autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (270/326)

Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3921
С нами с 18.12.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      5 сентября 2023 в 13:25 Гілками

Sashok_Accent 05.09.2023 09:25 пишет:

boyko_s 04.09.2023 23:17 пишет:

Sashok_Accent 04.09.2023 20:33 пишет:


Вага і центр ваги все одно дає своє




Ну да, я, чего-то решил, что твой "Форментор" на 100 кило легче моей "Куги". Глянул, оказывается, что легче всего на 4 кг. Полный привод массы таки добавляет, не смотря на то, что твоя несколько короче. Я именно из-за этого от полного отказался. Ну, тебе он реально необходим.




Прикол в тому що передньопривіднтй Купра Леон універсал легше за Форментор всього на 86 кг



це норм така вага, одна теща)) без валізок


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (21 год за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 14:13 Гілками

Хз, ты пишешь сначала, что Куга тяжёлая и неудобная для гор, потом, что тяжело не было, потом, что автомат для обгона боль, далее пишешь, что все же норм. Какой то винегрет впечатлений Поезда Карпатами хоть понравилась?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 сентября 2023 в 14:20 Гілками

Disnake 05.09.2023 10:04 пишет:


у мене дружина була мегазадоволена літньою поїздкою - і по прямій і по серпантинах і спина за 12 годин за кермом як сів так і встав, якщо їхати до 120-130км/год (ще сподіваюсь доживу затестити і самому по автобанах на 140-170)




Что характерно, именно в "Кашкае" применена не "кроссовочная", а "пузотерочная" посадка, я, когда сел для пробы в салоне в "Кашкай", был удивлен именно этой комбинацией: залезаешь в салон, как в кроссовок (высоко задирая ногу), а сидишь уже, как в обычной легковушке (в полулежачем виде). То есть посадка абсолютно не автобусная. А вот в "Куге", с ее характерной автобусной посадкой, у меня через 4-5 часов начинают болеть спина и , я из-за этого и никогда не езжу на дальняк в автобусах. Опять же, не настолько смертельно, чтобы еще часик-другой не потерпеть это неудобство, но раньше, при легковой посадке, у меня подобных проблем не было.


Disnake 05.09.2023 10:04 пишет:


я чудово розумів нащо купував "кросовок" і чого очікую - із того що не очікував і приємно здивувало - 250 моменту чудово допомагає на крутих підйомах і зробити 90-150 для обгону на трасі (450 було б краще звичайно ) - і на даний момент це для мене універсальне (бо єдине) авто і для міста (відносно коротке і не надто витратне) і для траси (тримає дорогу і розганяється достатньо для мене)




"Кашкай", даже в полноприводном варианте, заметно легче "Куги", монопривод вообще, насколько помню, сопоставим по массе с легковыми универсалами. Я, когда пересаживаюсь на Джука, сразу ощущаю, что управляю авто на 300 кило легче, не смотря на относительно высокий центр тяжести.

Disnake 05.09.2023 10:04 пишет:


не розумію чого було не взяти ту ж октавію універсал, яка і їде не гірше і в салоні по матеріалам уж точно не гірше дуже аскетичного форда



Была бы в продаже 2х-литровая на "ручке", подумал бы, даже смирился бы с ППД и попогрейкой в "телевизоре". А так, владение "Фабией" с ППД оставило в моей тонкой ранимой душе неизгладимые впечатления. И поэтому я до сих пор не уверен, что "Октаха" с ППД будет лучше рулиться, чем "Куга" с ST Line.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года (16 лет за рулем), Подгород
Сообщения: 2454
С нами с 10.10.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 15:45 Гілками

boyko_s 05.09.2023 14:20 пишет:


Была бы в продаже 2х-литровая на "ручке", подумал бы



навіть 1.4Т на ручці буде швидша за Кугу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец
24 года за рулем, Полтава
Сообщения: 410
С нами с 24.05.2023

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 15:51 Гілками

boyko_s 05.09.2023 14:20 пишет:


Была бы в продаже 2х-литровая на "ручке", подумал бы, даже смирился бы с ППД и попогрейкой в "телевизоре". А так, владение "Фабией" с ППД оставило в моей тонкой ранимой душе неизгладимые впечатления. И поэтому я до сих пор не уверен, что "Октаха" с ППД будет лучше рулиться, чем "Куга" с ST Line.


только у меня ощущение, что коллега, в принципе, готов писать что угодно, лишь бы оправдать однажды сделанную покупку?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3921
С нами с 18.12.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: garlic_ua]
      5 сентября 2023 в 15:57 Гілками

garlic_ua 05.09.2023 15:51 пишет:

boyko_s 05.09.2023 14:20 пишет:


Была бы в продаже 2х-литровая на "ручке", подумал бы, даже смирился бы с ППД и попогрейкой в "телевизоре". А так, владение "Фабией" с ППД оставило в моей тонкой ранимой душе неизгладимые впечатления. И поэтому я до сих пор не уверен, что "Октаха" с ППД будет лучше рулиться, чем "Куга" с ST Line.


только у меня ощущение, что коллега, в принципе, готов писать что угодно, лишь бы оправдать однажды сделанную покупку?



ты не один.. .более того самое сочетание важных критериях как попогрейка на кнопочках и "рулится" навеевает на более глубокие вопросы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9273
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 16:21 Гілками

boyko_s 05.09.2023 14:20 пишет:


Disnake 05.09.2023 10:04 пишет:


я чудово розумів нащо купував "кросовок" і чого очікую - із того що не очікував і приємно здивувало - 250 моменту чудово допомагає на крутих підйомах і зробити 90-150 для обгону на трасі (450 було б краще звичайно ) - і на даний момент це для мене універсальне (бо єдине) авто і для міста (відносно коротке і не надто витратне) і для траси (тримає дорогу і розганяється достатньо для мене)




"Кашкай", даже в полноприводном варианте, заметно легче "Куги", монопривод вообще, насколько помню, сопоставим по массе с легковыми универсалами. Я, когда пересаживаюсь на Джука, сразу ощущаю, что управляю авто на 300 кило легче, не смотря на относительно высокий центр тяжести.





та не набагато він і легше - 1,5 тони проти майже 1,6 тони (от дизель той у куги аж 1,7т )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Andrey1986]
      5 сентября 2023 в 16:25 Гілками

Andrey1986 05.09.2023 14:13 пишет:

Хз, ты пишешь сначала, что Куга тяжёлая и неудобная для гор, потом, что тяжело не было, потом, что автомат для обгона боль, далее пишешь, что все же норм.



Я пишу не конкретно про "Кугу", а про, в принципе, про кроссоверы, как класс автомобилей. И про наблюдения и сравнения, с этим связанные.
Andrey1986 05.09.2023 14:13 пишет:


Какой то винегрет впечатлений Поезда Карпатами хоть понравилась?



Мы были во львовских Карпатах, там они более плоские, чем в Франковские, серпантинов почти нет, "Киев-Чоп", практически весь - это больше "влево-вправо", чем "вверх-вниз", за исключением самого перевала, и то, с крымскими те серпантины никак не сравнятся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      5 сентября 2023 в 16:26 Гілками

maxcrdi 05.09.2023 15:57 пишет:

garlic_ua 05.09.2023 15:51 пишет:

boyko_s 05.09.2023 14:20 пишет:


Была бы в продаже 2х-литровая на "ручке", подумал бы, даже смирился бы с ППД и попогрейкой в "телевизоре". А так, владение "Фабией" с ППД оставило в моей тонкой ранимой душе неизгладимые впечатления. И поэтому я до сих пор не уверен, что "Октаха" с ППД будет лучше рулиться, чем "Куга" с ST Line.


только у меня ощущение, что коллега, в принципе, готов писать что угодно, лишь бы оправдать однажды сделанную покупку?



ты не один.. .более того самое сочетание важных критериях как попогрейка на кнопочках и "рулится" навеевает на более глубокие вопросы




+1. Більшість постів "не подобається, але ж шо робити, вже купив та і звикнути можна, в принципі".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 сентября 2023 в 16:35 Гілками

Disnake 05.09.2023 16:21 пишет:


та не набагато він і легше - 1,5 тони проти майже 1,6 тони (от дизель той у куги аж 1,7т )



Вот здесь пишут, что от 1347 до 1466 кг, в зависимости от привода и коробки, "Инфокар" вообще рисует массу в 1330 кило.
Для справки, у моего "универсального" Фокуса снаряженная масса была - 1312 кило.
По моим прикидкам, с учетом независимой подвески сзади, переднеприводной Кашкай должен вести себя достаточно по-легковому, с поправкой на клиренс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец
24 года за рулем, Полтава
Сообщения: 410
С нами с 24.05.2023

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 16:41 Гілками

boyko_s 05.09.2023 16:35 пишет:

должен вести себя достаточно по-легковому, с поправкой на клиренс.


вообще, это свойство всех безрамных джипов, созданных на базе легковых узлов и агрегатов, начиная с появления Нивы в 1978 году :-)))))))))))))))))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      5 сентября 2023 в 17:04 Гілками

Paulskit 05.09.2023 16:26 пишет:


+1. Більшість постів "не подобається, але ж шо робити, вже купив та і звикнути можна, в принципі".



+1. Мне нужен был "Фокус-4" на "ручке", с движком от "Куги", когда я понял, что все равно такого не получу, я начал выбирать из того, что в наличии на рынке. Варианты были, либо "Куга", либо "Кашкай", но в "Кашкае" меня не устроил багажник, да и, с учетом того, что в "Джуке" на 5 тыс. уже поменяли по гарантии коробку, как-то сразу вспонилось, что "Ниссан" - это, в чем-то, таки "Рено", так что особо не жалею.
Хотя, "Кашкай", как мне кажется, на ходу был бы таки полегче.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      5 сентября 2023 в 17:09 Гілками

maxcrdi 05.09.2023 15:57 пишет:

сочетание важных критериях как попогрейка на кнопочках и "рулится" навеевает на более глубокие вопросы



Ну не всем же страдать ЕДИНСТВЕННО ВАЖНЫМ КРИТЕРИЕМ "0-100 по прямой".
На самом деле, я еще не встречал ни одного счастливого "вагенвода", который не плевался бы на новую глобальную нетактильную систему управления агрегатами автомобилей. Потому как, пока ты пытаешься что-то сделать на ходу на экране, ты втыкаешь в экран, а не на дорогу, со всеми вытекающими.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16781
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: garlic_ua]
      5 сентября 2023 в 17:13 Гілками

garlic_ua 05.09.2023 16:41 пишет:

boyko_s 05.09.2023 16:35 пишет:

должен вести себя достаточно по-легковому, с поправкой на клиренс.


вообще, это свойство всех безрамных джипов, созданных на базе легковых узлов и агрегатов, начиная с появления Нивы в 1978 году :-)))))))))))))))))



В итоге, появилось новое понятие: "ведет себя по-кроссовочному".
За "Ниву" - вообще молчу, рамный "Джимник" на трассе будет вести себя более прогнозируемо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 17:15 Гілками

Я не претендую на обʼєктивність, просто погляд зі сторони.
Виглядає так, що ти зациклився на Форді і всі інші варіанти відпадали через надумані причини. Тут сенсор, тут якихось кнопочок немає, тут ще щось. І вийшло, що щоб не робити маленький компроміс (умовно клімат на сенсорі), ти зробив величезний. Не легкова і не універсал, а кросовок. Не механіка, а автомат. Двигун наче і більш потужний, але 3 ціліндри, мало моменту і прокидається тільки після 3-4к. Клімат на сенсорі ти чіпав би раз в пару місяців і не звертав увагу. А двигун, коробка, завищений кліренс це те що ти відчуваєш і чим користуєшся 100% часу.

Я розумію, що ідеальних варіантів не було. Я також не планував купувати каравеллу на 4.7м, я щось невелике хотів. Сашок також не псевдо-крос купувати збирався. Але, умовно, коли в тебе 4 важливих критерія і ти жертвуєш одним, це одне. А коли всі 4 ідуть під ніж, не дуже зрозуміло.

Змінено Paulskit (17:16 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2036
С нами с 06.11.2015

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      5 сентября 2023 в 21:23 Гілками

boyko_s 05.09.2023 17:09 пишет:


На самом деле, я еще не встречал ни одного счастливого "вагенвода", который не плевался бы на новую глобальную нетактильную систему управления агрегатами автомобилей. Потому как, пока ты пытаешься что-то сделать на ходу на экране, ты втыкаешь в экран, а не на дорогу, со всеми вытекающими.




Я вагенвод, в якого з кнопок тільки пуск, регулятор гучності, автохолд, стоянкове гальмо та аварійка. Ще є регулятор пневми і вибір режимів їзди. Зліва ще є вмикання фар. Ну і на кермі сенсорні кнопки.
Клімат і все таке інше - на тачскріні.

Звик за день. Все подобається. Клімат не чіпаю, бо нема потреби змінювати регулювання, підігрів/охолодження сидінь вмикаю перед поїздкою. Інтуїтивно все зрозуміло
Ну і сама машина подобається теж


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38844
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: SNPTK]
      5 сентября 2023 в 21:25 Гілками

SNPTK 05.09.2023 21:23 пишет:

boyko_s 05.09.2023 17:09 пишет:


На самом деле, я еще не встречал ни одного счастливого "вагенвода", который не плевался бы на новую глобальную нетактильную систему управления агрегатами автомобилей. Потому как, пока ты пытаешься что-то сделать на ходу на экране, ты втыкаешь в экран, а не на дорогу, со всеми вытекающими.




Я вагенвод, в якого з кнопок тільки пуск, регулятор гучності, автохолд, стоянкове гальмо та аварійка. Ще є регулятор пневми і вибір режимів їзди. Зліва ще є вмикання фар. Ну і на кермі сенсорні кнопки.
Клімат і все таке інше - на тачскріні.

Звик за день. Все подобається. Клімат не чіпаю, бо нема потреби змінювати регулювання, підігрів/охолодження сидінь вмикаю перед поїздкою. Інтуїтивно все зрозуміло
Ну і сама машина подобається теж




Ну машина і мені подобається, але клімат на сенсорі, відсутність фізичної кнопки зміни режимів комфорт/спорт/Купра і фізичної кнопки відключення старт-стоп це лайно

О, і фізичний регулятор гучності лише на кермі тоже дічь

Змінено Sashok_Accent (21:26 05/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2036
С нами с 06.11.2015

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      5 сентября 2023 в 21:28 Гілками

Sashok_Accent 05.09.2023 21:25 пишет:

SNPTK 05.09.2023 21:23 пишет:

boyko_s 05.09.2023 17:09 пишет:


На самом деле, я еще не встречал ни одного счастливого "вагенвода", который не плевался бы на новую глобальную нетактильную систему управления агрегатами автомобилей. Потому как, пока ты пытаешься что-то сделать на ходу на экране, ты втыкаешь в экран, а не на дорогу, со всеми вытекающими.




Я вагенвод, в якого з кнопок тільки пуск, регулятор гучності, автохолд, стоянкове гальмо та аварійка. Ще є регулятор пневми і вибір режимів їзди. Зліва ще є вмикання фар. Ну і на кермі сенсорні кнопки.
Клімат і все таке інше - на тачскріні.

Звик за день. Все подобається. Клімат не чіпаю, бо нема потреби змінювати регулювання, підігрів/охолодження сидінь вмикаю перед поїздкою. Інтуїтивно все зрозуміло
Ну і сама машина подобається теж




Ну машина і мені подобається, але клімат на сенсорі, відсутність фізичної кнопки зміни режимів комфорт/спорт/Купра і фізичної кнопки відключення старт-стоп це лайно

О, і фізичний регулятор гучності лише на кермі тоже дічь




І що, не купив би Купру, якби знав про ці вади?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38844
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: SNPTK]
      5 сентября 2023 в 21:31 Гілками

SNPTK 05.09.2023 21:28 пишет:

Sashok_Accent 05.09.2023 21:25 пишет:

SNPTK 05.09.2023 21:23 пишет:


В ответ на:

...





Я вагенвод, в якого з кнопок тільки пуск, регулятор гучності, автохолд, стоянкове гальмо та аварійка. Ще є регулятор пневми і вибір режимів їзди. Зліва ще є вмикання фар. Ну і на кермі сенсорні кнопки.
Клімат і все таке інше - на тачскріні.

Звик за день. Все подобається. Клімат не чіпаю, бо нема потреби змінювати регулювання, підігрів/охолодження сидінь вмикаю перед поїздкою. Інтуїтивно все зрозуміло
Ну і сама машина подобається теж




Ну машина і мені подобається, але клімат на сенсорі, відсутність фізичної кнопки зміни режимів комфорт/спорт/Купра і фізичної кнопки відключення старт-стоп це лайно

О, і фізичний регулятор гучності лише на кермі тоже дічь




І що, не купив би Купру, якби знав про ці вади?




Я знав про ці вади і купив
Але чисто правди для, це дуже дурне рішення, вони в нових машинах від того почали відмовлятися.
Це у мене на кермі нормальні кнопки, а не як у гольфі сенсорні.
Клімат я не чіпаю, тут ти правий.
А інше все нівелюється, коли я тисну на газ все забув і врррум і я як дитина гигигиги


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      5 сентября 2023 в 21:31 Гілками

У мене клімат також в сенсорі, але користуватись зручно, бо завжди на одному і тому самому місці, незалежно від обраного режиму. Хоча я саме під час руху ніколи не кручу. Як правило, якщо треба виставити температуру, то це робиться коли сідаєш в авто, перед поїздкою, в залежності від температури зовні. От взимку з підігрівом цікаво як буде, поки сподіваюсь що автоматичний режим буде адекватний. А так, кнопки режимів шасі фізичні є і добре. Хоча всліпу і їх через раз тикаю, не завжди з першого разу розумію де яка.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 360127

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія