autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Дилема: Комфорт vs Економія

Мыш **
Киев
Сообщения: 2114
С нами с 25.11.2008

Дилема: Комфорт vs Економія
      14 октября 2022 в 11:07 Гілками

Давайте уявимо, що Ви – пересічний Українець, який має дві автівки. Одна – велика, комфортна та «улюблена», але прожерлива та дорога в використанні. Друга – невеличка та економна, але ж і емоцій дарує менше.
Питання в тому, чи готові саме Ви, їздити на «улюбленій» і переплачувати приблизно 4 літри на 100 км, що зараз становить близько 200 грн.
Чи все це маячня, треба приймати раціональні рішення і обирати «економію»?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4833
С нами с 13.08.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 11:49 Гілками

Та не буде тут єдиного рішення.
Ніхто ж не знає скільки той "пересічний" заробляє грошей. Може для нього та різниця взагалі не важлива.

Але якщо таке питання виникає, то слід поекономити.

Ага, побачив, що я повинен на себе приміряти таку ситуацію.
Для міста зараз брав би економічніше авто.

Змінено R.Karp (11:50 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4071
С нами с 31.10.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 11:56 Гілками

Я еще на велике и электросамокате летом езжу, когда один.

Сейчас езжу на двух - 3.6 литровом Додже в ТОПе и старом Кольте с ГБО. Не сказал бы, что разница в удовольствии от езды в городе радикальна, на Кольте механика компенсирует прочие недостатки.

По трассе да, там и размер и мощность и комфорт имеют значение. Но и расход там не так отличается.

Змінено Researcher (12:25 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11321
С нами с 20.09.2001

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 11:57 Гілками

El Magnifico 14.10.2022 11:07 пишет:

Давайте уявимо, що Ви – пересічний Українець, який має дві автівки. Одна – велика, комфортна та «улюблена», але прожерлива та дорога в використанні. Друга – невеличка та економна, але ж і емоцій дарує менше.
Питання в тому, чи готові саме Ви, їздити на «улюбленій» і переплачувати приблизно 4 літри на 100 км, що зараз становить близько 200 грн.
Чи все це маячня, треба приймати раціональні рішення і обирати «економію»?



відповідь у питанні. Якщо 200 гроші - вибір очевидний.
Для емоцій - ендурік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1158
С нами с 21.06.2011

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 12:01 Гілками

якщо є 2 авто, то я б надав перевагу наступному:
1. Т.я. більше часу їзжу саме по місту, то найкращим авто повинно бути невеличке, економне і фанове, щоб приносило насолоду керуванням.
2. А друге авто повинно бути БЧЖ, щоб можна було і на рибалку, і холодильник перевезти, і лафет з човном потягнути, і щоб його було не жалко по полях/лісах ганяти.

При цьому вартість фанового авто на кожен день може бути більшою, ніж БЧЖ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40272
С нами с 14.01.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 12:56 Гілками

от дохода зависит, для кого то и просто 200 грн на бенз это уже много.

а так если пробег в день 100 км и разница в 200 грн, то это в месяц около 4-4.5 тыс разница ( если по будням ездить) в цене топлива. На сколько это принципиально, тут я ХЗ. А если 50 км в день, то в месяц разница 2 тыс грн...
короче говоря я за более комфортную , ато экономишь экономишь, а потом ракета москальская "бах". нафиг.

Змінено Абрвалг (12:58 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
43 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5511
С нами с 26.02.2016

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 13:01 Гілками

Знову ж таки - у кожного своє "задоволення". Не всім задоволення - на кожному світлофорі газ в палас і через 100 м гальмо. Або валити 200+ нервово блимаючи всім по трасі, потім на кожній третій заправці пісяти, жерти хот доги а через півгодини знов блимати тим самим.

Змінено opexkiev (13:04 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 13:06 Гілками

Я б дивився не на емоції або економію, а насамперед на зручність щоденних поїздок містом на малому авто, і навпаки - по трасі на далеку відстань на великому (+ якісь господарські питання вирішити). Але тут є одне застереження - переважна більшість маленьких авто мають ще й маленькі колеса і невеличкий кліренс. З урахуванням того, що стан доріг у нас у місті (наприклад Києві) навіть гірший, аніж на основних трасах, оці маленькі колеса і кліренс створюють дуже істотний дискомфорт.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13962
С нами с 13.07.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 13:23 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера.. поки докера беру коли або щось величеньке перевезти (просторіший значно вантажний відсік), або дуже довга мандрівка без емоційної складової. при цьому ринкова вартість більша у докера, але я б його сам собі не купив.
середня витрата палива у жипа 10,5, у докера вище 5,5 не буває. відрядження на 1,5ккм у докері пережив, але зрозумів що старість десь вже не далеко - хочу автомат, тишу, і не сильно пильно слідкувати за якість дороги.

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера. поки докера беру коли або  щось величеньке перевезти (просторіший значно вантажний відсік), або дуже довга мандрівка без емоційної складової

Змінено Maksimus (13:27 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40272
С нами с 14.01.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Maksimus]
      14 октября 2022 в 13:30 Гілками

Maksimus 14.10.2022 13:23 пишет:

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера.. поки докера беру коли або щось величеньке перевезти (просторіший значно вантажний відсік), або дуже довга мандрівка без емоційної складової. при цьому ринкова вартість більша у докера, але я б його сам собі не купив.
середня витрата палива у
В ответ на:

жипа 10,5, у докера вище 5,5 не буває. відрядження на 1,5ккм


у докері пережив, але зрозумів що старість десь вже не далеко - хочу автомат, тишу, і не сильно пильно слідкувати за якість дороги.




наэкономил, получается, около 3.5 -4 тыс грн.
вроде и деньги.
а вроде и усталость...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13962
С нами с 13.07.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Абрвалг]
      14 октября 2022 в 13:33 Гілками

Абрвалг 14.10.2022 13:30 пишет:

Maksimus 14.10.2022 13:23 пишет:

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера.. поки докера беру коли або щось величеньке перевезти (просторіший значно вантажний відсік), або дуже довга мандрівка без емоційної складової. при цьому ринкова вартість більша у докера, але я б його сам собі не купив.
середня витрата палива у
В ответ на:

жипа 10,5, у докера вище 5,5 не буває. відрядження на 1,5ккм


у докері пережив, але зрозумів що старість десь вже не далеко - хочу автомат, тишу, і не сильно пильно слідкувати за якість дороги.




наэкономил, получается, около 3.5 -4 тыс грн.
вроде и деньги.
а вроде и усталость...


і ще в дорозі на кілька годин довше був..
все гарне завжди якіхось грошей вартує..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Maksimus]
      14 октября 2022 в 13:39 Гілками

Maksimus 14.10.2022 13:23 пишет:

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера..




Якщо взяти перший пост ТС то хто з двох невеличкий?
Здається у мене ближча до питання ТС ситуація: Subaru Outback та Citroen C1 тут як раз усе збігається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 5458
С нами с 22.04.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 14:47 Гілками

А изначально зачем покупали маленькую авто?

По теме: продать авто, которое сложно содержать, все равно дешевеет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 5458
С нами с 22.04.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      14 октября 2022 в 14:53 Гілками

harald67 14.10.2022 13:39 пишет:

Здається у мене ближча до питання ТС ситуація: Subaru Outback та Citroen C1 тут як раз усе збігається.




Теж запитаю, як дійшли до такого вибору?
Мені дійсно цікаво

Змінено SLON (14:53 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 14:55 Гілками

сім’єю на великому/комфортному, сам на маленькому економічному, а ще можу пішки (до 3,5км) або на вєліку (до 12км)

хоча зараз на зимівку приїде "маленьке економічне" яке споживає 6л/100 а нова сімейна автівка їсть по місту 6,5-8л/100 - не така вже й різниця

Змінено Disnake (14:59 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: SLON]
      14 октября 2022 в 15:05 Гілками

SLON 14.10.2022 14:53 пишет:

harald67 14.10.2022 13:39 пишет:

Здається у мене ближча до питання ТС ситуація: Subaru Outback та Citroen C1 тут як раз усе збігається.




Теж запитаю, як дійшли до такого вибору?
Мені дійсно цікаво




Дуже просто. Їздив службовим авто, а дружина захотіла навчитися водити. Здала на права і підібрала собі "маленьке красивеньке червоне авто". У мене була одна умова - щоб я зі своїми 195 см зросту міг сісти за кермо. Ну і не за усі гроші світу. Отак з'явився сітроєн із роботом. Потім народився син і ми переїхали у будинок на вулиці, на яку у рясний снігопад не можуть заїхати РАВ4 4Х4 на свіжій гумі скандинавського типу. От і обрали авто щоб місця вже було вдосталь, на трасі зручна і на засніжені гірки без проблем виїжджала. І знов з усього вибору ціна також відігравала роль - платити за напакований прадо 60+ К бажання не було. Так з'явився аутбек. Але сітроєн дружина відмовилася продавати. От і залишилося 2 авто. По місту поки немає снігу і морозу їздив переважно сітроєн. Взимку і за місто - субару. З листопада по кінець березня сітроєн відпочиває у гаражі. Із настанням тепла на його місце ставало субару, а сітрік стояв під будинком на кожен день.
Витрати палива не бралися до уваги бо пробіги у авто часті (малого на тренування мінімум раз на добу і потім до школи) але дуже короткі. Обом авто баку в середньому вистачало на 3 тижні (звісно баки різні за обсягом).

Змінено harald67 (15:17 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13962
С нами с 13.07.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      14 октября 2022 в 15:32 Гілками

harald67 14.10.2022 13:39 пишет:

Maksimus 14.10.2022 13:23 пишет:

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера..




Якщо взяти перший пост ТС то хто з двох невеличкий?
Здається у мене ближча до питання ТС ситуація: Subaru Outback та Citroen C1 тут як раз усе збігається.


ну якщо саме фізичні розміри - от проти с1 що смарт зіграти зможе.
по витратах (пального та на утримання) свіжий докер в кілька разів цікавіший за старий жип.
доречі про емоційність жипа: для справжніх пригод саме те, сніг взагалі не перешкода, більш складні маршрути плануються з безпекою і комфортом (там де патролом підготовленим катався хочу ще родину провезти).

Змінено Maksimus (15:36 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Maksimus]
      14 октября 2022 в 15:47 Гілками

Maksimus 14.10.2022 15:32 пишет:

harald67 14.10.2022 13:39 пишет:

Maksimus 14.10.2022 13:23 пишет:

дуже схожа ситуація: профільний жип проти службового докера..




Якщо взяти перший пост ТС то хто з двох невеличкий?
Здається у мене ближча до питання ТС ситуація: Subaru Outback та Citroen C1 тут як раз усе збігається.


ну якщо саме фізичні розміри - от проти с1 що смарт зіграти зможе.
по витратах (пального та на утримання) свіжий докер в кілька разів цікавіший за старий жип.
доречі про емоційність жипа: для справжніх пригод саме те, сніг взагалі не перешкода, більш складні маршрути плануються з безпекою і комфортом (там де патролом підготовленим катався хочу ще родину провезти).




Я мав на увазі що комплект: велике авто+маленьке авто надає певні переваги за рахунок того що авто з малими габаритами в умовах щільного міського трафіку та проблем з паркуванням, виїздом/заїздом в усякі шпарини, особливо в історичному центрі міста. От із у Доккера, який за лінійними розмірами не набагато то і менший за джип якось і не виходить. Звісно у кожної родини свої потреби та обставини.
Щодо габаритів С1 то аналогів повно (навіть не беручі до уваги одноплатформених 107 та айго) - панда (вона ж мазда 1, форд Ка та фіат 500), мікра, кольт, міраж, адам, Ап (там ще шкода та сеат є але ліньки згадувати назви), і10/піканто, матіз/спарк, твінго, китайці якісь були, ...

Змінено harald67 (15:50 14/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2091
С нами с 01.08.2003

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      14 октября 2022 в 15:47 Гілками

El Magnifico 14.10.2022 11:07 пишет:

Давайте уявимо, що Ви – пересічний Українець, який має дві автівки. Одна – велика, комфортна та «улюблена», але прожерлива та дорога в використанні. Друга – невеличка та економна, але ж і емоцій дарує менше.
Питання в тому, чи готові саме Ви, їздити на «улюбленій» і переплачувати приблизно 4 літри на 100 км, що зараз становить близько 200 грн.
Чи все це маячня, треба приймати раціональні рішення і обирати «економію»?



Вибирати тількі те, що дарує радість та емоції, якщо, звичайно, з грошіма не катастрофа, але продаж одного авта вже дасть сутєеву економію. З грошіма все швидко налогадиться та потім знову стане проблема заміни не емоційного авта.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Liaxey]
      14 октября 2022 в 15:52 Гілками

Liaxey 14.10.2022 15:47 пишет:


Вибирати тількі те, що дарує радість та емоції, якщо, звичайно, з грошіма не катастрофа, але продаж одного авта вже дасть сутєеву економію. З грошіма все швидко налогадиться та потім знову стане проблема заміни не емоційного авта.




Які емоції можна отримувати від щоденної їзди по заторах Києва? Тут лише витрати та зручність авто грають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 65 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10471

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія