autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Chromebook нюанси налаштування

новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Chromebook нюанси налаштування
      22 февраля 2023 в 10:45 Гілками

Привіт усім) Підкажіть хто добре знайомий з даною ОС.
1) Як ставити АПК файли не з плеймаркет
2) Чи можна зробити так щоб кожного разу при вході не вводити пароль від гугл акаунта? (гостьовий режим не підходить) У мене мама трішки старша людина вже. І їй кожного разу вводити пароль при вході накладно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: tanyav600]
      23 февраля 2023 в 09:28 Гілками

Що настільки малознайома ОС що ніхто не в курсі?(

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: tanyav600]
      3 марта 2023 в 17:57 Гілками

Людоньки ну допоможіть хто небуть(((
Невже тут немає жодного програміста або самоучки що щось робив з тими хромбуками? Прочитала масу інформації в інтернеті. Нічого в мене не виходить(( Я не тупа в ПК але і не спеціаліст. Пишуть люди що і віндовс на них обрізаний ставлять,і лінукс. Але якось все так написано що розібратися не реально.
Що мені вдалося розібратися то переключати у бета режим і режим розробника. Моя проблема в тому що у мене стара версія хромбука,і немає підтримки плеймаркет. Як я не мучилася але нічого не виходить. А мені конче треба вайбер щоб там був. Я вже і емулятор запускала з гугл магазину але це все не те. Треба повноцінний вайбер.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
16 лет за рулем, Київ
Сообщения: 288
С нами с 02.06.2013

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: tanyav600]
      3 марта 2023 в 20:27 Гілками

Я гуманітарій самоучка, десь з 1996 грався з компами.
ГуглОс так нормально і не встановив, не мав Хромбука, а на інших була дічь.
Ось тут зрозуміла для мене покрокова інструкція для встановлення Убунти (дистрибутив/варіант Лінукс) на ХромБук. Я її не пробував, бо див.вище - не маю ХромБука. Судячи з інструкції головне не боятись введення команд через командну стрічку (також називають термінал), колись так з МС-Дос працювали.
Якщо в цьому повідомленні теж більшість слів незрозуміла, краще когось запросити або на каву, або за гроші, бо зробите гірше.
Забув написати, на Убунту повноцінно працює Вайбер і більшість інших програм, але не має (прямого) підключення до Плей Стор. Там є свій магазин аплікацій, і майже всі програми можна знайти.

ДОДАНО: Тільки побачив, що Виз Санта-Франківська. Я на каву або за гроші не прийду, дружина не пустить.

Змінено Джангл (20:30 03/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: Джангл]
      3 марта 2023 в 21:20 Гілками

Джангл 03.03.2023 20:27 пишет:

Я гуманітарій самоучка, десь з 1996 грався з компами.
ГуглОс так нормально і не встановив, не мав Хромбука, а на інших була дічь.
Ось тут зрозуміла для мене покрокова інструкція для встановлення Убунти (дистрибутив/варіант Лінукс) на ХромБук. Я її не пробував, бо див.вище - не маю ХромБука. Судячи з інструкції головне не боятись введення команд через командну стрічку (також називають термінал), колись так з МС-Дос працювали.
Якщо в цьому повідомленні теж більшість слів незрозуміла, краще когось запросити або на каву, або за гроші, бо зробите гірше.
Забув написати, на Убунту повноцінно працює Вайбер і більшість інших програм, але не має (прямого) підключення до Плей Стор. Там є свій магазин аплікацій, і майже всі програми можна знайти.

ДОДАНО: Тільки побачив, що Виз Санта-Франківська. Я на каву або за гроші не прийду, дружина не пустить.




Супер!!! Дякую буду пробувати,якщо щось не вийде буду запитувати тут) Виглядає все просто впринципі. Наскільки я розумію Це буде варіант переключення між двома ОС. А можна знести хром ОС і щоб був тільки Лінукс?

Змінено tanyav600 (21:27 03/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: tanyav600]
      4 марта 2023 в 08:41 Гілками

лучше не делать этого. а то помрет вообще устройство)))
выбрать ОС при запуске дело секунды
да, при убунте и винде на одном устройстве у меня убунта запускалась автоматом, вообще ничего нажимать не надо было

Змінено Alex2064 (08:42 04/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Ивано-Франковск
Сообщения: 44
С нами с 13.02.2023

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: Alex2064]
      9 марта 2023 в 09:00 Гілками

Спробувала залити туди віндовс 7. Поки розбирала корпус і викручувала захист від запису навіть всплакнула .Шурупи тугі ,відкрутила і зняла кришку а там шлейфи два,один на клавіатуру другий на тач. Ледве потім їх вставила назад. Знесла хром,форматнула диск,повидаляла ліві розділи,сформувала новий. Інсталяція пройшла ідеально,навіть клавіатуру вінда побачила,але...((( при першому перезавантаженні коли має грузитися вже з вінчестера(ну чи того що замість нього в хромбук) зависає намертво((( Перезавантажую і все те саме(((( . Дає спробувати різні види завантаження в аварійних режимах,все марно,всеодно висне.Що робити? Спробувати іншу версію віндовс? Якщо так то яку? Як тепер завантажитися з флешки?

Змінено tanyav600 (09:03 09/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: Chromebook нюанси налаштування [Re: tanyav600]
      9 марта 2023 в 09:07 Гілками

вы ответили на мой пост. а в нем написано такое
лучше не делать этого. а то помрет вообще устройство)))
дальше моих знаний и опыта не хватает для советов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
5 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 939

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія