autoua
Autoua.netФорумПроблемы на дорогах

мосты проездные? (7/8)

Супер писатель! ***
44 года, Киев
С нами с 06.09.2007

Re: мосты проездные? [Re: Wave]
      21 июля 2022 в 19:43 Ветвями

Wave 21.07.2022 17:29 пишет:

Andrey120 19.07.2022 20:57 пишет:

Wave 19.07.2022 12:20 пишет:

А кого і за яким принципом ті патрулі пускають? Регулярно спостерігаю там в чергах абсолютно рандомне зборисько, багато з не місцевими номерами, з жінками\дітьми в машинах - виглядає так, що пускають тих, хто дуже проситься...

пропуск+посвідчення+пароль
якщо чогось с цього нема - на разворот.

А у немісцевих фур то всьо є? Бо багато фур стоїть в тій черзі.

В черзі з фур.. але їм то не потрібно..

Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
СуперСтар **
44 года, Киев
С нами с 13.08.2013

Re: мосты проездные? [Re: Traktop]
      22 августа 2022 в 09:26 Ветвями

Всім привіт.
Підскажіть, яка ситуація зараз з Південним мостом. До сих пір не працює на вільний проїзд для всіх?

Укроп *
-1106 лет за рулем, Киев
С нами с 07.11.2007

Re: мосты проездные? [Re: R.Karp]
      22 августа 2022 в 10:39 Ветвями

R.Karp 22.08.2022 09:26 пишет:

Всім привіт.
Підскажіть, яка ситуація зараз з Південним мостом. До сих пір не працює на вільний проїзд для всіх?

Закрыт

Достоевский **
39 лет (22 года за рулем), Киев
С нами с 08.08.2008

22 августа 2022 в 12:37 Ветвями

R.Karp 22.08.2022 09:26 пишет:

Всім привіт.

Він до кінця війни буде закритий, я думаю.

V.I.P ***
51 год (23 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
С нами с 24.07.2005

Re: мосты проездные? [Re: DimonDSV]
      22 августа 2022 в 12:49 Ветвями Прикрепленные файлы (0 загрузить)

На ремонт кожної половинки шва йде місяць, сьогодні як раз спливає 2 місяці з початку перекриття.
Ремонт других половинок практично закінчений, бетон вже лежить, щоправда не всі ділянки бачив саме сьогодні. Чи будуть після цього починати щось нове не знаю.
Тім часом, саме сьогодні у мене "бомбануло" від кількості транспорту зі спецперепустками. Треба зазначити, таке буває не кожен день, але доволі часто.

На ремонт кожної половинки шва йде місяць, сьогодні як раз спливає 2 місяці з початку перекриття.Ремонт других половинок практично закінчений, бетон вже лежить, щоправда не всі ділянки бачив саме сьогодні

сталкер закарпатья ***
39 лет (109 лет за рулем), Киев
С нами с 15.11.2006

Re: мосты проездные? [Re: Daugava]
      25 августа 2022 в 09:26 Ветвями

Доречі вчора, якщо їхати з Дніпровської набережної, то "заборчик" був відсунутий, а той вартовий просто лазив в телефоні на узбіччі. Думаю всі бажаючі могли проскочити на міст

V.I.P ***
С нами с 24.07.2005

Re: мосты проездные? [Re: Slavik-d]
      25 августа 2022 в 09:40 Ветвями

Slavik-d 25.08.2022 09:26 пишет:

Доречі вчора, якщо їхати з Дніпровської набережної, то "заборчик" був відсунутий, а той вартовий просто лазив в телефоні на узбіччі. Думаю всі бажаючі могли проскочити на міст

Не думаю . Це першій контроль, який просто попереджає "не ходи туди, сніг башка попаде". Перевірка документів і пропуск здійснюється перед мостом, щоб люди могли на на "дачі" в Осокорки проїхати.

Вчора через постійні повітряні тривоги прогулявся пішки через міст. Всі шви встановлені та закатані. Лишилося покласти асфальт на тротуари біля швів, пару клаптиків з правого боку, та довга смуга на з'їзді на лівий берег. До понеділка, а то і раніше, зробити цілком реально. З іншого боку готовність ще вища.

СуперСтар **
42 года (6 лет за рулем), Буча<->Киев
С нами с 26.02.2016

29 августа 2022 в 09:53 Ветвями

Ну якщо справа у ремонті а не у якихось військових міркуваннях - то вже хотілося б щоб і відкривались. Бо Григоренка, Дніпровська набережна і Дарміст вже стають мертво.

V.I.P ***
С нами с 24.07.2005

31 августа 2022 в 12:02 Ветвями

Вагончики та туалети вивезли. З лівого на правий не бачу, щоб щось було, але вільний проїзд не відновлюють.
З правого на лівий за тиждень робіт, окрім вивезення туалетів, не робилося. Так і лишаються три ділянки підготовлених для вкладання асфальту.

V.I.P ***
С нами с 24.07.2005

1 сентября 2022 в 09:42 Ветвями

Вчора їхав близько 20:00, пару робочих копирсалися на мосту, здається ділянок з вирізаним асфальтом побільшало.
Сьогодні уважно передивився стан з лівого на правий, про ремонт нагадують тільки пластикові бар'єри майже на з'їзді. Але там асфальт ще з минулого тижня лежить. Великий шов через який всі гальмували і який кожного року по кілька разів ремонтували цього разу не чіпали, так що за бажання на мосту ще довго можна веселитися.

СуперСтар **
С нами с 26.02.2016

1 сентября 2022 в 10:10 Ветвями

Теж позавчора автобусом їхав, згоден, на П->Л напрямку купа вирізаних ділянок, битовка стоїть, копирсаються.
Автобусом їхати добре, водії сміливо влізають без черги на блокпост і проїжджають:)

V.I.P ***
С нами с 24.07.2005

23 сентября 2022 в 08:58 Ветвями

На відкриття мосту для загального проїзду найближчим часом чекати не варто.
Вже пару днів як відновили роботи на з'їзді з мосту на правий берег.
Я дуже розчарований організацією руху . Наявні блок-пости перед мостом могли б фільтрувати трафік так, щоб затор утворювався не на мосту, а на Бажана. Натомість знову маємо постійне "тестування навантаженням". Затор перед місцем ремонту з тих кого пустили на міст хвилин на 10.

СуперСтар **
С нами с 26.02.2016

23 сентября 2022 в 09:01 Ветвями

Мостодорівці чи хто там вони там взагалі булки рослабили. Думають - ну раз все одно не всіх пускають то і ми спішити не будемо, а ми і раніше швидкістю робіт не хвастались.

V.I.P ***
С нами с 24.07.2005

Re: мосты проездные? [Re: opexkiev]
      23 сентября 2022 в 09:24 Ветвями

Літом всі шви мінялися стандартними темпами - місяць на шов, по 2 тижні на кожну половинку, єдине, що радувало, їх міняли одночасно. Але після цього роботи практично припинилися, обсяг останнього місяцю на мій погляд можна було виконати максимум за тиждень. Скоріше за все міст для загального проїзду відкривати не будуть тому квапитися нема куди. Особисто мене це влаштовує, 5 днів на тиждень я їзджу через міст автобусом, який на блок постах не стоїть, тому щодня економлю до години свого часу.
Але останні два дні мене дуже роздратували, навіть не через згаяні хвилини в заторі. І навіть не через все зростаючу кількість "спецтранспорту" який каже, що корупція нікуди не пропала. Мене дратує саме цей штучно створений затор з фур на мосту, який без жодної зайвої копійки можна було б перенести на Бажана.

СуперСтар **
С нами с 26.02.2016

23 сентября 2022 в 09:28 Ветвями

Питання ось в чому - чи не будуть міст відкривати через те що мостодор не спішить чи мостодор не спішить через те що не будуть відкривати?

Супер писатель! *
Киев
С нами с 15.06.2008

23 сентября 2022 в 10:20 Ветвями

Daugava 23.09.2022 09:24 пишет:

Літом всі шви мінялися стандартними темпами - місяць на шов, по 2 тижні на кожну половинку, єдине, що радувало, їх міняли одночасно. Але після цього роботи практично припинилися, обсяг останнього місяцю на мій погляд можна було виконати максимум за тиждень. Скоріше за все міст для загального проїзду відкривати не будуть тому квапитися нема куди. Особисто мене це влаштовує, 5 днів на тиждень я їзджу через міст автобусом, який на блок постах не стоїть, тому щодня економлю до години свого часу.
Але останні два дні мене дуже роздратували, навіть не через згаяні хвилини в заторі. І навіть не через все зростаючу кількість "спецтранспорту" який каже, що корупція нікуди не пропала. Мене дратує саме цей штучно створений затор з фур на мосту, який без жодної зайвої копійки можна було б перенести на Бажана.

Хочется напомнить с этой же темы -
octob 21.06.2022 11:15 пишет:

Закрий свій ватний писок, і не відсвічуй. «Горожанін» хрєнов.

junior 21.06.2022 11:17 пишет:

Відбувається війна, якщо громадяни цього не знають, вони не можуть бути не бидлом

DKTigra 21.06.2022 18:28 пишет:

Якщо громадянин підчас війни не знає своєї Конституції та не розуміє обмежень прав та свобод людини підчас надзвичайного або воєнного стану, то чи дійсно це не бидло, а повноцінний громадянин?

Агов, небыдло, приходите, оставьте свой комментарий.

ALP
важничающий писатель **
Киев
С нами с 12.09.2001

Re: мосты проездные? [Re: Siryj]
      23 сентября 2022 в 11:36 Ветвями

Siryj 23.09.2022 10:20 пишет:

Хочется напомнить с этой же темы -
octob 21.06.2022 11:15 пишет:

Закрий свій ватний писок, і не відсвічуй. «Горожанін» хрєнов.

В ответ на:

...

junior 21.06.2022 11:17 пишет:

Відбувається війна, якщо громадяни цього не знають, вони не можуть бути не бидлом

DKTigra 21.06.2022 18:28 пишет:

Якщо громадянин підчас війни не знає своєї Конституції та не розуміє обмежень прав та свобод людини підчас надзвичайного або воєнного стану, то чи дійсно це не бидло, а повноцінний громадянин?

Да уш, война адекватности людям не прибавляет

старый писатель ***
17 лет за рулем, Киев
С нами с 25.07.2013

Re: мосты проездные? [Re: ALP]
      28 сентября 2022 в 20:55 Ветвями

Без южного уже 7 мес, уже и забыл про него. жестких пробок в городе нет, так, тянучки. дискомфорта никакого, есть же Дарницкий рядом.
планирую время и маршруты, а еще и на транспорте иногда езжу, говорят очень экономит время

СуперСтар **
44 года, Киев
С нами с 13.08.2013

Re: мосты проездные? [Re: Traktop]
      29 сентября 2022 в 09:03 Ветвями

Вчера утром ехал от моста Патона по Днепровской набережной к Южному мосту. Обратил внимание, что на съезде на Бажана дивчынка с жезлом махала просто, что бы проезжали машины. Мельком заметил, что дальше уже на самом Бажана стоит еще "блок-пост" но проверяют ли там не знаю. Это что, реально всех пускают но никто не признается, или их там дальше еще отсеивают?

СуперСтар **
С нами с 26.02.2016

29 сентября 2022 в 09:09 Ветвями

Вже як закритий Південний, то підлатали б ті прірви що на Дарницькому. Ну реально ж одна ліва смуга там нормально проїжджа!

Autoua.netФорумПроблемы на дорогах
Дополнительная информация
0 пользователей и 6 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Распечатать всю тему

Права