autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

В Україні перевипустять усі посвідчення водія (2/2)

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: AlexAudiCoupe]
      6 декабря 2022 в 14:17 Гілками

AlexAudiCoupe 06.12.2022 13:29 пишет:



Это что ж за "мягкая политика" обдирания водителей? Сначала 50, потом 30, теперь 10.

Это за несколько лет я должен три раза права поменять? С какого? Три раза покормить бездельников нарколога и психиатра, три раза заплатить за бланк и госпошлину.

Штаты тут причем?

"..Як що ці нови правила дають змогу вступити в ес.." - а в Конвенции в графе только пишут срок действия прав. И все. Остальное - влажные фантазии депутатов, которым надо как-то свою работу показывать.

И да, вступить в ЕС мешает не срок действия в правах, которых не регламентирован, а коррупция и паршивейшая судебная система. Кражи гуманитарки в Запорожье. И т.д. А не 10 лет в правах.




капец, та нікому ти нічого невинен, забудь. Аби ото якусь ху.ню писати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37353
С нами с 21.07.2001

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Vladya]
      6 декабря 2022 в 18:31 Гілками

Vladya 06.12.2022 14:17 пишет:

AlexAudiCoupe 06.12.2022 13:29 пишет:



Это что ж за "мягкая политика" обдирания водителей? Сначала 50, потом 30, теперь 10.

Это за несколько лет я должен три раза права поменять? С какого? Три раза покормить бездельников нарколога и психиатра, три раза заплатить за бланк и госпошлину.

Штаты тут причем?

"..Як що ці нови правила дають змогу вступити в ес.." - а в Конвенции в графе только пишут срок действия прав. И все. Остальное - влажные фантазии депутатов, которым надо как-то свою работу показывать.

И да, вступить в ЕС мешает не срок действия в правах, которых не регламентирован, а коррупция и паршивейшая судебная система. Кражи гуманитарки в Запорожье. И т.д. А не 10 лет в правах.




капец, та нікому ти нічого невинен, забудь. Аби ото якусь ху.ню писати.




Видишь ли, когда ты такое пишешь, ты должен аргументировать. Иначе это пиз..ж....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2154
С нами с 20.06.2002

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Vladya]
      7 декабря 2022 в 11:24 Гілками

Vladya 06.12.2022 14:13 пишет:

Sashok_Accent 06.12.2022 09:05 пишет:

Vladya 05.12.2022 20:10 пишет:

може роблять так щоб було меньше тих хто завжди воняє не задоволений. така собі м'яка політика.


як що відкинути усиляки корупційні складові (а в нас вона поки що є), то нема в цьому нічого поганого.

подивись у штатах в центрах де переоформлюють права стоять дідусі собі поважного віку. Це норма, треба виконувати.

Я вважаю як що зробили щось, то воно має буди на всіх, як що почали видавати на 50, 30, 15 років то всіх "ламінадчикив" [*****], повинні бути однакові умови. (наприклад я свідома лишився ламінату, бо вважаю що це совкове лайно)

як що ввели нові правило отримання і реєстрації, то це повинно бути на всіх. Як що ці нови правила дають змогу вступити в ес, отримати без віз, то що. То треба робити, всіх не задоволених [*****] і робити так щоб як далі відірватись від совка і рашки.




яке погано приховане зловтішання. Підгорає, що ти поміняв, а інші ні?
В чому проблема нові права видавати будь які, хоч фіолетові в зелену крапку, старі міняти за бажанням. Люди з ламінатом рано чи пізно закінчаться. А оце примусове міняння, ще й як завжди "в один рік" - це тупняк. Черги, корупція.
У мене перший пластик зі строком дії на 50 років. Не бачу чим би він відрізнявся від "європейських" документів.




тю, яж спеціально написав для таких як ти , що я це зробив свідомо !!! не дивлячись на радників про безсмертя. )) Мене ж не змусили міняти, у мене були ще ламіновані права, я сразу же поміняв ото одоробло як тільки це стало нормально без черг і гемора зробити.

Що мені підгорати у мене термін прав до 70 років моїх, я навіть не впевнений що доживу не те що бути за кермом. )) а як що поміняти зараз на фіолетові то це ще знову 30 років то в загалі до 75 років, то я тебе прошу, мені точно переживати за це не варто )))



А в чем польза - ну, кроме эйфории от новой корочки - в обновленных правах? Просто интересно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37353
С нами с 21.07.2001

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: A.Lex]
      7 декабря 2022 в 11:52 Гілками

A.Lex 07.12.2022 11:24 пишет:

Vladya 06.12.2022 14:13 пишет:

Sashok_Accent 06.12.2022 09:05 пишет:


В ответ на:

...





яке погано приховане зловтішання. Підгорає, що ти поміняв, а інші ні?
В чому проблема нові права видавати будь які, хоч фіолетові в зелену крапку, старі міняти за бажанням. Люди з ламінатом рано чи пізно закінчаться. А оце примусове міняння, ще й як завжди "в один рік" - це тупняк. Черги, корупція.
У мене перший пластик зі строком дії на 50 років. Не бачу чим би він відрізнявся від "європейських" документів.




тю, яж спеціально написав для таких як ти , що я це зробив свідомо !!! не дивлячись на радників про безсмертя. )) Мене ж не змусили міняти, у мене були ще ламіновані права, я сразу же поміняв ото одоробло як тільки це стало нормально без черг і гемора зробити.

Що мені підгорати у мене термін прав до 70 років моїх, я навіть не впевнений що доживу не те що бути за кермом. )) а як що поміняти зараз на фіолетові то це ще знову 30 років то в загалі до 75 років, то я тебе прошу, мені точно переживати за це не варто )))



А в чем польза - ну, кроме эйфории от новой корочки - в обновленных правах? Просто интересно




Так писал тут уже кто-то "може роблять так щоб було меньше тих хто завжди воняє не задоволений. така собі м'яка політика." - вздрючить тех, кто недоволен.

От совка идет такая политика.

Не зробити так, щоб всі були задоволені, а "щоб було меньше тих хто завжди воняє не задоволений".

Щось джугашвілі показався у вікні.....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Vladya]
      7 декабря 2022 в 12:04 Гілками

Vladya 06.12.2022 14:13 пишет:



тю, яж спеціально написав для таких як ти , що я це зробив свідомо !!! не дивлячись на радників про безсмертя. )) Мене ж не змусили міняти, у мене були ще ламіновані права, я сразу же поміняв ото одоробло як тільки це стало нормально без черг і гемора зробити.

Що мені підгорати у мене термін прав до 70 років моїх, я навіть не впевнений що доживу не те що бути за кермом. )) а як що поміняти зараз на фіолетові то це ще знову 30 років то в загалі до 75 років, то я тебе прошу, мені точно переживати за це не варто )))




мене теж ніхто не змушував, сам міняв, але я не розумію, чому тобі так горить, що когось влаштовують його ламіновані права?
Мені якось все одно які у кого права. А от примусову заміну ще раз - вважаю дичиною. Не можна міняти правила гри на ходу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Киев
Сообщения: 2835
С нами с 07.06.2004

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: AlexAudiCoupe]
      7 декабря 2022 в 13:51 Гілками

А підкажіть, чк зараз з поїздками по Європі у ламінатчиків? Треба мотнутись в Німеччину на пару днів, а у мене ще ламіновані права 97 року.. Минулого року їздив в Болгарію - проблем не було.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Dmitrik]
      7 декабря 2022 в 16:01 Гілками

Dmitrik 07.12.2022 13:51 пишет:

А підкажіть, чк зараз з поїздками по Європі у ламінатчиків? Треба мотнутись в Німеччину на пару днів, а у мене ще ламіновані права 97 року.. Минулого року їздив в Болгарію - проблем не було.




нічого не мінялось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11402
С нами с 20.09.2001

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Dmitrik]
      7 декабря 2022 в 18:21 Гілками

Dmitrik 07.12.2022 13:51 пишет:

А підкажіть, чк зараз з поїздками по Європі у ламінатчиків? Треба мотнутись в Німеччину на пару днів, а у мене ще ламіновані права 97 року.. Минулого року їздив в Болгарію - проблем не було.



Думаю, для підстраховки непогано б міжнародні права зробити. Коштує копійки.
Але треба бути готовим "відбивати атаки" щодо "на ламінат не оформлюємо".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2532
С нами с 24.05.2012

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Dmitrik]
      8 декабря 2022 в 10:39 Гілками

Dmitrik 07.12.2022 13:51 пишет:

А підкажіть, чк зараз з поїздками по Європі у ламінатчиків? Треба мотнутись в Німеччину на пару днів, а у мене ще ламіновані права 97 року.. Минулого року їздив в Болгарію - проблем не було.



В Європі не в курсі, що ламінат у них не валідний, вони ж автоуа не читають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37353
С нами с 21.07.2001

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: Dmitrik]
      8 декабря 2022 в 11:39 Гілками

Dmitrik 07.12.2022 13:51 пишет:

А підкажіть, чк зараз з поїздками по Європі у ламінатчиків? Треба мотнутись в Німеччину на пару днів, а у мене ще ламіновані права 97 року.. Минулого року їздив в Болгарію - проблем не було.




Зроби міжнародні права і на три роки забудь взагалі про проблеми за кордоном на 100%.

Роботи на час, вартість типу 3.70 або 5.10, тільки фото своє.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1012
С нами с 11.03.2005

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: maksym]
      8 декабря 2022 в 12:40 Гілками

В ответ на:


Але треба бути готовим "відбивати атаки" щодо "на ламінат не оформлюємо".



прямо на месте пишется заява под диктовку: осознаю, признаю, под личную ответственность, впредь не повторится.
Все довольны и ламинат остался при власныке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37182
С нами с 31.10.2005

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: AlexAudiCoupe]
      11 декабря 2022 в 21:01 Гілками

так, що по техогляду?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: В Україні перевипустять усі посвідчення водія [Re: UA]
      11 декабря 2022 в 22:19 Гілками

UA 11.12.2022 21:01 пишет:

так, що по техогляду?


по асоціації повинен бути. Більше новин не є.

Sashok_Accent 07.12.2022 12:04 пишет:

А от примусову заміну ще раз - вважаю дичиною.


не буде ніякого примусу, власне бо дичина

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8289

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія