autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к (41/46)

igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: harald67]
      16 марта 2023 в 10:42 Гілками

harald67 16.03.2023 09:05 пишет:

Mookker 16.03.2023 08:36 пишет:

igg 15.03.2023 23:14 пишет:


В ответ на:

...




Та не лізе нова СХ5(у ТОПі) у мій бюджет ...а з битками та пототопельниками, то мабуть все ж була "хвилина слабості"



лучше новая "пустая", хотя там и в базе все неплохо, климаты, лед фары и тд, чем лотерея с утопленником, не?




+100500
Чесно кажучи я б і у порівнянні нової мазди та нового колеоса обрав би колеос, якщо комплектації +/- однакові.



Холодний розрахунок так й підказує: бери Колеоса, в ньому більше комфорту та опцій за менші (ніж у співставній СХ5) гроші ...але емоційно тягне до СХ5...але (фінансово) не дотягуюся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43981
С нами с 14.10.2011

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: GreenMile]
      16 марта 2023 в 10:45 Гілками

GreenMile 16.03.2023 10:40 пишет:

С утопленниками надо понимать, что за машина и какие блоки там есть в полу, чтоб оценивать целесообразность. В БМВ, например, там столько всего на полу лежит, что ппц, мне показывали блок из такого утопленника - в нем тупо вода стояла внутри и жабы квакали, при том, что сама машина выглядела "сухо и комфортно". Блок, понятное дело, сгнил нафиг, нечего ремонтировать было. Какой-то примитивный корч может и можно брать, а что-то напичканное электроникой наверное не стоит.



к слову, общался с стошниками мазды, в Николаеве. Там стояла на ремонте Ауди А8, утонула уже у нас (есть места где в дождь заливает по крышу тачки). Так они матюкались на ауди, типа меняуть кучу блоков за 100500 денег. Говорят в мазде, это все тупо копейки и намного проще. Та и блоков меньше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: DimonDSV]
      16 марта 2023 в 10:50 Гілками

DimonDSV 16.03.2023 10:25 пишет:

R.Karp 16.03.2023 10:14 пишет:

igg 16.03.2023 10:02 пишет:


В ответ на:

...




та мабуть так, то мене біс поплутав, на ніч глядячи))
...якщо би я не побачив, що є у ТОР СХ5, то вже взяв би нову у середній комплектації але хочеться саме ТОП.


А що зараз з кредитами, не дають банки? Бо якщо вже так хочеться топ, то можна і в кредит влізти. Там сума невелика повинна бути і за рік погасити її.




а % каско там не гуманний ((



та да, й %-ва ставка не дуже...й взагалі, коли порахував всі ті переплати на суму 200к+ ...то який там вже кредит
до речі. про (кредитне) каско, мені на СХ5 нарахували 112кгрн/рік


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9204
С нами с 31.07.2010

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: Mookker]
      16 марта 2023 в 11:12 Гілками

Mookker 16.03.2023 08:36 пишет:

igg 15.03.2023 23:14 пишет:

Sashok_Accent 15.03.2023 23:04 пишет:

Слухай, ну може нову, а?
Ну у тебе ж уже є машина з пробігом, але це твій пробіг. А тут купити радість з гремлінами в електриці?



Та не лізе нова СХ5(у ТОПі) у мій бюджет ...а з битками та пототопельниками, то мабуть все ж була "хвилина слабості"



лучше новая "пустая", хотя там и в базе все неплохо, климаты, лед фары и тд, чем лотерея с утопленником, не?



+1
навіть в турінгу там є багато того чого може вистачити, в стайлі тим паче
різниця 27к чи 32к де з однієї сторони б/в та ще зі штатів та ще підтоплена проти нової


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9204
С нами с 31.07.2010

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 11:16 Гілками

igg 16.03.2023 10:50 пишет:

DimonDSV 16.03.2023 10:25 пишет:

R.Karp 16.03.2023 10:14 пишет:


В ответ на:

...



А що зараз з кредитами, не дають банки? Бо якщо вже так хочеться топ, то можна і в кредит влізти. Там сума невелика повинна бути і за рік погасити її.




а % каско там не гуманний ((



та да, й %-ва ставка не дуже...й взагалі, коли порахував всі ті переплати на суму 200к+ ...то який там вже кредит
до речі. про (кредитне) каско, мені на СХ5 нарахували 112кгрн/рік




скільки???
це що за дилер/банк/страхова?

мені в цьому році каско теж вийшло не гуманно (майже 60к) бо авто оцінили на 300к дорожче ніж я його купував (1100000грн)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5023
С нами с 23.02.2011

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 11:32 Гілками

igg 16.03.2023 09:57 пишет:





Вибач, не читав всієї теми ) - а чим тебе Гольф не влаштовує? Просто набрид, чи є щось більш вагоме?

Михаил_N 16.03.2023 08:51 пишет:

Скажімо так, в Гольфі зараз 4 шини в багажник влазить, а в Мазді буде 1-2 в салон класти, тому об’єм теж важливий.



Влазять в багажник сх5 стоячи 4 шини.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: Disnake]
      16 марта 2023 в 11:42 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Disnake 16.03.2023 11:16 пишет:

igg 16.03.2023 10:50 пишет:

DimonDSV 16.03.2023 10:25 пишет:


В ответ на:

...





а % каско там не гуманний ((



та да, й %-ва ставка не дуже...й взагалі, коли порахував всі ті переплати на суму 200к+ ...то який там вже кредит
до речі. про (кредитне) каско, мені на СХ5 нарахували 112кгрн/рік




скільки???
це що за дилер/банк/страхова?





от от, така ж й в мене була перша(й друга теж ) реакція на ті розрахунки
віді/ощад/віді-страхування...

от от, така ж й в мене була перша(й друга теж ) реакція на ті розрахунки віді/ощад/віді-страхування.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: Tarasoff]
      16 марта 2023 в 11:44 Гілками

Tarasoff 16.03.2023 11:32 пишет:

igg 16.03.2023 09:57 пишет:





Вибач, не читав всієї теми ) - а чим тебе Гольф не влаштовує? Просто набрид, чи є щось більш вагоме?

Михаил_N 16.03.2023 08:51 пишет:

Скажімо так, в Гольфі зараз 4 шини в багажник влазить, а в Мазді буде 1-2 в салон класти, тому об’єм теж важливий.



Влазять в багажник сх5 стоячи 4 шини.



а от чи влізуть(та вилізуть) у седан (пасат/мазда 6) - от у чому питання))

Гольф - не те що би набрид...усю тему не читай, достатньо стартового...там стисло виклав свої думки...

igg 26.02.2023 23:28 пишет:

Мій поточний гольф-7 вважаю (майже) ідеальним авто, реально - дуже мене влаштовує у всьому....майже.
Але ж, за 5 років володіння(така ж +- статистика з усіма моїми попередніми автівками), потихеньку став "мріяти" та дивитися навкруги, що би такого обрати на заміну "ідеальному" Г7?

Захотілося максимально повного комфорту(=фаршу), та щоби не за всі гроші, сподіваючись, що таке буває...при тому, свідомо готовий пожертвувати тим, що зветься "не їде /не рулиться" бо вік предпенсійно-пенсійний та все більш усвідомлюю, що треба щось таке тихеньке, бо навіть поточний мій турбо-гольф таки провокує до надмірно швидкої/динамічної їзди, що, у такому віці, вже дуже небажано й небезпечно , м'яко кажучи...Режими поїздок: по Києву - все меньше(~20%), на дачу(+-80 км у один бік) - усе частіше(~80%), повний привід - бажаний...Дуже сподіваюся, вже скоро, відновити автоподорожі Україною та й не тільки

Варіанти, що наразі розглядаю:

1. Новий Koleos...Несподівано(для мене), але ж, за +-30к він у такому бомбезному фарші(є майже все, що я можу хотіти ), що встояти дуже важко)... Надивився вже оглядів та навіть учора живцем його помацав...поки, дуже подобається. Нажаль, тест-драйв недоступний(

2. Passat (Variant/Alltrack), Superb Combi... Новий - недоступний бо ОД не возять та й ціна нового - космос. А те, що пригоняють - боюся я тої лотереї. Чи можна ризикнути?

3. Talisman... Все те ж, що й з пасатом.

4. Grandland - чисто теоретично, бо в живу ще не бачив та буде значно дорожче, ніж колеос у подібній комплектації.

5. Mazda CX5...те ж, що й п.4?

Порадьте, що ще варто уваги у означеному бюджеті. Наперед дякую за ваш досвід



ЗІ. Кожні 5 років, десь навесні, виникає бажання оновити авто ...така+- моя статистика...


Змінено igg (11:53 16/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 11:53 Гілками

5% (від суми без ПДВ) в ПФ ти заплатиш за нове авто в будь якому випадку, це в законі написано.
А ось по страховці є варіанти. Наприклад, у ОщадБанк можна обрати будь-яку страхову зі списку акредитованих. Він там доволі широкий, більше 15 позицій. 6.7% це дуже багато, я б на таке не підписувався. Я, рік тому, купував CX-3 також в кредит від Ощада і знайшов в Уніка пропозицію на 5.5% з 0 франшизою.
Ну і плюсую до камрадів, що нове є нове. Я б дивився на Стайл з наявності з двигуном 2.0 (2wd\4wd по твоєму бажанню). Це буде золота середина і прекрасний варіант.
І я рекомендую поторгуватись. Мені 2% знижки дали. Не знаю, як зараз буде, бо з авто в наявності ситуація не сама проста, але на 1% розраховувати можна точно.

Змінено Paulskit (11:57 16/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: Paulskit]
      16 марта 2023 в 12:16 Гілками

Paulskit 16.03.2023 11:53 пишет:

5% (від суми без ПДВ) в ПФ ти заплатиш за нове авто в будь якому випадку, це в законі написано.
А ось по страховці є варіанти. Наприклад, у ОщадБанк можна обрати будь-яку страхову зі списку акредитованих. Він там доволі широкий, більше 15 позицій. 6.7% це дуже багато, я б на таке не підписувався. Я, рік тому, купував CX-3 також в кредит від Ощада і знайшов в Уніка пропозицію на 5.5% з 0 франшизою.
Ну і плюсую до камрадів, що нове є нове. Я б дивився на Стайл з наявності з двигуном 2.0 (2wd\4wd по твоєму бажанню). Це буде золота середина і прекрасний варіант.
І я рекомендую поторгуватись. Мені 2% знижки дали. Не знаю, як зараз буде, бо з авто в наявності ситуація не сама проста, але на 1% розраховувати можна точно.



Про ПФ розумію, згоден...
Щодо нове є нове, теж так вважаю, щільно мацав саме Стайл, але от не вистачає мені його для "повного щастя"...тому став розглядати відносно свіжі (за віком та пробігом) офіційні варіанти у ТОП чи бо дай Преміум, оце, як на мене, й буде золотою серединою...от наприклад: ТОР(без люка) 2019р, 50 ткм 34к$

Змінено igg (12:16 16/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 12:20 Гілками

igg 16.03.2023 12:16 пишет:

от наприклад: ТОР(без люка) 2019р, 50 ткм 34к$




Гарний варіант! Офіційне авто, коричнева шкіра взагалі "one love". Я б перевірив чи все ок було по історії і з обслуговуванням і можна брати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: harald67]
      16 марта 2023 в 21:22 Гілками

harald67 16.03.2023 09:05 пишет:


Чесно кажучи я б і у порівнянні нової мазди та нового колеоса обрав би колеос, якщо комплектації +/- однакові.



А от - задача із зірочкою))...якщо - у це порівняння додати НЕновий Аутбек 2019 р., 36ткм пробігу, офіційний(передрестайловий), ТОП-комплектація, за $30К...що би ти обрав? ...днями помацав такого та покатався(хочу повторно затестити), сподобався...Саме твою думку хотів би почути

Змінено igg (21:23 16/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24374
С нами с 31.10.2014

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 21:46 Гілками

igg 16.03.2023 21:22 пишет:

harald67 16.03.2023 09:05 пишет:


Чесно кажучи я б і у порівнянні нової мазди та нового колеоса обрав би колеос, якщо комплектації +/- однакові.



А от - задача із зірочкою))...якщо - у це порівняння додати НЕновий Аутбек 2019 р., 36ткм пробігу, офіційний(передрестайловий), ТОП-комплектація, за $30К...що би ти обрав? ...днями помацав такого та покатався(хочу повторно затестити), сподобався...Саме твою думку хотів би почути




Як на мене аутбек дещо інша автівка у порівнянні з маздою та рено. Вона не стільки паркетник, скільки Універсал з повним приводом і великим кліренсом. Тобто більше схожа на вольво хс70, v90cc або ауді А6 оллреад та А4 оллроад, аніж на бобік.;Не така посадка за кермом. Набагато приємніша поведінка на трасі. При цьому за рахунок субарівського приводу помітно кращі позашляхові характеристики ніж у рено і тим більше мазди. Але я б дивився на останню генерацію, там правда газ вже не поставиш - інший двигун.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9888
С нами с 08.08.2008

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      16 марта 2023 в 21:51 Гілками

Років 10-15 дуже хотів аутбек. От подобався. А потім потеснив/доторкнувся. Розчарувався. А потім наступне покоління. А потім наступне. Ззовні все норм. Салон кошмар для мене.
На фоні мазди, субару це нижча ліга.
Мазда по дизайну значно крутіша. Крім опозитного двигуна з низьким центром ваги, субару нічим перебити конкурентів.

Можливо, якщо авто явно подобається, перенести покупку на пару місяців?

PS. Сам часто загортаюсь покупкою. А потім заспокоююсь. Але якщо знайшов бажане, то спокійно купую. Інакше мінявби авто кожні півроку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13111
С нами с 29.03.2005

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: DimonDSV]
      17 марта 2023 в 00:00 Гілками

DimonDSV 16.03.2023 21:51 пишет:

Років 10-15 дуже хотів аутбек. От подобався. А потім потеснив/доторкнувся. Розчарувався. А потім наступне покоління. А потім наступне. Ззовні все норм. Салон кошмар для мене.
На фоні мазди, субару це нижча ліга.
Мазда по дизайну значно крутіша. Крім опозитного двигуна з низьким центром ваги, субару нічим перебити конкурентів.

Можливо, якщо авто явно подобається, перенести покупку на пару місяців?

PS. Сам часто загортаюсь покупкою. А потім заспокоююсь. Але якщо знайшов бажане, то спокійно купую. Інакше мінявби авто кожні півроку.




Я щойно, дуже уважно та ретельно "доторкнувся" до цих обох - СХ5 та Аута...й мені не здалося, що, на фоні мазди, субару - нижча ліга ...так, вони дуже різні, й не тільки дизайном, а й філософією... Але з таким категоричним тверженням, про значно крутішу мазду й кошмарний салон Аута, не можу погодитись - то вже є фломастери, імхо...

PS. Я "загоряюся" значно рідше, але, як по годиннику, кожні 5 років Й неодноразово вже, хапав себе на думці, що сам процес вибору - це не тільки геморно але ще й дуже таки приємно, такі собі приємні турботи))...особливо коли можна собі дозволити це робити без поспіху й різких рухів.
Й в мене, дякувати Богу, нема такого, що якесь авто "явно подобається/не подобається"...бо сьогодні подобається, а "завтра" може вже й ні))

Змінено igg (00:13 17/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9888
С нами с 08.08.2008

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      17 марта 2023 в 00:11 Гілками

Саме так. То є суб’єктивні враження.
Але ні мазду, а ні субару не купив))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24374
С нами с 31.10.2014

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: DimonDSV]
      17 марта 2023 в 05:56 Гілками

DimonDSV 16.03.2023 21:51 пишет:

Років 10-15 дуже хотів аутбек. От подобався. А потім потеснив/доторкнувся. Розчарувався. А потім наступне покоління. А потім наступне. Ззовні все норм. Салон кошмар для мене.
На фоні мазди, субару це нижча ліга.
Мазда по дизайну значно крутіша. Крім опозитного двигуна з низьким центром ваги, субару нічим перебити конкурентів.

Можливо, якщо авто явно подобається, перенести покупку на пару місяців?

PS. Сам часто загортаюсь покупкою. А потім заспокоююсь. Але якщо знайшов бажане, то спокійно купую. Інакше мінявби авто кожні півроку.





От у мене враження від порівняння мазди і субару із «точністю навпаки». Як раз мазда це нижча ліга і регулярні банкрутства і зміни власників (і поломки) тому свідчення. Якщо коротко: субару це продукт інженерів, мазда - продукт маркетологів. В мазді вже років 30 немає жодного цікавого інженерного рішення. Робиться зовні красива обгортка, в яку навіть сісти складно і їздити неприємно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27797
С нами с 24.10.2008

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      17 марта 2023 в 07:57 Гілками

igg 17.03.2023 00:00 пишет:

DimonDSV 16.03.2023 21:51 пишет:

Років 10-15 дуже хотів аутбек. От подобався. А потім потеснив/доторкнувся. Розчарувався. А потім наступне покоління. А потім наступне. Ззовні все норм. Салон кошмар для мене.
На фоні мазди, субару це нижча ліга.
Мазда по дизайну значно крутіша. Крім опозитного двигуна з низьким центром ваги, субару нічим перебити конкурентів.

Можливо, якщо авто явно подобається, перенести покупку на пару місяців?

PS. Сам часто загортаюсь покупкою. А потім заспокоююсь. Але якщо знайшов бажане, то спокійно купую. Інакше мінявби авто кожні півроку.




Я щойно, дуже уважно та ретельно "доторкнувся" до цих обох - СХ5 та Аута...й мені не здалося, що, на фоні мазди, субару - нижча ліга ...так, вони дуже різні, й не тільки дизайном, а й філософією... Але з таким категоричним тверженням, про значно крутішу мазду й кошмарний салон Аута, не можу погодитись - то вже є фломастери, імхо...

PS. Я "загоряюся" значно рідше, але, як по годиннику, кожні 5 років Й неодноразово вже, хапав себе на думці, що сам процес вибору - це не тільки геморно але ще й дуже таки приємно, такі собі приємні турботи))...особливо коли можна собі дозволити це робити без поспіху й різких рухів.
Й в мене, дякувати Богу, нема такого, що якесь авто "явно подобається/не подобається"...бо сьогодні подобається, а "завтра" може вже й ні))



Для того щоб зрозуміти в якій лізі хто грає, достатньо підняти поличку в багажнику, де запаска і подивитись на кількість поклеєної віброізоляції.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43981
С нами с 14.10.2011

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: igg]
      17 марта 2023 в 08:12 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

igg 16.03.2023 21:22 пишет:

harald67 16.03.2023 09:05 пишет:


Чесно кажучи я б і у порівнянні нової мазди та нового колеоса обрав би колеос, якщо комплектації +/- однакові.



А от - задача із зірочкою))...якщо - у це порівняння додати НЕновий Аутбек 2019 р., 36ткм пробігу, офіційний(передрестайловий), ТОП-комплектація, за $30К...що би ти обрав? ...днями помацав такого та покатався(хочу повторно затестити), сподобався...Саме твою думку хотів би почути



подумай

подумай


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43981
С нами с 14.10.2011

Re: КОМФОРТний та НЕшвидкий універсал/крос_+-30к [Re: harald67]
      17 марта 2023 в 08:15 Гілками

harald67 17.03.2023 05:56 пишет:

DimonDSV 16.03.2023 21:51 пишет:

Років 10-15 дуже хотів аутбек. От подобався. А потім потеснив/доторкнувся. Розчарувався. А потім наступне покоління. А потім наступне. Ззовні все норм. Салон кошмар для мене.
На фоні мазди, субару це нижча ліга.
Мазда по дизайну значно крутіша. Крім опозитного двигуна з низьким центром ваги, субару нічим перебити конкурентів.

Можливо, якщо авто явно подобається, перенести покупку на пару місяців?

PS. Сам часто загортаюсь покупкою. А потім заспокоююсь. Але якщо знайшов бажане, то спокійно купую. Інакше мінявби авто кожні півроку.





От у мене враження від порівняння мазди і субару із «точністю навпаки». Як раз мазда це нижча ліга і регулярні банкрутства і зміни власників (і поломки) тому свідчення. Якщо коротко: субару це продукт інженерів, мазда - продукт маркетологів. В мазді вже років 30 немає жодного цікавого інженерного рішення. Робиться зовні красива обгортка, в яку навіть сісти складно і їздити неприємно.



как владелец мазды и субару, в мазде материалы поинтереснее будет, если смотреть последнее поколение (3 и сх-30, то сильно лучше). А так машины +- одной лиги, не мерседес и бмв, но достойно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 29140

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія