autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл (2/3)

подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: Eugen3d]
      20 сентября 2022 в 13:50 Гілками

Eugen3d 20.09.2022 13:42 пишет:

Якщо не було контакту с маршруткою (а на відео здається, що не було) - то водію маршрутки максимум, що загрожує, це створення аварійної ситуації. Але якби було відео хоча б на 3-5 секунд раньше, було б трошки ясніше.
У мотовода той самий випадок, коли треба було бити маршрутку (розумію, що не дуже того і хотілось, особливо, на мотоциклі), а не намагатись спочатку прискорюватись аби проскочити перехрестя на миготливий зелений, а потім з усіх сил виправлятись, роблячи себе повністю винним в подальшому ДТП.
Треба мати мужність гальмувати, а не прискорюватись на миготливий зелений


Все одно без варіантів для мото, навіть якби він вдарив маршрутку. Я декілька разів передивився відео. Жовтий вже загорівся ще до того як мотик виїхав на перехрестя. Там основне це виїзд на заборонений сигнал на перехрестя, що і спричинило ДТП. От як би він на миготливий зелений в’їхав, тоді маршрутка таки мала проблеми. А так, сам собі наробив проблем.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 13:53 Гілками

DKTigra 20.09.2022 13:45 пишет:

Абрвалг 20.09.2022 12:38 пишет:

А кто будет виноват, интересно?
по идее маршрутка ( хотя вспоминая чувака а vw? которому в Жарькове дали 10ку...), если бы мотык в нее ударил. А так, нету тела нету дела, и виноватых нет или виноват мотык и он чинит жигули?



Якщо світлофор працював синхронно, то обидва. Один проїхав на забороняючий сигнал, інший виконував поворот ліворуч, не надав переваги у русі мотоциклу, що рухався у зустрічному напрямку.


Світлофор працює синхронно. І в мене питання, яку перевагу повинна дати маршрутка, якщо мотик поїхав на заборонений сигнал світлофора?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 14:15 Гілками

vit_lik 20.09.2022 13:53 пишет:

Світлофор працює синхронно. І в мене питання, яку перевагу повинна дати маршрутка, якщо мотик поїхав на заборонений сигнал світлофора?



А де у ПДР написане, що треба давати перевагу тільки тим, хто їде на дозвільний сигнал?

Може з тієї сторони взагалі світлофор не працює й для опонента це перехрестя - нерегульоване. Знати про це в момент маневрування ти не можеш. В ПДР це враховано, в твоїх викладках - ні.

Змінено DKTigra (14:15 20/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11403
С нами с 20.09.2001

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 14:16 Гілками

vit_lik 20.09.2022 13:53 пишет:

DKTigra 20.09.2022 13:45 пишет:

Абрвалг 20.09.2022 12:38 пишет:

А кто будет виноват, интересно?
по идее маршрутка ( хотя вспоминая чувака а vw? которому в Жарькове дали 10ку...), если бы мотык в нее ударил. А так, нету тела нету дела, и виноватых нет или виноват мотык и он чинит жигули?



Якщо світлофор працював синхронно, то обидва. Один проїхав на забороняючий сигнал, інший виконував поворот ліворуч, не надав переваги у русі мотоциклу, що рухався у зустрічному напрямку.


Світлофор працює синхронно. І в мене питання, яку перевагу повинна дати маршрутка, якщо мотик поїхав на заборонений сигнал світлофора?



По ПДР у маршруткі немає опції їхати наліво, коли зустрічним червоний. Для неї тільки єдине правило - дати зустрічним дорогу.
Але, як я вже писав вище, тут важлива швидкість мота і можливість водія маршрутки його побачити.
До речі, де це перехрестя?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 14:17 Гілками

DKTigra 20.09.2022 14:15 пишет:


А де у ПДР написане, що треба давати перевагу тільки тим, хто їде на дозвільний сигнал?

Може з тієї сторони взагалі світлофор не працює й для опонента це перехрестя - нерегульоване. Знати про це в момент маневрування ти не можеш. В ПДР це враховано, в твоїх викладках - ні.




Тобто я можу виїхати на червоне, влупити того, хто повертає ліворуч і суд визнає його винним?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: Traveler]
      20 сентября 2022 в 14:23 Гілками

Traveler 20.09.2022 14:17 пишет:

Тобто я можу виїхати на червоне, влупити того, хто повертає ліворуч і суд визнає його винним?



Суд не визнає невинним тебе.

А його - залежитиме від багатьох факторів, наприклад якщо в нього була допсекція - то точно ні. В іншому випадку - може бути.

Тому я й не виконую поворот ліворуч, якщо не впевнений, що зустрічний поток зупиняється, або я можу виконати цей поворот безпечно незалежно від того, який сигнал горить для зустрічного потоку

Змінено DKTigra (14:25 20/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: maksym]
      20 сентября 2022 в 14:34 Гілками

Біля пам’ятника Пушкіну.
Так водій маршрутки і дав проїхати всім. Потім почав повертати. А вже потім, мот на заборонений сигнал світлофора, виїхав на перехрестя, де вирішив показати як він вміє кататися на боку мотика Тобто маршрутка аж ніяк йому в цьому не заважала. Бо інакше було би ДТП з маршруткою. А його не було. І навіть створення аварійну ситуацію маршрутці не припишеш. Бо Він пропустив всіх і ні як не міг здогадатися, що водій мотика захоче поїхати на заборонений сигнал світлофора.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 14:37 Гілками

vit_lik 20.09.2022 14:34 пишет:

Бо Він пропустив всіх і ні як не міг здогадатися, що водій мотика захоче поїхати на заборонений сигнал світлофора.



Яким чином водій маршрутки на момент повороту знав, чи був заборонений сигнал світлофора для водія мотоциклу чи ні? Та чи взагалі цей світлофор працював з тієї сторони?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: Traveler]
      20 сентября 2022 в 14:53 Гілками

Traveler 20.09.2022 14:17 пишет:

DKTigra 20.09.2022 14:15 пишет:


А де у ПДР написане, що треба давати перевагу тільки тим, хто їде на дозвільний сигнал?

Може з тієї сторони взагалі світлофор не працює й для опонента це перехрестя - нерегульоване. Знати про це в момент маневрування ти не можеш. В ПДР це враховано, в твоїх викладках - ні.




Тобто я можу виїхати на червоне, влупити того, хто повертає ліворуч і суд визнає його винним?




такі наші реалії
поворот ліворуч очевидний, виїзд на червоний ще треба довести - купа експертиз і іншого лайна яке працює як хоче і не завжди як треба

я так трохи не попав повертаючи ліворуч а в мене влупився таксист який їхав позаду з великою швидкістю і вирішив об’їхати мене на з правої сторони а по зустрічній уже в момент коли я повертав, мєнти (2003 рік) так і сказали - якби не три свідки які бачили що таксист виїхав на зустрічну вже ПІСЛЯ початку мого маневру зробили б винним мене і пофіг що таксиста на зустрічній взагалі не мало бути


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 14:59 Гілками

DKTigra 20.09.2022 14:37 пишет:

vit_lik 20.09.2022 14:34 пишет:

Бо Він пропустив всіх і ні як не міг здогадатися, що водій мотика захоче поїхати на заборонений сигнал світлофора.



Яким чином водій маршрутки на момент повороту знав, чи був заборонений сигнал світлофора для водія мотоциклу чи ні? Та чи взагалі цей світлофор працював з тієї сторони?


Водій діє в рамках свого світлофора. Він покидає перехрестя на заборонений сигнал світлофора. І спрогнозувати він не може, що хтось захоче порушити ПДД і поїхати покататись на боку на заборонений сигнал світлофора. А от здогадатися він повинен від цього: «Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.» І не має значення чи згоріла лампочка в світлофорі з іншої сторони, чи може щось зламалось там. Це вже не його справа. Його справа виїхати з перехрестя, особливо на вже забороняючий сигнал світлофора. І також його справа, розраховувати на те, що ніхто не поїде на заборонений сигнал світлофора.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: Disnake]
      20 сентября 2022 в 15:05 Гілками

Disnake 20.09.2022 14:53 пишет:

Traveler 20.09.2022 14:17 пишет:

DKTigra 20.09.2022 14:15 пишет:


А де у ПДР написане, що треба давати перевагу тільки тим, хто їде на дозвільний сигнал?

Може з тієї сторони взагалі світлофор не працює й для опонента це перехрестя - нерегульоване. Знати про це в момент маневрування ти не можеш. В ПДР це враховано, в твоїх викладках - ні.




Тобто я можу виїхати на червоне, влупити того, хто повертає ліворуч і суд визнає його винним?




такі наші реалії
поворот ліворуч очевидний, виїзд на червоний ще треба довести - купа експертиз і іншого лайна яке працює як хоче і не завжди як треба

я так трохи не попав повертаючи ліворуч а в мене влупився таксист який їхав позаду з великою швидкістю і вирішив об’їхати мене на з правої сторони а по зустрічній уже в момент коли я повертав, мєнти (2003 рік) так і сказали - якби не три свідки які бачили що таксист виїхав на зустрічну вже ПІСЛЯ початку мого маневру зробили б винним мене і пофіг що таксиста на зустрічній взагалі не мало бути


Так тут на відео, так само, майже як в тебе. Там порушив таксист. А тут мотик виїхав на заборонений сигнал світлофора. Там люба експертиза покаже - виїзд на заборонений сигнал світлофора. Що спричинило ДТП. От якби відео не було, то ще можно було питатися доказувати, що мотик в’їхав на зелений. А так, поїхав чітко на перехрестя, Куба не мав права їхати. І це його рішення поїхати на забороняючий сигнал, а не дії від повертаючої маршрутки. От як ти не міг спрогнозувати що таксист порушить правила, так і водій маршрутки так само.
Ну і чомусь всі забувають, що маршрутка на відео спокійно повернула. А вже після цього там катався на боку мотик.

Змінено vit_lik (15:09 20/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Борисполь
Сообщения: 958
С нами с 10.01.2014

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 15:06 Гілками

vit_lik 20.09.2022 14:59 пишет:

DKTigra 20.09.2022 14:37 пишет:

vit_lik 20.09.2022 14:34 пишет:

Бо Він пропустив всіх і ні як не міг здогадатися, що водій мотика захоче поїхати на заборонений сигнал світлофора.



Яким чином водій маршрутки на момент повороту знав, чи був заборонений сигнал світлофора для водія мотоциклу чи ні? Та чи взагалі цей світлофор працював з тієї сторони?


Водій діє в рамках свого світлофора. Він покидає перехрестя на заборонений сигнал світлофора. І спрогнозувати він не може, що хтось захоче порушити ПДД і поїхати покататись на боку на заборонений сигнал світлофора. А от здогадатися він повинен від цього: «Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.» І не має значення чи згоріла лампочка в світлофорі з іншої сторони, чи може щось зламалось там. Це вже не його справа. Його справа виїхати з перехрестя, особливо на вже забороняючий сигнал світлофора. І також його справа, розраховувати на те, що ніхто не поїде на заборонений сигнал світлофора.



Керуючись сигналами світлофору водій може приймати лише рішення про виїзд чи не виїзд на перехрестя. На прийняття рішення про поворот, коли маршрутка вже на перехресті, світлофор не впливає взагалі, там єдина вимога щодо зустрічного транспорту - пропустити всіх (навіть тих, хто на червоний, на боку, без мізків, без прав, номерів і аптечки)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 15:07 Гілками

vit_lik 20.09.2022 14:59 пишет:

Водій діє в рамках свого світлофора.



А де на його світлофорі видно, що в опонента теж заборонений сигнал? Вот я знаю світлофор, де є лівий поворот, й де зовсім не так (принаймні було рік тому) та зустрічному потоку горить дозвільний сигнал.

Доведи мені з відео, яке з боку водія маршрутки, що світлофор у зустрічному напрямку був взагалі увімкнений, та на ньому був заборонений сигнал.

Доведи також, що на момент зйомки відео другий мотоцикліст теж перетнув перехрестя на заборонений сигнал. Це до того, як з'являться покази свідків й іншої інформації, якої нема на час здійснення зйомки = прийняття рішення водієм машрутки про здійснення повороту ліворуч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: Коробка]
      20 сентября 2022 в 15:13 Гілками

Коробка 20.09.2022 15:06 пишет:

vit_lik 20.09.2022 14:59 пишет:

DKTigra 20.09.2022 14:37 пишет:


В ответ на:

...




Яким чином водій маршрутки на момент повороту знав, чи був заборонений сигнал світлофора для водія мотоциклу чи ні? Та чи взагалі цей світлофор працював з тієї сторони?


Водій діє в рамках свого світлофора. Він покидає перехрестя на заборонений сигнал світлофора. І спрогнозувати він не може, що хтось захоче порушити ПДД і поїхати покататись на боку на заборонений сигнал світлофора. А от здогадатися він повинен від цього: «Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.» І не має значення чи згоріла лампочка в світлофорі з іншої сторони, чи може щось зламалось там. Це вже не його справа. Його справа виїхати з перехрестя, особливо на вже забороняючий сигнал світлофора. І також його справа, розраховувати на те, що ніхто не поїде на заборонений сигнал світлофора.



Керуючись сигналами світлофору водій може приймати лише рішення про виїзд чи не виїзд на перехрестя. На прийняття рішення про поворот, коли маршрутка вже на перехресті, світлофор не впливає взагалі, там єдина вимога щодо зустрічного транспорту - пропустити всіх (навіть тих, хто на червоний, на боку, без мізків, без прав, номерів і аптечки)


Горазд, хай буде так. Бо є ще не синхронні світлофори. Но я про це відео. Де маршрутка таки пропустила мотик і поїхала далі. А от мотик, таки на цьому відео, грубо порушив ПДД виїхавши на заборонений сигнал світлофора.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 15:21 Гілками

DKTigra 20.09.2022 15:07 пишет:

vit_lik 20.09.2022 14:59 пишет:

Водій діє в рамках свого світлофора.



А де на його світлофорі видно, що в опонента теж заборонений сигнал? Вот я знаю світлофор, де є лівий поворот, й де зовсім не так (принаймні було рік тому) та зустрічному потоку горить дозвільний сигнал.

Доведи мені з відео, яке з боку водія маршрутки, що світлофор у зустрічному напрямку був взагалі увімкнений, та на ньому був заборонений сигнал.

Доведи також, що на момент зйомки відео другий мотоцикліст теж перетнув перехрестя на заборонений сигнал. Це до того, як з'являться покази свідків й іншої інформації, якої нема на час здійснення зйомки = прийняття рішення водієм машрутки про здійснення повороту ліворуч.


Так само можна просити доказати, що того мотика було видно. І що він не вискочив з-за авто, на великій швидкості і не поїхав на перехрестя.
Так я згоден, що повертаючи ліворуч, треба чекати щоб всі проїхали. Бо є в нас світлофори де тобі вже червоне, а зустрічному ще зелене. І там постійно такі ДТП в бок повертаючому. От там винен повертаючи. А от тут на відео винен мотик і я впевнений шо водію маршрутки нічого не буде. І ще я впевнений, знаючи це перехрестя, що водій мотика, повний за що і отримав від життя урок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 15:23 Гілками

vit_lik 20.09.2022 15:13 пишет:

Горазд, хай буде так. Бо є ще не синхронні світлофори. Но я про це відео. Де маршрутка таки пропустила мотик і поїхала далі. А от мотик, таки на цьому відео, грубо порушив ПДД виїхавши на заборонений сигнал світлофора.



Та не так. Ти вже погодився на те що бувають асинхронні світлофори, але знов про заборонений сигнал (якого б не було у асинхронному світлофорі, з відео неможливо зрозуміти чи світлофор синхронний, чи ні, чи взагалі працює для зустрічного потоку).

Доведи, що він виїхав на заборонений маючи з інформації тільки відеозапис. Вся інформація, що є у водія маршрутки на момент прийняття рішення про здійснення повороту ліворуч, відображена на відеозаписі.

Той, хто повертає, не знає, у якому режимі працює світлофор, бо він бачить виключно сигнали для свого напрямку руху. Він не може встановити - синхронний чи не синхронний режим роботи у світлофора.

Вчора був синхронний, а сьогодні вже - асинхронний - але виявити це він не може, та й за ПДР - це не його справи. Він повинен дати дорогу незалежно від сигналів світлофору (за винятком додаткової секції у своєму напрямку руху).

Змінено DKTigra (15:26 20/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 15:34 Гілками

DKTigra 20.09.2022 15:23 пишет:

vit_lik 20.09.2022 15:13 пишет:

Горазд, хай буде так. Бо є ще не синхронні світлофори. Но я про це відео. Де маршрутка таки пропустила мотик і поїхала далі. А от мотик, таки на цьому відео, грубо порушив ПДД виїхавши на заборонений сигнал світлофора.



Та не так. Ти вже погодився на те що бувають асинхронні світлофори, але знов про заборонений сигнал (якого б не було у асинхронному світлофорі, з відео неможливо зрозуміти чи світлофор синхронний, чи ні, чи взагалі працює для зустрічного потоку).

Доведи, що він виїхав на заборонений маючи з інформації тільки відеозапис. Вся інформація, що є у водія маршрутки на момент прийняття рішення про здійснення повороту ліворуч, відображена на відеозаписі.


Да в легку це доводиться. Береться схема роботи світлофора. І перегляд відео. І любий експерт скаже, що мотик виїхав на жовтий на перехрестя. А от як би подивитися відео, трохи раніше, я чомусь впевнений що мотики вискочили з-за авто. І водій маршрутки їх просто не бачив. І навіть подумати не міг, що мотик вирішить от так розбитися об землю. І варіант шо водій маршрутки завиткал не варіант. Там завжди на цьому перехресті дурдом і всі місцеві звикли його дуже обережно проїзжати і дивитись в усі сторони. Тому і пішу, що мотик скоріше за все не місцевий і не знав, що це перехрестя просто так не проскочиш. Там як не маршрутка так люди йдуть під колеса, чи авто виїздять в два ряди на право і потім один ряд їде на ліво з однієї сторони, чи з інщої по диогоналі його проїзжають, чи ще щось.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 15:48 Гілками

vit_lik 20.09.2022 15:34 пишет:

Да в легку це доводиться. Береться схема роботи світлофора. І перегляд відео.



І щонайменш - свідки, що побачать, що світлофор працював з боку мотоцикліста.

Де це все на відео? Воно відноситься до встановлення чи є вина водія мотоциклу, але не має аж ніякого відношення до вини водія маршрутки.

Розкажи мені - чи завжди ти, виконуючи на такому перехресті поворот, отримуєш довідку, що саме в цей час та цю секунду світлофор працюватиме саме у такому режимі, та звертаєшся ти по допомогу до когось, щоб зрозуміти, що цей світлофор з того боку дійсно працює? ПДР цього в тебе не вимагає, але ж ти зараз даєш саме такий алгоритм.

Всієї цієї інформації нема у водія й не може бути, коли він приймає рішення про здійснення повороту. Тому й в ПДР прописане безумовно дати дорогу ТС, що рухаються у зустрічному напрямку.

Ти бачиш на відео те, чого там немає. Це не проблема, коли ти дивишся відео, але коли ти таким же чином дієш за рулем автівки - може мати наслідки.

Змінено DKTigra (17:25 20/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
56 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3590
С нами с 28.05.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: vit_lik]
      20 сентября 2022 в 16:57 Гілками

Кілька слів від стороннього спостерігача моторуху в славному місті жита та миру.
Віталій, привіт!
Так як я раніше не мав такого щастя спостерігати весь той "кордебалєт" що вичворяють відбиті на всі голови славні представники списку на премію Дарвіна, то зараз це щастя можу споглядати щоденно з вікна.
Якщо, то це Корбутовка.
То прямо якийсь капєц! Вони ж тут літають, ніби їм капнули скипидар і теща народжує, в квадраті. Особливим шиком є "дати жизні" на одному колесі від світлофора до світлофора. А світлофорів тут до холєри, між ними чатують просто пішохідні переходи...
Коротше кажучи, той чувак "отдєлался льогкім іспугом"
Жаль тільки маестро на жигулях, який не дограв свою партію до фіналу рідним вогнегасником.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40379
С нами с 14.01.2008

Re: ДТП в Житомирі, внаслідок якої загорівся мотоцикл [Re: DKTigra]
      20 сентября 2022 в 17:13 Гілками

В ответ на:


Якщо світлофор працював синхронно, то обидва.
Один проїхав на забороняючий сигнал, інший виконував поворот ліворуч, не надав переваги у русі мотоциклу, що рухався у зустрічному напрямку.




саме так.

но удара в маршрутку то не было, потому, как мне кажется, составят протокол на мотык. А если бы удар был, то, наверное, составили бы на обоих. а если бы мотовот погиб, то маршрутчик бы сел.

все мое имхо. сморить с экспертами автоуа не стану.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5612

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія