autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? (2/2)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: Barsic]
      3 ноября 2022 в 20:00 Гілками

Barsic 03.11.2022 19:50 пишет:

Закритий туалет - майже герметична конструкція, єдине звідки може братися запах, периметр дверки 0,5 мм +-, я вже мовчу про переваги комкуючого наповнювача. Вонь можна почути, якщо в 5 см до нього носа підсунути і в лотку рік не прибирали і немає наповнювача ніякого. І були в мене різні відкриті - хоч 50 раз на день прибирай, запах є, а в практичності відкритому до закритого, як до місяця рачки.




Кожен сам обирає туалет для свого кота. Але тобі вже вірно сказали і я ще повторю: у мене також не мейнкун, але і мій кіт не вміститься у цю закриту коробочку. І з суто гігієнічної точки зору я б не хотів, щоб відходи життєдіяльності мого кота тиждень не прибиралися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 20:20 Гілками

Любий кіт, любої породи і розміру вміститься в закритий туалет, вони є різного розміру. Рідкі відходи життедіяльності при комкуючому наповнювачі з деревени, людина на бачить в принципі, вони перетворюються на камінці-комочки, не рідки знаходяться внизу (інстинкт); наповнювача 5-7 см., пачки хватає дуже надовго. І я не припускаю, а стверджую, так як користувався різними туалетами/наповнювачами - простіше, дешевше, практичніше ніж закритий+комкуючий, нема нічого, хоча на перший погляд це дорожче. Так само є когті-драпки, коли кіт взагалі відмовляється драпати меблі.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: Barsic]
      3 ноября 2022 в 20:53 Гілками

Barsic 03.11.2022 20:20 пишет:

Любий кіт, любої породи і розміру вміститься в закритий туалет, вони є різного розміру. Рідкі відходи життедіяльності при комкуючому наповнювачі з деревени, людина на бачить в принципі, вони перетворюються на камінці-комочки, не рідки знаходяться внизу (інстинкт); наповнювача 5-7 см., пачки хватає дуже надовго. І я не припускаю, а стверджую, так як користувався різними туалетами/наповнювачами - простіше, дешевше, практичніше ніж закритий+комкуючий, нема нічого, хоча на перший погляд це дорожче. Так само є когті-драпки, коли кіт взагалі відмовляється драпати меблі.




Не треба власні переконання видавати за абсолютну істину. Мені набагато зручніше коли у кота в туалеті взагалі немає наповнювача - лише решітка і піддон. Але кіт проти - йому хочеться хоч щось позагрібати. І мені не складно вимити такий лоток двічі на день. І нічого не смердить. Щодо закритого лотка - вірно написали - кіт любить з початку покрутитися у лотку обираючи точне місце для справляння потреби, а потім позагрібати з різних сторін. Робити це в закритому лотку йому не зручно і це може призвести до того що кіт взагалі відмовиться від такого лотка і піде шукати собі місце зручніше на його думку. Комкуючийся наповнювач мені взагалі не подобається. Це щось брудне і таке, що розноситься котом по всьому санвузлу як мінімум. Щодо дряпок - є різні і знов таки залежить від кота. От мого привчили у розпліднику до великої горизонтальної дряпки (на якій він ще і лежати любить) то на отой вертикальний стовпчик на платформі навіть не дивиться. За рік жодного разу пазури у нього не запустив. А його попередники стовпчик за три місяці роздирали вщент. А щоб меблі не дряпав насамперед треба відповідну тканину обирати. Нещодавно завіз з іншої квартири крісло з плямами на ньому. Кіт почав драти. Замовив перетяжку крісла тканиною «антипазур». Кіт вже два тижні на цьому кріслі спит і не дряпає. А більше у мене в квартирі нема що йому дряпати - лише горизонтальну дряпку. Шкіряні і штучношкіряні меблі він не чіпає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13075
С нами с 29.03.2005

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 21:20 Гілками

покажи, будь ласка, оту горизонтальну дряпку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 21:23 Гілками

Як на мене власні переконання видавати за абсолютну істину, це нічим крім чогось одного не користувавшись і маючи нульовий досвід користування іншою системою, стверджувати, саме система яка в користуванні краще.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: igg]
      3 ноября 2022 в 21:28 Гілками

Цього виробника дряпалки супер, в мене модель Cloud.
https://pethouse.ua/ua/brand/saymeow/
Один недолік "кінчається" дуже швидко, дряпалка на дві сторони.

Змінено Barsic (21:29 03/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: Barsic]
      3 ноября 2022 в 21:53 Гілками

Barsic 03.11.2022 21:23 пишет:

Як на мене власні переконання видавати за абсолютну істину, це нічим крім чогось одного не користувавшись і маючи нульовий досвід користування іншою системою, стверджувати, саме система яка в користуванні краще.




Перше кошеня в квартирі ще моїх батьків з, явилося десь у 1976-1978 роках. З тих пір завжди поряд живе кіт. Зараз N 7. Це не рахуючи котів батьків, дідів, тещ тощо. Абсолютно різні системи і наповнювачі бували. Ще й інколи доглядав за котами сусідів коли ті кудись на нетривалий час виїжджали. Найбільша антисанітарія як раз у котячих туалетах із отим комкуючимся наповнювачем. І прибирати максимально незручно. І весь санвузол у залишках такого наповнювача. І актуальна версія кота таки не влізе зручно в оту коробку, якщо тільки та коробка-туалет не розміром з пральну машину,


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: igg]
      3 ноября 2022 в 21:56 Гілками

igg 03.11.2022 21:20 пишет:

покажи, будь ласка, оту горизонтальну дряпку.




Тут вже показали. Конкретного виробника не пораджу -їх кілька на ринку. Чим відрізняються - не знаю. Моєму котові отой отвір усередині дряпки виявився абсолютно некорисним, навіть коли ще кіт міг у той отвір пролізти то не робив цього. А потім виріс і вже і не влізе туди. Це я до того що є і суцільні моделі без отвору і трохи дешевши. Щодо ресурсу - у мене кіт не дуже активний - за рік так дряпку ще не знищив. Та і лежить на ній частіше ніж дере.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 22:40 Гілками

От щойно заради цікавості прочитав відгуки і поради про вибір туалету/наповнювача, на парочці зооресурсів і на парочці наших інет-магазинах. І майже всі (сильно абсолютна більшість), сходиться що єдині недоліки закритого, це ціна і не всі хочуть заходити в середину (бояться), а далі лише достоїнства у всьому. До речі винести на лапах наповнювач з закритого, фізично складно. Так само про комкуючий наповнювач (з деревини!), там лише ціна недолік.
Дряпалки, те що по посиланню, то там якісь сучасний матеріал (для дряпалок), а не стародавній сизаль, який коти не дуже хочуть дряпати. З такого матеріалу зустрічав в нас лише два виробника, один наш і він візуально гарніший і продуманіший. Імхо так само, дірка не потрібна. "Антикоготь" для флегматичних порід типа Британців, в мене вже майже все в той антикоготь перетягнуто (ще й різних типів), один фіг дряпали все. Бенгальська і Абесинська породи, стара бенгалка вже на радузі, то завели нову точну копію, а це дряпуни ще ті, оці дряпалки купив, прям диво якесь, до меблів жодного інтересу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: Barsic]
      4 ноября 2022 в 05:00 Гілками

Barsic 03.11.2022 22:40 пишет:

От щойно заради цікавості прочитав відгуки і поради про вибір туалету/наповнювача, на парочці зооресурсів і на парочці наших інет-магазинах. І майже всі (сильно абсолютна більшість), сходиться що єдині недоліки закритого, це ціна і не всі хочуть заходити в середину (бояться), а далі лише достоїнства у всьому. До речі винести на лапах наповнювач з закритого, фізично складно. Так само про комкуючий наповнювач (з деревини!), там лише ціна недолік.
Дряпалки, те що по посиланню, то там якісь сучасний матеріал (для дряпалок), а не стародавній сизаль, який коти не дуже хочуть дряпати. З такого матеріалу зустрічав в нас лише два виробника, один наш і він візуально гарніший і продуманіший. Імхо так само, дірка не потрібна. "Антикоготь" для флегматичних порід типа Британців, в мене вже майже все в той антикоготь перетягнуто (ще й різних типів), один фіг дряпали все. Бенгальська і Абесинська породи, стара бенгалка вже на радузі, то завели нову точну копію, а це дряпуни ще ті, оці дряпалки купив, прям диво якесь, до меблів жодного інтересу.




А що за новий матеріал дряпалок? Там звичайний гофркартон укладений у багато шарів і бічною стороною до кота.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет, Украина
Сообщения: 1643
С нами с 05.02.2012

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      4 ноября 2022 в 10:46 Гілками

Мав на увазі, що для дряпалок він використовується відносно недавно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 735
С нами с 24.08.2010

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      4 ноября 2022 в 11:46 Гілками

harald67 03.11.2022 20:53 пишет:



Не треба власні переконання видавати за абсолютну істину. Мені набагато зручніше коли у кота в туалеті взагалі немає наповнювача - лише решітка і піддон. Але кіт проти - йому хочеться хоч щось позагрібати.




Нарвіть на решітку туалетний папір - і буде загрібати Моя киця так уже 13 років робить. Ні один наповнювач, які намагались в дитинстві підкладати, не признала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: Michelle]
      5 ноября 2022 в 16:29 Гілками

Michelle 04.11.2022 11:46 пишет:

harald67 03.11.2022 20:53 пишет:



Не треба власні переконання видавати за абсолютну істину. Мені набагато зручніше коли у кота в туалеті взагалі немає наповнювача - лише решітка і піддон. Але кіт проти - йому хочеться хоч щось позагрібати.




Нарвіть на решітку туалетний папір - і буде загрібати Моя киця так уже 13 років робить. Ні один наповнювач, які намагались в дитинстві підкладати, не признала.




Теж варіант. У мене кіт молодий, то хочу його поступово привчити до решітки без наповнювача зверху взагалі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13075
С нами с 29.03.2005

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: harald67]
      6 ноября 2022 в 20:55 Гілками

harald67 05.11.2022 16:29 пишет:

Michelle 04.11.2022 11:46 пишет:

harald67 03.11.2022 20:53 пишет:



Не треба власні переконання видавати за абсолютну істину. Мені набагато зручніше коли у кота в туалеті взагалі немає наповнювача - лише решітка і піддон. Але кіт проти - йому хочеться хоч щось позагрібати.




Нарвіть на решітку туалетний папір - і буде загрібати Моя киця так уже 13 років робить. Ні один наповнювач, які намагались в дитинстві підкладати, не признала.




Теж варіант. У мене кіт молодий, то хочу його поступово привчити до решітки без наповнювача зверху взагалі.


А чи не запізно, фактично перевчати? Хоч й молодий, але ж - вже кіт, а не кошеня...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9234
С нами с 09.01.2004

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: igg]
      8 ноября 2022 в 22:05 Гілками

В мене котячий туалет з решіткою, під решітку сиплю тонким шаром дерев'яний наповнювач. Міняю раз в неділю. Запаху немає. Раніше користувався на основі цементу (бентоніт), пробував і силікагелевий. Але ось із-за війни весною попробував дерев'яний і сподобався.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Туалет(деревний) для котика_як часто прибирати? [Re: igg]
      9 ноября 2022 в 05:28 Гілками

igg 06.11.2022 20:55 пишет:

harald67 05.11.2022 16:29 пишет:

Michelle 04.11.2022 11:46 пишет:


В ответ на:

...





Нарвіть на решітку туалетний папір - і буде загрібати Моя киця так уже 13 років робить. Ні один наповнювач, які намагались в дитинстві підкладати, не признала.




Теж варіант. У мене кіт молодий, то хочу його поступово привчити до решітки без наповнювача зверху взагалі.


А чи не запізно, фактично перевчати? Хоч й молодий, але ж - вже кіт, а не кошеня...




Зараз одночасно на решітці перебуває не більше півжмені тих дерев’яних гранул. Їх обсяг невпинно зменшую. Тобто процес іде. За рахунок висувного лотка під решіткою туди нічого не насипаю. Мию двічі на добу. За такою конструкції це зручно і швидко. Запаху немає фактично. Ну крім як по великому сходить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4042

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія