autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

Есть у нас специалисты по котячему питанию? (7/7)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Есть у нас специалисты по котячему питанию? [Re: igg]
      15 декабря 2022 в 16:01 Гілками

igg 15.12.2022 15:54 пишет:

harald67 24.10.2022 06:17 пишет:

От мій кіт зараз намагається качати права, вологий корм свою пайку виїдає за пару хвилин, а сухий особливо не їсть. І ходить скавучить (нявкати не вміє то пищить). Як усі виходять з кухні то чуємо як гризе сухий. Як нікого вдома немає то кількість сухого корму в мисці істотно скорочується, але не до дна. Як приходимо додому то відразу скавучить починає.



а в мене кошеня (приблизно 8 міс) залюбки, скільки не дай, виїдало вщент й мокрий(за цим аж трусився так подобалось) й сухий роял канін для кошенят...а десь з місяць тому, майже зовсім чомусь перестав їсти той мокрий ...я подумав, ну може ж вже нажерся виріс...але ж, при тому, сухий лупашить та просить ще, скільки не насипай у мисочку, виїдає все та через півгодини вже нявкає та скавучить, лягає на кухні, між своєю мискою та "пунктом зберігання сух.корму" та зображує, що знепритомнює від голоду))...кормлю декілька (4-5) разів невеличкими порціями, у межах добової норми... це він так права качає?

й ще таке питання, плануємо, протягом місяця, зробити кастрацію(буде порожнинна операція, бо кріпторх) й вже закінчується сух.корм для кошенят, треба на днях купити ще...й тут питання, купити той самий корм, що йому дуже заходить у мінімальному пакуванні(300 г.) та після операції відразу переходити на корм для стерелізованих кошенят? чи можливо, вже кастрованому, давати залишки ще того корму(для некастрованих кошенят)? наскільки це критично?




Як на мене то некритично який сухий корм від одного і того самого виробника давати (звісно що з урахуванням розмірів, віку та породи кота). Десь до року він усе одно кошеня. Щодо корму для стерилізованих, то якось мене від нього відмовляли досвічені котятники. Більше згадували корми типу для якісного хутра, орал, для котів, що мешкають у квартирі.
Те що багато жере - так вік у нього такий. Десь після полутора років схаменеться.
Ну і не давати сухий корм для дорослих мейн кунів бо може ікла поламати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12183

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія