autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW (2/3)

СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      1 августа 2023 в 19:19 Гілками

Як людина, яка періодично катає схожим маршрутом 1000км у один бік(але всю німеччину (вкл Дортмунд) і частково Польщу - проходжу)
Як на мене під ваші вимоги потрібно шось трохи менше.
Бо всі автівки - для 2-х пассажирів позаду. Але вони величенькі і після кордону - як воно похде дорогами України.
Я б ловив щось тіпу A/S6, E350, 530/540 (тут маю певні сумніви щодо достатнього розміру салону)) на повному, 280-300 к.с.+, бажано - з пнєвмою.
PS
з огляду на завантаженність трасс 4/A4/E40 (де катаю сам) - можливість довготривало йти більше 150 - дуже примарна, ремонти і трафік Київ-Дортмунд роблять своє .
Що там верхом через гамбург/берлін - не катав, але не набагато швидше, згідно даних гугла

Змінено Allodin (19:27 01/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3116
С нами с 26.09.2007

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Yorc]
      1 августа 2023 в 21:16 Гілками

Yorc 01.08.2023 12:34 пишет:

В любом случае, джип, бус, вен для дальней дороги комфорте седана.



Це типу сарказм? Бо джип, автобан і 180-200 по іншому не сприймається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3116
С нами с 26.09.2007

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Allodin]
      1 августа 2023 в 21:19 Гілками

Allodin 01.08.2023 19:19 пишет:


Я б ловив щось тіпу A/S6, E350, 530/540 (тут маю певні сумніви щодо достатнього розміру салону)) на повному



Я яку функцію на відрізку Київ-Дортмунд буде виконувати повний привід? Це не сарказм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: vvvolf]
      1 августа 2023 в 21:45 Гілками

Як вже багато хто казав - повний потрібен для автівки 280 к.с. +. В контексті юзанія потужного двигуна.
Ну або іноді ловити wheel hope на передньому чи давати кута на задньому.
Мені свого часу вистачило подорожі з Маяковського на Щєрбакова за кермом 540i (E39) на ручці і задньому приводі .
коли страшно натискати на акселератор. і не тому, що багато жере


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Ирпень
Сообщения: 1737
С нами с 18.06.2003

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: vvvolf]
      1 августа 2023 в 22:53 Гілками

vvvolf 01.08.2023 21:19 пишет:

Allodin 01.08.2023 19:19 пишет:


Я б ловив щось тіпу A/S6, E350, 530/540 (тут маю певні сумніви щодо достатнього розміру салону)) на повному



Я яку функцію на відрізку Київ-Дортмунд буде виконувати повний привід? Це не сарказм.



Бо треба круглий рік включно і зиму.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Ирпень
Сообщения: 1737
С нами с 18.06.2003

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Allodin]
      1 августа 2023 в 22:56 Гілками

Allodin 01.08.2023 19:19 пишет:

Як людина, яка періодично катає схожим маршрутом 1000км у один бік(але всю німеччину (вкл Дортмунд) і частково Польщу - проходжу)
Як на мене під ваші вимоги потрібно шось трохи менше.
Бо всі автівки - для 2-х пассажирів позаду. Але вони величенькі і після кордону - як воно похде дорогами України.
Я б ловив щось тіпу A/S6, E350, 530/540 (тут маю певні сумніви щодо достатнього розміру салону)) на повному, 280-300 к.с.+, бажано - з пнєвмою.
PS
з огляду на завантаженність трасс 4/A4/E40 (де катаю сам) - можливість довготривало йти більше 150 - дуже примарна, ремонти і трафік Київ-Дортмунд роблять своє .
Що там верхом через гамбург/берлін - не катав, але не набагато швидше, згідно даних гугла



Дякую за пораду, А по часу 30-40 годин нон-стоп, усі сидять. Спина буде нити і третьому треба спати в ротації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      1 августа 2023 в 23:03 Гілками

реєстрація там чи тут в Україні? просто ще податок може буть на стару машину з великим двигуном...
3.0д, як на мене дуже вірно пропонують


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1759
С нами с 06.08.2007

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      1 августа 2023 в 23:06 Гілками

До речі, той самий Суперб існує з 2.0 TSI на повному приводі і потужністю 280 кс, місця в ньому достатньо, а в заявленому бюджеті має бути значно свіжішим і надійнішим за преміум похилого віку. Може все ж вимоги до класу авто є сенс передивитись?
Для прикладу, це щось подібне

Змінено 3tоn (23:11 01/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: 3tоn]
      1 августа 2023 в 23:34 Гілками

у суперба задний ряд не очень удобный, наклон спинки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      1 августа 2023 в 23:38 Гілками

Не маю досвіду таких дальняків, в мене після тисячі за кермом з зупинками на 10 хвилин кожні 3 години - спина, ноги і шия виють.
Круіз, в т.ч. адаптивний для такого - дюже бажано).
Без можливості комфортно рухати тілом і відпочити протягом подорожі (у т.ч ходити) - за 3 доби дойдете до стану напівкаліки.
Рекомендував ділити маршрут на київ-кордон/кордон - дортмунд/дортмунд-кордон/кордон-київ). З привязкою до проходження кордону (це якщо нема перепустки поза чергою)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Ирпень
Сообщения: 1737
С нами с 18.06.2003

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: nosatiy]
      1 августа 2023 в 23:47 Гілками

nosatiy 01.08.2023 23:03 пишет:

реєстрація там чи тут в Україні? просто ще податок може буть на стару машину з великим двигуном...
3.0д, як на мене дуже вірно пропонують



Так, дивлюсь також. Але потрібні максимальні комплектації з RSE, массажами, ACC зустрічаються на топ двигунах  набагато частіше. В A6 C7 2016+ потрібну комлектацію поки не знайшов з цінником до 30ки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Allodin]
      2 августа 2023 в 00:03 Гілками

Я по подобному маршруту отъездил немало с начала войны. А именно Нюрнберг - Перемышль - Нюрнберг (это 1100км в одну сторону). Таких вояжей за год уже 5. В основном вожу бабушек/дедушек из Украины к внукам. Они на поезде в Перемышль, а дальше я.
Так вот за европейскую часть: вообще пофиг на чем и на какие расстояния (меня там и Фиат 500 на скорости 200кмч может обгонять). В Польше лучшие автобаны в мире без преувеличения! Они их все построили под Евро 2012. Это свежак! В остальной Европе строили после второй мировой.
Единственное... ехать скучно. Видов нет.
В Германии да, без ограничений скорости - будет кайф на 221 и компании. Сам смотрел 221, но 3.2 дизель больше. Отказался, т.к. живу в этой самой Германии и страшна стоимость обслуживания. Ну и коляски неудобно пихать.
Когда-то в 2018 (примерно) разорвал 235/45/18 среди ночи между Житомиром и Киевом. Тогда мне ангел - хранитель помог решить вопрос за 3 часа. У тебя бы при любых "связях" это заняло бы ночь и много денег.
Поэтому я рекомендую что-то типа А6 С7 3.0д на 17шках. Я езжу на такой машине сам (только на 20шках, т.к. Украина в маршруты не входит). Это будет кайф за границей и относительно безопасно (и комфортно!) в Украине.

Змінено Васюня (00:05 02/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      2 августа 2023 в 00:11 Гілками

Borman 01.08.2023 23:47 пишет:

nosatiy 01.08.2023 23:03 пишет:

реєстрація там чи тут в Україні? просто ще податок може буть на стару машину з великим двигуном...
3.0д, як на мене дуже вірно пропонують



Так, дивлюсь також. Але потрібні максимальні комплектації з RSE, массажами, ACC зустрічаються на топ двигунах  набагато частіше. В A6 C7 2016+ потрібну комлектацію поки не знайшов з цінником до 30ки




Подтверждаю. Ради интереса смотрел биточки (у меня немецкие номера, поэтому цены невозможно сравнить). То 35 что-то вменяемое стартовало если 2016+. Причем бензин.
Но рестайлинг пошел с 2014, это раз, и из Америки даже дизеля таскают (седаны правда), и это два. Так что есть где поковыряться.
К тому же злые языки говорят, что после 15го года на 3.0д есть явление ломающихся распредвалов. Т.о. 2014 рест вообще 🔥


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      2 августа 2023 в 00:14 Гілками

Особисті подивись

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Сообщения: 1167
С нами с 27.03.2005

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      4 августа 2023 в 12:31 Гілками

Borman 01.08.2023 01:08 пишет:

Раз на місяць, на протязі року, їздити Київ-Дортмунд-Київ без зупинок (окрім заправок) три людини і усі водії. Треба швидко і комфортно, бо 2-3 дні на туди-назад. Без багажу, майже.
Бюджет до 30к (25+5 на приведення до норм стану) купляти за власний кошт, дорожче вже економічно недоцільно. Витрата паливa неважлива (будуть компенсувати по чеках)
Розглядаємо усі варіанті до 10 річної давнини.
MB S500long, 2012, W221 4,7 biturbo,435 коней, 4matic, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.
BMW 750Li, 2013 4.4 Бітурбо, xDrive 450коней, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.
Audi A8L 2013 W12 D4, w12 6,3,кватра, атмосферник 500коней, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.

Це те що є в бюджеті підходящє для задач. Що можна відновити достатньо, щоб воно не зламалось в дорозі? Що з цього вибрати, чи які ще можливі варіанти, більш свіжі але не гірші під задачу?
Мені імпонує не турбована ауді.




какая то ярмарка старья. Причём бессмысленная. Смысл?

Я на прошлых выходных проехал по Германии 1300 км за пару дней на машине с 500 лс и ответственно заявляю: скорости или чего то особенного мне это ничего не дало. Средняя скорость была по факту 100-120 км/ч, хотя я где мог везде старался быстрее.

В Польше и Украине ограничения по скорости, к чему все эти V12 ?

Смотреть надо как уже сказали 3 литровый дизель на полном приводе, так как придётся ездить зимой/осенью. Идеально было бы VW бус или Мерседес V, что бы как минимум один человек мог полноценно спать в дороге. Багажа нет, разложить все, матрас и подушкой и вперёд. Но лезет ли в бюджет не знаю.

Не знаю что там за груз, за которым ездят 3 человека раз в месяц туда-сюда, но из Германии в Украину каждый день едет масса перевозчиков. Договорится о доставке вопрос 10 минут. Будет быстрее, проще и намного дешевле. А по времени бесценно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2054
С нами с 06.05.2009

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      4 августа 2023 в 13:41 Гілками

Я так понимаю везти надо то, что перевозится в холодильнике.
Цена поломки и ожидания слишком высока.

Я бы смотрел тогда в сторону класса пониже, тут правильно советовали.
Можно еще вольво 90-ю глянуть или какая она там в седане. Там тоже найт вижн встречается вроде как.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26121
С нами с 17.12.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Диллема]
      4 августа 2023 в 14:49 Гілками

Диллема 04.08.2023 12:31 пишет:

Borman 01.08.2023 01:08 пишет:

Раз на місяць, на протязі року, їздити Київ-Дортмунд-Київ без зупинок (окрім заправок) три людини і усі водії. Треба швидко і комфортно, бо 2-3 дні на туди-назад. Без багажу, майже.
Бюджет до 30к (25+5 на приведення до норм стану) купляти за власний кошт, дорожче вже економічно недоцільно. Витрата паливa неважлива (будуть компенсувати по чеках)
Розглядаємо усі варіанті до 10 річної давнини.
MB S500long, 2012, W221 4,7 biturbo,435 коней, 4matic, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.
BMW 750Li, 2013 4.4 Бітурбо, xDrive 450коней, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.
Audi A8L 2013 W12 D4, w12 6,3,кватра, атмосферник 500коней, телевізори сзаду, массаж, нічне бачення, адаптивний круїз.

Це те що є в бюджеті підходящє для задач. Що можна відновити достатньо, щоб воно не зламалось в дорозі? Що з цього вибрати, чи які ще можливі варіанти, більш свіжі але не гірші під задачу?
Мені імпонує не турбована ауді.




какая то ярмарка старья. Причём бессмысленная. Смысл?

Я на прошлых выходных проехал по Германии 1300 км за пару дней на машине с 500 лс и ответственно заявляю: скорости или чего то особенного мне это ничего не дало. Средняя скорость была по факту 100-120 км/ч, хотя я где мог везде старался быстрее.

В Польше и Украине ограничения по скорости, к чему все эти V12 ?

Смотреть надо как уже сказали 3 литровый дизель на полном приводе, так как придётся ездить зимой/осенью. Идеально было бы VW бус или Мерседес V, что бы как минимум один человек мог полноценно спать в дороге. Багажа нет, разложить все, матрас и подушкой и вперёд. Но лезет ли в бюджет не знаю.

Не знаю что там за груз, за которым ездят 3 человека раз в месяц туда-сюда, но из Германии в Украину каждый день едет масса перевозчиков. Договорится о доставке вопрос 10 минут. Будет быстрее, проще и намного дешевле. А по времени бесценно.


якщо брати Мультівана то тільки не бітурбо. Кажуть проблемний. Або Мерса Vклас. Там е 3.0 дизель. Але за 30 мерса думаю не буде Мульта можливо знайти, і в Мерсі ззаду дівана нема

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4118
С нами с 17.06.2007

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      6 августа 2023 в 21:45 Гілками

Есть неоднократный опыт проезда этим маршрутом, поэтому мое имхо.
Дорога непредсказуема, во первых можно простоять на границе очень долго (если нет вип пропуска без очереди), в Польше ограничение скорости 130 и можно попасть в пробку/тянучку, по Германии ограничения нет, но если попадешь в плотный трафик будешь ехать со скоростью потока, поэтому 300+ л.с. и разгон до 100км/ч роли особой не сыграет.
Я за максимально свежее и надежное авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5704
С нами с 09.10.2012

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: Borman]
      7 августа 2023 в 13:17 Гілками

Посмотреть фильм Перевозчик и взять такую же, и по узким французским и по автобану))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40441
С нами с 14.01.2008

Re: Старе, швидке, комфортне для спец задач. Audi, MB, BMW [Re: alexkit]
      7 августа 2023 в 13:33 Гілками

alexkit 07.08.2023 13:17 пишет:

Посмотреть фильм Перевозчик и взять такую же, и по узким французским и по автобану))




Именно это и хотел посоветовать. Перевозчик знает толк в том на чем ездить. В фильме кажись на ауди ездил ( хот и бмв был и мерс, может от того кто спонсировал фильм зависит, ХЗ), ее и брать. Только он в костюме ездил, думаю и это важно.

А если не по приколу, то , выше уже писали: "Я за максимально свежее и надежное авто.". Еще добавлю, что не с мотором 1.2 конечно, а нормальный что б был, от 2 литров ( я о бензе)

Змінено Абрвалг (13:36 07/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 124 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5569

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія