autoua
×
Autoua.netФорумSubaru форум

Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5

читатель
Сообщения: 5
С нами с 12.02.2014

Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5
      2 марта 2023 в 17:36 Гілками

Всем привет! Горю желанием купить Форестер 2.5 на вариаторе 15-17 года выпуска. В интернете пересмотрел и перечитал немало информации про эту машину и сделал вывод что эта техника не такая простая в обслуживании как мой неприхотливый и надежный Спортеидж 2015 года на переднем приводе с 2.0 DOHC мотором.
Хотелось бы узнать у вас на что обращать внимание при покупке. Какие тонкости и нюансы в обслуживании FB25 моторов Lineartronic коробок X Mode трансмиссий?
Возможно ли обслуживаться на хорошем СТО которое ремонтирует все марки авто. Или только у профильных мастеров по этой марке?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2023-03-6 Бан на 7 дней (1 круг). 4.8) создание клона. Bivaliy.

Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: mazzys]
      3 марта 2023 в 20:31 Гілками

З 17 чи 16 року був рестайлінг, у порівнянні з 15 трохи різні, визначитись який вам більше подобається.

Фільтра замінюю самостійно, масляний там взагалі зверху прикручений - дуже зручно міняти. Мастило теж самостійно.

Купував з маленьким пробігом щоб усілякі складні обслуговування були не скоро.

Мастило в варіаторі, коли прийде час, поїду на профільне, тим більше два таких недалеко від мене Танкова та Сирець).

Щось на кшталт гальмівної рідини чи колодок - байдуже де.

Свічки теж на профільне.

Тобто, щось загальне - де зручно, специфічне на профільному.

На профільних є послуга загальної діагностики, але що там можна по коробці та двигуну напевно сказати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4254
С нами с 21.05.2006

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: mazzys]
      3 марта 2023 в 23:55 Гілками

mazzys 02.03.2023 17:36 пишет:

Всем привет! Горю желанием купить Форестер 2.5 на вариаторе 15-17 года выпуска. В интернете пересмотрел и перечитал немало информации про эту машину и сделал вывод что эта техника не такая простая в обслуживании как мой неприхотливый и надежный Спортеидж 2015 года на переднем приводе с 2.0 DOHC мотором.
Хотелось бы узнать у вас на что обращать внимание при покупке. Какие тонкости и нюансы в обслуживании FB25 моторов Lineartronic коробок X Mode трансмиссий?
Возможно ли обслуживаться на хорошем СТО которое ремонтирует все марки авто. Или только у профильных мастеров по этой марке?




Дивіться обов'язково рестайл, спробуйте чи зручно сидіти (бо сидіння далеко від ідеалу та низька приборка, наче на колінах), в гарних комплектаціях багато чудового функціоналу.
Дивитись потрібно чи на ній не ганяли по болотах. Але це також трохи стереотипи, багато хто ті х-мод навіть не вмикали ніразу

По обслуговуванню можна спокійно обслуговуватись на звичайних нормальних СТО. Коли виникають якійсь цікаві моменти, то можна зробити на спеціалізованих.

Мотори ходять достатньо довго, якщо їх нормально обслуговувати. Масло міняти частіше. З варіатором така сама тема. Дуже багато хто кажуть, що варіатор зло, але якось намагались знайти людей, в кого він накрився і не знайшли. Вони достатньо надійні.

Ну і їздові якості дуже хороші. Форестер не підійде тим, хто любить жорсткі підвіски та шашкувати на дорозі. Але тут інший комфорт, можна не дивитись на лежачі поліцейські, ямки.. я якось не помітив невелику напівсферу і переїхав її.
Позашляхові властивості чудові. х-мод працює. Але з такою погодою він рідко коли потрібен


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 12.02.2014

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: mazzys]
      4 марта 2023 в 08:48 Гілками

Подскажите в чем разница рестайлинговой и дорестайлинговой версии? Сразу скажу что да же на природу выезжаю редко, поэтому внедорожные качества не сильно нужны. Я так понимаю газ ему противопоказан. Странно что на вторичке они стоят дешевле чем к примеру Црв и Рав 4 на уровне с Аутлендером и Ниссан Рог. Почему авто от такого именитого бренда стоит как Корейцы? Масло в моторе менять раз в 7000 км?

Змінено mazzys (08:50 04/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год за рулем, Киев
Сообщения: 2863
С нами с 27.10.2011

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: mazzys]
      29 марта 2023 в 13:01 Гілками

mazzys 04.03.2023 08:48 пишет:

Подскажите в чем разница рестайлинговой и дорестайлинговой версии? Сразу скажу что да же на природу выезжаю редко, поэтому внедорожные качества не сильно нужны. Я так понимаю газ ему противопоказан. Странно что на вторичке они стоят дешевле чем к примеру Црв и Рав 4 на уровне с Аутлендером и Ниссан Рог. Почему авто от такого именитого бренда стоит как Корейцы? Масло в моторе менять раз в 7000 км?



Битки с Америки стоят дёшиво, официальный Субару дёшиво стоить не может.

Змінено Нестор (13:02 29/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: mazzys]
      28 июня 2023 в 22:21 Гілками

mazzys 04.03.2023 08:48 пишет:

Почему авто от такого именитого бренда стоит как Корейцы?



Потому, что бренд совершенно не именитый, никто о нем реально не знает, на дорогах его почти не видно. Корейцы наоборот везде рекламируются и у всех на виду/на слуху, каждая третья машина на дороге - корейская.
Опять же ж гарантия - корейцы дают 100 по пробегу на все, а Субару только 30 (и 60 на мотор), что как помне -позорно.


Від модератора: Спробуй реалізуватися брехнею в іншому форумі. Bivaliy

Змінено Bivaliy (16:24 29/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2023-06-29 Бан на 30 дней (2 круг). 4.8) создание клона. Bivaliy.

Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      29 июня 2023 в 16:14 Гілками

UT2UU 28.06.2023 22:21 пишет:

mazzys 04.03.2023 08:48 пишет:

Почему авто от такого именитого бренда стоит как Корейцы?



Потому, что бренд совершенно не именитый, никто о нем реально не знает, на дорогах его почти не видно. Корейцы наоборот везде рекламируются и у всех на виду/на слуху, каждая третья машина на дороге - корейская.
Опять же ж гарантия - корейцы дают 100 по пробегу на все, а Субару только 30 (и 60 на мотор), что как помне -позорно.




Точно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 12596
С нами с 14.07.2001

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      29 июня 2023 в 16:32 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

UT2UU 28.06.2023 22:21 пишет:

а Субару только 30 (и 60 на мотор), что как помне -позорно.





Клон йде за рузьким кораблем

Клон йде за рузьким кораблем

Змінено Bivaliy (17:22 29/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: Bivaliy]
      1 августа 2023 в 06:21 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Bivaliy 29.06.2023 16:32 пишет:

Клон йде за рузьким кораблем



Я не клон, у меня только этот один аккаунт остался, сколько меня можно банить за одно и то же ?
В ветке по Субару и так мало активности, а вы баните за клона аккаунт которому 10 лет !!

Я писал про гарантию в Милях, уж извините у меня так в инструкции к моей Субару так написано, да и Гугл выдает то же самое:

Я не клон, у меня только этот один аккаунт остался, сколько меня можно банить за одно и то же .В ветке по Субару и так мало активности, а вы баните за клона аккаунт которому 10 лет

Змінено UT2UU (06:36 01/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      1 августа 2023 в 06:27 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В то же самое время КИА (https://www.kia.com/us/en/warranty)


В то же самое время КИА  (https://www.kia

Змінено UT2UU (06:28 01/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24165
С нами с 31.10.2014

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      1 августа 2023 в 10:03 Гілками

UT2UU 01.08.2023 06:27 пишет:

В то же самое время КИА (https://www.kia.com/us/en/warranty)





У ЄС субару дає гарантію на 5 років. Як там в сша/австралії - не знаю. Принципова відмінність гарантії субару від гарантії кіа/хюндаї у тому, що у субару гарантійний термін поширюється на більшість вузлів та агрегатів (крім розходників), а корейська довга гарантія після 3-х років поширюється майже лише на те, шо авто на ходу навпіл не переломиться. На багато вузлів насправді у корейців гарантія півроку-рік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: harald67]
      1 августа 2023 в 15:29 Гілками

harald67 01.08.2023 10:03 пишет:

Принципова відмінність гарантії субару від гарантії кіа/хюндаї у тому, що у субару гарантійний термін поширюється на більшість вузлів та агрегатів




В гарантийной книжице и там и там написано Powertrain - т.е. гарантия на двигатель и трансмиссию. Как они там считают на практике не знаю, но уверен в точности так, как написано.

У Mitsubishi кстати тоже ганантия 10 лет и 160000 КМ. Для меня гарантия - это очень важный, один из основных фактор при выборе машины. И почему у Subaru она в два раза короче - для меня загадка.

Отдельных слов еще заслуживают диллеры Subaru, я объездил 4 штуки - все, что были в радиусе 100км от меня. Такого хамского и безразличного отношения я не встречал больши нигде, хотя вру-на Форде встречал.
Но если на Тойоте меня встретили у входа и широко улыбаясь посадили на Гольф-Кар, провозили по всей площадке и рассказали обо всех моделях/акциях/комплектациях итп.
То же самое в Mitsubishi.

То в Субару я бегал сам искал менеджера, который в любую секунду хотел улизнуть и его приходилось искать снова, ходить по жаре приходилось пешком, а потом еще ждать под палящим солнцем, на месте где ни одного дерева или скамейки, пока он медленно и неспеша еще раз сходит в офис, потому что он забыл взять ключи от машин.
Коммуникация по телефону и e-mail была ужасной, на письма они отвечали на следующий день в лучшем случае. В результате еще пытались обмануть и подсунуть повышенную ставку по кредиту от своего "прикормленного" банке вместо Subaru Finance (в реале Chase) и исправили только после того, как я раскрыл их схему и начал возмущаться.
В общем худший опыт покупки (user experience), что у меня был.
С ужасом жду впемя, когда надо будет проходить ТО -- подозреваю, что все будет "анал-огично" происходить.
А это тоже фактор выбора автомобиля, как не крути.

Змінено UT2UU (15:34 01/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24165
С нами с 31.10.2014

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      2 августа 2023 в 11:00 Гілками

Нам звісно цікаво знати про організацію роботи збутової мережі Субару в США. Але з урахуванням резиденції більшості учасників форуму нам якось цікавіше знати про роботу українських ділерів різних марок. У всіх є певні недоліки, але отак щоб хамське ставлення ніде не зустрічав.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: harald67]
      2 августа 2023 в 16:29 Гілками

harald67 02.08.2023 11:00 пишет:

але отак щоб хамське ставлення ніде не зустрічав.



И что даже не спрашивают "А вы уверены, что сможете себе позволить этот автомобиль ?"
У меня спросили - это метод торговаться такой. Типа: лох - ты плати поскорее за все ненужные тебе сервисы и опции (типа накачка шин азотом), чтоб не показаться нищим на Субару

По поводу того, что хотели бы послушать о диллерах в Украине - я бы и сам хотел послушать

Змінено UT2UU (16:35 02/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24165
С нами с 31.10.2014

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      2 августа 2023 в 18:07 Гілками

UT2UU 02.08.2023 16:29 пишет:

harald67 02.08.2023 11:00 пишет:

але отак щоб хамське ставлення ніде не зустрічав.



И что даже не спрашивают "А вы уверены, что сможете себе позволить этот автомобиль ?"
У меня спросили - это метод торговаться такой. Типа: лох - ты плати поскорее за все ненужные тебе сервисы и опции (типа накачка шин азотом), чтоб не показаться нищим на Субару

По поводу того, что хотели бы послушать о диллерах в Украине - я бы и сам хотел послушать




Таких питань не чув у салонах. Навіть в салонах дорогих авто. Невдалі розповіді про переваги автівок чув. Але ставлення до відвідувачів завжди коректне. І намагаються щось розповідати (навіть коли нічого не розуміють у цьому) і без питань дозволяють посидіти в авто. Звісно кумедно було чути про переваги субару коли прийшли з родиною субару обирати. Картина: заходить здоровенний лисий дядько (45 років) з помірним пузом, в костюмі, краватці, лакових туфлях, з портфелем і дворічною дитиною на руках. І менеджер описуючи переваги субару починає мені розповідати як вона класно розганяється, як входить у повороти, як може навалювати по розбитій дорозі тощо. То вже я його почав вчити, що коли бачиш такого клєнта як я у тій ситуації, то розповідай яка автівка комфортна, простора, безпечна для перевезення дитини і т.п., а не про якусь розгонну динаміку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1180
С нами с 23.03.2013

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: harald67]
      2 августа 2023 в 22:46 Гілками

harald67 02.08.2023 18:07 пишет:

То вже я його почав вчити, що коли бачиш такого клєнта як я у тій ситуації, то розповідай яка автівка комфортна, простора, безпечна для перевезення дитини і т.п., а не про якусь розгонну динаміку.




Я пришел с 50-летним пузом, в шортах, мятой футблке и шлепках - я так круглый год хожу, удобно блин. Таки мне из основных преймуществ WRX рассказали про стопоры в задних дверях, которые при ДТП не дают двери открыться и что Android Auto у них теперь в базовой комплектации.
А еще, что у них ТО 2 года бесплатно.
Потом поинтерисовались умею ли я ездить на механике и очень удивились, когдя я сказал что умею
Это при том,что я ж сразу сказал что хочу базовую модель, которая только "на ручке" бывает.

Змінено UT2UU (22:57 02/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6178
С нами с 28.10.2007

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: UT2UU]
      17 августа 2023 в 16:56 Гілками

Юзаю форь 2017 року вже більше 3 років ,брав цілого американця (да таке буває) передивився багато в Украіні та на аукціонах США, пробіг був 27 тис міль(44 тис км ) зараз 93 тис км. Машина повністю вартує своіх грошей!
Купувалася предмаксимальна комплектація (доставляв ще підігрів руля та заднього сидіння , передні сидіння поставив від WRX дуууже зручні стають "болт он"!, дзеркала з поворотами все переведено у км літри тощо, адаптивний круіз пращює, адаптивне світло бомба) скажу так - в офіціалах 16-18 рр і половини тих опцій немає що в америкосі.
Але ж і у америкосі немає наприклад двозонного клімату (така собі річ) тільки у небагатьох є безключовий доступ та пам'ять сидінь (теж таке собі)........люк в америкосі те що требва! музика Харман Кардон досить не погано )))
але ж звісно треба дивитися кожну конкретну машину, особливо для себе вирішив обслуговуватися в Тарасівці на неофіційному "профільному" СТО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: исаев]
      18 августа 2023 в 15:40 Гілками

исаев 17.08.2023 16:56 пишет:

адаптивне світло бомба



В тебе LED-и?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24165
С нами с 31.10.2014

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: исаев]
      18 августа 2023 в 15:49 Гілками

исаев 17.08.2023 16:56 пишет:

Юзаю форь 2017 року вже більше 3 років ,брав цілого американця (да таке буває) передивився багато в Украіні та на аукціонах США, пробіг був 27 тис міль(44 тис км ) зараз 93 тис км. Машина повністю вартує своіх грошей!
Купувалася предмаксимальна комплектація (доставляв ще підігрів руля та заднього сидіння , передні сидіння поставив від WRX дуууже зручні стають "болт он"!, дзеркала з поворотами все переведено у км літри тощо, адаптивний круіз пращює, адаптивне світло бомба) скажу так - в офіціалах 16-18 рр і половини тих опцій немає що в америкосі.
Але ж і у америкосі немає наприклад двозонного клімату (така собі річ) тільки у небагатьох є безключовий доступ та пам'ять сидінь (теж таке собі)........люк в америкосі те що требва! музика Харман Кардон досить не погано )))
але ж звісно треба дивитися кожну конкретну машину, особливо для себе вирішив обслуговуватися в Тарасівці на неофіційному "профільному" СТО.




У кожного свої потреби. Для мене от підігрів руля - мастхев. Підігрів задніх сидінь - не розумію навіщо потрібен. Пам'ять сидінь - суперфіча. У мене з дружиною різниця у зрості 24 см - то ж без пам'яті незручно. Адаптивний круїз - мені не потрібен, так само як і музика самсунг харман кардон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1798
С нами с 28.02.2004

Re: Что нужно знать покупая Forester SJ 2.5 [Re: исаев]
      30 сентября 2023 в 21:42 Гілками

исаев 17.08.2023 16:56 пишет:

скажу так - в офіціалах 16-18 рр і половини тих опцій немає що в америкосі.




У дружини форь 16го року, все вище перелічене є у базі, нічого не доставляв, купувався в Україні у салоні з нуля. Тільки круіз не адаптивний ще, він пішов вже с 17го року.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумSubaru форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Bivaliy, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5361

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія