autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (222/325)

V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      30 мая 2023 в 19:19 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Tacora Red. Це, власне, те на що я витратив дуже багато часу. Чорний і білий не хотів принципово, дуже набридли і не подобається як виглядають в даному авто. Коньяк і його відтінки також. В фіналі були Mocha і Tacora, але остання вживу здалась більш цікавою.

Tacora Red. Це, власне, те на що я витратив дуже багато часу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      30 мая 2023 в 19:31 Гілками

Paulskit 30.05.2023 19:19 пишет:

Tacora Red. Це, власне, те на що я витратив дуже багато часу. Чорний і білий не хотів принципово, дуже набридли і не подобається як виглядають в даному авто. Коньяк і його відтінки також. В фіналі були Mocha і Tacora, але остання вживу здалась більш цікавою.



Головне, щоб тобі подобався
Я в квітні минулого року дивився на Lexus NX250 з салоном такого самого кольору. Коштував 1,7 ляма грн., що на той момент в перекладі на доляр була ну дуже смачна ціна (десь 53к), єдине що не заходило ну ніяк, це колір салону. Навіть на бронь його поставив на 48 годин. А потім мені подзвонили з Хонди.....
При цьому я дуже хотів коричневий колір авто з бежевим салоном, але в них був коричневий із чорним (більше навіть темно-сірим) салоном, або сірий з бежевим салоном (як на мене, взагалі не підходят ці кольори один одному в такій варіації). Мій вибір був передбачуваним.

Змінено Манита71 (19:36 30/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      30 мая 2023 в 19:43 Гілками

У Лексуса нема такого кольору. У них більш яскравий червоний і він мені також не дуже сильно подобається.
Це справа така, фломастери. Головне щоб вибір був.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      30 мая 2023 в 22:52 Гілками

Paulskit 30.05.2023 17:48 пишет:

Igorchyk 30.05.2023 17:41 пишет:

Paulskit 30.05.2023 11:51 пишет:


В ответ на:

...





Гальмує і знову тримає дистанцію. Я б сам трохи плавніше це робив, але гроші заплачені, нехай працює



Ось саме це «сам роблю плавніше» і не стимулює мене до частого використання того ж TJA. Ну от самому набагато плавніше виходить з DQ500 працювати)




Я схоже не дуже коректно написав. Він все супер плавно робить в звичайному режимі, як на відео. "Можна плавніше" тільки в випадку, якщо хтось різко підрізає, тоді він намагається дистанцію тримати і гальмує більш різко, ніж гальмував би я.
Але це реально поодинокі випадки, під БМВ якось менше лізуть, ніж під Мазду чи Леон, навіть якщо більшу дистанцію тримати.



Та то я тебе трохи неправильно зрозумів, не вникнувши в контекст…
Я писав про звичайний рух в режимі TJA. На DSG звісно… Так от давно вже зловив себе на думці, що сам значно плавніше зупиняюся/рушаю на цій коробці, аніж то робить саме авто на адаптивному… Не критично, але мені, як комфортніше коли сам…


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3115
С нами с 26.09.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      30 мая 2023 в 23:10 Гілками

Манита71 30.05.2023 19:02 пишет:

А в тебе сідухи такого самого кольору жіночої .....



А можна розшифровку трикрапок? Реально заінтригував колір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: vvvolf]
      31 мая 2023 в 12:35 Гілками

vvvolf 30.05.2023 23:10 пишет:

Манита71 30.05.2023 19:02 пишет:

А в тебе сідухи такого самого кольору жіночої .....



А можна розшифровку трикрапок? Реально заінтригував колір



Як варіант, помади. Але ти правильно подумав


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      31 мая 2023 в 13:09 Гілками

Ви не шарите
Немає сенсу брати обирати салони на чорній чи білій/кремовій шкірі, при наявності вибору. Такі салони є кругом, вже починаючи з Б класу. Коли тебе є вибір кольору і матеріалу, гріх цим не скористатись і не обрати щось цікаве і більш унікальне. Саме тому дуже мало авто преміум брендів в звичайних кольорах салону, це не цікаво.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      31 мая 2023 в 14:03 Гілками

Paulskit 31.05.2023 13:09 пишет:

Ви не шарите
Немає сенсу брати обирати салони на чорній чи білій/кремовій шкірі, при наявності вибору. Такі салони є кругом, вже починаючи з Б класу. Коли тебе є вибір кольору і матеріалу, гріх цим не скористатись і не обрати щось цікаве і більш унікальне. Саме тому дуже мало авто преміум брендів в звичайних кольорах салону, це не цікаво.



Мені реально дуже подобається у того ж Лексуса колір салону світло-коричневий (темно бежевий) він не такий маркий, як світлий і реально жирно виглядає. Твій варіант явно не для мене, але це особисті забаганки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      10 июня 2023 в 14:32 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Покатались сьогодні трошки Треба ще

Покатались сьогодні трошки   Треба ще


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4126
С нами с 20.11.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      10 июня 2023 в 14:57 Гілками

Paulskit 10.06.2023 14:32 пишет:

Покатались сьогодні трошки Треба ще




молодці, то цікаво враження почути від порівняння, якщо було


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      10 июня 2023 в 16:53 Гілками

Напишу свої думки, може Sashok_Accent потім свої опише.
Відразу скажу, що катались менше, ніж хотілось би, бо поки все подивились і обсудили, вже й їхати по справам було пора. Але все одно, на контрасті, пересідаючи з одного в інше, певні враження є і про щось можна писати.
Почну з візуала, бо тут є на чому зупинитись. Мені дуже подобається, як Форментор виглядає вживу. Фото це не передає, але вживу видно неозброєним оком. У нього класно вивірені пропорції. Не занадто високий, не великий, не роздутий, не виглядає важким. Довгий капот, невеликі звіси, колеса в правильних місцях, сидиш по центру бази. Все як по книжці і як має бути. Він хоч і позиціонується як кроссовер, абсолютно не відчувається таким. Забрати сіру окантовку знизу і опустити на 2 см - отримаєш натуральний хетч, без натяку на кросоверність. Порівнюючи з новим Леоном, який дуже схожий, Леону чогось не вистачає, щось не те саме з пропорціями, тут же все чітко. І опційні колеса з бронзовими елементами просто маст хев, повністю міняють вигляд авто.
По салону особливо нічого не запамʼяталось, все плюс мінус як очікуєш. Компоновка дуже схожа на бмв, дефлектори, екран, пимздик замість нормального перемикача для коробки, і т.д. По ергономіці питань, традиційно, ніяких, сидиш по центру, все на своїх місцях і під рукою. Місця більш ніж достатньо, сидиш щільненько, крісло тебе обіймає, все як я люблю. Типовий MQB, одним словом.
Кермо тактильно сподобалось (чи то ностальгія по Леону), ідеальної товщини (у БМВ, наприклад, помітно товще), кнопки фізичні, все розташовано логічно, хоч я і не відразу призначення певних кнопок зрозумів.
З мультимедіа якась діч трохи. На мій смак - перемудрили. Для зміни режиму треба десь 3 дії зробити, в різних менюшках. Клімат в різних місцях відображається, в залежності від режиму (андроїд авто чи ні). Ну і працює трохи з затримкою. Не бісить, але хто звик до айфона чи нового андроїда різницю в швидкості відгуку помітять. Мені ще трохи не вистачало фідбеку, хоча б якогось, тактильного чи звукового, коли міняєш температуру чи гучність. Звикнути можна і особливих проблем не доставляє, але відчуття, що ВАГ цю систему таки недоробив, бо такі ж емоції були і в GTI 8.
А ось про приборній панелі тільки позитив. Графіка красива, різних варіантів відображення море, щільність пікселів як на айфоні, все плавно, красиво, важлива інформація відразу перед очима. Дуже крутий є режим з великим круглим тахометром по центру і всередині нього швидкість цифрами. Прямо мій ідеал. В БМВ його дуже не вистачає. З мінусів, хіба що, екран вже не здається таким великим, як раніше. Але це враження скоріше на контрасті з новою приборкою від БМВ.

Далі, найцікавіше, як же воно їде
І ось тут у мене просто повне дежавю. Їхав і не покидало відчуття, що їду на Леоні. Все таке знайоме, інше авто, а відразу знаєш які будуть реакції і що треба робити) Хоча різниця також є.
Почну з керма. Дуже легке і, здається, в Леоні було таке ж. В режимі Спорт (здається, бо я просив мені включити ) вже все як треба, і вага зʼявляється, і фідбеку від дороги більше, і реакції авто більш прогнозовані. Я б, напевно, в такому їздив би 100% часу. В комфорті зараз здається залегким. Паразитних підрулювань немає, профіль дороги не відчуває, torque steer відсутній (дякую повному приводу), тут все чітко. Але трохи більш ваги хотілось би в дефолтному режимі, щоб не клацати "спорт" постійно.
Двигун. Знову повне дежавю, бо ну це ж майже Леон на ст1. Єдина різниця, що Леон їхав десь з 1700 і після 5000 вже здувався, а тут навпаки. До 3000 абсолютно атмосферні відчуття, далі підхват від турби і везе до відсічки. Турбо яма відчувається, але не заважає. Десь трохи жалкую, що немає можливості заїхати з моїм Леоном, бо мені здається що результат 100-200 був би достатньо близьким. А ось на 0-100 картина зовсім інша, тут немає жодної проблеми, яка була у Леона. Хто б що не казав, але більше 200 кс на передньому приводі все ж набір компромісів і Форментор це чудово доводить їх відсутністю.
Коробка. Буде для когось неочікуваний висновок, але мої відчуття, можу собі дозволити. Мені DSG подобається більше за ZF8. Я впевнений, що в заторах чи при рушанні, ZF8 буде плавніше і ось те все, і напевно надійніше, і що там ще пишуть в аргументах, але DSG тупо цікавіше) Я не відчуваю зміни передач взагалі, навіть в режимі Комфорт (чи як він на купрі називається). Передача змінилась, оберти впали, а розриву потужності немає, відчуття перемикання немає, взагалі неможливо його помітити, хіба що акустично. Це кайф і так і повинно бути. Претензій до її роботи ніяких і, на мій смак, навіть режим спорт їй не потрібен.
Звук. Видно, що старались і працювали. 4 справжні труби, заслонка в вихлопі, бурчить, пердить під скид газу, все як ми любимо Трохи розчарував софт-лімітер на 4к, але що ж. В режимі Купра звук йде з колонок і це не дуже сподобалось, бо те що відбувається з авто і який при цьому звук ніяк не корелюють між собою, відволікає. В інших режимах все супер.
Підвіска. Комфорт режим більш жорсткий ніж в БМВ, трошки більш стрибуча, трохи більше відчуває нерівності, але при цьому кренів немає, навіть натяку що це типу кроссовер. Сподобалась певна нейтральність, якщо виходиш за ліміт просто плавненько пливе назовні усіма 4 колесами відразу. Просто, зрозуміло, прогнозовано. До комфорту претензій немає, підвіску не пробиває, для наших доріг те що треба.

Наче нічого не забув

Якщо підсумувати, думки наступні. Я не бачу йому альтернатив за 40к. Їх нема. Жодної моделі на ринку в цій ціновій категорії з таким набором техніки і функціональності. Двигун прекрасний, але чіпувати його я б не став. Не потрібен тут прихід на верхах, він ще більше підкреслить турбо яму, буде відчуття корча з пізнім спулом. Ідеальний режим для мене був би: двигун і рульове в спорті, коробка і підвіска в комфорті. Підвіска і кліренс для наших доріг саме воно, і за ями не страшно, і не валкий бегемот. Ну і зовнішній вигляд на 10, унікальна тачка і цим цікава.

Напевно ще треба написати порівняння саме з 340 і тут у мене починаються проблеми
Бо не дуже зрозуміло як це робити. Це як порівнювати апельсин з яблуком чи бананом. Наче все фрукти, але вони ж різні! Так і тут, авто схожі по цифрам на папері, але імплементація цих цифр ну дуже сильно відрізняється. Форментор на ходу більш легкий і грайливий, БМВ більш важка і наче приліплена до дороги. Форментор їде нейтрально, БМВ постійно нагадує тобі, що X-Drive хоч і є, але задній привід нікуди не зник. Форментор підхватує і весело везе до відсічки, БМВ дарує повноту моменту вже з 2000 і до кінця діапазоні обертів. У ДСГ переключення супер швидкі без розриву потужності, БМВ робить це більш плавно, але на долю секунди таке рве момент.
Для мене емоційно найбільша різниця по звуку. Все ж 3 літри є 3 літри. Більше глибини, більше ваги, більш насичений тембр. Але це кидається в очі тільки коли у тебе 2 авто поруч і ти можеш за хвилину порівняти обидва
Чи є між ними різниця на додаткових 20к? Філософське питання. Я супер задоволений БМВ за її гроші і не бачу їй конкурентів. І думаю так само був би задоволений Форментором за його гроші і так само не бачу йому реальних альтернатив.
В цілому дуже цікавий експіріенс. Думаю спробуємо ще і з місця заїхати і по трасі прокататись, як буде час. Треба менше трафіку і менше обмежень, ніж в місті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4126
С нами с 20.11.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      10 июня 2023 в 19:16 Гілками

дякую за такі деталі , дійсно було дуже цікаво почути порівняння від практиків. Зі свого боку, дійсно бачив вживу форментори і згоден, що вигляд у них у реальному житті набагато кращий.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      11 июня 2023 в 12:04 Гілками

Paulskit 10.06.2023 14:32 пишет:

Покатались сьогодні трошки Треба ще




оцей білий мене на днях обганяв по Ново-Ірпінській трасі в сторону Києва.
думаю, в Ірпіні таких не багато
доволі цікаво виділяється в трафіку, а ще якби був помаранчивий, то був би чимось схожий на урус

Змінено Скаут (12:04 11/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      12 июня 2023 в 01:10 Гілками

Paulskit 30.05.2023 19:19 пишет:

Tacora Red. Це, власне, те на що я витратив дуже багато часу. Чорний і білий не хотів принципово, дуже набридли і не подобається як виглядають в даному авто. Коньяк і його відтінки також. В фіналі були Mocha і Tacora, але остання вживу здалась більш цікавою.




Затестив сьогодні 330i xdrive. Теж тепер думаю замовити . Навіть із дволітровим мотором драйву для мене вистачає з головою. Який у тебе колір? Skyscraper grey?


Змінено Cypriot (01:35 12/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      12 июня 2023 в 01:36 Гілками

І чи замовляв ти Cooling and High Performance Tire Package?

Змінено Cypriot (01:50 12/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Cypriot]
      12 июня 2023 в 10:24 Гілками

Колір Skyscraper Grey і я його можу дуже сильно рекомендувати. Коли замовляв жоден з кольорів не подобався настільки щоб "хочу!", тому вирішив замовити більш безпечний, не дуже світлий і не дуже темний. В виборі між Brooklyn і Skyscraper переміг останній. Перший вживу, на мій смак, здався простуватим і здається, що швидко застаріє. А ось Skyscraper з розширеним shadowline виглядає дуже круто, з першого дня радію.
Яка у вас різниця між 330 і 340 по ціні?
В Україні неможливо замовити 330 з HP Cooling and Tyre, тільки 340. Так само як і задній M диференціал. На 340 він в базі, 330 немає. Наскільки я знаю, в штатах, cooling and tyre і диференціал ідуть в одному розширеному пакеті. Враховуючи, що рідні гальма для 330 "таке", то для 330 я б його брав 100%, це єдиний простий спосіб отримати диференціал і нормальні гальма вже з заводу. Якщо ж дивитись 340, то там різниця не настільки велика. M Sport диференціал вже в базі, по гальмам різниця мінімальна, передні з 350 до 370, задні по розміру аналогічні. Ну і перфоровані диски по колу.
Я тобі рекомендую порахувати 330 в бажаній комплектації і потім так само зробити з 340. В моєму випадку різниця вийшла буквально пару тисяч баксів і ніякого сенсу брати 330 не було взагалі. Я б в такому випадку взяв би 320 і просто зробив їй st1. Сильно дешевше за одне й те саме авто.
Але все ж рекомендую дотягнутись до 340. Вже по досвіду можу сказати, що навіть дуже спокійні водії після тесту 340 виходять з неї з дурацькою посмішкою і довго розповідають який же кайф.
Плюс, можливо, це останній шанс за відносно невеликі гроші покайфувати покататись на 6 циліндрах, поки електризація їх не вбила.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
41 год (23 года за рулем), Украинка
Сообщения: 172
С нами с 20.03.2017

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      12 июня 2023 в 10:25 Гілками

Дякую за відгук, реально і додати нічого
А що ж ви якийсь анонс не зробили.. я б вам туди для повної картини ще б Леон підтягнув
p.s. правда, він ще на обкатці, то ж поки що зарано щось казати.
Поки що, як і казав раніше, мультимедія - відстій (доречі, режими можна вивести на віджет, буде таки легше), приборка - вогонь, крісла - вогонь, VAQ дуже цікаво працює.
Далі буде!)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: BuBB@]
      12 июня 2023 в 10:57 Гілками

Відпишись як обкатку пройдеш, ми якраз хотіли ще десь по трасі проїхатись.
P.S. Леон на DCC на 19?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
41 год (23 года за рулем), Украинка
Сообщения: 172
С нами с 20.03.2017

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      12 июня 2023 в 11:28 Гілками

Обов'язково!)
Бо поки що, відчуття дещо змиті.
Для мене після Міні, воно все занадто легке та цивільне.
Хотілося б важкіше кермо та гальма (хоча, працює все дуже ок..).
Ніт, пассивна спорт підвіска на 18"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 502
С нами с 28.12.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: BuBB@]
      12 июня 2023 в 11:37 Гілками

BuBB@ 12.06.2023 11:28 пишет:

Обов'язково!)
Бо поки що, відчуття дещо змиті.
Для мене після Міні, воно все занадто легке та цивільне.
Хотілося б важкіше кермо та гальма (хоча, працює все дуже ок..).
Ніт, пассивна спорт підвіска на 18"




Ух ти, а що за леон? Хетч, турер? Мотор?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
8 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 350296

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія