autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Питання по роботі Бензин - ГБО (2/4)

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: windowz]
      16 марта 2023 в 19:13 Гілками

windowz 16.03.2023 09:32 пишет:

Якщо немає температурної та по тиску - це може давати такий ефект (поганий пуск)



- як вони пов'язані між собою?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2133
С нами с 26.06.2010

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      16 марта 2023 в 19:21 Гілками

Никак не связаны.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      16 марта 2023 в 19:24 Гілками

Gavik 08.03.2023 16:53 пишет:

Я виравнював криву до співпадіння багато разів , вона особливо ні на що не впливає .



- чому ж не впливає? Має впливати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26160
С нами с 14.07.2003

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      17 марта 2023 в 07:40 Гілками

Gavik 08.03.2023 16:53 пишет:

В ответ на:

Можливо, варто підправити криву коефіціенту?




Я виравнював криву до співпадіння багато разів , вона особливо ні на що не впливає . Коєфіцієнт можна підняти знизивши тиск до 1.2 , та зробити адаптацію . В мене зараз десь під 1.3



По яких параметрах вирівнював криву? Просто щоб зівпала? БФ вже почистив?
Проексперементуй, перед тим, як ставити машину на стоянку переключись на бензин десь за пару км від стоянки, постав машину, але не глуши, та нехай хвилин 5 поробить на холостих. Потім відпишись як вона запустилася зранку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец
Сообщения: 407
С нами с 07.06.2007

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      17 марта 2023 в 09:46 Гілками

Gavik 08.03.2023 16:53 пишет:

В ответ на:

Можливо, варто підправити криву коефіціенту?




Я виравнював криву до співпадіння багато разів , вона особливо ні на що не впливає . Коєфіцієнт можна підняти знизивши тиск до 1.2 , та зробити адаптацію . В мене зараз десь під 1.3



Цікава тема. В мене була аналогіча проблема, також STAG, газомозок 2006 р.
бєнзомозок МІКАС 7.х, при включенні запалювання подається іскра відразу на 4 циліндри. Так ось, не тримали газофорсунки, та при повороті ключа після їзди на газі був завжди потужній хлопок колектор, одного разу навіть завівся без стартера
так ось, якщо був таких хлопок, то х. заведешься, поки всьо не вивітриться, хвилин до 15 очікувати приходилося...
Поміняв газофорсунки, проблема пішла...Потім газомозок згодом став вийоб...уватися, теж не реагував на мапу та коефіціенти, як їх не виводь...Плюнув та замінив газомозок на YOTA red, якій єдиний підійшов під проводку стага та під все інше, лише прога власна. Ну й всі такі проблеми пішли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Amateur]
      17 марта 2023 в 09:53 Гілками

В ответ на:

По яких параметрах вирівнював криву? Просто щоб зівпала? БФ вже почистив?
Проексперементуй, перед тим, як ставити машину на стоянку переключись на бензин десь за пару км від стоянки, постав машину, але не глуши, та нехай хвилин 5 поробить на холостих. Потім відпишись як вона запустилася зранку.





Дякую за небайдужість ! Зараз я нічого не рівняю . Просто зорбив автокалібровку і на газі все стає добре . Я просто вирішив підти далі , та придбав діагностичний сканер Lexia3 Full , встановив ДіагБокс , всі діла Бо їздити по всім цим спецам , марна витрата часу , та грошей . Справа в тому , що на сто мене переконали в тому , що підключитися до моєї машини не можливо . Але з камрадом Aziz , це спокійно вдалося . Дуже вдячний йому . Тому я хочу зробити ініціалізацію блока керування , бо все поступово замінив , угол опередженя вона виставляє . Потім подивитись як воно буде . З ранку заводиться с пів оберта , але коли їхати , то вона уперається , майже стає якщо відпустити педаль газу . Потім переходить на газ , накат , все норм . Ще цікавий момент , вечером , коли після роботи їду до дому , то на бензині , в більшості все стає норм З приводу чистки форсунок , я зробив простий девайс на реле , цікає з інтервалом пів секунди . Ще , на скільки я зрозумів , при скиданні клеми акб , карти , та настройки теж зкидаються , та треба робити автокалібровку

В ответ на:

Так ось, не тримали газофорсунки




Форсунки в мене нові Стаг , які ту порекомендовали . Дійсно дуже гарні , раніше були Валтеки .


В ответ на:

Якщо немає температурної та по тиску - це може давати такий ефект (поганий пуск)




В моєму випадку , корекція по тиску впливала на холості оберти , якщо вспівала , це з Валтеками . Потім я замінив форсунки , діаметр дюз 2мм , 1.8 мм , було мало . Тиск під 1.3 , коєфіцієнт зараз 1.4. По температурі , в мене зараз переход на 45С , не знаю на що воно та як впливає . Більше нічого не корегував .

До речі , сподіваюсь ця тема буде комусь користна

Змінено Gavik (11:00 17/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26160
С нами с 14.07.2003

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      20 марта 2023 в 11:31 Гілками

Gavik 17.03.2023 09:53 пишет:

Дякую за небайдужість ! Зараз я нічого не рівняю . Просто зорбив автокалібровку і на газі все стає добре .



А на бензині?



Gavik 17.03.2023 09:53 пишет:

Ще , на скільки я зрозумів , при скиданні клеми акб , карти , та настройки теж зкидаються , та треба робити автокалібровку



Ні, коли ті зкидаєш клему на АКБ - скидується тільки "накопичувальне навчання" (карти) ECU, налашутвання газомозгу не скидається.
Тобі зараз треба на ХХ порівняти час відкривання бензинових форсунок у сталому режимі, при работі на бензині, та у сталому режимі, при работі на газі. Якщо час суттево відрізняється - тут і є твоя причина не стабільної роботи при переході з бензину на газ, та у холодному старті на бензині.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Amateur]
      20 марта 2023 в 15:58 Гілками

В ответ на:

Якщо час суттево відрізняється - тут і є твоя причина не стабільної роботи при переході з бензину на газ, та у холодному старті на бензині.




Так і є , на бензині зменшується час вприску . Після скиння клеми , я тепер роблю автокалібровку . Бо починають плавати холості , та пагано їде. Після калібровки , на газі їде нормально , на бензині погано . Я ще не дойшов до етапу підключення діага , та ініціалізації блока керування . Трохи стрьомно

Змінено Gavik (16:02 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26160
С нами с 14.07.2003

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      20 марта 2023 в 16:36 Гілками

Gavik 20.03.2023 15:58 пишет:

В ответ на:

Якщо час суттево відрізняється - тут і є твоя причина не стабільної роботи при переході з бензину на газ, та у холодному старті на бензині.




Так і є , на бензині зменшується час вприску . Після скиння клеми , я тепер роблю автокалібровку . Бо починають плавати холості , та пагано їде. Після калібровки , на газі їде нормально , на бензині погано . Я ще не дойшов до етапу підключення діага , та ініціалізації блока керування . Трохи стрьомно



Давай інакше.
Розмовляємо про ХХ.
Який час вприску БФ при довгостроковій роботі на бензині?
Який час вприску БФ при довгостроковій роботі на газі?
Після того, як після переходу на газ мозги "устаканяться", та час вприску перестане змінюватись - відкоригуй криву таким чином, що б при роботі на газі час вприску по БФ був таким же, як і при роботі на бензині.
Лямбда працює? Що показує одразу після переходу з бензину на газ?

В ответ на:

Так і є , на бензині зменшується час вприску .



Якщо на бензині час вприску БФ зменьшується, то означає, що на газі бідна суміш. При переході на газ бензомозг бачить бідну суміш, та збільшує час вприску БФ.
Нагадай, яка потужність двигуна, та які стоять у газових форсунках жиклери?

Змінено Amateur (16:42 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Amateur]
      20 марта 2023 в 17:18 Гілками

В ответ на:

Розмовляємо про ХХ.
Який час вприску БФ при довгостроковій роботі на бензині?
Який час вприску БФ при довгостроковій роботі на газі?
Після того, як після переходу на газ мозги "устаканяться", та час вприску перестане змінюватись - відкоригуй криву таким чином, що б при роботі на газі час вприску по БФ був таким же, як і при роботі на бензині.
Лямбда працює? Що показує одразу після переходу з бензину на газ?





Зрозуміло . Я це хочу подивитись не через стагівську програму , а через діагбокс Пежо . Лямбда працює , що показує , теж треба дивитись через діаг .

В ответ на:

Нагадай, яка потужність двигуна, та які стоять у газових форсунках жиклери?




Двигун 90 к.с. 8 кл. Жиклери я розверлив до 2 мм . При 1.8 мм , коєфіцієнт був більше 1,6
Ще , вмене мабуть лямбда зонд не підключений . Раніше був Стаг Еко

Змінено Gavik (17:33 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26160
С нами с 14.07.2003

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      20 марта 2023 в 19:00 Гілками

Gavik 01.03.2023 10:05 пишет:

форсунки гарні , теж Стаг



Які саме?

Gavik 20.03.2023 17:18 пишет:



Двигун 90 к.с. 8 кл. Жиклери я розверлив до 2 мм .



... Бо може і ще розсвердлювати знадобиться. Краще подивитися на них таблицю.


Gavik 01.03.2023 10:05 пишет:

Ще , вмене мабуть лямбда зонд не підключений . Раніше був Стаг Еко



До СТАГ-у? Стагу він хіба що для настройки. Сподіваюся, що до ECU выд підключений.
А от подивитися що він видає при переключенні - варто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      20 марта 2023 в 19:04 Гілками

Gavik 20.03.2023 17:18 пишет:

Жиклери я розверлив до 2 мм . При 1.8 мм , коєфіцієнт був більше 1,6



Ще раз картинку кривої коефіціенту зі стагівської програми викладіть. Чи там знову точно те ж саме, що минулого разу?

Змінено VovkZ (19:11 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Amateur]
      21 марта 2023 в 06:57 Гілками

Форсунки - АС Stag W-02 . Звичайно зонд до ECU підключений , не давно замінили , був ще рідний .

В ответ на:

Ще раз картинку кривої коефіціенту зі стагівської програми викладіть. Чи там знову точно те ж саме, що минулого разу?




Добре зроблю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26160
С нами с 14.07.2003

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      21 марта 2023 в 07:55 Гілками

Gavik 21.03.2023 06:57 пишет:

Форсунки - АС Stag W-02 .



При тиску 1.3бар, та 22.5 к.с. на циліндр я б свердлив до 2.2.

Змінено Amateur (07:56 21/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Amateur]
      21 марта 2023 в 09:55 Гілками

В ответ на:

При тиску 1.3бар, та 22.5 к.с. на циліндр я б свердлив до 2.2.




Зараз при 2 мм дюз коефіцієнт 1.4 , завжди так робив . При 2.2 мм , стане трохи більше 1 . Але спробую . Признаюсь , мені вже стрьомно якось від цих постійних танців навколо гбо , та як вона поведе себе . Зато ціна на газ , все це компенсує , та надихає . До речі , на сто по Пежо , де мені все роблять , то вони категорично проти газу на Пежо-Сітроєні . Аргумент - їде добре на чомусь одному , або бензин , або газ . Вони за бензин

Змінено Gavik (10:02 21/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Gavik]
      21 марта 2023 в 21:07 Гілками

По кривій коефіціенту, що буда на минулій сторінці - я б сказав, що там лише підкоригувати її, та й годі. Двигун не такий вже й потужний, ніби.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2049
С нами с 22.11.2012

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Sillent]
      22 марта 2023 в 12:09 Гілками

Sillent 16.03.2023 19:21 пишет:

Никак не связаны.




Ну да, подумаешь чуть больше или чуть меньше на горячем двигателе льет в пробках, из-за чего коррекция долгосрочная уплывает на низких оборотах (как раз в зоне пуска двигателя), а так да, "не влияет"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: windowz]
      22 марта 2023 в 14:30 Гілками

В ответ на:

Ну да, подумаешь чуть больше или чуть меньше на горячем двигателе льет в пробках, из-за чего коррекция долгосрочная уплывает на низких оборотах (как раз в зоне пуска двигателя), а так да, "не влияет"




Я давно это уже понял , что газ на авто это не просто и установщики об этом не говорят ) Постоянно ездить с подключенным ноутом и все время корректировать , тоже не вариант . С другой стороны и имхо , если все устраивает и нормально едет , то лучше туда не лезть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: windowz]
      23 марта 2023 в 00:05 Гілками

windowz 22.03.2023 12:09 пишет:


Ну да, подумаешь чуть больше или чуть меньше на горячем двигателе льет в пробках, из-за чего коррекция долгосрочная уплывает на низких оборотах (как раз в зоне пуска двигателя), а так да, "не влияет"



Не знаю, наскільки повинно бути все перегріте під капотом, щоб довгострокові корекції аж настільки збивалися.
Якщо вірити моєму датчику, то в мене температура газу, переважно, коливається градусів на десять. Приблизно від 30 до 40 градусів. 40 - це якщо зовсім спека, і нікуди не їхати. Сильно більший розкид температури газу - не пригадую.

Змінено VovkZ (00:07 23/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ds2
энтузиаст *****
Львов
Сообщения: 203
С нами с 25.06.2012

Re: Питання по роботі Бензин - ГБО [Re: Voldemaar]
      9 июля 2023 в 13:14 Гілками

Voldemaar 01.03.2023 11:43 пишет:

як варіант - потрібно довстановити блок скидання адаптіцій пуску. але особисто я на пежо такого не зустрічав.




Привіт, маю схожу проблему. Hyundai Getz 1.4AT 2010 року, ГБО Stag Qbox Plus. Виключно на бензині авто працює добре, на газу добре, після поїздки на газу зранку при прогріві вібрація на двигуні, плаваючі оберти, глохне кілька разів. Підгазовка не завжди допомагає. Порада камрада Amateur попрацювати на бензині перед вимкненням не допомагає після тривалої поїздки на газу.
Знайшов в нас в продажу блок скидання адаптіцій пуску Stag Clear. Як раз в описі до нього згадуються двигуни Hyundai/KIA. Чи є відгуки по надійності цього блоку?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 72 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7783

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія