autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Чому так мало приватних міні-заправок? (3/3)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      5 января 2023 в 10:04 Гілками

Джипчер 04.01.2023 22:53 пишет:

harald67 04.01.2023 17:27 пишет:

Джипчер 04.01.2023 16:46 пишет:


В ответ на:

...



А як же, злом? Ну так треба спростити для міні-АЗС проходження дозвільних інституцій, зменшити для них податкові навантаження, щоб вони без нелегальщини могли конкурувати ім монополістами і посунути їх, лишивши монополії на цінутворення в цій галузі. Щоб роздрібною торгівлею пальним могли займатись ці прості "дядьки з діжками", це ж ми з вами, чому нам не можна?




Ціну палива монопольно визначають імпортери, а не мережі АЗК. Відповідно додача до наявної (як на мене дещо навіть надмірної) кількості мережевих АЗК і ще й дядьків з діжками ніяк не змінить ситуацію на ринку, бо ці дядьки купуватимуть бензин у тих самих монополістів імпортерів. Не можуть же ці дядьків самочинно виробляти бензин. А якщо надати їм якісь податкові преференції або не карати за продаж бодяги, то страждатимуть сумлінні платники податків та власники авто. Ніяк додаткові сто чи тисяча дрібних посередників не підвищать конкуренцію на ринку, який контролюється трьома-п’ятьма імпортерами.


Я так думаю, що в Штатах відомі нафтові магнати починали "дядьками із діжками", поступово покращуючи якість і заробляючи статки. І думаю, щоб знизити ціну і вдало продавати, дядьки знайдуть, як обійти монополістів-імпортерів....Наша біда в тому, що наші чиноіники занадто ускладнюють торгівлю заради власних втатків.




Це все було за царя гороха.
Я ж у тебе вже запитував: як ти бачиш - де і за якою ціною оті міні азс закуповуватимуть якісне паливо (не бодягу), яким чином і із якою собівартістю формуватимуть логістику, здійснюватимуть охорону одніє умовноі діжки і т.п. І як після цього вони зможуть продавати паливо у роздріб на 20% дешевше за мережеві АЗК? А продавати саморобну бодягу та ухилятися від сплати податків - так навіщо нам усім це потрібне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: maksym]
      5 января 2023 в 10:18 Гілками

maksym 05.01.2023 09:52 пишет:

Як на мене, у нас немає міні-заправок, як іноді зустрічаються в Європі.
Це не дешманські, які просуває ТС. Це брендові, зі звичайною ціною, але компактного розташування


У мене лише одне питання: на ... пуркуа воно потрібне?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Vindsor]
      5 января 2023 в 11:56 Гілками

Vindsor 05.01.2023 10:18 пишет:

maksym 05.01.2023 09:52 пишет:

Як на мене, у нас немає міні-заправок, як іноді зустрічаються в Європі.
Це не дешманські, які просуває ТС. Це брендові, зі звичайною ціною, але компактного розташування


У мене лише одне питання: на ... пуркуа воно потрібне?


В Європі, думаю, вже минули стадію дорого монополізму на АЗС, і прийшли до брендових міні-АЗС, тіпа франшизи

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11426
С нами с 20.09.2001

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Vindsor]
      5 января 2023 в 13:30 Гілками

Vindsor 05.01.2023 10:18 пишет:

maksym 05.01.2023 09:52 пишет:

Як на мене, у нас немає міні-заправок, як іноді зустрічаються в Європі.
Це не дешманські, які просуває ТС. Це брендові, зі звичайною ціною, але компактного розташування


У мене лише одне питання: на ... пуркуа воно потрібне?



стара забудова, центр міста. Може ще де є сенс.
Типу як для електричок. Понатикано юсюди на пару міць.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3951
С нами с 12.01.2014

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: harald67]
      5 января 2023 в 13:38 Гілками

harald67 05.01.2023 10:04 пишет:

Джипчер 04.01.2023 22:53 пишет:

harald67 04.01.2023 17:27 пишет:


В ответ на:

...





Ціну палива монопольно визначають імпортери, а не мережі АЗК. Відповідно додача до наявної (як на мене дещо навіть надмірної) кількості мережевих АЗК і ще й дядьків з діжками ніяк не змінить ситуацію на ринку, бо ці дядьки купуватимуть бензин у тих самих монополістів імпортерів. Не можуть же ці дядьків самочинно виробляти бензин. А якщо надати їм якісь податкові преференції або не карати за продаж бодяги, то страждатимуть сумлінні платники податків та власники авто. Ніяк додаткові сто чи тисяча дрібних посередників не підвищать конкуренцію на ринку, який контролюється трьома-п’ятьма імпортерами.


Я так думаю, що в Штатах відомі нафтові магнати починали "дядьками із діжками", поступово покращуючи якість і заробляючи статки. І думаю, щоб знизити ціну і вдало продавати, дядьки знайдуть, як обійти монополістів-імпортерів....Наша біда в тому, що наші чиноіники занадто ускладнюють торгівлю заради власних втатків.




Це все було за царя гороха.
Я ж у тебе вже запитував: як ти бачиш - де і за якою ціною оті міні азс закуповуватимуть якісне паливо (не бодягу), яким чином і із якою собівартістю формуватимуть логістику, здійснюватимуть охорону одніє умовноі діжки і т.п. І як після цього вони зможуть продавати паливо у роздріб на 20% дешевше за мережеві АЗК? А продавати саморобну бодягу та ухилятися від сплати податків - так навіщо нам усім це потрібне.



Досвід перших місяців війни показав, що мати альтернативу серед торгівельних мереж є корисною штукою. Раніше я ніяк не розумів нащо той "ларьок" стоїть під Атб/Сільпо, якщо там все дорожче. Хіба воду купити, щоб в черзі не стояти в супермаркеті. Але в березні я власників таких ларьків готовий був розцілувати, бо вони рятували ситуацію.
Так само і з АЗС - в нормальні часи такі ноунеми підзаборні нікому не потрібні (ну крім ТС ). Але весною були готові лити все, що хоч якось схоже на паливо,і хдопці стригли бабло)
Хоча по регіонах лишилось і такі небрендові, якось же налагодили свою бізнес-модель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: maksym]
      5 января 2023 в 13:56 Гілками

maksym 05.01.2023 13:30 пишет:

Vindsor 05.01.2023 10:18 пишет:

maksym 05.01.2023 09:52 пишет:

Як на мене, у нас немає міні-заправок, як іноді зустрічаються в Європі.
Це не дешманські, які просуває ТС. Це брендові, зі звичайною ціною, але компактного розташування


У мене лише одне питання: на ... пуркуа воно потрібне?



стара забудова, центр міста. Може ще де є сенс.
Типу як для електричок. Понатикано юсюди на пару міць.




Ну от я мешкаю у Києві у старій забудові у самому центрі міста. До найближчої АЗК кілометри 2-2,5. Це не створює мені ніяких незручностей. В Україні немає більшого за розмірами центру міста старої забудови. Нафіг у ніс ті міні АЗС?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6392
С нами с 18.12.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: hugo-smk]
      5 января 2023 в 14:02 Гілками

В ответ на:

Але весною були готові лити все, що хоч якось схоже на паливо,і хдопці стригли бабло)




Було таке , але я після цього дорогого багна реально хотів його зливати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: harald67]
      5 января 2023 в 14:23 Гілками

harald67 05.01.2023 13:56 пишет:

maksym 05.01.2023 13:30 пишет:

Vindsor 05.01.2023 10:18 пишет:


В ответ на:

...



У мене лише одне питання: на ... пуркуа воно потрібне?



стара забудова, центр міста. Може ще де є сенс.
Типу як для електричок. Понатикано юсюди на пару міць.




Ну от я мешкаю у Києві у старій забудові у самому центрі міста. До найближчої АЗК кілометри 2-2,5. Це не створює мені ніяких незручностей. В Україні немає більшого за розмірами центру міста старої забудови. Нафіг у ніс ті міні АЗС?


Чим більше заправок - тим менша ціна на пальне, бо конкуренція. До ттго ж вони менш вибухонебезпечні, бо якщо велика заправка рвоне - то резонанс буде чималий, не менший, ніж від Калібру, думаю?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Gavik]
      5 января 2023 в 14:26 Гілками

Gavik 05.01.2023 14:02 пишет:

В ответ на:

Але весною були готові лити все, що хоч якось схоже на паливо,і хдопці стригли бабло)




Було таке , але я після цього дорогого багна реально хотів його зливати


Хто стриг, а хто ні - адже в березні в Києві, принаймі на Лівому березі працювали мабуть 1 запавка з 10-ти? А може й менше. здавалось, що на весь лівий берег, від осокорків до Троїщини працювало в районі 3-4 заправок для цивільних

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      5 января 2023 в 15:22 Гілками

Джипчер 05.01.2023 14:23 пишет:

harald67 05.01.2023 13:56 пишет:

maksym 05.01.2023 13:30 пишет:


В ответ на:

...




стара забудова, центр міста. Може ще де є сенс.
Типу як для електричок. Понатикано юсюди на пару міць.




Ну от я мешкаю у Києві у старій забудові у самому центрі міста. До найближчої АЗК кілометри 2-2,5. Це не створює мені ніяких незручностей. В Україні немає більшого за розмірами центру міста старої забудови. Нафіг у ніс ті міні АЗС?


Чим більше заправок - тим менша ціна на пальне, бо конкуренція. До ттго ж вони менш вибухонебезпечні, бо якщо велика заправка рвоне - то резонанс буде чималий, не менший, ніж від Калібру, думаю?




Ще раз пишу: конкуренцію на ринку створюють не продавці, а імпортери палива. Раніше ще було ще півтора виробники неякісного палива. А скільки заправок продаватимуть у роздріб паливо від невеликої кількості постачальників на ціни не впливає

Змінено harald67 (16:33 05/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      5 января 2023 в 18:15 Гілками

Джипчер 04.01.2023 16:46 пишет:

harald67 04.01.2023 16:01 пишет:

Джипчер 04.01.2023 14:23 пишет:


В ответ на:

...



Тобто як, невже конкуренція шкодить якості? Ніби досвід капіталістичних країн говорить про зворотнє...просто наші бодяжники вилетять в трубу, тож і чинять спротив




Конкуренція між ким? З одного боку мережеві АЗК які продають легально завезене (раніше ще й вироблене в Україні) паливо із сплатою усіх податків та зборів (ну майже легально ввезене, майже не розбодяжене і майже зі сплатою усіх податків . А хто з іншого боку? Оті дядьки із діжками, які уникаючи сплати податків, контролю якості та відповідальності за заподіяну шкоду двигунам клієнтів продають невідомо що невідомого походження - переважно сурогат, вироблений такими ж нелегальними міні НПЗ, що не відповідає ніяким нормам і стандартам. Якщо оті міні АЗС почнуть торгувати легальним якісним пальним навіть ухиляючись від податків, то у них ціни будуть вищими за мережеві АЗК за рахунок недоступності оптових цін, дрібної і дорожчої логістики, малого обороту та відсутності супутніх доходів (від хот-догів). Тобто оті міні АЗС банально не потрібні і є очевидним злом.


А як же, злом? Ну так треба спростити для міні-АЗС проходження дозвільних інституцій, зменшити для них податкові навантаження, щоб вони без нелегальщини могли конкурувати ім монополістами і посунути їх, лишивши монополії на цінутворення в цій галузі. Щоб роздрібною торгівлею пальним могли займатись ці прості "дядьки з діжками", це ж ми з вами, чому нам не можна?




Ааа, ну так. Можете заправляти мочою, ми перевіряти не будемо. Хай живе бізнес! І заправок, і СТО по ремонту двігунів після тих заправок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6392
С нами с 18.12.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      6 января 2023 в 10:45 Гілками

В ответ на:

А скільки заправок продаватимуть у роздріб паливо від невеликої кількості постачальників на ціни не впливає




Бачив сьгодні , коли на роботу їхав . Не великий бензовоз - бочка . Доставка диз. пального від 200 л . Звони , замовляй , привезуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: AlexAudiCoupe]
      6 января 2023 в 18:39 Гілками

AlexAudiCoupe 05.01.2023 18:15 пишет:

Джипчер 04.01.2023 16:46 пишет:

harald67 04.01.2023 16:01 пишет:


В ответ на:

...





Конкуренція між ким? З одного боку мережеві АЗК які продають легально завезене (раніше ще й вироблене в Україні) паливо із сплатою усіх податків та зборів (ну майже легально ввезене, майже не розбодяжене і майже зі сплатою усіх податків . А хто з іншого боку? Оті дядьки із діжками, які уникаючи сплати податків, контролю якості та відповідальності за заподіяну шкоду двигунам клієнтів продають невідомо що невідомого походження - переважно сурогат, вироблений такими ж нелегальними міні НПЗ, що не відповідає ніяким нормам і стандартам. Якщо оті міні АЗС почнуть торгувати легальним якісним пальним навіть ухиляючись від податків, то у них ціни будуть вищими за мережеві АЗК за рахунок недоступності оптових цін, дрібної і дорожчої логістики, малого обороту та відсутності супутніх доходів (від хот-догів). Тобто оті міні АЗС банально не потрібні і є очевидним злом.


А як же, злом? Ну так треба спростити для міні-АЗС проходження дозвільних інституцій, зменшити для них податкові навантаження, щоб вони без нелегальщини могли конкурувати ім монополістами і посунути їх, лишивши монополії на цінутворення в цій галузі. Щоб роздрібною торгівлею пальним могли займатись ці прості "дядьки з діжками", це ж ми з вами, чому нам не можна?




Ааа, ну так. Можете заправляти мочою, ми перевіряти не будемо. Хай живе бізнес! І заправок, і СТО по ремонту двігунів після тих заправок.


А якщо лайно на великих заправках, тіпа Мотто - то це добро? У мене після постійних заправках на Мотто та АНР по скруті, прийшлось паливний фільтр міняти за 3200грн....Так що і на великих АЗС можна "послизнутися"
А ці "лякалки" замовні - антиринкові викрутаси постсовка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 1008
С нами с 30.08.2018

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      6 января 2023 в 22:23 Гілками

Де ж Ви такі заправки знаходите? Якісь Мотто (шо це взагалі таке?) АНР.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24272
С нами с 31.10.2014

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Drug2]
      7 января 2023 в 12:03 Гілками

Drug2 06.01.2023 22:23 пишет:

Де ж Ви такі заправки знаходите? Якісь Мотто (шо це взагалі таке?) АНР.



…, Лотос, Авіас, Luxvan, Укрнафта, брсм, Chippo, … та їм подібні реалізатори бодяги. Тому і різниці немає у якості із паливом від дядька із діжкою. З одних тих самих підпільних міні нпз Полтавщини бодягу реалізують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Властелин 12ти Вольт ***
57 лет, Киев
Сообщения: 14012
С нами с 21.02.2003

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Джипчер]
      7 января 2023 в 20:08 Гілками

Джипчер 03.01.2023 16:53 пишет:

Причому не дешевого рослинного,а звичайного, питав у власника.

Так, якість була посередньою,




то ещо скромный власник попался


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Чому так мало приватних міні-заправок? [Re: Hammer]
      8 января 2023 в 02:34 Гілками

Hammer 07.01.2023 20:08 пишет:

Джипчер 03.01.2023 16:53 пишет:

Причому не дешевого рослинного,а звичайного, питав у власника.

Так, якість була посередньою,




то ещо скромный власник попался


Туди один клієнт приїхав заправити 400л дизеля, так власник особисто приїхав гроші взяти, настільки важлива для нього була ця сумма)

Змінено Джипчер (02:36 08/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 131 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6707

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія