autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Робот пылесос. (7/7)

Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2868
С нами с 16.08.2005

Re: Робот пылесос. [Re: Djohny]
      27 мая 2023 в 20:54 Гілками

Djohny 27.05.2023 20:42 пишет:

Поки був час та натхнення зробив українську озвучку на роботи-пилососи Ксяомі на якіх можливо міняти озвучку через сайт https://vacuum.mindsolo.net/
Сам файл та приклад озвучки викладаю на файлообмінник
https://files.fm/u/h3at4848e



А чи не можеш зробити з нормальним жіночім голосом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15568
С нами с 22.05.2007

Re: Робот пылесос. [Re: Сапожник]
      27 мая 2023 в 21:57 Гілками

Сапожник 27.05.2023 20:54 пишет:

Djohny 27.05.2023 20:42 пишет:

Поки був час та натхнення зробив українську озвучку на роботи-пилососи Ксяомі на якіх можливо міняти озвучку через сайт https://vacuum.mindsolo.net/
Сам файл та приклад озвучки викладаю на файлообмінник
https://files.fm/u/h3at4848e



А чи не можеш зробити з нормальним жіночім голосом?



Можу дати фрази які треба надиктувати у номерні мп3, я іх оброблю та зроблю озвучку. Якщо є кому надиктувати та бажання - велкам у телегу чи вайбер, номер у профілі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2868
С нами с 16.08.2005

Re: Робот пылесос. [Re: Djohny]
      28 мая 2023 в 03:31 Гілками

Djohny 27.05.2023 21:57 пишет:

Сапожник 27.05.2023 20:54 пишет:

Djohny 27.05.2023 20:42 пишет:

Поки був час та натхнення зробив українську озвучку на роботи-пилососи Ксяомі на якіх можливо міняти озвучку через сайт https://vacuum.mindsolo.net/
Сам файл та приклад озвучки викладаю на файлообмінник
https://files.fm/u/h3at4848e



А чи не можеш зробити з нормальним жіночім голосом?



Можу дати фрази які треба надиктувати у номерні мп3, я іх оброблю та зроблю озвучку. Якщо є кому надиктувати та бажання - велкам у телегу чи вайбер, номер у профілі.


ні.. надиктовувати нема кому, та й без студії та нормального обладнання це буде "на той компот".
Можна б через гуглівську TTS спробувати, але я не знаю як звідти файлами результат витягнути. Завтра спробую погратися. Буде одна проблема: Вейз і пилосос розмовлятимуть однаково


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Робот пылесос. [Re: harald67]
      28 мая 2023 в 08:09 Гілками

Ось і я потрапив у цю гілку. Рік родина прожила без кота і в жовтні 2022 завели нового. Кіт встиг репатріюватися на родину свого батька (до Польщі), отримав там "карту поляка" та й повернувся з еміграціі. Після цього питання боротьби з хутром повстало гостро. Оскільки у намочуванні пилососом підлоги не бачу сенсу (це не миття, для миття у мене є парошвабра Керхер) то обирав серед тих, які не єлозять мокрою ганчірочкою по підлозі. Я взагалі то ортодокс і новим брендам не довіряю, тим більше що зараз за усякі робороки вже хотять навіть більше, ніж за Айробот. Отже у листопаді 2022 року придбав Irobot Roomba i7 (звісно сірий, з гарантією 1 місяць, за те на 35% дешевший за офіціал). У цілому задоволений девайсом. Прибирає якісно. Звичайним пилососом тепер користуюся лише коли відсуваю диван, крісла, тумби і прибираю за ними (десь раз на місяць). Котячого хутра в квартирі майже не бачу. Карту будує, сам вигадує назви різним ділянкам квартири і з цих назв можна побудувати нові карти - типу прибрати лише кухню студію,
З недоліків:
- невеликий обсяг ємності для сміття - у період активноі ліньки кота могла заповнитися цілком і внаслідок цього пилосос не міг прибрати усю квартиру;
- невелика ємність батареі. Буває що не завершивши прибирання повертається на зарядку, внаслідок чого замість 1 години 10-20 хв, прибирання розтягується години на 3. Це при тому, що квартира у мене не дуже велика - десь 105 метрів, але ж це з санвузлами і кладвкою, куди пилосос не заіждажає та диванами/ліжками під якими він також не прибирає.
- якщо не прибрати стільці прибирання також розтягується хвилин на 30.
Зараз розмірковую над тим щоб придбати акумулятор більшоі ємності та докупити оту станцію з фунцією вивантаження контейнеру доя сміття (для І7 така існує).
Котяче хутро на силіконову щітку інколи таки намотується, а от не передє колесо майже завжди.

Змінено harald67 (08:19 28/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15568
С нами с 22.05.2007

Re: Робот пылесос. [Re: Сапожник]
      31 мая 2023 в 19:31 Гілками

Сапожник 28.05.2023 03:31 пишет:

Djohny 27.05.2023 21:57 пишет:

Сапожник 27.05.2023 20:54 пишет:


В ответ на:

...




А чи не можеш зробити з нормальним жіночім голосом?



Можу дати фрази які треба надиктувати у номерні мп3, я іх оброблю та зроблю озвучку. Якщо є кому надиктувати та бажання - велкам у телегу чи вайбер, номер у профілі.


ні.. надиктовувати нема кому, та й без студії та нормального обладнання це буде "на той компот".
Можна б через гуглівську TTS спробувати, але я не знаю як звідти файлами результат витягнути. Завтра спробую погратися. Буде одна проблема: Вейз і пилосос розмовлятимуть однаково



дяка за ідею з TTS https://files.fm/u/h3at4848e
зробив нову озвучку ukrainian Georgina на основі безкоштовного голосу, як на мене то добре, нажаль не розібрався з наголосами. Трохи смикали в процессі по роботі, але вже прийнятно. Наголоси треба міняти може у парі файлів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2868
С нами с 16.08.2005

Re: Робот пылесос. [Re: Djohny]
      1 июня 2023 в 15:52 Гілками

Djohny 31.05.2023 19:31 пишет:

Сапожник 28.05.2023 03:31 пишет:

Djohny 27.05.2023 21:57 пишет:


В ответ на:

...




Можу дати фрази які треба надиктувати у номерні мп3, я іх оброблю та зроблю озвучку. Якщо є кому надиктувати та бажання - велкам у телегу чи вайбер, номер у профілі.


ні.. надиктовувати нема кому, та й без студії та нормального обладнання це буде "на той компот".
Можна б через гуглівську TTS спробувати, але я не знаю як звідти файлами результат витягнути. Завтра спробую погратися. Буде одна проблема: Вейз і пилосос розмовлятимуть однаково



дяка за ідею з TTS https://files.fm/u/h3at4848e
зробив нову озвучку ukrainian Georgina на основі безкоштовного голосу, як на мене то добре, нажаль не розібрався з наголосами. Трохи смикали в процессі по роботі, але вже прийнятно. Наголоси треба міняти може у парі файлів.



Дякую! Я пізніше подивлюсь. В гуглівському-TTS наголоси коригуються в тексті (я так в вейзі вулиці виправляю). Скопіювати потрібні букви можна тут: сторінка

Змінено Сапожник (15:55 01/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Робот пылесос. [Re: Djohny]
      18 июня 2023 в 00:43 Гілками

Djohny 11.09.2022 14:26 пишет:

Рано чи пізно на пилососів з'явиться помилка "фільтр мокрий або засмічений" , причина на фото. Розбирання, чищення, складання зайняло менше години з перекурами. Запрацював як новий.




Сьогодні отримав таку проблему на roborock s7, подивився відео, щоб добратися до фільтра треба розібрати пилосос повністю. Як раз година щонайменше. Проблема вирішилася значно простіше - за допомогою великого брата, потужного Samsung-а, просто висмоктав пилюку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2558
С нами с 24.05.2012

Re: Робот пылесос. [Re: Lacett]
      12 июля 2023 в 19:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Питання - це нормально, що воно їздить так хаотично по прямокутній кухні? 2 кола - то ніжки столу, а от інші незрозуміло чому він малює. Девайс Deebot T9

Питання - це нормально, що воно їздить так хаотично по прямокутній кухні. 2 кола - то ніжки столу, а от інші незрозуміло чому він малює

Змінено Wave (19:36 12/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1507
С нами с 04.05.2016

Re: Робот пылесос. [Re: Wave]
      12 июля 2023 в 21:28 Гілками

В ответ на:

Питання - це нормально, що воно їздить так хаотично по прямокутній кухні? 2 кола - то ніжки столу, а от інші незрозуміло чому він малює



та ні, не є нормально. Може намотало щось на центральну щітку чи щось там застрягло? Або датчики якісь підзалипли / забруднилися / глючать. Для початку - детальний огляд девайсу)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2558
С нами с 24.05.2012

Re: Робот пылесос. [Re: shcherb]
      13 июля 2023 в 11:10 Гілками

shcherb 12.07.2023 21:28 пишет:

В ответ на:

Питання - це нормально, що воно їздить так хаотично по прямокутній кухні? 2 кола - то ніжки столу, а от інші незрозуміло чому він малює



та ні, не є нормально. Може намотало щось на центральну щітку чи щось там застрягло? Або датчики якісь підзалипли / забруднилися / глючать. Для початку - детальний огляд девайсу)



Дякую, я, мабуть, зрозумів, в чому проблема - в дзеркальних поверхнях холодильника і планки під кухнею. Він сканує, промінь відображається і спотворює йому картину. Запустив, коли стемніло (щоб менше блищало) і відключив якусь функію 3Д визначення перешкод, їздив набагато адекватніше.

Змінено Wave (11:11 13/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1507
С нами с 04.05.2016

Re: Робот пылесос. [Re: Wave]
      13 июля 2023 в 11:42 Гілками

В ответ на:

Запустив, коли стемніло (щоб менше блищало)



темрява теоретично нічого не має міняти, всерівно в нього свій промінь для сканування оточення. А от дзеркальні поверхні на рівні висоти робота - так, думаю це велика проблема і тут навряд буде адекватно працювати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Робот пылесос. [Re: shcherb]
      13 июля 2023 в 12:26 Гілками

shcherb 13.07.2023 11:42 пишет:


темрява теоретично нічого не має міняти,




Ну це як сказати. Узимку, коли темнішало рано, мій робот пилосос відмовлявся прибирати у кімнатах, де було темно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1507
С нами с 04.05.2016

Re: Робот пылесос. [Re: harald67]
      13 июля 2023 в 13:03 Гілками

В ответ на:

Ну це як сказати. Узимку, коли темнішало рано, мій робот пилосос відмовлявся прибирати у кімнатах, де було темно.



напевно у вас навігація по камері та відсутня ІЧ підсвітка. А вищезгаданий Deebot виглядає так, що має лазерний дальномір і відповідно може і в темряві працювати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2558
С нами с 24.05.2012

Re: Робот пылесос. [Re: shcherb]
      13 июля 2023 в 14:00 Гілками

shcherb 13.07.2023 11:42 пишет:

В ответ на:

Запустив, коли стемніло (щоб менше блищало)



темрява теоретично нічого не має міняти, всерівно в нього свій промінь для сканування оточення. А от дзеркальні поверхні на рівні висоти робота - так, думаю це велика проблема і тут навряд буде адекватно працювати.



Таки да, протестував зараз ще раз, з вимкненою функціє TrueDetect 3D їздив нормально, з увімкненою - знову кола крутить і в кути не заїжджає. Не зрозуміло, нащо та функція, він і без неї перешкоди обїжджає нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Робот пылесос. [Re: shcherb]
      13 июля 2023 в 15:02 Гілками

shcherb 13.07.2023 13:03 пишет:

В ответ на:

Ну це як сказати. Узимку, коли темнішало рано, мій робот пилосос відмовлявся прибирати у кімнатах, де було темно.



напевно у вас навігація по камері та відсутня ІЧ підсвітка. А вищезгаданий Deebot виглядає так, що має лазерний дальномір і відповідно може і в темряві працювати.




Можливо. Навіть не знав що таке буває і сумніваюся що воно мені за мої ж гроші потрібне. У мене Irobot Roomba I7. Там найпросунутіша на сьогодні версія навігація від провідного і найдосвіченішого у світі виробника роботів-пилососів. А от як воно там організоване я не цікавився.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1507
С нами с 04.05.2016

Re: Робот пылесос. [Re: Wave]
      14 июля 2023 в 21:50 Гілками

В ответ на:

Таки да, протестував зараз ще раз, з вимкненою функціє TrueDetect 3D їздив нормально, з увімкненою - знову кола крутить і в кути не заїжджає. Не зрозуміло, нащо та функція, він і без неї перешкоди обїжджає нормально.



щойно погуглив) функція для виявлення та об'їзжання дрібних предметів. Бо зазвичай робосос їх просто штовхає або затягує в щітку. То відповідно у вас або якісь дрібні предмети там на кухні були, між якими робот власне маневрував)) Ну або таки дзеркала цю функцію з толку збивали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 27720

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія