autoua
×
Autoua.netФорумFord форум

Отзывы об эксплуатации авто марки ФОРД (+) (5/5)

V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 14966
С нами с 25.03.2004

Focus II, універсал [Re: B.O.S.]
      25 июля 2023 в 21:44 Гілками

Відгук про експлуатацію Ford Focus II, універсал

Покупка

До того катав Фієсту, відгук є десь тут вище в темі. Сім'я стала більша, тому треба було більшу машину. Грошей було десь 25к, плюс-мінус, але краще мінус. Розглядали нове авто, так як планували брати надовго, так як попереду в планах розвитку було вирішення квартирного питання і на авто не хотілось відволікатися.

Дивилися все що є, я за кремом, дружина оцінює другий ряд. Тоді вже з різноманіттям моделей почалися проблеми, особливо з сімейними авто. В прайсах є, але покатати чи подивитися - ні. Переглянули:
Peugeot універсал 308. Насправді ні, бо попали на рестайлінг. Нові поки не завозили, а що завозили, то клієнтам під замовлення. На папері виглядало круто, велика колісна база, панорама, спинки з регулюванням позаду. Але покатали аналогічний Сітроен С4, і тут просто супер розчарування, так як це була сама дубова і ніяка машинка. 3008 взяли, але теж дубово і дуже дорого (ну а як же, два додаткові сантиметри кліренсу це прям топчик, за який можна 5 штук віддати). Коротше кажучи, ще були сподівання, що універсал довший, буде м'якший, але ...
Тойота королла - дуже м'яка, дружина майже заснула і все. Емоцій як від диванчика, купив і все. До того ж седан, тобто дивилися скоріш для вражень.
Авензіс був суттєво краще, але невідомий варіатор і дорогий. Тобто різницю в ціні не виправдовував.
КІА сіід - живих машинок не було, хетч емоцій для тест драйву просто не викликав. Ну і все одно, помацати не було
Рено вже продали всі Лагуни, Сценік був на варіаторі, і не моє. Автобус, незвичне все.
Фольц на той момент (не знаю як зараз) був дуже дорогий, купляти під замовлення, курс не фіксується, приїде через під року. Ну і унікальна особливість робити базові версії такими, щоб кожна деталь казала: ти взяв базу, лошара. Ну а не база коштувала як на клас вище у конкурентів. Да, були акційні фіксовані комплектації, зокрема Туран, але вже продали на той момент
Шкода так само, база в бюджеті, але ти кожен раз будеш знати, що взяв базу. Топчик десь в космосі, особливо якщо з потужним двигуном.
Мазда нічого не пропонувала в наявності
Форд. Базовий мондео не зайшов, С-Макс - треба просто подивитися, як працює механізм задніх сидінь, щоб зрозуміти що таку машину як сімейну брати не треба

І тут віннер десь знайшов 50 універсалів, комплектація топчик (з обрізаною безпекою). 15 машинок на шкіряному салоні, 35 -ні. Коли приїхали, шкіряні всі розібрали, залишилися без шкіри за 21500. За таку ціну на ринку в принципі нічого не було в 2011 році, тому за знижку розмовляти сенсу не було Тут би встигнути купити. Покатали і взяли

Комплектація

Клімат, круіз, люк, покращені сидіння, бокові шторки за задніх дверях, штате тонування, підсвітки ніг, підлокітник на задніх сидіннях і т.д. І мінус два айрбега та ESP 😊. Думаю що це корпоративне замовлення зірвалось і викинули на ринок. Двигун 1.6 (100 сил), автомат 4ст з ручним вибором передач.

Що і як по машинці

Підвіска. Комфортна, але дуже приємне відчуття керованості. Просто кайф за кермом.
Двигун - є В реальності в місті вистачає, так як всі ідуть на 10-20%, тому якщо хочеться випереджати тих, хто просто їде по справах - без проблем. А більшого не треба. На трасі да, треба розраховувати, але в реальності ми каталися в Болгарію, Грецію (вже три дитини) - нормально. Десь на 70ти тисячах поставили газ.
Автомат - таке. Повільний, всього 4 ступені, через це порівняно високі обороти на трасі.
Салон. Спереду класно. Більш менш все якісно, посадка не ідеал, але в рамках класу норм (мені трошки не вистачало керма на себе). Магнітола приємно виглядає, звук не можу оцінити, панелі під дерево дуже "пластикові", але з часом не помічаєш. Позаду все гірше. Місце більше менш є, а от для дорослого чоловіка не дуже продумано розташування підлокітника та ременя безпеки. Мені реально було некомфортно, але я там і не їздив майже. Дітям та дружині нормально.
Багажник - універсал. Я вважаю, що міряти його сенсу немає. Його просто досить і все. А кому не досить, то точно інший клас авто треба.
Круіз - нормально, але в гору краще переключати в ручний, так як тяги не вистачає, і він починає смикати туди сюди с четвертої на третю і назад.

Експлуатація

Проїхала майже 180 тисяч. Місто, сімейні подорожі на відпочинок. Сама довга подорож: Україна - Греція - Угорщина - Україна.
Спочатку обслуговував на віннері, потім на приватних СТО. З запчастинами ясно проблем немає, модель популярні. Поломки:
* катушка - здохла прямо напроти вінера, дотягнув до звичного СТО, поміняли
* бензонасос - я думаю, дружина не відчула, що потужність падає і в певний момент часу просто не завелась. Перший і єдиний евакуатор
* з газового редуктора почав капати антифриз прямо на роз'єм коробки. Та в помилки
* маленькі ДТП, але нічого кримінального
Два рази віддавав на ТО по 900+ баксів. На одному заміна ГРМ + всі рідини + гальма. На другому підвіска. Так десь віддавав 150-200 доларів.
Думаю що трошки дорожча за однокласників буде

Машинка с початку війни залишилася в Бучі, і от нарешті на минулому тижні була відновлена і продана.

Мені дуже сподобалась, але нажаль, після цього Форд пішов кудись не туди і вже те що є, бажання купити не викликає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1331
С нами с 05.08.2008

Re: Focus II, універсал [Re: batal]
      26 июля 2023 в 22:12 Гілками

batal 25.07.2023 21:44 пишет:

після цього Форд пішов кудись не туди і вже те що є, бажання купити не викликає



А хіба там взагалі ще щось є? Ну, крім Куги?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3167
С нами с 24.07.2008

Re: Focus II, універсал [Re: Ole-Ole]
      5 сентября 2023 в 10:45 Гілками

Мені мій фокус 2019 року універсал з 1,5мотором на автоматі 120сил в принципі норм. Використання також. совання по місту та поїздки по країні. Були. амйже 50тисяч проїхав. Було дві поломки з датчиком тиску мастила та заміна кабелів до нього, які їхали два місяці.
Комфортні сидіння, салон. Нормальне світло. Звичайний гідротрансформатор.
Куга норм, але і ціна на неї значно більша.
Але. Фокусів в наявності немає. За 35000баксів, що в салоні стоїть вони ніколи не продадуть його.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумFord форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LOMOND, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 151389

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія