autoua
×
Autoua.netФорумДача

є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати?

старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 653
С нами с 06.02.2008

є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати?
      22 сентября 2022 в 21:15 Гілками

всім привіт.
на ділянці навколо будинку посіяли газон.
і тепер вирішили, можливо би зі східної сторони ділянки газон трохи розбавити і посадити декілька фруктових дерев, аби можна було щипнути щось смачненьке. не для заготовок, а для раннього споживання, коли дуже хочеться. на початку будівництва посадили яблуню, яка є ровесником початку будови. всього виходить посадити ще 7 дерев з відстанню між ними 4 м. уже купив 3 саджанці - Слива - персикова, Черешня - Мелітопольська, Персик - ред хевен. саме такі сорти нам порадили на ринку, казали що дуже достойні. ще дуже хочу абрикосу (може порадите достойний сорт). і от, залишилося місце на 4 дерева, одне з яких я би хотів абрикос, а які ще 3 варті би були уваги? повторюся - мабуть ранні сорти, яких дуже хочеться, коли ще не дуже є, просто для споживання, а не для консервування і заготовок на зиму. невибагливі і живучі.
ваша думка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 959
С нами с 23.05.2018

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      22 сентября 2022 в 21:56 Гілками

наскільки зрозумів, навколо будинку землі не багато. І хоча особисто таких не люблю, та радив би пошукати колоновидні деревця - вони є різні, і головна їх перевага - то економія простору. Бо якщо навколо будинку лічені квадрати, звичайні дерева з часом заберуть весь простір, імхо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3429
С нами с 07.08.2007

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      23 сентября 2022 в 19:04 Гілками

Я б фрукти не садив - мороки багато.

Щось декоративне вічнозелене...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17963
С нами с 26.09.2002

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      24 сентября 2022 в 07:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

По абрикосу- у нас абрикос "київський красень"- ОЧЕНЬ вкусный, сочный, крупный. Я б его посоветовал, он ранний

По абрикосу- у нас абрикос "київський красень"- ОЧЕНЬ вкусный, сочный, крупный. Я б его посоветовал, он ранний


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17963
С нами с 26.09.2002

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: upss]
      24 сентября 2022 в 07:55 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В этом году было просто немеряно абрикос

В этом году было просто немеряно абрикос

Змінено upss (07:58 24/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 225
С нами с 02.03.2013

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      24 сентября 2022 в 10:24 Гілками

serg99 22.09.2022 21:15 пишет:

всім привіт.
на ділянці навколо будинку посіяли газон.
і тепер вирішили, можливо би зі східної сторони ділянки газон трохи розбавити і посадити декілька фруктових дерев, аби можна було щипнути щось смачненьке. не для заготовок, а для раннього споживання, коли дуже хочеться. на початку будівництва посадили яблуню, яка є ровесником початку будови. всього виходить посадити ще 7 дерев з відстанню між ними 4 м. уже купив 3 саджанці - Слива - персикова, Черешня - Мелітопольська, Персик - ред хевен. саме такі сорти нам порадили на ринку, казали що дуже достойні. ще дуже хочу абрикосу (може порадите достойний сорт). і от, залишилося місце на 4 дерева, одне з яких я би хотів абрикос, а які ще 3 варті би були уваги? повторюся - мабуть ранні сорти, яких дуже хочеться, коли ще не дуже є, просто для споживання, а не для консервування і заготовок на зиму. невибагливі і живучі.
ваша думка



Одумайся пока не поздно
Все плодоносящие требуют своевременного ухода (опрыскивание, обрезка, подкормка, спушивание и т.п.), оно тебе надо?
Я наоборот до войны решил что уберу несколько черешен с газона и посажу что то красивое с большими кронами что бы газон от солнца прикрывал, жаль война помешала.
Псы. Многие не знают, но допустим если есть черешня ее нельзя просто "поклевать", урожай надо вовремя собирать, иначе дерево пропадает.
Псыы. По черешне могу посоветовать "францис", по персику "белый лебедь".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8492
С нами с 01.03.2013

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: www050]
      24 сентября 2022 в 23:24 Гілками

www050 23.09.2022 19:04 пишет:

Я б фрукти не садив - мороки багато.

Щось декоративне вічнозелене...



А біля нього біготні стільки само. Я он самшит посадив. То стригти, то кліщ, то добрива (щоб він був вічнозелений, а не вічнокоричневий).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8492
С нами с 01.03.2013

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: Caonima]
      24 сентября 2022 в 23:33 Гілками

І раз таку тему завели, то підкажіть де купити саджанці фруктових дерев. На базарі якось не хочеться, щоб через років 5 виникла ситуація як в Єралаші з хом`ячком.

Змінено Caonima (23:44 24/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      25 сентября 2022 в 00:49 Гілками

serg99 22.09.2022 21:15 пишет:

всього виходить посадити ще 7 дерев з відстанню між ними 4 м. уже купив 3 саджанці - Слива - персикова, Черешня - Мелітопольська, Персик - ред хевен. саме такі сорти нам порадили на ринку




Купівля на базарі - лотерея ще та, любого дерева і не на вашу користь.
Мелітопольська - всю зклюють птахи, нічого не скоштуєте, вибирати жовті сорти з червоним бочком і не ранні, мені найбільше подобається "Нєжность".
Слива персикова - досить цікаве дерево, але родить коли хоче і мало, і кислувата, більш схожа на нектарин за смаком, ну і це не для новачка точно. Візьміть якусь темну сливу.
Персик - норм.
І не йдіть в сторону ранніх сортів. Ну і вишня обовязково проситься, але не дивлячись на невибагливість вишні, її реально дуже складно вибрати, щоб була не кисла (а щось зереднє між вишньою і черешнею) і крупна і не опала за тиждень.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37353
С нами с 21.07.2001

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: Fagot]
      25 сентября 2022 в 00:56 Гілками

Fagot 24.09.2022 10:24 пишет:

serg99 22.09.2022 21:15 пишет:

всім привіт.
на ділянці навколо будинку посіяли газон.
і тепер вирішили, можливо би зі східної сторони ділянки газон трохи розбавити і посадити декілька фруктових дерев, аби можна було щипнути щось смачненьке. не для заготовок, а для раннього споживання, коли дуже хочеться. на початку будівництва посадили яблуню, яка є ровесником початку будови. всього виходить посадити ще 7 дерев з відстанню між ними 4 м. уже купив 3 саджанці - Слива - персикова, Черешня - Мелітопольська, Персик - ред хевен. саме такі сорти нам порадили на ринку, казали що дуже достойні. ще дуже хочу абрикосу (може порадите достойний сорт). і от, залишилося місце на 4 дерева, одне з яких я би хотів абрикос, а які ще 3 варті би були уваги? повторюся - мабуть ранні сорти, яких дуже хочеться, коли ще не дуже є, просто для споживання, а не для консервування і заготовок на зиму. невибагливі і живучі.
ваша думка



Одумайся пока не поздно
Все плодоносящие требуют своевременного ухода (опрыскивание, обрезка, подкормка, спушивание и т.п.), оно тебе надо?
Я наоборот до войны решил что уберу несколько черешен с газона и посажу что то красивое с большими кронами что бы газон от солнца прикрывал, жаль война помешала.
Псы. Многие не знают, но допустим если есть черешня ее нельзя просто "поклевать", урожай надо вовремя собирать, иначе дерево пропадает.
Псыы. По черешне могу посоветовать "францис", по персику "белый лебедь".




Как ни странно. Сажаю саженцы. Не вырастает нифига, еле-еле, дохнет.

Зато груша 20-летняя - ничего не делаю, а груши есть каждый год. И яблоня рядом так же. Ну бывает червячок или пятнышко на яблоке, но тоже не делаю абсолютно ничего.

ЗЫ. Едешь на базар, покупаешь саженец, садишь, удобряешь.... бестолку.

С вишни вишенка упадет на землю - и уже через год деревце. Ну не твайю мать! :-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10642
С нами с 30.01.2006

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: AlexAudiCoupe]
      25 сентября 2022 в 09:13 Гілками

думал, что только мне не везет. оказывается нас много

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3238
С нами с 31.08.2006

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      25 сентября 2022 в 13:46 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

У меня на даче была вишенка - "Встреча". Радости доставляла очень много.
Сорт - полукарлик, вырастает 2-2,5 метра, круглая пушистая крона.
Купила 3-х леткой весной, первый цвет оборвала, на следующий год она дала первый урожай. Но, сорт самобесплодный, т.е. нужен опылитель. Достаточно соседских вишен в радиусе 15-30 метров.
Нежная, больше сладкая с небольшой кислинкой. В вареники не пойдет, для них вкус хочется поярче.А вот поесть - самое оно.
Фотки начало июня 18 года.

У меня на даче была вишенка - "Встреча". Радости доставляла очень много


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3238
С нами с 31.08.2006

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: Veltem]
      25 сентября 2022 в 13:47 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Первый урожай

Первый урожай


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 653
С нами с 06.02.2008

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      27 сентября 2022 в 13:37 Гілками

нажаль, поки я заглядав у тему, було тільки перше повідомлення, тому купив у п"ятницю ще 4 дерева і посадив всіх їх в суботу. разом получилося 2 сливи, 2 персика, 2 абрикоса і 1 черешня. як воно і що - поживемо та побачимо
взагалі-то мені якось ділянка не дуже в кайф, я би навіть казав, що було би менше площі, то було би краще. але уже є як є, маємо біля 9 соток всього, і треба їх якось окультурювати, інакше ростимуть непросвітні бур"яни. казав, що не хочу ніяких дерев, але мабуть під впливом сусідів, і під впливом наявної яблуньки, вирішив спробувати. не знаю, як воно прийметься і як піде далі, але посадив. дуже сподіваюся, що не обманули і все буде так, як хотілося.
а на рахунок сортів - вроді як читаєш, то всі вони прекрасні, а коли вибирати, то всі ж не візьмеш. тому і вибрав те, що вичитав, або що порадила продавчиня. а як воно получиться, сподіваюсь, що побачимо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 653
С нами с 06.02.2008

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      27 сентября 2022 в 13:51 Гілками

доречі, якраз на рахунок черешні я питав продавачку - у батьків майже всю черешню видзьобують шпаки, а та, яка залишається, то чомусь на дереві уже гниє. так вона мені сказала, що потрібно не дуже ранні сорти, і сказала, що Мелітопольська - ну просто ідеально для мене підійде. от і будь мудрий
але от уже - що вибрано, то і посаджено. а далі буде видно.
а зазначені вами сорти візьму на озброєння, раптом ще десь пригодиться


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 225
С нами с 02.03.2013

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: AlexAudiCoupe]
      27 сентября 2022 в 15:00 Гілками






Как ни странно. Сажаю саженцы. Не вырастает нифига, еле-еле, дохнет.





Расскажи как садишь и когда )
Тфу тфу, сколько не посадил как в детстве научили, не одно не пропало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
43 года (24 года за рулем), Святопетрівське
Сообщения: 18049
С нами с 16.11.2007

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      27 сентября 2022 в 15:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Я би ще порадив горіх, катав на вихідних велом по Білогородці і ось такий горіх знайшов під одним з дерев на дорозі - розмір більший за куряче яйце

Я би ще порадив горіх, катав на вихідних велом по Білогородці і ось такий горіх знайшов під одним з дерев на дорозі - розмір більший за куряче яйце


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 225
С нами с 02.03.2013

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: serg99]
      27 сентября 2022 в 18:53 Гілками

У ореха мощная корневая система. Не рекомендуется садить рядом с постройками, лет через 10-15 могут быть неприятные сюрпризы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 959
С нами с 23.05.2018

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: Fagot]
      27 сентября 2022 в 20:04 Гілками

Fagot 27.09.2022 18:53 пишет:

У ореха мощная корневая система. Не рекомендуется садить рядом с постройками, лет через 10-15 могут быть неприятные сюрпризы.




корінь коренем, а от його розміри і темпи росту...за пару років горіхи ідуть поверх всіх культурних насаджень, а за років 10-15 буде взагалі 1 дерево на всю ділянку)))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 991
С нами с 30.08.2018

Re: є місце посадити декілька фруктових дерев - які вибрати? [Re: Sergio225]
      27 сентября 2022 в 23:23 Гілками

Sergio225 27.09.2022 20:04 пишет:

Fagot 27.09.2022 18:53 пишет:

У ореха мощная корневая система. Не рекомендуется садить рядом с постройками, лет через 10-15 могут быть неприятные сюрпризы.




корінь коренем, а от його розміри і темпи росту...за пару років горіхи ідуть поверх всіх культурних насаджень, а за років 10-15 буде взагалі 1 дерево на всю ділянку)))))



По мірі надмірного росту частково зрізати. Він відновлюється. І горіхи будуть і деревина в камін. Дає приємний затишний запах при горінні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5943

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія