autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Що робити з лічильниками після тривалої перерви? (2/2)

важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2453
С нами с 18.10.2007

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Марксим]
      10 сентября 2023 в 22:50 Гілками

Марксим 10.09.2023 17:15 пишет:

Михей 09.09.2023 17:00 пишет:

Есть у меня старые счётчики снятые с другой квартиры у родственников.Примет ли их водоканал на контроль если нет на них паспорта?А то счётчики фактически не использованные сняли.



А скільки їм років і скільки вони вже накрутили?
А так - знімайте, вивозьте на Метрологічну і ставте, звісно якщо пройдуть.



Счётчики 2018 года.Накрутили 185 кубов.Родственники из другого города.Выехали за границу.Водканал начислял по нормам.Стандартно это надо было бы поверку делать.Процедура эта у них не быстрая: делаем заявку на распломбирование, приходит человек расплобирует.Потом можно снимать и отдавать на поверку, после ставим и делаем заявку на оплобирование и ждём когда придут опломбировать. Так как мог приехать только на один день то решил просто снять их и поставить новые с опломбированием.Соответственно остались старые счётчики.Где на них паспорта никто уже не помнит.Вот и подумалось может их можно куда пристроить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Juliet Capulet]
      11 сентября 2023 в 09:03 Гілками

Примажусь до теми. В квартирі, де жили квартиранти, провтикали повірку ще років 8 тому. З тих пір водоканал нараховував по нормам. Зараз там ніхто не живе, тому платити кожен місяць не дуже хочеться.
Питання: я можу зняти старі лічильники, встановити нові, після викликати спеців з пломбування?
Чисто теоретично в мене немає лічильників вже 8 років, тому сенсу показувати комусь старі немає. Я правильно міркую?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 7995
С нами с 07.08.2011

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Манита71]
      11 сентября 2023 в 09:52 Гілками

Манита71 11.09.2023 09:03 пишет:

Примажусь до теми. В квартирі, де жили квартиранти, провтикали повірку ще років 8 тому. З тих пір водоканал нараховував по нормам. Зараз там ніхто не живе, тому платити кожен місяць не дуже хочеться.
Питання: я можу зняти старі лічильники, встановити нові, після викликати спеців з пломбування?
Чисто теоретично в мене немає лічильників вже 8 років, тому сенсу показувати комусь старі немає. Я правильно міркую?



Старі лічильники на яких прострочена повірка нікого не цікавлять, якщо є бажання - можна дізнатися за який строк їх перерахують якщо ви предоставите документи про повірку. Втім шанси що вони пройдуть ну такі.
А далі ви:
1) лишаєте все як і далі отримуєте рахунки по нормам.
2) повіряєте старі якщо проходять, то працюєте з ними.
3) ставите нові сплачюючи заборгованість.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 7995
С нами с 07.08.2011

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Михей]
      11 сентября 2023 в 09:54 Гілками

Михей 10.09.2023 22:50 пишет:

Марксим 10.09.2023 17:15 пишет:

Михей 09.09.2023 17:00 пишет:

Есть у меня старые счётчики снятые с другой квартиры у родственников.Примет ли их водоканал на контроль если нет на них паспорта?А то счётчики фактически не использованные сняли.



А скільки їм років і скільки вони вже накрутили?
А так - знімайте, вивозьте на Метрологічну і ставте, звісно якщо пройдуть.



Счётчики 2018 года.Накрутили 185 кубов.Родственники из другого города.Выехали за границу.Водканал начислял по нормам.Стандартно это надо было бы поверку делать.Процедура эта у них не быстрая: делаем заявку на распломбирование, приходит человек расплобирует.Потом можно снимать и отдавать на поверку, после ставим и делаем заявку на оплобирование и ждём когда придут опломбировать. Так как мог приехать только на один день то решил просто снять их и поставить новые с опломбированием.Соответственно остались старые счётчики.Где на них паспорта никто уже не помнит.Вот и подумалось может их можно куда пристроить.



Можна спробувати їх повірити і поставити на іншій квартирі, але до цього проспілкуватися з Водоканалом на предмет того що вони їх у вас приймуть. В теорії проблем бути не повинно, втім гарантій що на прийомі буде неврівноважена особа вам ніхто не дасть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Juliet Capulet]
      11 сентября 2023 в 12:17 Гілками

Який сенс пробувати реанімувати старі лічильники, якщо вартість нового 450-500 грн? Купити, поставити і забути. Викликав майстра з водоканалу на одночасну заміну і промбування і все.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет, Київ
Сообщения: 6116
С нами с 27.02.2009

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Михей]
      11 сентября 2023 в 12:23 Гілками

Михей 10.09.2023 22:50 пишет:

Марксим 10.09.2023 17:15 пишет:

Михей 09.09.2023 17:00 пишет:

Есть у меня старые счётчики снятые с другой квартиры у родственников.Примет ли их водоканал на контроль если нет на них паспорта?А то счётчики фактически не использованные сняли.



А скільки їм років і скільки вони вже накрутили?
А так - знімайте, вивозьте на Метрологічну і ставте, звісно якщо пройдуть.



Счётчики 2018 года.Накрутили 185 кубов.Родственники из другого города.Выехали за границу.Водканал начислял по нормам.Стандартно это надо было бы поверку делать.Процедура эта у них не быстрая: делаем заявку на распломбирование, приходит человек расплобирует.Потом можно снимать и отдавать на поверку, после ставим и делаем заявку на оплобирование и ждём когда придут опломбировать. Так как мог приехать только на один день то решил просто снять их и поставить новые с опломбированием.Соответственно остались старые счётчики.Где на них паспорта никто уже не помнит.Вот и подумалось может их можно куда пристроить.




Везете лічильники на Метрологічну на повірку. Для повірки потрібен сам лічильник. Якщо лічильники пройдуть повірку - отримаєте свідоцтво про повірку. З ним Водоканал поставить на облік. У Вашому випадку - паспорти на лічильники непотрібні. Паспорти використовують для постановки на облік нових лічильників замість свідоцтва про повірку.

Змінено Invisible_Shurup (12:25 11/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Марксим]
      11 сентября 2023 в 12:27 Гілками

Марксим 11.09.2023 09:52 пишет:

Манита71 11.09.2023 09:03 пишет:

Примажусь до теми. В квартирі, де жили квартиранти, провтикали повірку ще років 8 тому. З тих пір водоканал нараховував по нормам. Зараз там ніхто не живе, тому платити кожен місяць не дуже хочеться.
Питання: я можу зняти старі лічильники, встановити нові, після викликати спеців з пломбування?
Чисто теоретично в мене немає лічильників вже 8 років, тому сенсу показувати комусь старі немає. Я правильно міркую?



Старі лічильники на яких прострочена повірка нікого не цікавлять, якщо є бажання - можна дізнатися за який строк їх перерахують якщо ви предоставите документи про повірку. Втім шанси що вони пройдуть ну такі.
А далі ви:
1) лишаєте все як і далі отримуєте рахунки по нормам.
2) повіряєте старі якщо проходять, то працюєте з ними.
3) ставите нові сплачюючи заборгованість.



Про сплату якої заборгованості йде мова?
Я вище написав, що лічильники зникли з кабінету років 8 тому. Весь цей час платили по нормам, які приходили у квітанціях. Як на мене, я можу встановити нові лічильники, а про старі навіть не згадувати і нікому їх не показувати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: R.Karp]
      11 сентября 2023 в 12:29 Гілками

R.Karp 11.09.2023 12:17 пишет:

Який сенс пробувати реанімувати старі лічильники, якщо вартість нового 450-500 грн? Купити, поставити і забути. Викликав майстра з водоканалу на одночасну заміну і промбування і все.



Контакти такого майстра є в когось? Бо в мене було пару, то телефон одного не актуальний, а другий служить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет, Київ
Сообщения: 6116
С нами с 27.02.2009

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Манита71]
      11 сентября 2023 в 12:38 Гілками

Манита71 11.09.2023 12:27 пишет:

Марксим 11.09.2023 09:52 пишет:

Манита71 11.09.2023 09:03 пишет:

Примажусь до теми. В квартирі, де жили квартиранти, провтикали повірку ще років 8 тому. З тих пір водоканал нараховував по нормам. Зараз там ніхто не живе, тому платити кожен місяць не дуже хочеться.
Питання: я можу зняти старі лічильники, встановити нові, після викликати спеців з пломбування?
Чисто теоретично в мене немає лічильників вже 8 років, тому сенсу показувати комусь старі немає. Я правильно міркую?



Старі лічильники на яких прострочена повірка нікого не цікавлять, якщо є бажання - можна дізнатися за який строк їх перерахують якщо ви предоставите документи про повірку. Втім шанси що вони пройдуть ну такі.
А далі ви:
1) лишаєте все як і далі отримуєте рахунки по нормам.
2) повіряєте старі якщо проходять, то працюєте з ними.
3) ставите нові сплачюючи заборгованість.



Про сплату якої заборгованості йде мова?
Я вище написав, що лічильники зникли з кабінету років 8 тому. Весь цей час платили по нормам, які приходили у квітанціях. Як на мене, я можу встановити нові лічильники, а про старі навіть не згадувати і нікому їх не показувати.



Краще почитати договір про надання послуг.
Якщо мова йде про Київ, то в 99% для встановлення нових лічильників потрібен акт про розпломбування попередніх (навіть не дивлячись на те, що Ви платите по нормам). В моєму випадку останній раз пощастило. Визивали майстра на розпломбування. Прийшла людина, яка погодилась відкрутити старий і поставити новий і одразу опломбувати.

А на старі лічильники є нарікання? Можливо, є сенс зробити повірку без зняття.

Змінено Invisible_Shurup (12:44 11/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28773
С нами с 22.06.2010

Re: Що робити з лічильниками після тривалої перерви? [Re: Михей]
      11 сентября 2023 в 15:21 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

Счётчики 2018 года.Накрутили 185 кубов



Если на них не ставились магниты, то должны пройти поверку, получить акты поверки, потом прикрутить их, вызвать человека с водоканала на пломбировку, получить акты пломбировки счётчиков и поставить их на учёт в водоканал и КТЕ.

ЗЫ. По скрину они где-то на Троещине находятся.

Если на них не ставились магниты, то должны пройти поверку, получить акты поверки, потом прикрутить их, вызвать человека с водоканала на пломбировку, получить акты пломбировки счётчиков и поставить их на учёт в водоканал и КТЕ.ЗЫ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 77 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2613

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія