autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Google забанив акаунт

Супер писатель! *
Google забанив акаунт
      28 сентября 2023 в 09:53 Гілками

Був акаунт гугл у моїй дружини приблизно з 2006го року, тобто вже 17 років

і тут мені раптом на мій e-mail gmail.com приходить сповіщення (так як він вказаний як резервний) що її акаунт заблоковано, так як по віку вона не має право їм корустиватись (хоча їх вже 40 років)..

вона то звичайна домогосподарка , в основному реєструвала пошту на різних магазинах там де щось купляла.. та деякі останні фотки були в хмарі гугл фото..

но якось неприємно блін, надумали якусь фігню та видилали стародавній акаунт без попередження, подумали що це акаунт дитини чи що я не розумію досі

написав їм, вони відповили, надіслав їм і фото її загранпаспорту, но там все пофігу, ніхто не чує

то ладно її акаунт, а в мене мій по роботі, там багато чого і гугл диск, тони фоток.. якщо б таке було то це жах

можливо була у когось така сітуація та вдавалося відновити якось?

для себе зробив висновок, що не варто довіряти всім тим хмарним сервісам, даже, якщо це GOOGLE.. в один міг хопа, і у вас немає там нічого, ні фоток, ні інфи с гугла диска, тощо

треба на все робити резервні копії

Змінено Tehnoton (09:56 28/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
20 лет за рулем, Вишневе
Сообщения: 2927
С нами с 12.09.2012

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 10:08 Гілками

В мене така ситуація з ютубом, тупо заблочили, хоча 99% переглядів було мульти дитини 5 років. Декілька разів писав їм потім забив і створив новий акаунт

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5545
С нами с 26.02.2016

Re: Google забанив акаунт [Re: IgorZem83]
      28 сентября 2023 в 10:16 Гілками

Скільки знаю з досвіду - майже ніхто в подібних випадках через стіну індійського сапорту не пробився. Зберігати тільки те що не критично втратити, рештю дублювати на іншій хмарі чи фізичних носіях.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 11:12 Гілками

Tehnoton 28.09.2023 09:53 пишет:

то ладно її акаунт, а в мене мій по роботі, там багато чого і гугл диск, тони фоток.. якщо б таке було то це жах



Там дається ніби час щоб зайти до акаунту й злити з нього дані. В мене поблокували технічні акаунти, які використовував для пристроїв чисто щоб був Play Market, типу тв-приставки тещі - після логіну й повідомлення, що заблоковано, додавало, щоб до якогось там числа забрав дані, які мені потрібні. Правда то блокували не за віком

Змінено DKTigra (11:13 28/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 11:47 Гілками

Tehnoton 28.09.2023 09:53 пишет:

Був акаунт гугл у моїй дружини приблизно з 2006го року, тобто вже 17 років

і тут мені раптом на мій e-mail gmail.com приходить сповіщення (так як він вказаний як резервний) що її акаунт заблоковано, так як по віку вона не має право їм корустиватись (хоча їх вже 40 років)..

вона то звичайна домогосподарка , в основному реєструвала пошту на різних магазинах там де щось купляла.. та деякі останні фотки були в хмарі гугл фото..

но якось неприємно блін, надумали якусь фігню та видилали стародавній акаунт без попередження, подумали що це акаунт дитини чи що я не розумію досі

написав їм, вони відповили, надіслав їм і фото її загранпаспорту, но там все пофігу, ніхто не чує

то ладно її акаунт, а в мене мій по роботі, там багато чого і гугл диск, тони фоток.. якщо б таке було то це жах

можливо була у когось така сітуація та вдавалося відновити якось?

для себе зробив висновок, що не варто довіряти всім тим хмарним сервісам, даже, якщо це GOOGLE.. в один міг хопа, і у вас немає там нічого, ні фоток, ні інфи с гугла диска, тощо

треба на все робити резервні копії




Аккаунту 17 років. А за віком не проходить? Тобто, людина у роддомі зробила аккаунт, а зараз його видалили?

Бійте на те, що в людини вкрали дитинство. Фотки і т.д. За це їх люблять. Без вазелину.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: Google забанив акаунт [Re: DKTigra]
      28 сентября 2023 в 12:29 Гілками

DKTigra 28.09.2023 11:12 пишет:


Там дається ніби час щоб зайти до акаунту й злити з нього дані. В мене поблокували технічні акаунти, які використовував для пристроїв чисто щоб був Play Market, типу тв-приставки тещі - після логіну й повідомлення, що заблоковано, додавало, щоб до якогось там числа забрав дані, які мені потрібні. Правда то блокували не за віком




в том то і справа, що все заблоквано, гугл пошта на телефоні не відкривається, гугл фото те ж пусто..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: Google забанив акаунт [Re: AlexAudiCoupe]
      28 сентября 2023 в 12:30 Гілками

AlexAudiCoupe 28.09.2023 11:47 пишет:

Аккаунту 17 років. А за віком не проходить? Тобто, людина у роддомі зробила аккаунт, а зараз його видалили?

Бійте на те, що в людини вкрали дитинство. Фотки і т.д. За це їх люблять. Без вазелину.




Вважаєте, що можна подати до суду на них та виграти пару мільонів? було б не погано..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 975
С нами с 23.05.2018

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 12:45 Гілками

Був робочий акаунт, прожив він років 5-6, періодично попадав під годинні блокування(багато ішло на той час розсилок, гугл переймається щоб пошту не юзали для спаму). Пару разів "помирав" на кілька годин, потім оживав. Одного разу відійшов у світ кращий гуглоакаунтів, і про нього забули успішно. Акаунт був платний, до речі. Але за кілька місяців мене спитали чи проплачувати і далі додаткову пам'ять по тому акаунті, я вирішив спробувати зайти щоб вже 100% підтвердити що акаунта нема - а він завантажився. Жодних сповіщень/повідомлень про те що сталося так і не добився. В чаті був ігнор і поморозки "читайте що в нас прописано в "guides&policies". Акаунт до цих пір живий, правда юзається пасивно, бо всіх перевели користувачів на новий. Тож все можливо

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 13:12 Гілками

може хтось користується, порадьте якусь программу, яка б в автоматичному режимі кожен день робила резервні копії

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 15:57 Гілками

нажаль, зараз всюди так.

Великі кампаніі, багато даних.. люди та їх багаторічний бекграунд - да всім насрати...

Мені нещодавно приват дуже неприємну каку зробив, відключивши підприємницьку кредитну лінію та вирвавши з обігу чималі оборотні кошти, чим нанес збитки. І незважаючи на 20-ти річну історію співпраці та мільйонні обороти по рахунку - всім насрати, підтримка шле у сад, нічого не пояснюючи.

Олх може легко блоканути акаунт, якому 10 років... Бо тим наче щось колись там порушив... чи не порушив.

ФБ - може заглючити або блоканутись рекламний кабінет, несеш збитки і насрати, що ти на рік платиш їм 35 тис зелених - у них таких багато.

І це дуже типово, як у Вашому випадку, так й у означених вище - з підтримкою або неможливо поспілкуватись, або ввічливо роблять з тебе дурня та посилають.


Тому нервова система дорожча. Слати їх туди ж.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3954
С нами с 12.01.2014

Re: Google забанив акаунт [Re: sly_fox]
      28 сентября 2023 в 16:01 Гілками

sly_fox 28.09.2023 15:57 пишет:

нажаль, зараз всюди так.

Великі кампаніі, багато даних.. люди та їх багаторічний бекграунд - да всім насрати...

Мені нещодавно приват дуже неприємну каку зробив, відключивши підприємницьку кредитну лінію та вирвавши з обігу чималі оборотні кошти, чим нанес збитки. І незважаючи на 20-ти річну історію співпраці та мільйонні обороти по рахунку - всім насрати, підтримка шле у сад, нічого не пояснюючи.

Олх може легко блоканути акаунт, якому 10 років... Бо тим наче щось колись там порушив... чи не порушив.

ФБ - може заглючити або блоканутись рекламний кабінет, несеш збитки і насрати, що ти на рік платиш їм 35 тис зелених - у них таких багато.

І це дуже типово, як у Вашому випадку, так й у означених вище - з підтримкою або неможливо поспілкуватись, або ввічливо роблять з тебе дурня та посилають.


Тому нервова система дорожча. Слати їх туди ж.



Мені на днях ОЛХ таке прислав - заблочено за порушення правил, є питання - напишіть у чат "який є на кожній сторінці нашого саппорту". З телефону ніяких чатів не видно,але на якіійсь сторінці побачив, що то можуть вони помилково таке сповіщення присилати. Цікава схема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 17:02 Гілками

у мене колись багато років тому гугл заблочив акаунт, довелося завести новий.
Просто не варто сподіватись що за безкоштовно буде відновлення, не використовуй його для чогось важливого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      28 сентября 2023 в 23:52 Гілками

Tehnoton 28.09.2023 12:30 пишет:

AlexAudiCoupe 28.09.2023 11:47 пишет:

Аккаунту 17 років. А за віком не проходить? Тобто, людина у роддомі зробила аккаунт, а зараз його видалили?

Бійте на те, що в людини вкрали дитинство. Фотки і т.д. За це їх люблять. Без вазелину.




Вважаєте, що можна подати до суду на них та виграти пару мільонів? було б не погано..




З ОЛХ таке не пройде. З Гугелем - запросто. Просто потрібен розголос.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Google забанив акаунт [Re: hugo-smk]
      29 сентября 2023 в 10:25 Гілками

hugo-smk 28.09.2023 16:01 пишет:


Мені на днях ОЛХ таке прислав - заблочено за порушення правил, є питання - напишіть у чат "який є на кожній сторінці нашого саппорту". З телефону ніяких чатів не видно,але на якіійсь сторінці побачив, що то можуть вони помилково таке сповіщення присилати. Цікава схема.




то був збій. Я про інше. І так, контакт знайти - ну дуууже важко на олх. В мене колись так акаунт з проплаченой рекламою оголошень знесли.

Все робиться дня того, щоб найняти мінімум операторів та мінімізувати можливість контакту юзера. З тим же приватом - роками закидали мене листами "у вас є персональний банкір". Виникла проблема - подзвонив. І виявилось, що 1 - вона у відпусці, 2 - вона ніякий не персональний банкір а займається лише голд картами. Пообіцяла "зараз з вами зв'яжуться" і.... мене набрала робобаба, на яку я витратив 3 хвилини, вона нарешті переключила і зв'язок обірвався... Спробував ще раз тричі - той же результат. Зайшов у чатик приват24, 10 хвилин продирався через роботів, нарешті вилізло тіло, яке тупо ігнорувало мої запитання а лише цитувало "правила користування для новачків". Забив, рахунки переніс у інший банк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3954
С нами с 12.01.2014

Re: Google забанив акаунт [Re: sly_fox]
      29 сентября 2023 в 13:02 Гілками

sly_fox 29.09.2023 10:25 пишет:

hugo-smk 28.09.2023 16:01 пишет:


Мені на днях ОЛХ таке прислав - заблочено за порушення правил, є питання - напишіть у чат "який є на кожній сторінці нашого саппорту". З телефону ніяких чатів не видно,але на якіійсь сторінці побачив, що то можуть вони помилково таке сповіщення присилати. Цікава схема.




то був збій. Я про інше. І так, контакт знайти - ну дуууже важко на олх. В мене колись так акаунт з проплаченой рекламою оголошень знесли.

Все робиться дня того, щоб найняти мінімум операторів та мінімізувати можливість контакту юзера. З тим же приватом - роками закидали мене листами "у вас є персональний банкір". Виникла проблема - подзвонив. І виявилось, що 1 - вона у відпусці, 2 - вона ніякий не персональний банкір а займається лише голд картами. Пообіцяла "зараз з вами зв'яжуться" і.... мене набрала робобаба, на яку я витратив 3 хвилини, вона нарешті переключила і зв'язок обірвався... Спробував ще раз тричі - той же результат. Зайшов у чатик приват24, 10 хвилин продирався через роботів, нарешті вилізло тіло, яке тупо ігнорувало мої запитання а лише цитувало "правила користування для новачків". Забив, рахунки переніс у інший банк.



В мене там працювала подруга, ще кілька років тому казала, що по максимум переносять все в онлайн і автоматизацію, живі люди стали непотрібні. Так що все закономірно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      30 сентября 2023 в 17:16 Гілками

взагалі за тиждень гугл мені даже 2 рази відповив в стилі "ми там щось поняли, чекайте обов'язково допоможемо з вашею проблемою"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
jia
Мальчик-одуванчик **
Киев
Сообщения: 22795
С нами с 08.12.2006

Re: Google забанив акаунт [Re: sly_fox]
      2 октября 2023 в 13:47 Гілками

sly_fox 29.09.2023 10:25 пишет:

hugo-smk 28.09.2023 16:01 пишет:


Мені на днях ОЛХ таке прислав - заблочено за порушення правил, є питання - напишіть у чат "який є на кожній сторінці нашого саппорту". З телефону ніяких чатів не видно,але на якіійсь сторінці побачив, що то можуть вони помилково таке сповіщення присилати. Цікава схема.




то був збій. Я про інше. І так, контакт знайти - ну дуууже важко на олх. В мене колись так акаунт з проплаченой рекламою оголошень знесли.





Сьогодні у дружини видалили акаунт на ОЛХ.
Іменно не заблокували, а він просто пропав.
І знову легко дав зареєструвати новий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: Google забанив акаунт [Re: Tehnoton]
      3 октября 2023 в 20:07 Гілками

відновили!
зайшли через комп браузера, там створили новий пароль, вказали дату народження дружині та підтвердили вік якимось там тестовим списанням з її кредитной карти

що цікаво після цього той *уй з Індії чи звіткиля там він запропонував саме таку схему, а до цього він наполегливо просив підійти користувача до родителя що б він взяв род. контроль вообщем сів у лужу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 53 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1690

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія