autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Что в наличие в автосалонах Киева? (12/109)

читатель *****
21 год за рулем, Львов
Сообщения: 13
С нами с 28.11.2008

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      30 сентября 2022 в 20:57 Гілками

Murzik2.0 27.09.2022 14:43 пишет:


он сам не знает что хочет, но скорее всего кроссовер.





Якщо в нього аналітичний склад розуму, то я би починав з питання, чого він хоче. Нехай спробує подумати про сценарії використання автівки. В місті чи за містом? Якщо за містом, то як далеко, і з якою метою? Кількість пасажирів, багажу? Скорше за все буде мікс різних сценаріїв. Якщо повезе, то знайдуться такі, які будуть переважати.

В нас не знайшлося. Основні сценарії були 50/50.
1. Щоденні короткі поїздки вузькими і не дуже рівними вуличками в центрі Львова. Це була Suzuki Vitara.
2. Автоподорожі переважно з метою активного відпочинку (лижі, скелелазіння, вейкбординг, тощо), як вихідного дня (Карпати), так і на тиждень на 3-6 тис. км. Це був Subaru Forester.
Кліренс і повний привід - обов'язкові вимоги в обох варіантах. Як компромісні варіанти розглядалися Seat Ateca, і у випадку д-у-уже хороших знижок - Volvo XC40.

Дійство відбувалося минулої осені, через кризу чипів салони стояли пусті, знижок не було, тому вийшло, що вийшло (насправді, можна було взяти Forester, але він був лише 2.0 + після послідовного тест-драйву підвіска Outback'а сподобалась більше). Паркування біля будинку щодня - це, звичайно, біль, але після перших подорожей абсолютно не шкодуємо (ми були готові до того, що некомпромісний варіант добре виконуватиме лише частину задач).

Залежно від задач, варіанти можуть відрізнятися дуже сильно. Наявність критеріїв мало би трішки спростити вибір.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: harald67]
      30 сентября 2022 в 23:11 Гілками

harald67 30.09.2022 16:04 пишет:

XS1 30.09.2022 15:59 пишет:

harald67 30.09.2022 15:04 пишет:

В субару просто достатньо місця на задньому ряду, щоб високий чоловік міг сісти на заднє сидіння нічого не чіпляючи.


Це у якому, XV?
Якась дитячість у меседжах. У більшості виробників є багато моделей різного розміру, і кому не підходить конкретна модель по розмірах, але чомусь фанатіє від марки, то нехай переходить до більш просторої моделі. Бо обернено можна взяти за базу порівняння якийсь Палісад і після цього шпиняти всю марку Субару, бо в XV менше місця позаду.
Ну а ставлення до пластикових накладках позаду переднього сидіння маю теж негативне (особливо на моделях зі шкіряним салоном), хоча і не сказав би, що виносив би це хоч якось важливі в критерії вибору авто.




Я шпиняю насамперед марку Мазда, бо крім СХ9 там більше ніде ззаду сісти зручно не можна.



Я намагаюсь пригадати скільки разів за останні років 10 я возив позаду когось зростом більше 180 см і випадки можна порахувати буквально по пальцям 1 руки
І думаю дуже багатьом, як і мені, критерій "щоб позаду помістився чоловік зростом 200" - не важливий абсолютно. А людина зі зростом 180 на задній ряд без проблем і з запасом сідає навіть в мій Леон, не кажучи вже про CX-5 чи Таксон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9224
С нами с 31.07.2010

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Paulskit]
      1 октября 2022 в 13:00 Гілками

Paulskit 30.09.2022 23:11 пишет:

harald67 30.09.2022 16:04 пишет:

XS1 30.09.2022 15:59 пишет:


В ответ на:

...



Це у якому, XV?
Якась дитячість у меседжах. У більшості виробників є багато моделей різного розміру, і кому не підходить конкретна модель по розмірах, але чомусь фанатіє від марки, то нехай переходить до більш просторої моделі. Бо обернено можна взяти за базу порівняння якийсь Палісад і після цього шпиняти всю марку Субару, бо в XV менше місця позаду.
Ну а ставлення до пластикових накладках позаду переднього сидіння маю теж негативне (особливо на моделях зі шкіряним салоном), хоча і не сказав би, що виносив би це хоч якось важливі в критерії вибору авто.




Я шпиняю насамперед марку Мазда, бо крім СХ9 там більше ніде ззаду сісти зручно не можна.



Я намагаюсь пригадати скільки разів за останні років 10 я возив позаду когось зростом більше 180 см і випадки можна порахувати буквально по пальцям 1 руки
І думаю дуже багатьом, як і мені, критерій "щоб позаду помістився чоловік зростом 200" - не важливий абсолютно. А людина зі зростом 180 на задній ряд без проблем і з запасом сідає навіть в мій Леон, не кажучи вже про CX-5 чи Таксон.



так само і взагалі мені настільки побоку що там вважають задні пасажири, у мене єдиний основний пасажир позаду комфорт якого в пріоритеті - це донька (поки що 10 років) і іноді дружина (164см), тобто якщо плануєшь їздити сам або з сім’єю і дружина у тебе не баскетболістка то місця позаду вистачає в будь-якому авто більше А класу, комфортного місця вистачає від С класу і раз проїхати теж може будь-хто
до речі у себе нещодавно на задньому ряді навіть комфортно поспав годину, чого зовсім не очікував , але так, менше лімузіна не наш вибір, тільки хардкор

Змінено Disnake (13:04 01/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10459
С нами с 22.06.2004

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Paulskit]
      1 октября 2022 в 13:11 Гілками

Paulskit 30.09.2022 23:11 пишет:

А людина зі зростом 180 на задній ряд без проблем і з запасом сідає навіть в мій Леон



А якщо спереду сидить 2метровий дядько?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12749
С нами с 17.02.2009

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: markush]
      1 октября 2022 в 15:20 Гілками

markush 01.10.2022 13:11 пишет:

Paulskit 30.09.2022 23:11 пишет:

А людина зі зростом 180 на задній ряд без проблем і з запасом сідає навіть в мій Леон



А якщо спереду сидить 2метровий дядько?


Папа, а якщо бінокль зламався, тагда відно? (с)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: markush]
      1 октября 2022 в 15:41 Гілками

markush 01.10.2022 13:11 пишет:

Paulskit 30.09.2022 23:11 пишет:

А людина зі зростом 180 на задній ряд без проблем і з запасом сідає навіть в мій Леон



А якщо спереду сидить 2метровий дядько?



То сяде збоку чи по діагоналі. Чи у вас там їх пятеро постійно їздить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24470
С нами с 31.10.2014

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      1 октября 2022 в 16:38 Гілками

Був сьогодні в автосалонах на здолбунівській (заглянув по дорозі до діскаунтерів). У салоні Шкода є пара кодіаків і Рапід, в салоні Субару порожньо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Madagascar
Сообщения: 3621
С нами с 22.10.2008

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: harald67]
      1 октября 2022 в 23:44 Гілками

В ответ на:

от у першій генерації 3008 наприклад, де заднє сидіння мало того, що близько до переднього, так ще і сантиметрів на 15 вище розташоване






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9224
С нами с 31.07.2010

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Mitchell]
      2 октября 2022 в 14:55 Гілками

Mitchell 01.10.2022 23:44 пишет:

В ответ на:

от у першій генерації 3008 наприклад, де заднє сидіння мало того, що близько до переднього, так ще і сантиметрів на 15 вище розташоване








це фото другої генерації


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Disnake]
      2 октября 2022 в 18:09 Гілками

А навіщо було першу згадувати? Бо це ровесник його Субару, де місце для його ніг колись знайшлося?)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Madagascar
Сообщения: 3621
С нами с 22.10.2008

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Disnake]
      3 октября 2022 в 00:54 Гілками

В ответ на:

це фото другої генерації



Ага, тобто мова про 15 см різниці йде щодо цього салону,де різниця між 918 та 876 мм?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8764
С нами с 06.09.2016

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 09:54 Гілками

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сумы
Сообщения: 12268
С нами с 23.08.2002

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 10:19 Гілками

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам



Вже пропонували - таксі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8764
С нами с 06.09.2016

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Lusha]
      3 октября 2022 в 11:27 Гілками

Lusha 03.10.2022 10:19 пишет:

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам



Вже пропонували - таксі?



Забыл шутников спросить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
41 год (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13727
С нами с 02.11.2005

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 12:05 Гілками

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам




купувати тачку за 50 штук нову і думати про те щоб не гнило? він на ній 30 років зібрався кататися? В мене он 15 рік доджу і нема ані натяку на іржу, хоч авто і живе на вулиці (трохи гумові вироби (сайленти) почали здавати від віку, але то таке)

порекомендуй йому Tesla Y. так, біточек...проте пуляє і дешево їздити
дивився десь статистику по деградації акумів на 3 та Y. так от там вона просто смішна, значно менше ніж у перших S-ок
Запаз ходу досить великий, місця норм (ну не X, але норм). взагалі норм, якщо приватний будинок або є можливість вивести розетку з квартири (на кожну ніч заряджати навіть при потужністі 5 квт достатньо для переміщення по місту). Нічний тариф для населення - це ж безкоштовне "пальне"
ну це так, думки вголос. сам задумався про 3 лонг рейндж бо S-ка свіженька з мінімальними ушкодженнями для мене задорого

Змінено Сергёга (12:11 03/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24470
С нами с 31.10.2014

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Сергёга]
      3 октября 2022 в 12:21 Гілками

Сергёга 03.10.2022 12:05 пишет:

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам




купувати тачку за 50 штук нову і думати про те щоб не гнило? він на ній 30 років зібрався кататися? В мене он 15 рік доджу і нема ані натяку на іржу, хоч авто і живе на вулиці (трохи гумові вироби (сайленти) почали здавати від віку, але то таке)

порекомендуй йому Tesla Y. так, біточек...проте пуляє і дешево їздити
дивився десь статистику по деградації акумів на 3 та Y. так от там вона просто смішна, значно менше ніж у перших S-ок
Запаз ходу досить великий, місця норм (ну не X, але норм). взагалі норм, якщо приватний будинок або є можливість вивести розетку з квартири (на кожну ніч заряджати навіть при потужністі 5 квт достатньо для переміщення по місту). Нічний тариф для населення - це ж безкоштовне "пальне"
ну це так, думки вголос. сам задумався про 3 лонг рейндж бо S-ка свіженька з мінімальними ушкодженнями для мене задорого




Суперова порада! Людина вирішила придбати перше у житті авто. Значить хочеться вже їздити. При цьому не заморочуватися. І що пропонується: посидіти ночами на аукціонах пару тижнів, знайти спосіб оплатити гроші туди, почекати місяці 3 доставки, позайматися оформленням, принаймні місяць на відновлення (і все одно вилізатимуть косяки регулярно), опікуватися питанням зарядки, навчитися планувати поїздки підлаштовуючись під тривалість заряду/розряду,... У підсумку вийде не істотно дешевше чогось нового придбаного тут. Зате авто можна придбати умовно завтра і вже через 3-4 дні їздити. На мою думку вибір очевидний. А економія на паливі (може виявитися досить умовна у перерахунку на вартість утримання) для людини, готової одразу викласти 50 к доларів виглядає якоюсь дуже третьорозрядною перевагою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12749
С нами с 17.02.2009

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 12:40 Гілками

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити


Вообще пофиг, все равно каско починит, а там битые детали меняют целиком, какая разница в каком состоянии оно уйдет в помойку?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9224
С нами с 31.07.2010

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 12:41 Гілками

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам




швидкість розгону - тут треба тігуан або гібридний рав4 якого дуже довго чекати, це якщо по автоуашному - 6с до 100
а так зараз майже всі їдуть 8-10с до 100 та з турбіною не мають проблем на високих швидкостях
про "не гниє" тут ніхто не знає поки не коцне (хоча ніссанами я в цьому плані задоволений - на старих подряпина до першої появи іржі могла їздити до 7 років, а на новому взагалі алюміній та композит)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24470
С нами с 31.10.2014

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Disnake]
      3 октября 2022 в 12:51 Гілками

Disnake 03.10.2022 12:41 пишет:

Murzik2.0 03.10.2022 09:54 пишет:

Еще критерии от Кума:

- швидкість розгону щоб швидко обігнати можна було
- нормальний метал, щоб не гнило якщо коцну, і не буде часу\можливості швидко пофіксити

Ну по первому плюс минус выбрать можно - смотришь в ТТХ и все
А вот как быть со вторым? Я там помню китайцы откровенный шлак по кузову, а как у нормальных брендов?
ЗЫ: на выходных этих поедем по салонам




швидкість розгону - тут треба тігуан або гібридний рав4 якого дуже довго чекати, це якщо по автоуашному - 6с до 100
а так зараз майже всі їдуть 8-10с до 100 та з турбіною не мають проблем на високих швидкостях
про "не гниє" тут ніхто не знає поки не коцне (хоча ніссанами я в цьому плані задоволений - на старих подряпина до першої появи іржі могла їздити до 7 років, а на новому взагалі алюміній та композит)




На вихідні на власні очі бачив у салоні Шкоду кодіак 2.0ТСІ спортлайн. Хоча там двигун здається не 220 к.с., але гадаю для обгонів вистачить.
П.С. Питання до ТС - потенційний покупець має зріст 192 см, а яка вага? Бо щось мені сидіння цього спортлайну здалися завузькими для 195 см, 106 кг.

Змінено harald67 (12:53 03/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 514
С нами с 28.12.2013

Re: Что в наличие в автосалонах Киева? [Re: Murzik2.0]
      3 октября 2022 в 13:05 Гілками

Швидко пофіксити - це скільки часу? Я умаю, що пару місяців має від‘їздити спокійно, якщо десь притерся. Та й як сказали - КАСКО. Для нового недешевого авто з водієм-новачком маст хев, імхо. То за це, думаю, не варто переживати сильно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 247 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 104281

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія