які залишаються у дворі, періодично зявляються приблуди, які також хочуть їсти. Але виявляється. що не всі такі добрі до них, як я.

"Добрі люди" спочатку забили всі отвори у підвали, мотивуючи тим, що коти там "гадять", а зараз не задоволені тим, що їх годують, тому що їм "воняет". Зовсім недавно в кущі біля будинку прибилося маленьке кошеня з пошкодженою лапкою, яке не виходить з тих кущів. Підгодовую декілька тижнів, до себе не підпускає, якесь зовсім дике. Але весь час жалібно мявчить. Що сьогодні я почула від якогось типа на парковці, коли годувала це мале, навіть не дозволю собі відтворити.

Власне, хочу запитати, можливо хтось знає, чи є якісь волонтерські організації, які можуть зайнятись стерилізацією таких кішок, щоби не зявлялись на світ не бажані для людей тварини? Які можуть таких кошенят прихистити від людей?

А як у ваших дворах відносяться до таких тварин?

Всі, хто був у Туреччині, особливо у Стамбулі, мабуть звернули увагу, як там відносяться до вуличних котів. Я була просто шокована такою турботою Чи будемо ми колись як турки в цьому питанні?




З чим стикнулась саме я. Київ, Позняки.
4 дома поруч, десь з деяток дорослих котів.
припустимо, 3 кота - інши кішки.
Кожні 4 місяці якась з кішок, чи декілька - вагітніє.
Є тьотя, котра їх підгодовує. Завжди та в кожному дворі вона є.
Я перераховую своїй тьоті кошти на годування, тисну на мозок іншим, що потрібно стерілізувати. Але проблема з стерілізацією - в післяопераційної перетримці. Ще можно знайти клініку, що безкоштовно стерілізує тварину по волонтерському посвідченню, але це тільки стерілізація. Не післяопераційний період.
Тому, при наявності тисячи грн - простерілізувати та перетримати можливості нема ( Бо там де стерілізують безкоштовно - нема післяопераційної перетримки, а там де є перетримка - стерілізація коштує від 1000 грн + післяопераційна перетримка 150грн*10 днів.
В своєму дворі я переказую два раза на місяць кошти на годування + те що виносять сусіди. Але стерілізувати фінансів не вистачає.
Тисну, щоб не просто - ойунаскотенятканародились, а шукали одразу власників кошенятам.
Туреччину я би не ідеалізувала. Побудувати будиночки, наставити плошек з водою та їжею - то не вірішення питання кількості тварин.
Шостий місяц я в Німеччіні - жодного кота на вулиці. В містах всі стерильні, практично всі з чіпами. Собак, котів нема на вулиці.
Зато чуть морду дурі одній не набила. Каже - а що то такє, нема котів на вулицях?? я думала діточкам взяти погратися...
Я кажу - а коли додому повернетесь, що з тим кошенятком?
Ой, ну що, тут котів на вулиці нема. Побігає тиждень, та хтось підбере..
Оций менталітет полєном не перехрєначіть ((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 735
С нами с 24.08.2010

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Veltem]
      29 августа 2022 в 10:52 Гілками

Four Paws - посилання на сторінку ТОВ "Чотири лапи Україна", яке займається безкоштовною стерилізацією вуличних тварин. Працюють за графіком, який оновлюють на своїй сторінці. Які подальші умови для тварин після стерилізації - невідомо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      30 августа 2022 в 22:39 Гілками

Michelle 28.08.2022 19:52 пишет:

Здається, була така тема, або пости в якійсь темі, - не знайшла.

Зараз, коли у кожного другого в домі є кіт або собака, природнім є підгодовування таких самих хвостиків у дворі, на вулиці, які не мають люблячих господарів. У мене завжди з собою в сумці є сухий або пакетик вологого корму.
Власне, написання цього тексту спонукала реакція сусідів на це. У дворі давно живе кішка, яка двічі на рік приносить кошенят, отака плодовита виявилась.Крім неї та її дітей, які залишаються у дворі, періодично зявляються приблуди, які також хочуть їсти. Але виявляється. що не всі такі добрі до них, як я.

"Добрі люди" спочатку забили всі отвори у підвали, мотивуючи тим, що коти там "гадять", а зараз не задоволені тим, що їх годують, тому що їм "воняет". Зовсім недавно в кущі біля будинку прибилося маленьке кошеня з пошкодженою лапкою, яке не виходить з тих кущів. Підгодовую декілька тижнів, до себе не підпускає, якесь зовсім дике. Але весь час жалібно мявчить. Що сьогодні я почула від якогось типа на парковці, коли годувала це мале, навіть не дозволю собі відтворити.

Власне, хочу запитати, можливо хтось знає, чи є якісь волонтерські організації, які можуть зайнятись стерилізацією таких кішок, щоби не зявлялись на світ не бажані для людей тварини? Які можуть таких кошенят прихистити від людей?

А як у ваших дворах відносяться до таких тварин?

Всі, хто був у Туреччині, особливо у Стамбулі, мабуть звернули увагу, як там відносяться до вуличних котів. Я була просто шокована такою турботою Чи будемо ми колись як турки в цьому питанні?


В Киеве подвалы запрещено замуровывать, по решению КМР, можно писать заявы на обеспечение доступа, а тем кому в подвалах гадят - слать в першее эротическое и совет жить не в подвале, а в своей квартире.
По поводу отлова дикого котенка c целью отнести его в клинику можно обратится в KARG, кураторством и пристрйоством они не занимаются.
По поводу стерилизации - это только самостоятельно, иначе это не работает у нас, увы. Чтобы не держать неделю на передержке после операции, можно делать стерилизацию через боковой надрез с саморассасывающимися швами, такой способ применяется для уличных животных, которых негде держать. Я так на даче кошку стерилизовал, она в первую же ночь вылезла из попоны и с первого дня вернулась к обычной жизни, разве что антибиотики кололи пару дней.
У нас во дворах к животным хорошо относятся, везде миски с водой жару, жильцы кормят, коты живут в подвалах, я лично не сталкивался с идиотами здесь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 735
С нами с 24.08.2010

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: GreenMile]
      31 августа 2022 в 18:32 Гілками

GreenMile 30.08.2022 22:39 пишет:

В Киеве подвалы запрещено замуровывать, по решению КМР, можно писать заявы на обеспечение доступа, а тем кому в подвалах гадят - слать в першее эротическое и совет жить не в подвале, а в своей квартире.



Дякую за документ, шукала щось подібне. Знаю ще, що міськрадою була прийнята ел.петиція про визнання котів частиною екосистеми Києва і сприянню їхньої безпеки. Та тільки це не узаконено ніяким документом, щоби тикнути в начальника КП або ЖЕКа.

В ответ на:

По поводу отлова дикого котенка c целью отнести его в клинику можно обратится в KARG, кураторством и пристрйоством они не занимаются.



Сайт не працює, але знайшла їх в ФБ. Вони займаються тільки дуже складними випадками.

В ответ на:

У нас во дворах к животным хорошо относятся, везде миски с водой жару, жильцы кормят, коты живут в подвалах, я лично не сталкивался с идиотами здесь.



Повезло котам з вашим двором


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7149
С нами с 12.11.2013

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      1 сентября 2022 в 10:09 Гілками

В чём везение? В том что с помощью людей каждая кошка приводит в год по десятку котят, и эти тысячные стада везде бегают?
В итоге зверья больше, кормить нужно больше, волонтеры не справляются, службы тоже.
Стерилизовать нужно, а потом кормить, а не перекладывать проблемы на других.

Ну и как итог, горы мусора, коробок, плошки, жрачки везде разбросанных, и дерьмо.
Отличная помощь, так держать. Засрём дружно город.

Змінено Cirax (10:12 01/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      3 сентября 2022 в 17:49 Гілками

Michelle 28.08.2022 19:52 пишет:



А як у ваших дворах відносяться до таких тварин?

Всі, хто був у Туреччині, особливо у Стамбулі, мабуть звернули увагу, як там відносяться до вуличних котів. Я була просто шокована такою турботою Чи будемо ми колись як турки в цьому питанні?




Це больна тема, ситуація аналогічна, але все це ще агресивніше, оскільки антикотятники по-тихому намагаються впіймати/завезти, отравити, постійні сутички, а у воєнний період було вже і мордобиття. Але більша частина будинку - хворі на тваринах, підбирають бездомних тварин і вони є домашніми улюбленцями, тому я в протистоянні не один. Але моє відношення покормити/полікувати. З кошенятами якось вирішується природньо.
Я ще кормлю голубів (є місце, де колись вибивали коври, а потім там активно почали збиратися ханиги зранку до ночі, там смітники + трансформаторна, але то заважає людям) Років з 3 тому я та небайдужі вийшли неодноразово, один раз за допомогою газу пояснили, що часи змінюються і за пропозицією двірника, котрому значно простіше прибирати щоденно місце за голубами, аніж за алкашами/наркоманами/бомжами. Так і є то місце харчування голубів. Але ж ось на днях 2 ночі впіймав на гарячому одного антикотятника (бувший замполіт), котрий з мішечка на місці корміння голубів в рукавицях розкидав бите скло Звісно, що то потрібно мати в голові то робити, але в голуба точно в голові розуму більше, аніж в того ідіота, щоб скло не їсти. Я зробив простіше, розмістив у вайбергрупу будинку, а його ж однолітка 60+ який кошатник/собачатник/пташатник поставив йому під око печатку. Отак і живемо. А ще на місце, де їдять голуби час від часу прориваються кури, а це вже вибачте, в одну курку входить більше аніж в 15 голубів і вони доволі активно розганяють всіх і все з‘їдають, а також котяче і собаче (санітари ). А були ще і молоді півні, котрі б‘ються, не сильно прогониш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Кішки/коти вашого двора [Re: Michelle]
      7 сентября 2022 в 19:19 Гілками

Michelle 31.08.2022 18:32 пишет:


Дякую за документ, шукала щось подібне. Знаю ще, що міськрадою була прийнята ел.петиція про визнання котів частиною екосистеми Києва і сприянню їхньої безпеки. Та тільки це не узаконено ніяким документом, щоби тикнути в начальника КП або ЖЕКа.


Что значит не узаконено, если это постановление миськрады с подписью и печатью?

ЗАКОН УКРАЇНИ №586-XIV "Про місцеві державні адміністрації":
"Стаття 6. Акти місцевих державних адміністрацій
На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів - накази.
Розпорядження голів місцевих державних адміністрацій, прийняті в межах їх компетенції, є обов'язковими для виконання на відповідній території всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами."

Michelle 31.08.2022 18:32 пишет:


Сайт не працює, але знайшла їх в ФБ. Вони займаються тільки дуже складними випадками


Нет, они занимаются всем, просто у них приоритет - животные в экстренных ситуациях, берете трубочку, звоните диспетчеру и в течении какого-то времени они занимаются отловом животных с целью лечения и т.д. Во избежание - я состою и в группе ФБ и в группе в телеге, так что инфа 146%.

Змінено GreenMile (19:24 07/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3617

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія