autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Пересобрать входной электрический щиток в квартире

Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Пересобрать входной электрический щиток в квартире
      13 июля 2023 в 11:10 Гілками

Какая последовательность действий?
Проблема в том, что на нем опломбированный счетчик. Достаточно новый. Раньше (лет 10 тому) надо было заказывать представителя постачальной компании, он приходил, распломбировал, месяц считали по среднему, собирал щиток мой электрик, после этого представитель приходил, проверял и пломбировал. Как сейчас?
Прошли по кругу.
Есть "Ясно" - мы можем вам поменять счетчик на новый (на...?), опломбировать... Просто распломбировать и опломбировать - в ДТЕК...
ДТЕК - мы этим не занимаемся - в ЖЭК...
ЖЭК - мы можем (?) вам собрать щиток, за пломбировкой в ДТЭК.
Куда еще стучаться? И меня терзают смутные сомнения, что счетчик заставят везти на поверку...
Да, кстати, если у кого-то есть адекватный электрик - можно контакт (можно в личку)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Yuriy T4]
      13 июля 2023 в 11:56 Гілками

Послідовність дій така: в особистому кабінеті ДТЕК заявка на розпломбування і опломбування лічильника у зв"язку з ремонтними роботами. Це послуга платна. (Якщо є знайомий електрик ЖЕК то він може прийти і пересвідчитись що контакти підгоріли і їх треба терміново ремонтувати, тоді буде безкоштовно.) Якщо послуга платна - ДТЕК виставляє рахунок, його сплачуєш і тоді вони повідомляють коли прийдуть розпломбувати. У них є два варіанти послуги: на 3 години чи опломбування в іншу дату, якщо в іншу дату, то до цієї дати сидите без світла . Теоретично це не контролюється, але до приходу на опломбування ввід має бути від'єднаним.
В отой проміжок часу між опломбуванням і розпломбуванням запрошений електрик робить щиток. Попереджаю: автомат також опломбують і більше 25 А якщо немає електроплити не дадуть, тому про автомат треба теж заздалегідь подбати.

Електрик якого можу рекомендувати: О93І83І800 Микола.

ЗІ. Заявку обов"язково саме через особистий кабінет, там у них на сайті є вікно для заявки, то вони на нього взагалі не реагують, будуть втрачені дні.

Змінено nickka (12:05 13/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: nickka]
      13 июля 2023 в 12:12 Гілками

nickka 13.07.2023 11:56 пишет:

Послідовність дій така: в особистому кабінеті ДТЕК заявка на розпломбування і опломбування лічильника у зв"язку з ремонтними роботами. Це послуга платна. (Якщо є знайомий електрик ЖЕК то він може прийти і пересвідчитись що контакти підгоріли і їх треба терміново ремонтувати, тоді буде безкоштовно.) Якщо послуга платна - ДТЕК виставляє рахунок, його сплачуєш і тоді вони повідомляють коли прийдуть розпломбувати. У них є два варіанти послуги: на 3 години чи опломбування в іншу дату, якщо в іншу дату, то до цієї дати сидите без світла . Теоретично це не контролюється, але до приходу на опломбування ввід має бути від'єднаним.
В отой проміжок часу між опломбуванням і розпломбуванням запрошений електрик робить щиток. Попереджаю: автомат також опломбують і більше 25 А якщо немає електроплити не дадуть, тому про автомат треба теж заздалегідь подбати.

Електрик якого можу рекомендувати: О93І83І800 Микола.

ЗІ. Заявку обов"язково саме через особистий кабінет, там у них на сайті є вікно для заявки, то вони на нього взагалі не реагують, будуть втрачені дні.



Дуже дякую. Дзвоню Миколі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Yuriy T4]
      13 июля 2023 в 13:12 Гілками

мона фотку і шо хочте робити? БО не завжди треба перепломбовувати лічильник для пересборки. я якось юзав з'єднувальні гільзи + термозбічна трубка із опресуванням (хата з електрикою, виділена потужність 10квт/50А автомат).
В мене більше було не питання грошей, а питання часу, бо робилося все взимку, під час частих блекаутів. І ніхто мені не міг навіть родити приблизний час.
А робити треба було, бо інакше нормально інвертор не мона було включити. (нуль на вводі не рвався взагалі ).
Попідрізав алюм. дроти що йдуть в/з лічильника, і до них гільзами під'єднував мідні багатожильні дроти
Довжину брав з запасом, і коли за 2-3 роки будуть міняти або знімати на повірку - алюмінька з гільзою відрізається і нормальний мідний кабель під'єднується до лічильника

Змінено Allodin (13:15 13/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Allodin]
      13 июля 2023 в 13:31 Гілками

взагалі-то якщо різали ввідний кабель, то дтеку це дуже не сподобається. він повинен бути суцільним. може я неправильно зрозумів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11432
С нами с 20.09.2001

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Yuriy T4]
      13 июля 2023 в 13:45 Гілками

Yuriy T4 13.07.2023 11:10 пишет:

Какая последовательность действий?
Проблема в том, что на нем опломбированный счетчик. Достаточно новый. Раньше (лет 10 тому) надо было заказывать представителя постачальной компании, он приходил, распломбировал, месяц считали по среднему, собирал щиток мой электрик, после этого представитель приходил, проверял и пломбировал. Как сейчас?
Прошли по кругу.
Есть "Ясно" - мы можем вам поменять счетчик на новый (на...?), опломбировать... Просто распломбировать и опломбировать - в ДТЕК...
ДТЕК - мы этим не занимаемся - в ЖЭК...
ЖЭК - мы можем (?) вам собрать щиток, за пломбировкой в ДТЭК.
Куда еще стучаться? И меня терзают смутные сомнения, что счетчик заставят везти на поверку...
Да, кстати, если у кого-то есть адекватный электрик - можно контакт (можно в личку)



Я би почав з електрика ЖЕКу.
Був схожий досвід. Електрик зняв пломбу сам по акту, все зробив та дав заявку в ДТЕК. Потім ДТЕК поставив пломбу. Через пару років.
Лічильник електрики перевіряє сам ДТЕК за своїми нормами і за свої кошти. За рахунок останнього він її ніколи не робить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: maksym]
      13 июля 2023 в 13:57 Гілками

maksym 13.07.2023 13:45 пишет:


Я би почав з електрика ЖЕКу


Дякую за пораду...
Я мабуть би теж з того ж почав, якби не знав нашого електрика з ЖЕКу... Даже якщо ви заплатите в два раза більше и стратити в два раза більше часу - все одно це буде краще, ніж до нього звертатися...

Змінено Yuriy T4 (15:06 13/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: nickka]
      13 июля 2023 в 14:07 Гілками

Якшо не помиляюсь - то трохи інше формулювання, тіпа - не було ознак втручання з метою системного використання ЕЕ без лічильника.
А тут нерозємний вид і з'єднання і ізоляції. тіпа як на малюнку, тіко дріт з обох боків і поверх - щє термозбіжна трубка.
Ну або кожен день міняти дроти/гільзи/трубки, але тоді рідний кабель швиденько скінчиться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13868
С нами с 15.11.2006

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Yuriy T4]
      13 июля 2023 в 15:00 Гілками

Расскажу как мне недавно сделали. Электрик отключил в подъезде, отсоединил все. Провел новый кабель из подъездной фазы, прикрутил коробку с автоматами, позвонил своему человеку из ДТЕК и за 1000 грн тот пришёл и поставил новый счетчик оформив акт замены. В "кабинете" все обновилось и порядок

Змінено Slavik-d (15:00 13/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Allodin]
      13 июля 2023 в 15:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Allodin 13.07.2023 13:12 пишет:

мона фотку і шо хочте робити?


Вот. Хочу поміняти и привести до ладу... Поміняти вхідний кабель, зібрати на автоматах і тп.

Вот. Хочу поміняти и привести до ладу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6741
С нами с 25.01.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Allodin]
      13 июля 2023 в 16:46 Гілками

Allodin 13.07.2023 13:12 пишет:

Попідрізав алюм. дроти що йдуть в/з лічильника, і до них гільзами під'єднував мідні багатожильні дроти


Але як? Гільзи мідь/алюміній же починаються від перерізів 10/16

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: ssb]
      13 июля 2023 в 17:43 Гілками

вкрита оловом чи чим там, луджена/лутована.
прямий контакт Al-Cu - фуфуфу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Yuriy T4]
      13 июля 2023 в 17:46 Гілками

Пічалька, в принципі мона робити як я - але думаю що кращє, що б таки переопломбували, бо тут проводка всередені стінб і так її фіг побачиш.
Я робив в старому - але таки панельному будинку, з нормальніим коробом під кабеліб де все видноб що куди і як під'єднано


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: Allodin]
      13 июля 2023 в 18:46 Гілками

Біметал

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
48 лет (27 лет за рулем), Київ
Сообщения: 3304
С нами с 09.08.2008

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: nickka]
      18 июля 2023 в 07:16 Гілками

Щоб не плодити заві теми, задам тут своє питання

А хто в курсі: яка зараз процедура заміни ввода з перенесенням лічильника в тамбур?


PS. Сусіди робили, але давно, тому їх досвід не допоможе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: alex_day]
      18 июля 2023 в 07:32 Гілками

У ДТЕК є гаряча лінія.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Пересобрать входной электрический щиток в квартире [Re: nickka]
      9 августа 2023 в 17:46 Гілками

Звітую кому цікаво...
Пройшов майже місяць, при тому, що всі рухи я почав одразу ж...
Електрику Миколі велика подяка - все зроблено гарно і, з моєї точки зору, не дорого...
ДТЕК - с...кі! Перший тиждень відправляли відписки, на другому тижні жінка почала дзвонити щодня ім на Гарячу лінію і компостувати мозг Виписали рахунок на 965 грн 21 липня, який ми отримали 31 липня - да так довго у нас "ходить" електронна пошта... Оплатили зразу. На наступний день сказали (по Горячей лінії ) що розпломбовувати та запломбовувати лічильник їх електрик прийде до нас 9 серпня, но більш точно вони зможуть сказати тільки 9 серпня після 9 години ранку, ладно...
Після 9 звонит їхній електрик і каже, "ви розпломбуйте самі, пришліть мені тільки фото, а за годину подзвоните, я прийду запломбую. Добре, все відзняли, почали роботи. Микола все зробив, пішов, тому що скільки чекати електрика з ДТЕК було не зрозуміло, він говорив, що приїде через годину, потім ще хвилин 40, потів він загубився на Оболоні ще на годину... Приїхав, і
- а чому ви поставили щиток на це місце? (Бо він там і стояв...)
- а чому вхідний автомат у вас на 20А, а повинен бути на 25...
Я не буду пломбувати, мене за це накажут... "Б... не хочешь - не пломбуй... Автомат я сьогодні-завтра поміняю, коли прийдеш у наступний раз?" Зробив ласку, перевірив все і опломбував Чому після спілкування з державними органами України (ну типа державними монополистами) завжди як г...на наївся
Я з новим щитком, всім дякую...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 56 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1664

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія