autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер?

V.I.P **
Киев
Сообщения: 16655
С нами с 10.10.2002

Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер?
      16 ноября 2022 в 23:32 Гілками

Ситуация следующая, было ДТП, виновник (выехал на встречку) скрылся, видео есть, по видео определили номер, он к слову оказался известным и за ним есть целый шлейф событий, о чем сразу сказали патрульные оформлявшие ДТП (посмотрели по базе).

Сейчас документы у дознавателя. Какие дальше будут действия если он не сможет связаться в хозяином авто и не сможет установить кто был за рулем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
49 лет, Львов
Сообщения: 1730
С нами с 27.08.2003

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      17 ноября 2022 в 10:53 Гілками

Раньше надо было идти в свою страховую с протоколом из полиции, где был указан виновник и зафиксировано покидание им места ДТП. Она связывалась со страховой виновника и та выплачивала полученный ущерб пострадавшему. А уж потом взымала этот ущерб со своего клиента

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4575
С нами с 28.11.2006

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Zelinski]
      17 ноября 2022 в 11:53 Гілками

Zelinski 17.11.2022 10:53 пишет:

Раньше надо было идти в свою страховую с протоколом из полиции, где был указан виновник и зафиксировано покидание им места ДТП. Она связывалась со страховой виновника и та выплачивала полученный ущерб пострадавшему. А уж потом взымала этот ущерб со своего клиента




У цій схемі десь загубилось рішення суду. Без нього ніяких виплат не буде. І позов неможливо подати на "номери" (тобто машину). Необхідно встановити особу-винуватця. Це вже робота поліції. Як показує практика, вона майже не виконується без вагових важелів впливу. Коли поліція дасть відписку "винуватця не встановлено", теоретично можна подати цивільний позов на володаря ТЗ на відшкодування. Але може трапитись, що й доказів присутності в ДТП ТЗ-винуватця не знайдуть, або існуючих буде "замало".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 2020
С нами с 10.08.2008

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      17 ноября 2022 в 15:46 Гілками

Нажаль якщо винуватця не було на місці то важко щось зробити, в мене щось схоже було, в припарковане авто в"їхали і звалили, був свідок який все бачив і записав номер авто,через слідчого були якісь потуги власника авто щось вирішити, але напевно дешевше було заплатити слідчому, звісно що образливо є винуватець все оформлено а зробити щось потрібно якісь зусилля, не став витрачати свій час і нерви, забив на це діло.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3082
С нами с 24.07.2013

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: adam]
      17 ноября 2022 в 16:06 Гілками

В мене в"їхало і свалило мартрутне таксі БЦ-Київ і мент його не зміг найти, а воно декілька разів на день проїзджало в 50 м. від вул. Смілянська, де розташоване Солом"янське ДАІ на той час, мента якось дожав,зробив незалежну експертизу, виграв суд страховки у винуватся не було, авто в оренді, але грошей так і не отримав??? Так що якщо не йде на контакт, то долг платежом красен, найди нестандартный способ как отблагодарить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 789
С нами с 19.08.2008

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      17 ноября 2022 в 19:59 Гілками

Andrew82 16.11.2022 23:32 пишет:

Ситуация следующая, было ДТП, виновник (выехал на встречку) скрылся, видео есть, по видео определили номер, он к слову оказался известным и за ним есть целый шлейф событий, о чем сразу сказали патрульные оформлявшие ДТП (посмотрели по базе).

Сейчас документы у дознавателя. Какие дальше будут действия если он не сможет связаться в хозяином авто и не сможет установить кто был за рулем.


Вполне может получиться и так, как у меня 7 лет назад.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      17 ноября 2022 в 23:09 Гілками

Andrew82 16.11.2022 23:32 пишет:

Ситуация следующая, было ДТП, виновник (выехал на встречку) скрылся, видео есть, по видео определили номер, он к слову оказался известным и за ним есть целый шлейф событий, о чем сразу сказали патрульные оформлявшие ДТП (посмотрели по базе).

Сейчас документы у дознавателя. Какие дальше будут действия если он не сможет связаться в хозяином авто и не сможет установить кто был за рулем.




Був в схожій ситуації, з доказів тільки декілька фото, винуватець також втік. Але поліція його знайшла і через суд визнали винним. Страхова все виплатила по прямому врегулюванню, не дивлячись на повну відсутність страховки у чувака, що втік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 421
С нами с 19.01.2011

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      18 ноября 2022 в 07:31 Гілками

Мой случай
В мой припаркованный автомобиль влетела барышня, пока она собирала в кучу свои осколки и цепляла бампер номер записали. Спустя 8 часов я к полуночи был у машины и мне дали номер виновницы. Я не трогая авто вызвал копов,...те приехав пробили по номерам виновницу и созвонились с ней. Она сказала что не приедет....далеко и выпила и уже ночь. Составили схему ДТП и разьехались. На утро я позвонил в еЙо страховую компанию.....через пару дней они сами мне позвонили и прислали страхового агента чтоб посмотреть повреждения. Посмотрели, подписал ---разьехались. Через дней 15 страховики предложили сумму в три раза меньше ---- я согласился и деньги скинули мне на карту.
пауза--------в 7 месяцев.................
Я по другим вопросам был патрульной полиции и паралельно спросил а что там с моим проишествием и нашли ли виновницу и наказали или нет девку? Говорят даааааа, еще месяцев 6 тому она была в суде и заплатила штраф)))))
А мне дознаватель не позвонил и не написал совсем.
Приехал в суд в архиве забрал решение суда------просто чтоб было в бардачке потому что бампер крыло и скол фары я так и не чинил......машина не новая и она у родителей с селе, сам катаюсь на другой.
Главное было не трогать машину на месте повреждения-----если бы я уехал то это и меня могли жухнуть что я скрылся с места ДТП и виновница легко бы отмазалась!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 779
С нами с 03.03.2004

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: adam]
      18 ноября 2022 в 11:12 Гілками

adam 17.11.2022 15:46 пишет:

Нажаль якщо винуватця не було на місці то важко щось зробити, в мене щось схоже було, в припарковане авто в"їхали і звалили, був свідок який все бачив і записав номер авто,через слідчого були якісь потуги власника авто щось вирішити, але напевно дешевше було заплатити слідчому, звісно що образливо є винуватець все оформлено а зробити щось потрібно якісь зусилля, не став витрачати свій час і нерви, забив на це діло.




В лютому 2021 була така ж сітуація. Через тиждень після оформлення ДТП приїхав до поліціі - вони ще нічого не робили. Висказав все, щоя думаю про це та поїхав. наступного дня зателефонували, сказали що знайшли власника, за кермом був не він, але дав інформацію про водія. Той свже теж приїхав, дав свідчення і вони передають справу до суду. Справу побачив пізніше на сайті суду, з призвищем судді. Розглядали вони справу, чи ні - не знаю. Страхова виплатила сумму, яка мене ввлаштовувала, хоча пропонували спочатку втричі меншу , а потім шнформація про стан розгляду справи зникла з сайту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Pepko]
      18 ноября 2022 в 13:51 Гілками

Pepko 17.11.2022 16:06 пишет:

виграв суд страховки у винуватся не було, авто в оренді, але грошей так і не отримав???


дивно. У цьому випадку МТСБУ мало сплатити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3082
С нами с 24.07.2013

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: may]
      18 ноября 2022 в 14:10 Гілками

Вислали рекомендованим доки державному виконавцю, так вони там і умерли...
мтсбу тоді ще не платило.

Змінено Pepko (14:13 18/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16655
С нами с 10.10.2002

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      18 ноября 2022 в 20:57 Гілками

Интересен один единственный момент как установить виновника ДТП, чтоб на него можно было подать в суд. Остальное все как-бы понятно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 779
С нами с 03.03.2004

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      19 ноября 2022 в 18:39 Гілками

Ну, мне в полиции сказали ФИО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4369
С нами с 09.08.2006

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: alex-f]
      21 ноября 2022 в 12:09 Гілками

alex-f 19.11.2022 18:39 пишет:

Ну, мне в полиции сказали ФИО.



у меня как то на сотрудника вышел "пострадавший", в суд подавал на то что сотрудник мой, негодяй редкий - стукнул и уехал. спасло что у сотрудника на эту дату как раз приходилась середина поездки в Швецию и машина стояла на платной парковке аэропорта.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16655
С нами с 10.10.2002

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Andrew82]
      9 июля 2023 в 15:05 Гілками

Стосовно ситуації - винний "поки що" не знайдений. Страховка не працює в цьому випадку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16655
С нами с 10.10.2002

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: alex-f]
      9 июля 2023 в 15:06 Гілками

alex-f 19.11.2022 18:39 пишет:

Ну, мне в полиции сказали ФИО.



Чиє ПІБ ? Власника ми й самі знаємо, але толку з цього небагато.

Змінено Andrew82 (15:07 09/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: may]
      10 июля 2023 в 14:15 Гілками

may 18.11.2022 13:51 пишет:

Pepko 17.11.2022 16:06 пишет:

виграв суд страховки у винуватся не було, авто в оренді, але грошей так і не отримав???


дивно. У цьому випадку МТСБУ мало сплатити.




якщо туди подати кіпу документів. Велику кіпу. Я намагався подати через посередника-адвоката, але ця скотина десь загубила технічну експертизу (авто було в хлам розбите) і тому все заглохло...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: sly_fox]
      11 июля 2023 в 00:40 Гілками

sly_fox 10.07.2023 14:15 пишет:

may 18.11.2022 13:51 пишет:

Pepko 17.11.2022 16:06 пишет:

виграв суд страховки у винуватся не було, авто в оренді, але грошей так і не отримав???


дивно. У цьому випадку МТСБУ мало сплатити.




якщо туди подати кіпу документів. Велику кіпу. Я намагався подати через посередника-адвоката, але ця скотина десь загубила технічну експертизу (авто було в хлам розбите) і тому все заглохло...



Навіть якщо у МТСБУ подати ну дуже велику кіпу документів виплати у цьому випадку не буде, бо не встановлено винуватця - "нєт тєла - нет дела". МТСБУ платить тількі у випадку, коли може виставити регрес. У данному випадку купа питань до слідчого, а не до МТСБУ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8780
С нами с 26.01.2005

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: Amateur]
      11 июля 2023 в 08:53 Гілками

Amateur 11.07.2023 00:40 пишет:

бо не встановлено винуватця - "нєт тєла - нет дела". МТСБУ платить тількі у випадку, коли може виставити регрес. У данному випадку купа питань до слідчого, а не до МТСБУ.




Що значить не встановлено?
Написано, що у нього немає страховки - тоб-то встановили хто це...

МТСБУ має сплатити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Если виновник ДТП скрылся, но известен его номер? [Re: McFly]
      11 июля 2023 в 22:11 Гілками

McFly 11.07.2023 08:53 пишет:

Amateur 11.07.2023 00:40 пишет:

бо не встановлено винуватця - "нєт тєла - нет дела". МТСБУ платить тількі у випадку, коли може виставити регрес. У данному випадку купа питань до слідчого, а не до МТСБУ.




Що значить не встановлено?
Написано, що у нього немає страховки - тоб-то встановили хто це...

МТСБУ має сплатити.



Sorry, не звернув уваги, що відповідь не ТС, а на
Pepko 17.11.2022 16:06 пишет:

виграв суд страховки у винуватся не було



Але у ТС зовсім іньша історія.

Змінено Amateur (22:13 11/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5284

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія