autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

порядок встановлення фільтрів (+) (2/2)

Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Amateur]
      24 мая 2023 в 11:23 Гілками

Amateur 24.05.2023 08:23 пишет:


Я ще раз запитаю: чи є візуальні ознаки на фильтрах, які б казали - "фільтр треба міняти"?




Візуально ніяк, бо ці фільтра чи не прозорі, чи чорні, бо містять вугілля.
В мене на фото подивіться, перший фільтр - болото, а от останній, той що закритий, майже чистий, правда між ними колона з пом'якшувачем стоїть, але зміст не змінюється.
Коли я собі рахував фільтра, то по моїм аналізам сказали що в форматі ВВ10 це до 5 м3, а потім заміна.

З.І. І в мене +- хороша вода, заліза майже немає, коли ванну набираєш, вона аж блакитна. Просто жорстокість підвищена, майже 7.

Змінено Dorosh (11:25 24/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Amateur]
      24 мая 2023 в 11:31 Гілками

Amateur 24.05.2023 08:23 пишет:


Планую на вихідніх бути у селі, всеж поміняю фільтри місцями та "залізніий" поставлю миж механічними, за одне зроблю фото картриджів.



У вас на картинці правильно намальовано, бо перший "промивний", він не рахується. Другий можна поставити 20 мкм, потім той що має видаляти залізо, ну і в кінці можете добавити ще колбу з пресованим активованим вугіллям.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Dorosh]
      24 мая 2023 в 14:10 Гілками

Dorosh 24.05.2023 11:23 пишет:


Візуально ніяк, бо ці фільтра чи не прозорі, чи чорні, бо містять вугілля.
В мене на фото подивіться, перший фільтр - болото



На Вашому фото другий фільтр зліва, низенький, то що за фільтр? Наче механіка на 5-10 мікрон, ні?
Доречі, а скільки ці фільтри не мінялися?

Змінено Amateur (14:13 24/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Amateur]
      24 мая 2023 в 15:17 Гілками

У мене в воді зі скважини підвіщене залізо, десь є результати аналіза але швидко не знайшов, не дуже багато але й не трохи більше норми.
Колись розглядав використання фільтра FCCFE (навіть купив і доси лежить запакований), але подивившись на характеристики зрозумів що навряд чи він суттево допоможе. Так і не спробував, оскільки поставив осмос який працює вже п'ятий рік без нарікань.
Спочатку думав як осмос впорається з тим залізом, теж питав але відповідним досвідом ніхто не поділився, почитав що теоретично проти розчиненого заліза осмос працює питання тільки в кількості того заліза і вимог по продуктивносты, тож вирішив спробувати. По ітогу, усе працює багато років, в трубах/фільтрах залізо або зовсім не окислюється або не суттево, відповідно усі предфільтра чисті, до мембрани окислене залізо не доходить, на виході з мембрани як було на рівні 15ррм так і лишається.
Звісно осмос для питної води. Для душа напряму із скважини. Бойлер - працює, чесно кажучи я в нього не заглядав. Тільки у пральну машинку вода підготовлена: відстоюється спочатку на вулиці у баку потім через механічний фільтр у інший бак в будинку. Хоча, може і напряму із скважини теж особливих проблем не буде, не пробував. По пральній машинці підготовка води пов'язана з: 1) вода там не постійно і контактує з повітрям, тобто окислення буде 2) так само може на білизні встигнути окислитися під час сушки 3) може з моючими засобами реагувати.

Повертаючись до теми топіка. У фільтрі FCCFE два типа засипки, які саме і перетворюють розчинене залізо, а також невелика поліпропіленова вставка яка фільтрує окислене залізо. Чому не велика і чому, вбачається, немає необхідності після нього ставити додатковий фільтр? А тому, що продуктивність того фільтра (скільки заліза він може перетворити) мала і достатньо тієї вставки. А чи потрібні перед ним фільтри? Так, оскільки щоб працювали оті засипки є вимоги до води яка потрапляє в фільтр. То правильно б було: поліпропілен, вугілля, поліпропілен, фільтр-підготовки води (проти заліза). Але це стосовно FCCFE.

PS. Гугл пише що шкідливість заліза у воді не доведена. А у себе за радянських часів оту воду із скважини пив, все ок.
PPS. Ось ще згадав, якщо чай заварювати і в воді розчинене залізо, якась реакція відбувається і він стає каламутним. Якщо у вас є помітна зміна забарвлення чая на воді із скважини у порівнянні, наприклад, з Київською то можна оцінити працює фільтр від заліза чи вже свій ресурс відпрацював.

Змінено Нафаня (15:27 24/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Amateur]
      24 мая 2023 в 17:04 Гілками

Amateur 24.05.2023 14:10 пишет:


На Вашому фото другий фільтр зліва, низенький, то що за фільтр? Наче механіка на 5-10 мікрон, ні?
Доречі, а скільки ці фільтри не мінялися?



Маленькі, то осмос, їх також усі поміняли, разом з мембраною і мінералізатором. Другий, то спінений поліпропілен 5 мікрон.
Не міняли рік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Amateur]
      24 мая 2023 в 17:11 Гілками

Тепер на питання чому після фільтру з вугіллям (чи пом'якшення, чи проти заліза) ставлять ще механіку на 5 - 10 мкм. Це робиться у тому випадку, коли вугільні фільтри мають відкриту конструкцію, як у мене на фото осматичний вугіль.
Але зазвичай ці фільтри дорогі, і вже самі містять мембрану і не "пилять" після себе вугіллям. Тому можна після них не ставити механіку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 397
С нами с 04.06.2003

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: Dorosh]
      24 мая 2023 в 18:38 Гілками

Dorosh 24.05.2023 17:04 пишет:

Маленькі, то осмос, їх також усі поміняли, разом з мембраною і мінералізатором. Другий, то спінений поліпропілен 5 мікрон.
Не міняли рік.



Наче після 6 місяців на картриджах бактерії починають розмножуватись.
Принаймні, це стосується попередніх картриджів осмоса.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
48 лет, Киев
Сообщения: 3975
С нами с 30.01.2006

Re: порядок встановлення фільтрів (+) [Re: serh41]
      24 мая 2023 в 22:32 Гілками

serh41 24.05.2023 18:38 пишет:

Dorosh 24.05.2023 17:04 пишет:

Маленькі, то осмос, їх також усі поміняли, разом з мембраною і мінералізатором. Другий, то спінений поліпропілен 5 мікрон.
Не міняли рік.



Наче після 6 місяців на картриджах бактерії починають розмножуватись.
Принаймні, це стосується попередніх картриджів осмоса.



Я не скажу на рахунок бактерій, бо далекий від цього, але так, ви праві, виробники осмосів так і пишуть. Фільтра попередні раз в 3 місяці, вугілля раз в 6, мембрана раз в 12.
В мене був інший випадок, в мене просто Клієнти забули взагалі про фільтра, що їх потрібно міняти. Війна...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1908

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія