autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія (2/32)

V.I.P **
Сообщения: 13474
С нами с 07.02.2012

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:18 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 19:59 пишет:

Водійка ж попросила докази порушення спочатку, скільки вона їх повинна була просити: до ночі чи пару діб?



Просити можна що завгодно скільки завогодно, але коли поліцейський оголошує, що застосовуює захід впливу це вже не важливо. Залишається два варіанти:

1) виконати вимоги й потім оспорювати дії посадових осіб у встановлений законом спосіб (через суд), потенційно з непоганими перспективами, якщо впевнений що не було порушення або що не буде доказів
2) чинити супротив, за що отримувати окреме звинувачення та потенційно погані перспективи закінчити так, як на відео.

Незалежно від того, було дійсно первинне порушення чи ні, цей епізод розглядатиметься судом окремо, з деякою ймовірністю залучення висновку судмедекспертиза щодо проведеного розтину, якщо буде обраний другий варіант. Алкоголь допомагає обрати хибний варіант.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: nosatiy]
      30 августа 2023 в 20:20 Гілками

nosatiy 30.08.2023 20:12 пишет:

в данной ситуации я за мусоров. погибший тупо встретил свою смерть, возможно и не понял ничего, а это значит, что в обществе царит агрессия и не терпимость, вседозволенность - попытался вспомнить, когда меня вытягивали за ногу из машины - да никогда. всегда решал вопрос адекватно.



Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав. Обидва варіанти не для правової держави. Якщо нас це влаштовує, тоді чому ми дивуємось, що в країні нічого не змінюється?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50698
С нами с 10.11.2002

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: DKTigra]
      30 августа 2023 в 20:20 Гілками

DKTigra 30.08.2023 18:55 пишет:


Застосування нелетальних засобів. Тайзерів, наскільки відомо, немає в копів, були про це розмови але нічим не закінчились





Якют у копів було щось про типу тазерів - було б добре

Але в цій ситуації вважаю правомірним застосування зброї


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: DKTigra]
      30 августа 2023 в 20:24 Гілками

DKTigra 30.08.2023 20:18 пишет:


1) виконати вимоги й потім оспорювати дії посадових осіб у встановлений законом спосіб (через суд), потенційно з непоганими перспективами, якщо впевнений що не було порушення або що не буде доказів




Згоден з цим варіантом на 100%. Але на жаль багато людей забивають на це і платять штрафи, чим і користується поліція.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1327
С нами с 07.11.2008

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Traveler]
      30 августа 2023 в 20:24 Гілками

Там алкоголя в крови и моче невинного мальчика нашли немного чуть - равно выпитой бутылке водки.
Дятел шёл к успеху - пришел


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38775
С нами с 25.02.2005

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:25 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 20:20 пишет:

nosatiy 30.08.2023 20:12 пишет:

в данной ситуации я за мусоров. погибший тупо встретил свою смерть, возможно и не понял ничего, а это значит, что в обществе царит агрессия и не терпимость, вседозволенность - попытался вспомнить, когда меня вытягивали за ногу из машины - да никогда. всегда решал вопрос адекватно.



Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав. Обидва варіанти не для правової держави. Якщо нас це влаштовує, тоді чому ми дивуємось, що в країні нічого не змінюється?




Яке ще порушення прав?
Відео з тим як ягуар повернув не з того ряду вже в інтернеті гуляє

Я не розумію, цей [*****] встиг пересадити дружину за кермо, отримай штраф і вали додому. Все. Нема проблем. Вибрав померти. Штош...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11887
С нами с 08.09.2006

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Traveler]
      30 августа 2023 в 20:28 Гілками

випадково побачив це відео - яке ж все-таки бидло, за просте і очевидне порушення правил таке влаштовувати, жесть. я ніколи б не ризикнув тут навіть вийти з машини в аналогічному випадку, бо це майже стовідсотково отримати кулю (спочатку, правда, гумову). одного разу, коли зупинили, мені треба було дістати права з рюкзаку в багажнику (їхав в аеропорт), для чого попросився вийти з машини: обидва копи тупо розстібнули кобуру, поклали руку на рукоятку пістолету, стали в позу стрільби і сказали "виходь", було дуже стрьомно, чесно кажучі. шкода якщо цього копа затягають, імхо все робив правильно, хоча можна було б так довго з цим бидлом і не розмовляти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18339
С нами с 10.09.2003

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:29 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 20:20 пишет:

nosatiy 30.08.2023 20:12 пишет:

в данной ситуации я за мусоров. погибший тупо встретил свою смерть, возможно и не понял ничего, а это значит, что в обществе царит агрессия и не терпимость, вседозволенность - попытался вспомнить, когда меня вытягивали за ногу из машины - да никогда. всегда решал вопрос адекватно.



Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав. Обидва варіанти не для правової держави. Якщо нас це влаштовує, тоді чому ми дивуємось, що в країні нічого не змінюється?




я б не дозволив своїй дружині так поводитись, а вже потім вийшов би з машини і спробував взяти ситуацію під свій контроль. Ну навіщо до такого доводити?

обидві сторони втратили холоднокровність. поліція наділена правами так само, як і громодяни своїми і потрібен баланс у спілкуванні, дистанція. Не надали доказів, озкаржив в електронному вигляді і все або хабар, або напишіть на мене, а не на неї. Ну це реальність нашого життя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11767
С нами с 08.06.2015

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:30 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 :


Водійка ж попросила докази порушення спочатку, скільки вона їх повинна була просити: до ночі чи пару діб?



- ви теж таке саме бидло, яке, після порушення - замвсть того, щоб просто показати документи, та спокійно отримати штраф - починає бикувати?
Фу.
Навіть розмовляти ні про що з такими людьми (опускатися до вашого рівня).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3979
С нами с 12.01.2014

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Sashok_Accent]
      30 августа 2023 в 20:31 Гілками

Ще не розумію нащо було влаштовувати оці пєтушині бої.
Попередили всіх про їх відповідальність і про свої право застосувати примус і спецзасоби. Не виконують вимог? Відступи в сторону, ще раз нагадай про спецзасоби і чекай. Дали дьору? Колеса стріляй
Починають на місці клоунаду? Клич підкріплення.
Оці витаскування за ногу- ну це негідно поліції.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Sashok_Accent]
      30 августа 2023 в 20:31 Гілками

Sashok_Accent 30.08.2023 20:25 пишет:

Михаил_N 30.08.2023 20:20 пишет:

nosatiy 30.08.2023 20:12 пишет:

в данной ситуации я за мусоров. погибший тупо встретил свою смерть, возможно и не понял ничего, а это значит, что в обществе царит агрессия и не терпимость, вседозволенность - попытался вспомнить, когда меня вытягивали за ногу из машины - да никогда. всегда решал вопрос адекватно.



Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав. Обидва варіанти не для правової держави. Якщо нас це влаштовує, тоді чому ми дивуємось, що в країні нічого не змінюється?




Яке ще порушення прав?




Це моя репліка на фразу «всегда решал вопрос адекватно».
Приклад: в мене сміттяр вимагав надати документи йому в руки, що я не хотів і не повинен був робити. Якщо б дав, то це було б адекватно, але одразу з порушенням моїх прав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50698
С нами с 10.11.2002

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: nosatiy]
      30 августа 2023 в 20:33 Гілками

nosatiy 30.08.2023 20:29 пишет:


я б не дозволив своїй дружині так поводитись, а вже потім вийшов би з машини і спробував взяти ситуацію під свій контроль. Ну навіщо до такого доводити?

.




Хтось ще живе у 90-х і вважає таке бидляцтво нормою.

До когось зовсім не доходить, як до всього водятла

Поліцейського мають виправдати. Оскільки будь-який наступний удар бидляка міг бути летальним для поліцейської


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: VovkZ]
      30 августа 2023 в 20:34 Гілками

VovkZ 30.08.2023 20:30 пишет:

Михаил_N 30.08.2023 :


Водійка ж попросила докази порушення спочатку, скільки вона їх повинна була просити: до ночі чи пару діб?



- ви теж таке саме бидло, яке, після порушення - замвсть того, щоб просто показати документи, та спокійно отримати штраф - починає бикувати?
Фу.
Навіть розмовляти ні про що з такими людьми (опускатися до вашого рівня).



Не опускайтеся, бо твій рівень вести діалог вже зрозумілий. Якось без твоєї схвали проживу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11767
С нами с 08.06.2015

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:36 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 20:20 пишет:


Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав.



За що давати хабар? За порушення розмітки?? Давати хабар? А розуміти, що саме ти робиш за кермом, що щось порушуєш, і просто сплатити штаф - вже не варіант?
Чи ви теж їздите по принципу "Я ніколи не винуватий, і можу їздити як хочу", і плюєте в обличча патрульним?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18339
С нами с 10.09.2003

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Vovius]
      30 августа 2023 в 20:39 Гілками

Володимир, в Україні війна. Зброя скрізь.
Ситуація така, що воно того було не варто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: VovkZ]
      30 августа 2023 в 20:40 Гілками

VovkZ 30.08.2023 20:36 пишет:

Михаил_N 30.08.2023 20:20 пишет:


Діма, вирішати питання адекватно - це або дати хабар, або погодитися на порушення твоїх прав.



За що давати хабар? За порушення розмітки?? Давати хабар? А розуміти, що саме ти робиш за кермом, що щось порушуєш, і просто сплатити штаф - вже не варіант?
Чи ви теж їздите по принципу "Я ніколи не винуватий, і можу їздити як хочу", і плюєте в обличча патрульним?



VovkZ 30.08.2023 20:30 пишет:


Навіть розмовляти ні про що з такими людьми





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет, Киев
Сообщения: 9185
С нами с 12.09.2007

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: VovkZ]
      30 августа 2023 в 20:42 Гілками

VovkZ 30.08.2023 19:56 пишет:

Asstra 30.08.2023 19:32 пишет:

невідомо скільки там вирізали секунд і що там було, але в на самому початку другої хвилини 1.04, поліцейська вже повноправна заводіла срача, який і привів до наслідків.



А скільки хвилин вони повинні були "спокійно" спілкуватися? До ночі? Чи пару діб?
"Тобі pyzdа"!


максимум.
максимум можливий для спокійного стримування ситуації.
там були всі передумови для цього) якщо behavioral psychologist (не знаю як перекласти) буде робити експертизу для суду, то там ситуація була 2-3 з 10 за складністю, але її розігнали до 100.
Там було декілька "маячків" щоб зрозуміти, що порушник в даному стані, на момент коли зупинився, не вдарить через хвилину когось по обличчю.
оце її - ой, а там що були камери? - як у нас в народі кажуть прикидається дурочкою - і як далі повинно відбуватися спілкування - щонайлегше в вирішенні конфліктних ситуацій.
Але ж відповідь була невірна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11767
С нами с 08.06.2015

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:43 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 20:31 пишет:


Приклад: в мене сміттяр вимагав надати документи йому в руки, що я не хотів і не повинен був робити. Якщо б дав, то це було б адекватно, але одразу з порушенням моїх прав.



Ви дуже суворий борець за права, не дали в руки посвідчення! Нельсон Мандела і Мартін Лютер Кінг в одному обличчі, Авраам Лінкольн просто відпочиває!

Змінено VovkZ (20:44 30/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: VovkZ]
      30 августа 2023 в 20:47 Гілками

VovkZ 30.08.2023 20:43 пишет:

Михаил_N 30.08.2023 20:31 пишет:


Приклад: в мене сміттяр вимагав надати документи йому в руки, що я не хотів і не повинен був робити. Якщо б дав, то це було б адекватно, але одразу з порушенням моїх прав.



Ви дуже суворий борець за права, не дали в руки посвідчення! Нельсон Мандела і Мартін Лютер Кінг в одному обличчі, Авраам Лінкольн просто відпочиває!



І ти йди відпочинь, бо перегрівся вже


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет, Киев
Сообщения: 9185
С нами с 12.09.2007

Re: В Дніпрі патрульний смертельно поранив водія [Re: Михаил_N]
      30 августа 2023 в 20:50 Гілками

Михаил_N 30.08.2023 19:59 пишет:

VovkZ 30.08.2023 19:56 пишет:

Asstra 30.08.2023 19:32 пишет:

невідомо скільки там вирізали секунд і що там було, але в на самому початку другої хвилини 1.04, поліцейська вже повноправна заводіла срача, який і привів до наслідків.



А скільки хвилин вони повинні були "спокійно" спілкуватися? До ночі? Чи пару діб?
"Тобі pyzdа"!



Водійка ж попросила докази порушення спочатку, скільки вона їх повинна була просити: до ночі чи пару діб?



відповідь поліцейського була невірна, вірніше не вірно те, як він її сформулуював.
1. розпочав базар і маніпуляцію - я тобі покажу, коли ти мені даси документи
2. я точно не впевнена, але думаю, що показати відео прям тут на місці поліцейський немає права та не може фізично. Напевне, це процесуальне питання, пред'явленню відео мають передувати якісь дії, запит адвоката чи щось таке, але не " на, дивись". Тобто він її обманув і це було очевидно.

Змінено Asstra (20:52 30/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 21169

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія