autoua
×
Autoua.netФорумДіти

Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы (2/2)

старый писатель **
Сообщения: 758
С нами с 04.07.2008

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: US7IGN]
      16 мая 2023 в 00:13 Гілками

Або в нас різний словник, або це той випадок коли після відповіді питань стало ще більше.
1)
US7IGN 13.05.2023 13:11 пишет:

дійсно творчих/розумних людей більше не стало.


. Тут швидше творчих\спортивних. Якщо мати на увазі мистецтво\розваги\спорт, то явно стало більше. І з розумними не погоджусь. А загалом - з чим порівнюєм?
2)
В ответ на:

потрібно більше сантехників/електриків


. Погоджусь якщо це про бувший союз - який там ремонт? Переклеїти обої, побілити стелю... Але ж ми про Європу. Хто раніше робив цю роботу?
3)
В ответ на:

перспективи росту


. Що впливає, від чого залежать?
4)
В ответ на:

мови


. Наскільки в країнах де державна мова є офіційною мовою ООН(беремо розвинені країни - англійська, іспанська, французька і хай буде німецька) добре знають іноземну мову? І які кола?
5)
В ответ на:

коло спілкування


. Для мене це повязано з рівнем школи, який, багато в чому, залежить від "шкільних предметів".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8361
С нами с 06.06.2009

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: US7IGN]
      21 мая 2023 в 23:00 Гілками

US7IGN 06.05.2023 10:32 пишет:

продовжуємо спостереження. мала (7 клас) приїхала в гості на тиждень і зустрілась зі старими друзями, сходила в колишню школу (Київ, спеціалізована) на пару уроків. своє ставлення не змінила - вчитися в Польщі (звичайна школа) їй подобається більше і повертатися вона не хоче. але багато українців з її ж школи в Кракові хочуть повернутися і їм не подобається вчитися в Польщі. всі діти різні і мабуть краще у них питати що вони хочуть і допомагати в цьому, аніж примушувати робити те що вони не хочуть.



У мене питання таке: а які підстави Польщі вчити українську дитину безкоштовно, коли війна закінчиться? Батьки мають отримати якийсь робочий контракт?
Ну, тобто, я приїхала собі до Польщі. Орендую квартиру, йду до найближчої школи - візьміть мою дитину вчитися? Просто так?
Цікавлюсь заради інтересу, якщо що.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: Aniachka]
      22 мая 2023 в 06:30 Гілками

Aniachka 21.05.2023 23:00 пишет:

US7IGN 06.05.2023 10:32 пишет:

продовжуємо спостереження. мала (7 клас) приїхала в гості на тиждень і зустрілась зі старими друзями, сходила в колишню школу (Київ, спеціалізована) на пару уроків. своє ставлення не змінила - вчитися в Польщі (звичайна школа) їй подобається більше і повертатися вона не хоче. але багато українців з її ж школи в Кракові хочуть повернутися і їм не подобається вчитися в Польщі. всі діти різні і мабуть краще у них питати що вони хочуть і допомагати в цьому, аніж примушувати робити те що вони не хочуть.



У мене питання таке: а які підстави Польщі вчити українську дитину безкоштовно, коли війна закінчиться? Батьки мають отримати якийсь робочий контракт?
Ну, тобто, я приїхала собі до Польщі. Орендую квартиру, йду до найближчої школи - візьміть мою дитину вчитися? Просто так?
Цікавлюсь заради інтересу, якщо що.




Там якісь складні норми у законодавстві. Тобто для украінців, які вʼіхали після початку російського вторгнення вводили окремі норми і щодо прав на перебування у Польщі і щодо медстраховки і т.п. Станом на зараз термін перебування таких украінців у Польщі ще остаточно не продовжили до літа 2024 року (як зробили деякі інші краіни ЄС). Водночас дітей таких украінців вже переводять до наступного класу та ім вже продовжують щомісячну виплату 500 злотих на кожну дитину до травня 2024 року. А так - зараз можна вʼіхати до Польщі, подати документи на ZUS, десь знайти або винаймати житло і зареєструвати що там живеш і тобі конкретно вкажуть до якоі школи віддати дитину. Середня школа там не така інноваційна, як приміром у Фінляндіі чи Ізраілі. Більше схожа на ортодоксальну німецьку, але все одно усякоі дурні і псевдопедагогічного непотрібу у програми набагато менше, аніж в украінській школі. Менша кількість уроків щодня, менше ідіотських домашніх завдань типу "переписування з пустого у порожнє" або тестів на кшталт "вгадай за формою голоі дупи чий тато до школи прийшов".

Змінено harald67 (07:24 22/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8361
С нами с 06.06.2009

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: harald67]
      22 мая 2023 в 07:48 Гілками

harald67 22.05.2023 06:30 пишет:

Середня школа там не така інноваційна, як приміром у Фінляндіі чи Ізраілі. Більше схожа на ортодоксальну німецьку, але все одно усякоі дурні і псевдопедагогічного непотрібу у програми набагато менше, аніж в украінській школі. Менша кількість уроків щодня, менше ідіотських домашніх завдань типу "переписування з пустого у порожнє" або тестів на кшталт "вгадай за формою голоі дупи чий тато до школи прийшов".



Та я це все сама розумію, мала більше року у Швеції вчиться.
Дитина дуже хоче залишитись у цій школі, але дуже багато "але" і тому мені доведеться їй у цьому відмовити:(


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12296
С нами с 21.04.2008

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: Aniachka]
      22 мая 2023 в 20:13 Гілками

Aniachka 21.05.2023 23:00 пишет:


У мене питання таке: а які підстави Польщі вчити українську дитину безкоштовно, коли війна закінчиться? Батьки мають отримати якийсь робочий контракт?
Ну, тобто, я приїхала собі до Польщі. Орендую квартиру, йду до найближчої школи - візьміть мою дитину вчитися? Просто так?
Цікавлюсь заради інтересу, якщо що.




я думаю все просто. Польща планує стати першою серед перших в Європі. робити ставку на батраків та вояків як Україна чи турко-арабів як німці? чи максимально залишити українських дітей, які хочуть вчитися та розвиватися? мої діти зробили очевидний вибір. я малу спеціально недавно запросив приїхати та сходити в свою не саму останню школу в Києві та ще раз подумати де вона хоче вчитися та жити. її там просили повернутися, але ніт. їй в Польщі чомусь цікавіше та комфортніше. навіть не зважаючи на необхідність вчити додатково дві мови. діти багатьох знайомих вирішили не напружуватися та повернулися. я впевнений що Польща усіляко підтримає дітей, які будуть там вчитися та працювати та надасть їм громадянство. молоді там взагалі зелене світло всюди та звільнення від податків.
а просто приїхати і піти в школу зараз мабуть буде важче ніж рік тому бо треба польську вже знати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: US7IGN]
      22 мая 2023 в 21:36 Гілками

US7IGN 22.05.2023 20:13 пишет:

Aniachka 21.05.2023 23:00 пишет:


У мене питання таке: а які підстави Польщі вчити українську дитину безкоштовно, коли війна закінчиться? Батьки мають отримати якийсь робочий контракт?
Ну, тобто, я приїхала собі до Польщі. Орендую квартиру, йду до найближчої школи - візьміть мою дитину вчитися? Просто так?
Цікавлюсь заради інтересу, якщо що.




я думаю все просто. Польща планує стати першою серед перших в Європі. робити ставку на батраків та вояків як Україна чи турко-арабів як німці? чи максимально залишити українських дітей, які хочуть вчитися та розвиватися? мої діти зробили очевидний вибір. я малу спеціально недавно запросив приїхати та сходити в свою не саму останню школу в Києві та ще раз подумати де вона хоче вчитися та жити. її там просили повернутися, але ніт. їй в Польщі чомусь цікавіше та комфортніше. навіть не зважаючи на необхідність вчити додатково дві мови. діти багатьох знайомих вирішили не напружуватися та повернулися. я впевнений що Польща усіляко підтримає дітей, які будуть там вчитися та працювати та надасть їм громадянство. молоді там взагалі зелене світло всюди та звільнення від податків.
а просто приїхати і піти в школу зараз мабуть буде важче ніж рік тому бо треба польську вже знати.




Щось не бачу я бажання Польщі залишити у себе талановитих украінських дітей. Навпаки - заздрощі якщо вони у чомусь кращі за поляків. Ну і питання продовження терміну тимчасового прихистку саме Польща досі не вирішила, на відміну від тієі ж Швеціі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 3539
С нами с 21.09.2004

Re: Поступление/обучение украинца в среднюю школу Европы [Re: Aniachka]
      23 мая 2023 в 01:31 Гілками

Aniachka 21.05.2023 23:00 пишет:

US7IGN 06.05.2023 10:32 пишет:

продовжуємо спостереження. мала (7 клас) приїхала в гості на тиждень і зустрілась зі старими друзями, сходила в колишню школу (Київ, спеціалізована) на пару уроків. своє ставлення не змінила - вчитися в Польщі (звичайна школа) їй подобається більше і повертатися вона не хоче. але багато українців з її ж школи в Кракові хочуть повернутися і їм не подобається вчитися в Польщі. всі діти різні і мабуть краще у них питати що вони хочуть і допомагати в цьому, аніж примушувати робити те що вони не хочуть.



У мене питання таке: а які підстави Польщі вчити українську дитину безкоштовно, коли війна закінчиться? Батьки мають отримати якийсь робочий контракт?
Ну, тобто, я приїхала собі до Польщі. Орендую квартиру, йду до найближчої школи - візьміть мою дитину вчитися? Просто так?
Цікавлюсь заради інтересу, якщо що.




Причины те же что и для бесплатного обучения в ВУЗах ряда стран Европы для иностранцев - старение собственной нации, необходимость в умных людях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДіти
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, doctor_b, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4383

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія