autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Пневмобалони в задні пружини

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Пневмобалони в задні пружини
      29 апреля 2023 в 20:48 Гілками

Задумався над тим, чи не поставити в задні пружини пневмобалони, авто з профілю.
Бо якщо на задні сидіння сядуть двоє, та плюс речі в багажнику, таке буває не часто, але трапляється, зад автомобіля відповідно просідає трохи більше, і втрачається вигляд Тобто, проблем, щоб пробивало підвіску, чи десь затирало нема, чисто питання в естетиці

Користувався хтось таким? Які враження? Підводні камені?
І порадьте, чийого виробництва, щоб надійно.
Хотів би балони з компресором, щоб культурно, кнопочкою, і з манометром

Існує, звісно, гідропідвіска з підкачкою, на купе, як у мене, її ставили теж з заводу, хоч і рідко, бо це більше універсалів тема. Але в мене і так вже двоконтурний компресор, крім гідропідсилювача керма ще диференціал з блокою від гідросистеми. Не знаю, чи можна на це навісити ще й підвіску. З пневмобалонами простіше значно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19466
С нами с 06.07.2001

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      29 апреля 2023 в 23:51 Гілками

Рост 29.04.2023 20:48 пишет:

Задумався над тим, чи не поставити в задні пружини пневмобалони, авто з профілю.
Бо якщо на задні сидіння сядуть двоє, та плюс речі в багажнику, таке буває не часто, але трапляється, зад автомобіля відповідно просідає трохи більше, і втрачається вигляд Тобто, проблем, щоб пробивало підвіску, чи десь затирало нема, чисто питання в естетиці

Користувався хтось таким? Які враження? Підводні камені?
І порадьте, чийого виробництва, щоб надійно.
Хотів би балони з компресором, щоб культурно, кнопочкою, і з манометром

Існує, звісно, гідропідвіска з підкачкою, на купе, як у мене, її ставили теж з заводу, хоч і рідко, бо це більше універсалів тема. Але в мене і так вже двоконтурний компресор, крім гідропідсилювача керма ще диференціал з блокою від гідросистеми. Не знаю, чи можна на це навісити ще й підвіску. З пневмобалонами простіше значно.



Есть такая штука. Очень популярна у офроадеров.
Пинчет с Ранчо-Клуб до войні увлекался такими установками. Спроси, может возьмутся - как минимум он знает где єто все можно купить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 31.10.2005

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      30 апреля 2023 в 09:16 Гілками

Я ставил на Пасфайндер, правда без компрессора, ну и сам. То что выше становится, то понятно, но вообще эффект интересный, довольно мягко и упруго, нужно пробовать. И там важно, чтобы пружины отдельно, аммортизаторы отдельно, то есть не стойки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19466
С нами с 06.07.2001

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Researcher]
      30 апреля 2023 в 10:21 Гілками

Так есть именно комплекты которые меняют параметры подвески, делая ее регулируемой и можно делать жестче-мягче, и даже клиренс немного менять.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11747
С нами с 08.06.2015

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      30 апреля 2023 в 10:26 Гілками

В мене стоять балони. Без усяких компресорів, тиск - мінімальний, біля 0.4 Атм. Вже кілька років (дешеві, з ринку, колись були по 200 грн).
Якщо коротко - повністю вирішують типову проблему з просіданням заду при його завантаженні.

Думаю (з досвіду свого авто), якщо вдало підібрано розмір балону і тиск - то компресор не потрібний (я про легкові авто, а не про офроуд). В нормальному стані (без навантаження), вони, відповідно, теж не повинні підіймати авто (точніше - максимум, на сантиметр-півтора, плюс-мінус). А в навантаженому - саме мають приймати навантаження на себе, допомагаючи пружинам.
Тому, після встановлення та підбирання тиску, лишається один раз перелаштувати головне світло (бо зад трішки підійметься) - і все, більше туди лазити і нічого підкачувати не потрібно. (Повторюсь - в мене вже кілька років так).
Я спочатку прообував посилювати пружини авто-баферами (вставки в пружини), але вони допомогли слабо, мінімально. Особливо, враховуючи що їх вартість була біля 1600 грн/комплект. А встановлення балонів (за 200 грн, чи то 200 грн/шт, вже не згадаю) - дозволило забути за цю проблему з задом.

Змінено VovkZ (10:29 30/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: VovkZ]
      30 апреля 2023 в 13:09 Гілками

VovkZ 30.04.2023 10:26 пишет:

В мене стоять балони. Без усяких компресорів, тиск - мінімальний, біля 0.4 Атм. Вже кілька років (дешеві, з ринку, колись були по 200 грн).
Якщо коротко - повністю вирішують типову проблему з просіданням заду при його завантаженні.

Думаю (з досвіду свого авто), якщо вдало підібрано розмір балону і тиск - то компресор не потрібний (я про легкові авто, а не про офроуд). В нормальному стані (без навантаження), вони, відповідно, теж не повинні підіймати авто (точніше - максимум, на сантиметр-півтора, плюс-мінус). А в навантаженому - саме мають приймати навантаження на себе, допомагаючи пружинам.
Тому, після встановлення та підбирання тиску, лишається один раз перелаштувати головне світло (бо зад трішки підійметься) - і все, більше туди лазити і нічого підкачувати не потрібно. (Повторюсь - в мене вже кілька років так).
Я спочатку прообував посилювати пружини авто-баферами (вставки в пружини), але вони допомогли слабо, мінімально. Особливо, враховуючи що їх вартість була біля 1600 грн/комплект. А встановлення балонів (за 200 грн, чи то 200 грн/шт, вже не згадаю) - дозволило забути за цю проблему з задом.



Дякую, що поділився досвідом.
Стосовно компресора - просто не знаю, як воно вплине на роботу підвіски, а то мерседес настільки продуманий автомобіль, що іноді будь-які втручання навіть з найкращими намірами все псують Напевно треба буде пробувати. Тим більше, що дійсно вартість смішна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Researcher]
      30 апреля 2023 в 13:10 Гілками

Researcher 30.04.2023 09:16 пишет:

И там важно, чтобы пружины отдельно, аммортизаторы отдельно, то есть не стойки.



В мене і спереду і ззаду пружини з амортизаторами окремо, так що без проблем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: kkk_GAZ240]
      30 апреля 2023 в 13:11 Гілками

kkk_GAZ240 29.04.2023 23:51 пишет:


Есть такая штука. Очень популярна у офроадеров.
Пинчет с Ранчо-Клуб до войні увлекался такими установками. Спроси, может возьмутся - как минимум он знает где єто все можно купить



Дякую за наводку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4392
С нами с 07.02.2008

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      30 апреля 2023 в 13:43 Гілками

колись ставив на профільну автівку. Не відчув різниці бо вони здували майже одразу. З рештою я їх просто вирізав з пружин

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ds2
энтузиаст *****
Львов
Сообщения: 203
С нами с 25.06.2012

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      30 апреля 2023 в 15:14 Гілками

Рост 29.04.2023 20:48 пишет:

Задумався над тим, чи не поставити в задні пружини пневмобалони, авто з профілю.
Бо якщо на задні сидіння сядуть двоє, та плюс речі в багажнику, таке буває не часто, але трапляється, зад автомобіля відповідно просідає трохи більше, і втрачається вигляд Тобто, проблем, щоб пробивало підвіску, чи десь затирало нема, чисто питання в естетиці





Ставив на профільний Getz не для завантаження чи естетики, а аби не пробивало. Балони українські, здається запорізьки, брав на Промі. Продавець перепитує яке авто і допомагає обрати. Пошуком бачив закордонні разів в 4 дорожче, не пробував.

Ставив без шлангів, просто качав 1 Атм. Проїхали десь 40 ткм по не тільки по асфальту, перетерся один ніпель і травив. Придбав нові, різниця з ними і без помітна.

Якщо під динамічне навантаження - радив би ставити із шлангами і тройником для підкачки. Також бувають із нипелем не між витками пружин, не перетирає, але то треба дивитись на підвіску конкретного авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11747
С нами с 08.06.2015

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: ds2]
      30 апреля 2023 в 15:23 Гілками

Балон треба повернути так, щоб ніпель був рівновіддалений від прутків пружин (вибачаюся за очевидність). Якщо майстрам на СТО до сраки, як він буде повернутий - то, звісно, може перетертися.

Змінено VovkZ (15:23 30/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: ds2]
      30 апреля 2023 в 19:30 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ds2 30.04.2023 15:14 пишет:

Рост 29.04.2023 20:48 пишет:

Задумався над тим, чи не поставити в задні пружини пневмобалони, авто з профілю.
Бо якщо на задні сидіння сядуть двоє, та плюс речі в багажнику, таке буває не часто, але трапляється, зад автомобіля відповідно просідає трохи більше, і втрачається вигляд Тобто, проблем, щоб пробивало підвіску, чи десь затирало нема, чисто питання в естетиці





Ставив на профільний Getz не для завантаження чи естетики, а аби не пробивало. Балони українські, здається запорізьки, брав на Промі. Продавець перепитує яке авто і допомагає обрати. Пошуком бачив закордонні разів в 4 дорожче, не пробував.

Ставив без шлангів, просто качав 1 Атм. Проїхали десь 40 ткм по не тільки по асфальту, перетерся один ніпель і травив. Придбав нові, різниця з ними і без помітна.

Якщо під динамічне навантаження - радив би ставити із шлангами і тройником для підкачки. Також бувають із нипелем не між витками пружин, не перетирає, але то треба дивитись на підвіску конкретного авто.



Під мерса вони отакі:



Пружина стоїть посередині нижнього ричага, і знизу є отвір, через який той ніпель і стирчить (нижче картинка). Але є тема, зробити отвори зверху, посередині чашок, і вивести їх туди, в багажник, під'єднавши до лінії.
Взагалі той отвір знизу для зйомників, але задні пружини можна, без ризику дістати по мармизці, і без них зняти/поставити, то не складно. От передні - там уже без зйомника екстрім

Під мерса вони отакі:   Пружина стоїть посередині нижнього ричага, і знизу є отвір, через який той ніпель і стирчить (нижче картинка). Але є тема, зробити отвори зверху, посередині чашок, і вивести їх туди, в багажник, під


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 6700
С нами с 01.12.2002

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      7 мая 2023 в 16:51 Гілками

Краще тенісні шарики напхати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ds2
энтузиаст *****
Львов
Сообщения: 203
С нами с 25.06.2012

Re: Пневмобалони в задні пружини [Re: Рост]
      7 мая 2023 в 18:02 Гілками

Рост - чи вдалося/вибрати встановити? Яка конфігурація?

P.S. Я свого часу ставити в передню підвіску не ризикнув - незрозуміла зміна керованості


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1189

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія