autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Провайдери з оптоволокном, Оболонь.

Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8806
С нами с 14.12.2005

Провайдери з оптоволокном, Оболонь.
      21 декабря 2022 в 14:20 Гілками

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.

Змінено Mutant (14:23 21/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11314
С нами с 20.09.2001

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Mutant]
      21 декабря 2022 в 14:37 Гілками

Mutant 21.12.2022 14:20 пишет:

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.



По провайдерам не підкажу, але мені здається, що і для оптикі є той самий "проміжний вузол", який без електрики теж ніяк. З реклами GPONу складається враження, що волокно іде напряму в гугль і буде працювати і після загибелі людства.
На дачі у дочки оптика. Падає за дві години після зникнення живлення десь там, у провайдера.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Mutant]
      21 декабря 2022 в 14:38 Гілками

Mutant 21.12.2022 14:20 пишет:

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.




Сильно залежить від будинку. Наприклад тріолан може протягнути оптику, але вона не gpon і коли нема світла то її теж не буде.

Треба телефонувати тим кого зможеш знайти по об'явах в будинку що вони надають інтернет підключення саме в твоєму будинку. І запитувати чи є gpon.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 762
С нами с 15.11.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Stor]
      21 декабря 2022 в 14:47 Гілками

Stor 21.12.2022 14:38 пишет:

Mutant 21.12.2022 14:20 пишет:

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.




Сильно залежить від будинку. Наприклад тріолан може протягнути оптику, але вона не gpon і коли нема світла то її теж не буде.

Треба телефонувати тим кого зможеш знайти по об'явах в будинку що вони надають інтернет підключення саме в твоєму будинку. І запитувати чи є gpon.




Тріолан всім каже, шо в багатоквартирні будинки оптику не тягне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4084
С нами с 20.11.2003

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: maksym]
      21 декабря 2022 в 14:53 Гілками

maksym 21.12.2022 14:37 пишет:

Mutant 21.12.2022 14:20 пишет:

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.



По провайдерам не підкажу, але мені здається, що і для оптикі є той самий "проміжний вузол", який без електрики теж ніяк. З реклами GPONу складається враження, що волокно іде напряму в гугль і буде працювати і після загибелі людства.
На дачі у дочки оптика. Падає за дві години після зникнення живлення десь там, у провайдера.


.

в мене у селі оптика не падала навіть через 30 годин, але якось зникла на 10 діб незалежно від наявності світла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4071
С нами с 31.10.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Mutant]
      21 декабря 2022 в 15:00 Гілками

Киевнет (Виноградарь), все эти дни инет по оптике отличный.

Змінено Researcher (15:00 21/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: maksym]
      21 декабря 2022 в 15:02 Гілками

Мені часто потрапляє на очі реклама GPON від ipnet, якщо не помиляюся, вони починали саме як оболонський провайдер.

maksym 21.12.2022 14:37 пишет:

... що і для оптикі є той самий "проміжний вузол", який без електрики теж ніяк. З реклами GPONу складається враження, що волокно іде напряму в гугль і буде працювати і після загибелі людства...



Сама по собі технологія GPON дає гарантію, що вона не залежить від наявності живлення між тобою і кінцевим пунктом, куди приходить твій скляний волос. Від того, де цей кінцевий пункт, як він підключений до умовного Google, вже буде залежати наскільки у тебе буде надійний Інет.
Конкретно у мене Vega через GPON на ПОХ-е працює місяць без проблем. Найдовший термін роботи без електріби - 19 годин, думаю працювало би і довше, але мені на 1.5 години включили світло.
Але та сама Vega в селі практикує підключення абонентів по GPON до техмайданчику, з вузеньким радіоканалом. Зрозуміло, що енергоживлення цього майданчику забезпечується гірше, ніж аналогічного, що забезпечує роботу десятків? тисяч абонентів в Києві.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4488
С нами с 29.05.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Daugava]
      21 декабря 2022 в 15:17 Гілками

вообще я так понял это все FTTх и там уже кто как сделает.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Fiber_to_the_x


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26007
С нами с 17.12.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Mutant]
      21 декабря 2022 в 17:12 Гілками

Подивись Utels

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Daugava]
      22 декабря 2022 в 10:15 Гілками

Daugava 21.12.2022 15:02 пишет:

Мені часто потрапляє на очі реклама GPON від ipnet, якщо не помиляюся, вони починали саме як оболонський провайдер.





моїм батькам айпінет сказав, що черга декілька тисяч осіб при тому що вони вже їх клієнт, але по міді.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 762
С нами с 15.11.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: egorka]
      22 декабря 2022 в 10:20 Гілками

egorka 21.12.2022 17:12 пишет:

Подивись Utels




Обожнюю контори, які не вказують не те що район обслуговування, але й область навіть.
Внутрішній Шерлок підказує, що код 044 в телефоні натякає на Київ, але це не точно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Reject]
      22 декабря 2022 в 10:23 Гілками

Reject 21.12.2022 14:47 пишет:

Тріолан всім каже, шо в багатоквартирні будинки оптику не тягне.




Всім каже а мені протягнув. 11 поверх 16 поверхівки. Може вона не рахується багатоквартиною правда.

Більш того у них до маршрутизатора теж оптика, і якщо хтось в будинку скинеться і поставить акумулятор на їх маршрутизатор будинку, то інтернет буде у всіх не залежно від відключень.

Але скоріше трапиться апокаліпсис ніж мешканці будинку разом скинуться на щось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 762
С нами с 15.11.2005

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Stor]
      22 декабря 2022 в 10:44 Гілками

Stor 22.12.2022 10:23 пишет:

Reject 21.12.2022 14:47 пишет:

Тріолан всім каже, шо в багатоквартирні будинки оптику не тягне.




Всім каже а мені протягнув. 11 поверх 16 поверхівки. Може вона не рахується багатоквартиною правда.

Більш того у них до маршрутизатора теж оптика, і якщо хтось в будинку скинеться і поставить акумулятор на їх маршрутизатор будинку, то інтернет буде у всіх не залежно від відключень.

Але скоріше трапиться апокаліпсис ніж мешканці будинку разом скинуться на щось.




У вас мабуть якесь виключення з правил. Вони прям категорично заперечують, що це взагалі можливо - тільки приватний сектор.

Щодо акумуляторів: у нас скинулось 4 людини - до дупи воно, бо працює десь 4 години.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Сообщения: 2070
С нами с 20.08.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Mutant]
      22 декабря 2022 в 10:54 Гілками

Mutant 21.12.2022 14:20 пишет:

Хтось знає чи є якісь провайдери з оптоволокном на Оболоні, а конкретно Мінський масив?
Сижу знову без інтернету, хоча світло є. Бо у провайдера десь там немає електрики на проміжному вузлі.




Сосед?

Я спрашивал в вайбере дома у кого работает. У нас локалнет не рубится, дал заявку но очередь месяц.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11314
С нами с 20.09.2001

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Sashok_Accent]
      22 декабря 2022 в 11:00 Гілками

Sashok_Accent 22.12.2022 10:15 пишет:

Daugava 21.12.2022 15:02 пишет:

Мені часто потрапляє на очі реклама GPON від ipnet, якщо не помиляюся, вони починали саме як оболонський провайдер.





моїм батькам айпінет сказав, що черга декілька тисяч осіб при тому що вони вже їх клієнт, але по міді.



У сусідньому будинку біля мене айпінет по міді працює після відключення. Зафіксували десь годин 12 роботи в блекауті. Де вони беруть енергію - хз. Саппорт каже, що ніяких акумів в будинку немає.
Але на першому поверсі є пару контор з генераторами. Може то вони діляться енергією з провайдером? Собі і людям, так сказати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 23815
С нами с 16.06.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: maksym]
      22 декабря 2022 в 11:06 Гілками

maksym 22.12.2022 11:00 пишет:

Sashok_Accent 22.12.2022 10:15 пишет:

Daugava 21.12.2022 15:02 пишет:

Мені часто потрапляє на очі реклама GPON від ipnet, якщо не помиляюся, вони починали саме як оболонський провайдер.





моїм батькам айпінет сказав, що черга декілька тисяч осіб при тому що вони вже їх клієнт, але по міді.



У сусідньому будинку біля мене айпінет по міді працює після відключення. Зафіксували десь годин 12 роботи в блекауті. Де вони беруть енергію - хз. Саппорт каже, що ніяких акумів в будинку немає.
Але на першому поверсі є пару контор з генераторами. Може то вони діляться енергією з провайдером? Собі і людям, так сказати.



Мені айпінет писав що вони мають акумулятори, але часу на повну зарядку не вистачає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Reject]
      22 декабря 2022 в 11:35 Гілками

Reject 22.12.2022 10:44 пишет:


У вас мабуть якесь виключення з правил. Вони прям категорично заперечують, що це взагалі можливо - тільки приватний сектор.

Щодо акумуляторів: у нас скинулось 4 людини - до дупи воно, бо працює десь 4 години.




Можливо залежить від технічної реалізації в будинку. Бо мені одразу сказали що оптичний маршрутизатор встановлено на 8 поверсі, на мій треба буде метрів 50 оптики, її треба буде оплатити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26007
С нами с 17.12.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Reject]
      22 декабря 2022 в 16:49 Гілками

Reject 22.12.2022 10:20 пишет:

egorka 21.12.2022 17:12 пишет:

Подивись Utels




Обожнюю контори, які не вказують не те що район обслуговування, але й область навіть.
Внутрішній Шерлок підказує, що код 044 в телефоні натякає на Київ, але це не точно.


це я побачив на Одеі. Пишуть що до 9 годин робить інет якщо нема світла. А ось е вони на Оболоні то вже мабуть треба питати у них

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: Roksimama]
      22 декабря 2022 в 17:41 Гілками

Roksimama 22.12.2022 11:06 пишет:

maksym 22.12.2022 11:00 пишет:

Sashok_Accent 22.12.2022 10:15 пишет:


В ответ на:

...





моїм батькам айпінет сказав, що черга декілька тисяч осіб при тому що вони вже їх клієнт, але по міді.



У сусідньому будинку біля мене айпінет по міді працює після відключення. Зафіксували десь годин 12 роботи в блекауті. Де вони беруть енергію - хз. Саппорт каже, що ніяких акумів в будинку немає.
Але на першому поверсі є пару контор з генераторами. Може то вони діляться енергією з провайдером? Собі і людям, так сказати.



Мені айпінет писав що вони мають акумулятори, але часу на повну зарядку не вистачає.



Хочу зрозуміти навіщо тобі ipnet? Мені вони запропонували оптику. Не дешево


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 23815
С нами с 16.06.2008

Re: Провайдери з оптоволокном, Оболонь. [Re: sashkaa]
      22 декабря 2022 в 18:44 Гілками

sashkaa 22.12.2022 17:41 пишет:

Roksimama 22.12.2022 11:06 пишет:

maksym 22.12.2022 11:00 пишет:


В ответ на:

...




У сусідньому будинку біля мене айпінет по міді працює після відключення. Зафіксували десь годин 12 роботи в блекауті. Де вони беруть енергію - хз. Саппорт каже, що ніяких акумів в будинку немає.
Але на першому поверсі є пару контор з генераторами. Може то вони діляться енергією з провайдером? Собі і людям, так сказати.



Мені айпінет писав що вони мають акумулятори, але часу на повну зарядку не вистачає.



Хочу зрозуміти навіщо тобі ipnet? Мені вони запропонували оптику. Не дешево



Недешево це скільки?
Той айпінет по 365грн/міс. Хз чи оптика (я чайник), але при зміні тарифу на потужніший тягнули провода півдня.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
0 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2068

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія