autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

ANP (5/7)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: ANP [Re: sibiryak]
      5 декабря 2022 в 19:53 Гілками

Як там ANP/Авіас після останніх змін, працюють нормально, є бензин? Хтось користувався в грудні?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: ANP [Re: Нафаня]
      5 декабря 2022 в 22:58 Гілками

Нафаня 05.12.2022 19:53 пишет:

Як там ANP/Авіас після останніх змін, працюють нормально, є бензин? Хтось користувався в грудні?




не в Києві, а біля Рівного. Брав на пробу 92й - для генератора. Працював як і на 95 від окко, але коли влив лише його, при запуску наступного разу генератор чхнув наче дизельним чорним димком. Після цього пару каністр 95 від окко, гарна і рівна робота. тож не знаю звідки вони тягнуть той 92й, та воно явно не топчик


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: ANP [Re: Sergio225]
      6 декабря 2022 в 11:17 Гілками

Sergio225 05.12.2022 22:58 пишет:

Нафаня 05.12.2022 19:53 пишет:

Як там ANP/Авіас після останніх змін, працюють нормально, є бензин? Хтось користувався в грудні?




не в Києві, а біля Рівного. Брав на пробу 92й - для генератора. Працював як і на 95 від окко, але коли влив лише його, при запуску наступного разу генератор чхнув наче дизельним чорним димком. Після цього пару каністр 95 від окко, гарна і рівна робота. тож не знаю звідки вони тягнуть той 92й, та воно явно не топчик




Ок, добре. А то заправка ANP біля мене вже другий день бачу перекритий конусами в'їзд, зараз спробую ще на гарячу лінію подзвонити.

А стосовно генератора і чорного дима - там же під час запуску закривається повітряна заслонка, суміш збагачена ось і має бути перший вихлоп чорний. Саме під час запуску я б не звертав на це увагу. Хоча якщо на іншому паливі такого не було може щось і не так з їх 92м.

UPD. Дозвонився на гарячу лінію (десь з другої спроби і чекаючи 3-5 хвилин, не швидко зовсім, таке враження що там один оператор на всю Україну), підтвердили що заправка дійсно не працює, чому не знають але скоріш за все через відсутність електрики. Зорієнтували мене де є найближча працююча заправка.

Змінено Нафаня (14:25 06/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
17 лет за рулем, Украинка
Сообщения: 10047
С нами с 25.09.2009

Re: ANP [Re: Нафаня]
      6 декабря 2022 в 12:10 Гілками

У Чапаєвці працює і все пальне в наявності, але ціни вже, як на інших АЗС- 95-й 53 грн. Раніше були на пару гривень дешевші.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24271
С нами с 31.10.2014

Re: ANP [Re: ClinkOff]
      6 декабря 2022 в 17:08 Гілками

ClinkOff 06.12.2022 12:10 пишет:

У Чапаєвці працює і все пальне в наявності, але ціни вже, як на інших АЗС- 95-й 53 грн. Раніше були на пару гривень дешевші.




На БДН так само, що робить відвідування АЗК АНР таким, шо немає сенсу, коли навколо повно заправок, яким більше довіряють і з такими ж цінниками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: ANP [Re: Нафаня]
      6 декабря 2022 в 20:07 Гілками

Нафаня 06.12.2022 11:17 пишет:

Sergio225 05.12.2022 22:58 пишет:

Нафаня 05.12.2022 19:53 пишет:

Як там ANP/Авіас після останніх змін, працюють нормально, є бензин? Хтось користувався в грудні?




не в Києві, а біля Рівного. Брав на пробу 92й - для генератора. Працював як і на 95 від окко, але коли влив лише його, при запуску наступного разу генератор чхнув наче дизельним чорним димком. Після цього пару каністр 95 від окко, гарна і рівна робота. тож не знаю звідки вони тягнуть той 92й, та воно явно не топчик




Ок, добре. А то заправка ANP біля мене вже другий день бачу перекритий конусами в'їзд, зараз спробую ще на гарячу лінію подзвонити.

А стосовно генератора і чорного дима - там же під час запуску закривається повітряна заслонка, суміш збагачена ось і має бути перший вихлоп чорний. Саме під час запуску я б не звертав на це увагу. Хоча якщо на іншому паливі такого не було може щось і не так з їх 92м.

UPD. Дозвонився на гарячу лінію (десь з другої спроби і чекаючи 3-5 хвилин, не швидко зовсім, таке враження що там один оператор на всю Україну), підтвердили що заправка дійсно не працює, чому не знають але скоріш за все через відсутність електрики. Зорієнтували мене де є найближча працююча заправка.




про димок - ну хз, ні останні дні вдома, ні при пуску на офісах не помічав димку такого. може просто співпало, хз.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
50 лет (24 года за рулем), г. Кривой Рог - Киев
Сообщения: 1005
С нами с 07.09.2006

Re: ANP [Re: Sergio225]
      12 декабря 2022 в 23:37 Гілками

Ну, "якість" АNP мені обійшлася в 9000 грн. Один раз в травні заправився їх дизелем, і був вимушений робити чистку форсунок, паливного баку і міняти фільтр. Двигун заводився з великим трудом, глух на холостих, троїв, 1 форсунку навіть заклинило. Якось так.

Змінено Tranzit (23:41 12/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Re: ANP [Re: Tranzit]
      13 декабря 2022 в 09:41 Гілками

Tranzit 12.12.2022 23:37 пишет:

Ну, "якість" АNP мені обійшлася в 9000 грн. Один раз в травні заправився їх дизелем, і був вимушений робити чистку форсунок, паливного баку і міняти фільтр. Двигун заводився з великим трудом, глух на холостих, троїв, 1 форсунку навіть заклинило. Якось так.




Нікого не захищаю, все може бути, но а до цього де ви заправлялися постійно?
напевно де прийдеться, як всі?
Бо я як людина, яка періодично на декількох машинах (протягом 15 років) використовую паливо з ANP, Avias, нічого поганого не можу сказати.

Тоді це напоминає:
"Вчера мы пили водку. Потом водка кончилась, и мы сбегали за пивом. Пили пиво, а после, когда и пиво кончилось, оказалось, что у друга оставался коньяк. И мы стали пить коньяк. А потом я отравился овсяным печеньем..."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1572
С нами с 21.01.2008

Re: ANP [Re: CHERY]
      13 декабря 2022 в 21:45 Гілками

CHERY 13.12.2022 09:41 пишет:

Tranzit 12.12.2022 23:37 пишет:

Ну, "якість" АNP мені обійшлася в 9000 грн. Один раз в травні заправився їх дизелем, і був вимушений робити чистку форсунок, паливного баку і міняти фільтр. Двигун заводився з великим трудом, глух на холостих, троїв, 1 форсунку навіть заклинило. Якось так.




Нікого не захищаю, все може бути, но а до цього де ви заправлялися постійно?
напевно де прийдеться, як всі?
Бо я як людина, яка періодично на декількох машинах (протягом 15 років) використовую паливо з ANP, Avias, нічого поганого не можу сказати.

Тоді це напоминає:
"Вчера мы пили водку. Потом водка кончилась, и мы сбегали за пивом. Пили пиво, а после, когда и пиво кончилось, оказалось, что у друга оставался коньяк. И мы стали пить коньяк. А потом я отравился овсяным печеньем..."




До війни мої поодинокі спроби заправитись на АНП закінчувалися як правило чек-інжайн. Інколи таке ж бувало на Амік, і пару разів на ВОГ. На КЛО доречі такого не було незважаючи на їх погану славу. Після початку війни достатнього часто заправлявся на АНП - жодного разу не загорався чек. Об'єктивно дизель у всіх став краще, але кудись же все ж таки попадає паливо і з українських "самоварів"?

Змінено Alewa (21:46 13/12/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
50 лет (24 года за рулем), г. Кривой Рог - Киев
Сообщения: 1005
С нами с 07.09.2006

Re: ANP [Re: CHERY]
      13 декабря 2022 в 22:07 Гілками

Машина в власності з грудня 2020 року. 90% - KLO, в основному- Ventus, ніяких проблем, 7% - OKKO, також в основному Пульс, ну і 3% Mustang від WOG. Один раз заправив 20 літрів від ANP, і ось маємо. Після заправки на ранок машина ледь завелася, потім почала троїти. Я в такі співпадіння не вірю, да і після заправки почитав чек, там було Дизель-Євро4. Не думав, що таку бодягу можуть продавати на брендованій заправці. При тому, попередню машину заправляв майже постійно на Авіасі, Сентоса та ANP - а у них паливо однакове. Правда, то був бензін, не в Києві і двигун набагато менш примхливий до палива. Так що печиво тут не до чого.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3660
С нами с 06.07.2001

Re: ANP [Re: sibiryak]
      31 декабря 2022 в 11:36 Гілками

Обратил внимание, что заправки АНП уже некоторое время не работают.
Что-то случилось?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 05.01.2017

Re: ANP [Re: lvv]
      31 декабря 2022 в 14:39 Гілками

lvv 31.12.2022 11:36 пишет:

Обратил внимание, что заправки АНП уже некоторое время не работают.
Что-то случилось?



працюють, але не всі, часто нема всього асортименту пального, але хоч щось та є, або по талонам. Всі анп/авіас/укрнафта перейшли під керування державою, але логістика пального залишилась під схемами бєні, який псіханув і вирішив все зупинити. Тож тепер державі доводиться заново вибудовувати логістику і шукати потрібний обєм, звідси і перебої на стелах.
Ну так принаймні в інтернетах пишуть)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
lvv
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3660
С нами с 06.07.2001

Re: ANP [Re: dynarsis]
      31 декабря 2022 в 15:39 Гілками

dynarsis 31.12.2022 14:39 пишет:

lvv 31.12.2022 11:36 пишет:

Обратил внимание, что заправки АНП уже некоторое время не работают.
Что-то случилось?



працюють, але не всі, часто нема всього асортименту пального, але хоч щось та є, або по талонам. Всі анп/авіас/укрнафта перейшли під керування державою, але логістика пального залишилась під схемами бєні, який псіханув і вирішив все зупинити. Тож тепер державі доводиться заново вибудовувати логістику і шукати потрібний обєм, звідси і перебої на стелах.
Ну так принаймні в інтернетах пишуть)




не, государству перешли только заправки укрнафты, анп/авиас/сентоза остались по-старому...
https://interfax.com.ua/news/interview/881462.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: ANP [Re: lvv]
      2 января 2023 в 10:14 Гілками

Так і є, на заправці відповіли "немає поставок, може у Січні привезуть паливо, чекаємо", те що є відпускають тільки по талонах і картках.

Вчора проїхав майже пів-міста щоб по картці заправитися, добре хоч додаток показав актуальну інформацію по наявності.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
22 года за рулем,
Сообщения: 2378
С нами с 08.03.2010

Re: ANP [Re: sibiryak]
      7 января 2023 в 19:58 Гілками

Є новини якісь? Не дуже хочеться, щоб літри на карті "згоріли"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 328
С нами с 14.10.2015

Re: ANP [Re: Nerri]
      7 января 2023 в 20:58 Гілками

Щось краще не стає, особливо в Києві. Тому, якщо є можливість,заправляв би, дивлячись у застосунку де є паливо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 2714
С нами с 16.06.2011

Re: ANP [Re: dyshka]
      7 января 2023 в 21:18 Гілками

На сьогодні працює 4 заправки на весь Київ. По стрес картам заправляють. По застосунку не знаю, але думаю що так. Обіцяють незабаром і всі інші заправки знов запустити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
22 года за рулем,
Сообщения: 2378
С нами с 08.03.2010

Re: ANP [Re: serg-ss]
      7 января 2023 в 22:51 Гілками

А які саме в Києві працюють?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 328
С нами с 14.10.2015

Re: ANP [Re: Nerri]
      8 января 2023 в 00:43 Гілками

Nerri 07.01.2023 22:51 пишет:

А які саме в Києві працюють?



Актуальну карту треба дивитися у застосунку "Energy", обравши своє паливо.

Змінено dyshka (00:47 08/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
22 года за рулем,
Сообщения: 2378
С нами с 08.03.2010

Re: ANP [Re: Nerri]
      8 января 2023 в 14:20 Гілками

Заправился сегодня на Авиас (Стеценко), был 95й обычный, через приложение.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
2 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 35526

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія