autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди?

читатель
Сообщения: 8
С нами с 22.12.2013

Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди?
      10 сентября 2023 в 18:09 Гілками

Ни для кого не секрет что многие пытаются их избегать как продавая так и покупая автомобиль. Ведь очень часто они обманывают продавая битый авто под видом целого, врут, отматывают пробеги, да и сами скрывают что это их хлеб. А бывают ли в этой деятельности нормальные порядочные люди которые не будут обманывать и работать честно да же не отматывая пробеги? Почему именно в этой сфере кругом непорядочность и бессовестность в отличии к примеру от рынка недвижимости или IT индустрии?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2023-09-10 Бан на 365 дней (4 круг). 4.44) spam. BorisB.

Достоевский **
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 9944
С нами с 08.08.2008

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      10 сентября 2023 в 18:15 Гілками

Все є. Як в будь-якому бізнесі.
Я більше сам ніколи продавати/купувати не буду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      10 сентября 2023 в 18:18 Гілками

vaga 10.09.2023 18:09 пишет:

в отличии к примеру от рынка недвижимости




Ой я лусну (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13583
С нами с 07.02.2012

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      10 сентября 2023 в 18:21 Гілками

vaga 10.09.2023 18:09 пишет:

Почему именно в этой сфере кругом непорядочность и бессовестность в отличии к примеру от рынка недвижимости



Це де в нерухомості в нас скрізь прозорість й чесність?

Все на первинному ринку будується непрозоро - із застосуванням купи схем оптимізації оподаткування, на вторинному - "ріелтори", що роблять все, щоб контакти власника та потенційного покупця напряму не відбулись, а всю кваліфіковану роботу виконують нотаріуси

Змінено DKTigra (21:57 10/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 8
С нами с 22.12.2013

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: DKTigra]
      10 сентября 2023 в 18:39 Гілками

DKTigra 10.09.2023 18:21 пишет:

vaga 10.09.2023 18:09 пишет:

Почему именно в этой сфере кругом непорядочность и бессовестность в отличии к примеру от рынка недвижимости



на вторинному - "ріелтори", що роблять все, щоб контакти власника та потенційного покупця напряму не відбулись


А ви вважаете що ріелтор повинен безкоштовно виконувати свою роботу? І так зрозуміло для чого покупець мае бажання вийти на контакт з власником

Змінено vaga (18:41 10/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13583
С нами с 07.02.2012

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      10 сентября 2023 в 19:16 Гілками

vaga 10.09.2023 18:39 пишет:

А ви вважаете що ріелтор повинен безкоштовно виконувати свою роботу? І так зрозуміло для чого покупець мае бажання вийти на контакт з власником



Яку саме роботу, крім агрегації телефонів власників, унеможливлення контактів між власником та покупцем, й вимагання винагороди за те, щоб такий контакт відбувся?

Так власник має бажання вийти на контакт із покупцем так саме, як й покупець з власником, бо один хоче придбати а інший - продати. Для чого їм ріелтор?

Всю кваліфіковану роботу робить саме нотаріус - реєстри боржників, арешти нерухомості, реєстри нерухомості, договори й т.ін.

Змінено DKTigra (19:20 10/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      10 сентября 2023 в 21:05 Гілками

vaga 10.09.2023 18:39 пишет:

DKTigra 10.09.2023 18:21 пишет:

vaga 10.09.2023 18:09 пишет:

Почему именно в этой сфере кругом непорядочность и бессовестность в отличии к примеру от рынка недвижимости



на вторинному - "ріелтори", що роблять все, щоб контакти власника та потенційного покупця напряму не відбулись


А ви вважаете що ріелтор повинен безкоштовно виконувати свою роботу? І так зрозуміло для чого покупець мае бажання вийти на контакт з власником




Я вважаю що ріелтера просто не повинно бути. В епоху цифрових технологій і загальнодоступних інформаційних ресурсів ріелтор це просто шкідник-паразит, який заважає вільному спілкуванню покупця і продавця.

Як га мене то автоперекуп набагато менш шкідливий учасник ринку, ніж ріелтор з нерухомості. Перекуп за власні кошти купує авто (тобто ризикує своїм капіталом) потім "готує авто до продажу" і знаходить покупця. Насправді ніхто не примушує покупця йти до перекупа - є інформаційні ресурси де безліч а₴то і власники завжди доступні. З нерухомістю ж усе максимально ускладнене тими самими ріелторами у яких одна мета (як вірно написали вище) - не дати напряму сконтактувати покупцю і продавцю і напарити своі послуги, які насправді є фікцією. При цьому ніяких власних коштів у бізнес ріелтор не вкладає.

Змінено harald67 (21:10 10/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13583
С нами с 07.02.2012

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: harald67]
      10 сентября 2023 в 21:55 Гілками

harald67 10.09.2023 21:05 пишет:

Я вважаю що ріелтера просто не повинно бути.



Чому? Може бути, але він має надавати відповідні послуг й нести відповідальність. Наприклад якщо ти вже придбав собі нову квартиру, стару хочеш продати, сам не хочеш тім займатись - то чому б ні? Або навпаки, хочеш приїхати на короткий термін з іншого міста - одивитись якісь конкретні пропозиції, то ріелтор може за тебе підбирати варіанти, домовлятись про зустрічі, дивитись попередньо й т.ін. Фактично він має надати послуги, щоб ти не займався тим самостійно.

Те ж саме надання в оренду квартир чи комерційних приміщень часто на ріелторах, де вони представляють сторону арендодавця (якщо мова йде про кілька об'єктів одного власника) - хтось з форуму таким займається, здається, але ж там супроводження від показу й до здачи приміщення коли орендар з'їзжає (фактично - обмежене управління активами відбувається), але ж там й працювати треба.

Змінено DKTigra (21:59 10/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: DKTigra]
      11 сентября 2023 в 09:28 Гілками

DKTigra 10.09.2023 21:55 пишет:

harald67 10.09.2023 21:05 пишет:

Я вважаю що ріелтера просто не повинно бути.



Чому? Може бути, але він має надавати відповідні послуг й нести відповідальність. Наприклад якщо ти вже придбав собі нову квартиру, стару хочеш продати, сам не хочеш тім займатись - то чому б ні? Або навпаки, хочеш приїхати на короткий термін з іншого міста - одивитись якісь конкретні пропозиції, то ріелтор може за тебе підбирати варіанти, домовлятись про зустрічі, дивитись попередньо й т.ін. Фактично він має надати послуги, щоб ти не займався тим самостійно.

Те ж саме надання в оренду квартир чи комерційних приміщень часто на ріелторах, де вони представляють сторону арендодавця (якщо мова йде про кілька об'єктів одного власника) - хтось з форуму таким займається, здається, але ж там супроводження від показу й до здачи приміщення коли орендар з'їзжає (фактично - обмежене управління активами відбувається), але ж там й працювати треба.




Це усе в теорії. А реалії на жаль геть інші.
Оті паразити ріелтори копіюють обʼяви про продаж або здачу в оренду житла від власників або інших ріелторів, замість контактів реальних власників підставляють свої і засмічують ними усі популярні сайти про нерухомість. При спробі вийти на контакт із ними несуть відверту пургу, обʼєкт як правило ніколи не бачили і не розуміють що там насправді. Багато вішають копій обʼяв про давно здані або продані обʼєкти а при появі клієнта починають щось брехати типу "власники поїхали на півроку на дачу і зараз недоступні, але можемо запропонувати практично такий самий обʼєкт" і замість квартири на Хрещатику пропонують квартиру га Троєщині. У підсумку на сайтах нерухомості десь відсотків 80 об)яв фейкові - обʼєктів або взагалі не вснує, або автор обʼяви не може сконтакуватися із власником, бо там його просто посилають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11734
С нами с 20.09.2001

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: vaga]
      11 сентября 2023 в 09:50 Гілками

Після спроб продати самому попередню машину я став більш "поважати" перекупів.
Тиждень витрачав свій час на горе-покупців, які самі не знають, що бажають.
Перекуп забрав, умовно кажучи, без перегляду та зайвих питань.
По ріелторам був досвід у колеги. Він знімав квартиру, яка належала бабусі. Бабуся в повному неадекваті щодо умов договору та сучасних реалій. Основний аргумент - так сусідка (така ж бабуся) казала. Без ріелтора неможливо було розрулити спірні питання.
Це я пишу для прикладу, що буває і користь від перекупів та ріелторів.
А далі кожен вирішує сам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
9 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64894
С нами с 10.10.2005

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: maksym]
      11 сентября 2023 в 10:32 Гілками

maksym 11.09.2023 09:50 пишет:

Він знімав квартиру, яка належала бабусі. Без ріелтора неможливо було розрулити



я знимав таку хату на початку 2007-го.
Ріелтор узяв свою абонплату, та пішов. А бабуся залишилася для зустрічів з нею мін 2 рази на місяць. Дк тут користь від ріелтора?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 51132
С нами с 10.11.2002

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Mangust]
      11 сентября 2023 в 10:51 Гілками

З своїх дзвінків

- хто може розказати про квартиру
- ой, вас набере наш супер-пупер-мега-спец саме по тій квартирі

набирає мега-спец і виявляється, що вона там не була і не бачила. Але попереджає, що комісія за цю квартиру 10%

Далі з'ясовується, що ЖК проблемний.


Отже "корисний" ріелтор хоче клієнта намахати за його ж 10% від вартості квартири.

І нахіба таке треба?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5644
С нами с 26.02.2016

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Traveler]
      11 сентября 2023 в 11:43 Гілками

З мого досвіду:
- автоперекупам продав дві машини. З ними дійсно мінімум мороки, зразу знають куди дивитись. Да, вони спробують продавити на нижчу суму, буває і просто скажуть - це моя робота, бувають хитрять і вигадують чудеса, але то уже ваше діло - продати дешевше і не паритися просмотрами або чекати. І ніколи не зголошувався на різні довірки - мені оце ще переживати за них потім не треба. За них питали, коли чітко відмовлявся - не сперечались. Купляв завжди у знайомих, у перекупа постараюся ніколи в житті не купувати. Інтернет переповнений оцими історіями про німецьких дідусів в церкві, та самі знаєте.
- квартира - купляв в житті дві з ріелтором, але знайомою, я б сказав що вона допомогла. Особливо на стадії пошуку, я ходив і дивився реальні варіанти, готові до продажу і на потрібних вулицях, і все це просівання від шлаку "ця тільки продалась але є така ж але дорожче і в кінці Троєщини" робила ріелтор. Вона також всіляко супроводжувала підчас угоди. Ну може якщо я продам 10 квартир то я буду шарити в усіх цих папірцях але в перший-другий раз точно її допомога була доречна. Хоча знаючи нашу державу - не буду шарити, бо щороку у нас вічно революція в законодавстві і папірці треба інші.
От де біда то з арендою квартир - там вони то знаходять щось ліве то пропадають, якісь неадеквати повні.

Змінено opexkiev (11:44 11/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40879
С нами с 14.01.2008

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: harald67]
      11 сентября 2023 в 15:16 Гілками

В ответ на:



Як га мене то автоперекуп набагато менш шкідливий учасник ринку, ніж ріелтор з нерухомості. Перекуп за власні кошти купує авто (тобто ризикує своїм капіталом) потім "готує авто до продажу" і знаходить покупця.




есть же еще особо продвинутые, не рискующие ничем, "автоподбор"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38844
С нами с 25.02.2005

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Абрвалг]
      11 сентября 2023 в 15:55 Гілками

Абрвалг 11.09.2023 15:16 пишет:

В ответ на:



Як га мене то автоперекуп набагато менш шкідливий учасник ринку, ніж ріелтор з нерухомості. Перекуп за власні кошти купує авто (тобто ризикує своїм капіталом) потім "готує авто до продажу" і знаходить покупця.




есть же еще особо продвинутые, не рискующие ничем, "автоподбор"




Ну навіть ці ще не дійшли до того аби тирити чужі об'яви, і виставляти як свої


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40879
С нами с 14.01.2008

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Sashok_Accent]
      11 сентября 2023 в 15:57 Гілками

подсказка им....:)))

фоткают чужую машину, дают обьяву, дешево. а звонящим говорят, что "продана. но есть похожая, даже лучше. но чуть дороже "


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38844
С нами с 25.02.2005

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Абрвалг]
      11 сентября 2023 в 16:41 Гілками

Абрвалг 11.09.2023 15:57 пишет:

подсказка им....:)))

фоткают чужую машину, дают обьяву, дешево. а звонящим говорят, что "продана. но есть похожая, даже лучше. но чуть дороже "




Отут думаю можуть бути засоби фізичного пояснення застосовані то квартирний ринок інтелігентний і морди не б'ють


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57986
С нами с 03.09.2001

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: DKTigra]
      11 сентября 2023 в 17:45 Гілками

DKTigra 10.09.2023 21:55 пишет:

harald67 10.09.2023 21:05 пишет:

Я вважаю що ріелтера просто не повинно бути.



Чому? Може бути, але він має надавати відповідні послуг й нести відповідальність.



Ти читав в своєму житті хоч одну угоду з ріелтором, на предмет які саме там послуги, і яка саме там відповідальність? Почитай. Зміст тих угод разюче відрізняється від обіцянок ріелтора. Власне, одне тільки це - вже є тупо кримінал, шахрайство.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57986
С нами с 03.09.2001

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Sashok_Accent]
      11 сентября 2023 в 17:46 Гілками

Sashok_Accent 11.09.2023 16:41 пишет:

Абрвалг 11.09.2023 15:57 пишет:

подсказка им....:)))

фоткают чужую машину, дают обьяву, дешево. а звонящим говорят, что "продана. но есть похожая, даже лучше. но чуть дороже "




Отут думаю можуть бути засоби фізичного пояснення застосовані то квартирний ринок інтелігентний і морди не б'ють




Чого це не бють? Спитай в будь-якого ріелтора що саме буде як подивитись квартиру з ним (перегляд же ж безкоштовно, да?), а придбати - без нього.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38844
С нами с 25.02.2005

Re: Есть ли среди перекупщиков авто честные порядочные люди? [Re: Drunkard]
      11 сентября 2023 в 17:55 Гілками

Drunkard 11.09.2023 17:46 пишет:



Чого це не бють? Спитай в будь-якого ріелтора що саме буде як подивитись квартиру з ним (перегляд же ж безкоштовно, да?), а придбати - без нього.




думаєш, мені доведеться із ним битися на табуретках?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2009

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія