autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Rozetka і ціноутворення (3/3)

Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Rozetka і ціноутворення [Re: Allodin]
      10 января 2023 в 08:57 Гілками

Allodin 10.01.2023 01:17 пишет:

Не плутай casual та бігові, асіксимейзуно і сауконі саме бігові.
+вага власника дуже впливає на ціну. Коротше достобіса нюансів.
+Різниця у км пробігу - 2-3 рази. Тому і ціна така.




Я взяв саме бігові, не повсякденні. Асікси до 2 не сподобались жодні, якісь вони "синтетичні"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
SZ
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10068
С нами с 13.01.2006

Re: Rozetka і ціноутворення [Re: CRX]
      11 января 2023 в 02:13 Гілками

CRX 09.01.2023 22:01 пишет:

Traveler 09.01.2023 09:24 пишет:


У офіційних продавців існує рекомендована роздрібна ціна, про що вже писали. І зараз знайти дешевше - один магазин з 10




А навіщо зациклюватись лише на офіційних продавцях? Багато брендів до сих пір мають далеко не найкращу цінову політику для офіційних поставок в Україну.
Ось типовий приклад на одному телевізорі . Розетка продає офіційний за 43 тис. грн. При цьому можна взяти неофіційний за 27 тис. грн.
Цікаво, що Стілус і Цифра там продають одночасно і офиційний, і "сірий" майже з 2-кратною різницею в ціні




Ага, а потм з сервісним обслуговуванням "спасіті-памагіті" або смарт-тв нафіг блокують (так, вбудований piece of [*****], але вже виття по інетах було)) )
Сірі кроси купувати, як на мене - норм, а от електроніку, тим більш, не найдешевшу - нафіг-нафіг)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
SZ
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10068
С нами с 13.01.2006

Re: Rozetka і ціноутворення [Re: hugo-smk]
      11 января 2023 в 02:14 Гілками

hugo-smk 08.01.2023 11:39 пишет:

SZ 08.01.2023 01:53 пишет:

Теж купували телефон сестрі. Через тиждень ціна була нижчою на 1500грн. Але ціна купівлі була РРЦ на той час.
Хто в темі, той розуміє, як то все відбувається. Хто не в темі - пише гнівні відгуки)

Вас хтось примушував купувати? Ціна на той момент була прийнятною?))



РРЦ на техніку то одне діло, в мене такі товари,які не факт що десь в інтернеті є ще.
Ну в між півтора тижні і півтори хвилини,як на мене, різниця є суттєва.




Нахіба моніторити ціну після покупки? Але це моє ставлення. Таке..)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Rozetka і ціноутворення [Re: SZ]
      11 января 2023 в 05:38 Гілками

SZ 11.01.2023 02:13 пишет:

CRX 09.01.2023 22:01 пишет:

Traveler 09.01.2023 09:24 пишет:


У офіційних продавців існує рекомендована роздрібна ціна, про що вже писали. І зараз знайти дешевше - один магазин з 10




А навіщо зациклюватись лише на офіційних продавцях? Багато брендів до сих пір мають далеко не найкращу цінову політику для офіційних поставок в Україну.
Ось типовий приклад на одному телевізорі . Розетка продає офіційний за 43 тис. грн. При цьому можна взяти неофіційний за 27 тис. грн.
Цікаво, що Стілус і Цифра там продають одночасно і офиційний, і "сірий" майже з 2-кратною різницею в ціні




Ага, а потм з сервісним обслуговуванням "спасіті-памагіті" або смарт-тв нафіг блокують (так, вбудований piece of [*****], але вже виття по інетах було)) )
Сірі кроси купувати, як на мене - норм, а от електроніку, тим більш, не найдешевшу - нафіг-нафіг)




Усе із «точністю до навпаки». Зекономити якусь копійчину на сірих кросівках можно досить умовно - якщо порівняти ціну на сірі із регулярною ціною на офіційні. За наявності у Києві великої кількості діскаунтерів та ще й регулярних розпродажів типу чорної п‘ятниці впіймати ціну на офіційні кроси навіть нижчу, аніж на сірі невелика проблема. Хіба що треба от тільки таку модель і тільки цього тижня придбати. І то ну максимум пару тисяч зекономиш. От на телевізорі економія може бути до половини ціни. А щоб не мати траблів з блокуванням смарт функцій (хоча в інеті давно є методики як це лікується) просто не треба купувати корейські телевізори з унікальною ОС. Купуєш сірий андроїд і немає проблем.

Змінено harald67 (09:14 11/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3928
С нами с 12.01.2014

Re: Rozetka і ціноутворення [Re: SZ]
      11 января 2023 в 11:23 Гілками

SZ 11.01.2023 02:14 пишет:

hugo-smk 08.01.2023 11:39 пишет:

SZ 08.01.2023 01:53 пишет:

Теж купували телефон сестрі. Через тиждень ціна була нижчою на 1500грн. Але ціна купівлі була РРЦ на той час.
Хто в темі, той розуміє, як то все відбувається. Хто не в темі - пише гнівні відгуки)

Вас хтось примушував купувати? Ціна на той момент була прийнятною?))



РРЦ на техніку то одне діло, в мене такі товари,які не факт що десь в інтернеті є ще.
Ну в між півтора тижні і півтори хвилини,як на мене, різниця є суттєва.




Нахіба моніторити ціну після покупки? Але це моє ставлення. Таке..)



Наприклад - заходиш написати відгук) Чи вибрати інший розмір) Чи перечитати опис товару)

Змінено hugo-smk (11:24 11/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 87 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2957

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія