autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Електичка з Норвегії - за і проти

подмастерье
Черновцы
Сообщения: 51
С нами с 24.03.2014

Електичка з Норвегії - за і проти
      9 февраля 2023 в 11:18 Гілками

Всім привіт.
Натрапив на інформацію про пригон авто з Норвегії.
Глянув ціни на електрички - доволі приємні. Машини в доволі гарному стані.
Чи мав хтось досвід експлуатації авто зі Скандинавії?
Що бентежить - клімат. Чи машини звідти на ржавіють швидше? Чи експлуатація електрички в холодному кліматі негативно впливає на довговічність батареї?
Дивлюсь в стороноу Хендай Кони або Кіа Ніро.
Наперед вдячний за відповіді!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24163
С нами с 31.10.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      9 февраля 2023 в 11:22 Гілками

А який у Норвегії холодний клімат. У тих регіонах країни, де є населення у помітній кількості, є дороги та електрокари, там зима не холодніша за Київську. От літа там немає, у нашому розумінні. А там де пасуться олені, там навряд чи хто на теслі їздить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4236
С нами с 06.06.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: harald67]
      9 февраля 2023 в 12:26 Гілками

harald67 09.02.2023 11:22 пишет:

А який у Норвегії холодний клімат. У тих регіонах країни, де є населення у помітній кількості, є дороги та електрокари, там зима не холодніша за Київську. От літа там немає, у нашому розумінні. А там де пасуться олені, там навряд чи хто на теслі їздить.



Я б сказав, що навіть м'якша і тепліша на прикладі півдня країни. Думаю питання було більше щодо вологості через близькість моря-океана, що призводить до більш швидкої корозії металу. Колись писали про фолькси з Бразилії, які іржавіли нещадно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24163
С нами с 31.10.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: Манита71]
      9 февраля 2023 в 12:47 Гілками

Манита71 09.02.2023 12:26 пишет:

harald67 09.02.2023 11:22 пишет:

А який у Норвегії холодний клімат. У тих регіонах країни, де є населення у помітній кількості, є дороги та електрокари, там зима не холодніша за Київську. От літа там немає, у нашому розумінні. А там де пасуться олені, там навряд чи хто на теслі їздить.



Я б сказав, що навіть м'якша і тепліша на прикладі півдня країни. Думаю питання було більше щодо вологості через близькість моря-океана, що призводить до більш швидкої корозії металу. Колись писали про фолькси з Бразилії, які іржавіли нещадно




Фолькси з Бразилії нещадно іржавіли бо там не було антикоробробки. Їх же сюди завезли новими велику партію, а не б/в. Тобто клімат ні до чого. То були дивні фольксваегни, здається Pointer звалися - ззовні більше скидалися на поло, а двигун був 1.8.
Потім вже з ЄС сюди возили б/в бразильскі фолксваген FOX (виглядав як мікровен на базі Polo), але їх було мало, вони були переважно з Німеччини і чи іржавіли вони я не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3971
С нами с 11.11.2005

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      9 февраля 2023 в 12:48 Гілками

О, в разделе выбор авто тема про электричку.
Примажусь, ну заодно и спрошу.
А что скажете за двухлетнюю электричку без пробега. Речь о китайских Polestar 2.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      9 февраля 2023 в 13:08 Гілками

Набагато дешевше, чим пропонують у нас? Вибір вже достатній

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: Манита71]
      9 февраля 2023 в 14:03 Гілками

Манита71 09.02.2023 12:26 пишет:

... Колись писали про фолькси з Бразилії, які іржавіли нещадно



Чув цю байку, коли купував свого першого фолькса, наскільки я пам'ятаю там проблема була у відсутності чи недостатності цинкування. Тому Pointer та Sharan мали всього 6 років гарантії проти 12 на корозію кузова.

Я думаю в Україні автівки більше страждають від солі на дорогах, ніж в Норвегії від морського повітря. Хоча зустрічав думку, що якщо авто регулярно знаходитися менше ніж в 10км від моря, то воно потребує більше захисту. З іншого боку, для посилення дії солоної води потрібне сонце, якого у Норвегії відверто бракує. Також північні моря значно менш солоні ніж південні, навіть Чорне. Тому я б особливо через це не переймався.

P.S.
Порівняйте умовну тачку з Одеси або Криму, я щось не помічав, щоб вони більше страждали від іржі ніж київські.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24163
С нами с 31.10.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: Daugava]
      9 февраля 2023 в 14:21 Гілками

Daugava 09.02.2023 14:03 пишет:

Манита71 09.02.2023 12:26 пишет:

... Колись писали про фолькси з Бразилії, які іржавіли нещадно



Чув цю байку, коли купував свого першого фолькса, наскільки я пам'ятаю там проблема була у відсутності чи недостатності цинкування. Тому Pointer та Sharan мали всього 6 років гарантії проти 12 на корозію кузова.

Я думаю в Україні автівки більше страждають від солі на дорогах, ніж в Норвегії від морського повітря. Хоча зустрічав думку, що якщо авто регулярно знаходитися менше ніж в 10км від моря, то воно потребує більше захисту. З іншого боку, для посилення дії солоної води потрібне сонце, якого у Норвегії відверто бракує. Також північні моря значно менш солоні ніж південні, навіть Чорне. Тому я б особливо через це не переймався.

P.S.
Порівняйте умовну тачку з Одеси або Криму, я щось не помічав, щоб вони більше страждали від іржі ніж київські.




У Норвегії бракує сонця? З'їздь туди у червні і спробуй опівночі заснути без гардин.
А щодо солоного, чи просто вогкого повітря, то коли був у Нідерландах то місцеві колеги мені казали - ніколи не купуй б/в авто з Нідерландів, особливо із прибережних міст - у нас усі автівки швидко іржавіють.
А хіба Шаран був бразильського збирання - наче ж десь в Іспанії його виробляли.
А щодо Криму чи Одеси - так там не дуже то і вологий клімат. Мабуть за рахунок тепла. От у Скандинавії, Нідерландах тощо там прохолодно і вогко майже завжди.

Змінено harald67 (14:23 09/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Черновцы
Сообщения: 51
С нами с 24.03.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: Михаил_N]
      9 февраля 2023 в 14:37 Гілками

Михаил_N 09.02.2023 13:08 пишет:

Набагато дешевше, чим пропонують у нас? Вибір вже достатній




Ну ось наприклад яку знайшов
https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=286140840
Виходить там біля 23к евро, гарна комплектація. З доставками і послугами то десь ще 3 - 3,5к.
Плюси що європейські порти, теплові насоси присутні, майже у всіх замінені батареї по відзивним компаніям.
А от шо найбіляше лякає, то якраз можлива швидша корозія через морське повітря
Але і згідний з тим, що з нашими посипаннями доріг сіллю, то певно ще навіть і гірше

Змінено vovaniy (14:39 09/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Черновцы
Сообщения: 51
С нами с 24.03.2014

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: мелкий-2]
      9 февраля 2023 в 14:38 Гілками

мелкий-2 09.02.2023 12:48 пишет:

О, в разделе выбор авто тема про электричку.
Примажусь, ну заодно и спрошу.
А что скажете за двухлетнюю электричку без пробега. Речь о китайских Polestar 2.




Китайці відлякують портами зарядки і незрозумілим майбуинім по сервісу і зап частинам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1278
С нами с 04.06.2006

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      9 февраля 2023 в 15:11 Гілками

vovaniy 09.02.2023 14:37 пишет:


Ну ось наприклад яку знайшов
https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=286140840
Виходить там біля 23к евро, гарна комплектація. З доставками і послугами то десь ще 3 - 3,5к.
Плюси що європейські порти, теплові насоси присутні, майже у всіх замінені батареї по відзивним компаніям.
А от шо найбіляше лякає, то якраз можлива швидша корозія через морське повітря
Але і згідний з тим, що з нашими посипаннями доріг сіллю, то певно ще навіть і гірше



Если брать Осло (а это авто именно там), то воздух здесь суше чем во Одессе или Львове как мне кажется.. Соль на дорогах есть, но современные машины от нее не видел чтобы страдали сильно..
Да Осло возле воды, но это фьйорд а не океан или даже черное море
Если смотреть на западное побережье то климат там совсем другой.. но там соли на дорогах меньше..
Короче для трехлетки я бы не парился состоянием кузова..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: harald67]
      9 февраля 2023 в 15:29 Гілками

harald67 09.02.2023 14:21 пишет:

У Норвегії бракує сонця? З'їздь туди у червні і спробуй опівночі заснути без гардин.



Взагалі я виріс на одних широтах з Норвегією і проблем "спати" без гардин літом не мав. Світло від сонця та прямі сонячні промені дещо різні речі. Говорив на днях з однокашником, що працює в Бергені останні 20 років. У нього рік на рік не потрапляє, щоб побачити сонце не у відпустці.

P.S. Щодо Sharan, я не казав, що його робили в Бразилії, хоч робітники там розмовляли тією ж мовою. Я об'єднав його з Pointer саме за критерієм гарантії кузову. btw я Pointer тоді не взяв саме через ржу, але на Polo проїздив трохи більше 2 років.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2041
С нами с 06.05.2009

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      11 февраля 2023 в 07:42 Гілками

Вопрос не в том, что эти модели будут с Норвегии, а в том, что эти модели априори неудачны. Без отзывной по замене батареи я бы их точно не рассматривал.

Пучит ячейки у бедняг. Не научились еще в этом концерне делать надежные электроавто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: deniszed]
      13 февраля 2023 в 15:16 Гілками

deniszed 11.02.2023 07:42 пишет:

Вопрос не в том, что эти модели будут с Норвегии, а в том, что эти модели априори неудачны. Без отзывной по замене батареи я бы их точно не рассматривал.

Пучит ячейки у бедняг. Не научились еще в этом концерне делать надежные электроавто.




За які саме моделі мова? Теж цікавлюся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2041
С нами с 06.05.2009

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: tanyav600]
      14 февраля 2023 в 13:03 Гілками

tanyav600 13.02.2023 15:16 пишет:

deniszed 11.02.2023 07:42 пишет:

Вопрос не в том, что эти модели будут с Норвегии, а в том, что эти модели априори неудачны. Без отзывной по замене батареи я бы их точно не рассматривал.

Пучит ячейки у бедняг. Не научились еще в этом концерне делать надежные электроавто.




За які саме моделі мова? Теж цікавлюся




Кона/Ниро + вроде даже Айоники. У нас сейчас половина мастеров собирает аккумы под гибридные инверторы с замененных в Поляндии ячеек.
И эта не та проблема, как у ЖМ. Это жадность/глупость корейцев.

Учитывая горький опыт с Соул ЕВ, я бы в принципе с опаской относился к электроавто этого концерна. Что там в новыйх айониках, еще надо посмотреть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: deniszed]
      14 февраля 2023 в 15:52 Гілками

deniszed 14.02.2023 13:03 пишет:

tanyav600 13.02.2023 15:16 пишет:

deniszed 11.02.2023 07:42 пишет:

Вопрос не в том, что эти модели будут с Норвегии, а в том, что эти модели априори неудачны. Без отзывной по замене батареи я бы их точно не рассматривал.

Пучит ячейки у бедняг. Не научились еще в этом концерне делать надежные электроавто.




За які саме моделі мова? Теж цікавлюся




Кона/Ниро + вроде даже Айоники. У нас сейчас половина мастеров собирает аккумы под гибридные инверторы с замененных в Поляндии ячеек.
И эта не та проблема, как у ЖМ. Это жадность/глупость корейцев.

Учитывая горький опыт с Соул ЕВ, я бы в принципе с опаской относился к электроавто этого концерна. Что там в новыйх айониках, еще надо посмотреть.



А приведите пруфф плиз


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2041
С нами с 06.05.2009

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: vovaniy]
      14 февраля 2023 в 20:22 Гілками

На Олх смотрите "элементы LG Chem".
Там десятки пруфов. Если не сотни.

Дутые ячейки видел лично. Их пережали.

Соулы катал тоже лично. Могу пригласить в чат Соуловодов. Спросите, как дела с батареей

Змінено deniszed (20:23 14/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: deniszed]
      14 февраля 2023 в 23:39 Гілками

deniszed 14.02.2023 20:22 пишет:

На Олх смотрите "элементы LG Chem".
Там десятки пруфов. Если не сотни.

Дутые ячейки видел лично. Их пережали.

Соулы катал тоже лично. Могу пригласить в чат Соуловодов. Спросите, как дела с батареей


То есть, на вопрос предоставить хоть какую-то похожую на официальную версию траблов батарей, вы отправляете меня на ОЛХ с десятками пруфов?

Змінено Outdriver (23:39 14/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: Outdriver]
      15 февраля 2023 в 08:44 Гілками

Посилання на проблеми з їхніми батареями чи що?
Ось наприклад - https://itc.ua/news/oficzialno-hyundai-z...it-900-mln/amp/
Просто в Гугл забити і все


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Електичка з Норвегії - за і проти [Re: deniszed]
      15 февраля 2023 в 11:50 Гілками

В ответ на:

Это жадность/глупость корейцев.




Всё понимаю, но мимо этой фразы пройти не могу )))

Типа это у нас тут страна - технологический лидер, а корейцы... ну они где-то там, на обочине прогресса... Жадные и глупые... )))
Уровень снобизма, простите, зашкаливает...

Что-то не получилось у них там, да. С кем не бывает?
Но ведь они отвечают за свои ошибки - меняют батареи на официальных машинах. Где ж тут жадность и глупость?

Не ошибается тот кто ничего не делает!

С ячейками есть проблема, не поголовная, но и не единичные случаи. Полагаю что на это есть некая ценова реакция, уж на вторичке так точно. Соответсвенно, помимо снобизма тут ещё и лукавство... Цена авто значит нам нравится, а то что она такая в т.ч. из-за возможных проблем с ячейками, мы типа не замечаем? Хитро!

Давайте ещё, например, VAG за масложор турбобенза опустим, жадными их и глупыми назовём, ага... Из уст представителей стран-утилизаторов автошрота, где официальные продажи исчисляются сотнями - единицами тысяч авто в год, такие заявления кроме улыбки имхо ничего не вызывают ) Новые турбобензы, кои в европе сотнями тысяч (а не штук) продаются, свои 100тык проходят. Что-то ломается, чинят. После авто отправляется на вторичку, в т.ч. к нам, и тут уже начинаются танцы, ну да... ) Но и тут, кстати, всё закономерно. Б/у VAG-дизель более ликвиден чем бенз, при одинаковом пробеге.


Возвращаясь к Hyundai/Kia, проблема здесь одна - вторичка, на которой продавцы тулят такие авто (хорошо если по незнанию, но ведь и сознательно) людям, которые не сильно в теме и которые не понимают, что это не просто традиционное "б/у авто", которое понятно что не новое, понятно что будет что-то ломаться со временем и т.д. Но, традиционная для б/у, крайне низкая вертоятность поломки на условно 50% цены авто здесь совсем не низкая и продавцы об этом часто молчат или преуменьшают риски.
Это проблема, да. Но при чём тут корейцы?


Вторичка это не салон, где покупатель получает гарантию и защищён законом со всех сторон (в правовых странах конечно же).
Вторичка это секонд... Тут "между делом" хорошую добротную вещь не купишь, а если и купишь - то это счастливая случайость, а не закономерность. Тут надо вникать, форумы читать, со специалистами советоваться и т.п. Есть более удачные модели, есть менее удачные... Но жадность и глупость? Компании с такими качествами автоматически уходят с рынка и без нашей с вами помощи, рынок есть рынок.

Змінено D.T.George (12:13 15/02/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 59 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3948

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія