autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+)

55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+)
      30 сентября 2023 в 00:16 Гілками

дав об'яву на ОЛХ продати об'єктив, відписав хтось із запитанням, чи відправлю "наложкою"?
останні купівлі-продажі були ОЛХ-доставкою, але зараз, як я чув, вона не безкоштовна та ще й комісію беруть за таку послугу.
от подумав, чи є якісь ризики для мене, як продавця, у способі продажу "наложкою"? як діяти правильно, на які нюанси звертати увагу? ціна питання 3500.


Змінено Ford-Noks (00:16 30/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 512
С нами с 18.06.2018

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      30 сентября 2023 в 00:27 Гілками

Ну, якщо покупець не альо, заплатите двічі за НП, але всі покупці хочуть наложку, щоб перевірити товар. Я лиш один раз продавав га лоху, всі хотіли наложку, без передоплати, прдав по факту, людині, яка приїхала, але ждав тижнів 2

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13471
С нами с 07.02.2012

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ромарио1983]
      30 сентября 2023 в 01:37 Гілками

Ромарио1983 30.09.2023 00:27 пишет:

Ну, якщо покупець не альо, заплатите двічі за НП, але всі покупці хочуть наложку, щоб перевірити товар.



Так це ОЛХ-доставка давно за недорого ж пропонує. Останній час коли купував на ОЛХ - взагалі не спілкувався з продавцями - є кнопка олх-доставка, сплатив, перевірив на пошті що прийшло те, що замовляв. Та й на промі так саме, питання задаю тільки тоді коли вони є по самому товару.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64789
С нами с 10.10.2005

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      30 сентября 2023 в 05:26 Гілками

комиссия олх 1%+10 грн, можно заложить в цену товара.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Mangust]
      30 сентября 2023 в 10:11 Гілками

Mangust 30.09.2023 05:26 пишет:

комиссия олх 1%+10 грн, можно заложить в цену товара.



Так наложку сплачує покупець, продавцю яка різниця які там відсотки.
Єдиний попандос це якщо товар не заберуть, а таких шутніків вистачає. Тому просіть передоплату, символічну (100грн), можна даже на номер телефону, щоб карту не світити і все далі відправляєте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Yura-8]
      30 сентября 2023 в 10:36 Гілками

Yura-8 30.09.2023 10:11 пишет:

Mangust 30.09.2023 05:26 пишет:

комиссия олх 1%+10 грн, можно заложить в цену товара.



Так наложку сплачує покупець, продавцю яка різниця які там відсотки.
Єдиний попандос це якщо товар не заберуть, а таких шутніків вистачає. Тому просіть передоплату, символічну (100грн), можна даже на номер телефону, щоб карту не світити і все далі відправляєте.




1% + 10 грн це додаткові витрати продавця при олх доставці. Нові правила. Ти продав за 300 грн, на картку отримуєшь 287 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ekspert83]
      30 сентября 2023 в 10:45 Гілками

По питанню ТС.
Що олх доставка, що наложка майже однакові ризики. Перевага олх, якщо не забере та відмовиться, пересилка за його рахунок але наче лише в 1 сторону.

А ризики різні можуть бути, починаючи від того що може не прийти і ти втратишь тиждень до підміни товару в найгіршому випадку. Або щось не то зробити при перевірці, що може нашкодити товару. Або вскрити нову упаковку, та не забрати, а це втрата вартості. (ТС не стосується, це загальний ризик.). В Києві якось поглядають ще на півока, що там робить отримувач, в маленьких містах та селах все по іншому. Ще до повномасштабної війни продав дрон, так отримувачу дозволили вийти на вулицю та запустити його. При тому що дрон був новий, навіть коробка запаяна плівкою була.

Але що робити продаєшь так як просить покупець, особливо якщо довго лежить річ та немає попиту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1507
С нами с 04.05.2016

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ekspert83]
      30 сентября 2023 в 10:54 Гілками

В ответ на:

Ще до повномасштабної війни продав дрон, так отримувачу дозволили вийти на вулицю та запустити його. При тому що дрон був новий, навіть коробка запаяна плівкою була.



це епічно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ekspert83]
      30 сентября 2023 в 12:16 Гілками

Ekspert83 30.09.2023 10:45 пишет:

По питанню ТС.
Що олх доставка, що наложка майже однакові ризики. Перевага олх, якщо не забере та відмовиться, пересилка за його рахунок але наче лише в 1 сторону.

А ризики різні можуть бути, починаючи від того що може не прийти і ти втратишь тиждень до підміни товару в найгіршому випадку. Або щось не то зробити при перевірці, що може нашкодити товару. Або вскрити нову упаковку, та не забрати, а це втрата вартості. (ТС не стосується, це загальний ризик.). В Києві якось поглядають ще на півока, що там робить отримувач, в маленьких містах та селах все по іншому. Ще до повномасштабної війни продав дрон, так отримувачу дозволили вийти на вулицю та запустити його. При тому що дрон був новий, навіть коробка запаяна плівкою була.

Але що робити продаєшь так як просить покупець, особливо якщо довго лежить річ та немає попиту.



я так стрьомався вєлік продавати, запропонують перевірити на вулиці, й тю-тю, не наздогнати! правда, у моєму стані я нікого не наздожену, навіть дитину без вєліка, 10 років вже не вмію я бігати!((
а от зараз той випадок, що і ціна мене дуже влаштовує, і довго каменем лежить, і вдома нікому не треба й не буде треба вже! треба погоджуватись! якщо не забере - пофіг, на пересилку не збіднію!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 6700
С нами с 01.12.2002

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      3 октября 2023 в 09:34 Гілками

друзі намагаюсь продати відеокарту на олх, всі хочуть перевірки на пошті, хоча я не розумію як вони це робитимуть? нести з собою системник? де тоді гарантия що карту не подмінять? Часто буваю на пошті і звернув увагу що операторам байдуже коли перевіряють товар з наложкою

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: DmitryPassat]
      3 октября 2023 в 09:40 Гілками

Да, некоторые приносят тазик и проверяют на месте. Тут патовая ситуация, потому что продавцы часто кидают, отправляя нерабочее железо, а покупатели могут не взять/сломать/подменить нерабочей. Выход только один - продавать по месту из рук в руки с проверкой.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 715
С нами с 09.04.2002

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      3 октября 2023 в 20:16 Гілками

До повномасштабної продавав дитячу куртку бу, покупець попросив наложку, відправив. Подивились товар на пошті та повернули. На нп отримав зовсім іншу куртку, судячи зі всього була підміна. Заяву нп проігнорувала, а так як ціна там була гривень 300, забив далі розбиратись.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2452
С нами с 18.10.2007

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: _Pasha_]
      3 октября 2023 в 22:52 Гілками

_Pasha_ 03.10.2023 20:16 пишет:

До повномасштабної продавав дитячу куртку бу, покупець попросив наложку, відправив. Подивились товар на пошті та повернули. На нп отримав зовсім іншу куртку, судячи зі всього була підміна. Заяву нп проігнорувала, а так як ціна там була гривень 300, забив далі розбиратись.


наверное новую померять одели, она подошла, в ней и ушли.А старую вернули.

Змінено Михей (22:53 03/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2452
С нами с 18.10.2007

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Yura-8]
      3 октября 2023 в 23:22 Гілками

Yura-8 30.09.2023 10:11 пишет:

Тому просіть передоплату, символічну (100грн), можна даже на номер телефону, щоб карту не світити і все далі відправляєте.


знакомый занимается телефонами/ноутбуками так рассказывал про типов которые вот за эти символичные и живут.Выставляют айфон на продажу по заниженной цене и несколько тысяч в день на этих символических запросто.Кроме того у нас ещё не мало людей платит за товар наперед.Причем лично у меня знакомая заплатила(подарила) так три раза.На вопрос - тебя на третий раз ничего не смущало?Ответ - я когда говорила с ними по телефону там приличные люди были, даже ребенка на заднем фоне слышно было(отправила 4 тысячи за коляску).
Так что для себя лично определил что никаких предоплат.

З.ы.: сейчас вспомнил.Как раз летом искал один товар для себя.Так некоторые продавцы на вопрос есть ли в наличии просто тупо кидали номер карточки и сумму.Просто столько лохов что им утруждаться даже лень.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Михей]
      4 октября 2023 в 14:21 Гілками

Михей 03.10.2023 23:22 пишет:

Так что для себя лично определил что никаких предоплат.


Палка о двух концах, на второй натыкаешься, когда начинаешь что-то продавать и фигеешь сколько неадекватов среди покупателей. Банально не забирают, завтраками кормят, начинают торговаться на месте типа "или давайте дешевле, чем договаривались или я отказываюсь от получения" и т.п. Вот так скатаешь 500-гривенную вещь два раза по 80 грн в оба конца и уже стает вопрос "а нафига оно надо было без предоплаты отправлять"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5545
С нами с 26.02.2016

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      4 октября 2023 в 14:45 Гілками

Я в Києві все завжди продавав - покупав тільки з рук в руки більш-менш цінне (гаджети всякі в основному). Місто велике, шанси знайти покупця великі.
Якби щось прямо супер потрібне було б і дороге (ну типу запчастина якась) - не жалко і зганяти (Житомир-Черкаси-Чернігів машиною, далі поїздом). Одразу і видно коли реально продає людина і зовсім не проти коли я приїду, а де кідала, у якого одразу починаються відмазки від зустрічі - теща вагітна, собачка хвора, відрядження на рік в Антарктиду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 758
С нами с 04.07.2008

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: opexkiev]
      7 октября 2023 в 22:12 Гілками

opexkiev 04.10.2023 14:45 пишет:

не жалко і зганяти (Житомир-Черкаси-Чернігів машиною, далі поїздом). Одразу і видно коли реально продає людина і зовсім не проти коли я приїду, а де кідала, у якого одразу починаються відмазки від зустрічі - теща вагітна, собачка хвора, відрядження на рік в Антарктиду.



Як варіант - приїхати і НЕ зустрітись...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      8 октября 2023 в 02:27 Гілками

Продаю резину з дисками комплект R15, ніби не дороге, за 6000, але тупо не хочу відправляти нікому (поки що чекаю покупця по-місцю, як припече то може й відправлю). Було вже 2 реальних покупців яким відмовив відправляти навіть з урахуванням того що вони готові були зробити часткову передоплату.
З іншої сторони згадую я замовив з частковою передоплатою (500 грн) комплект резини з дисками R15 за 8000, продавець обіцяв що там все ідеальне, резина рівномірна без дефектів, диски рівненькі, навіть з ковпаками, по-факту на міст експрес коли приїхав получати то 2 резини з боковими дефектами (типу порізи-царапини глибокі але не наскрізні), 2 диски (сталюки) хтось рівняв кувадлою після попадання в яму, ну не захотілось таке брати, нехай я лох полиняв на 500 грн, але це життя учить, а наука безплатною бути не може, він теж полиняв, бо йому тих 500 грн не вистачило на оплату в 2 сторони. Я готовий був забрати ці диски щоб він при цьому ціну на 600 грн знизив, та він не хотів мотивуючи тим що товар хороший.
А веду все це до того що зі сторони продавця перед відправкою наложкою потрібно якомога більше грошей взяти в якості передоплати, також до покупця донести всю правду не обіцяючи золотих гір, і тоді все зростеться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

перепрошую, підніму тему (+) [Re: Ford-Noks]
      22 ноября 2023 в 10:51 Гілками

от яка фігня: пишуть у повідомлення, але відкриваю профіль - а там порожньо, взагалі, те, що у юзера немає об'яв - не наказуємо, а от немає відомостей про дату реєстрації та місця розташування, які у більшості юзерів олх показуються. і ще фігня : написав мені один, я йому відповів, поки переписався ще з двома, то переписки із цим першим вже в архіві повідомлень немає. дивно, всі є, а цей кудись зник, хоча переписувався от 5 хвилин тому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Запорожье
Сообщения: 105
С нами с 23.06.2015

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: Ford-Noks]
      22 ноября 2023 в 11:03 Гілками

схоже, що співбесідника забанили або видалили профіль

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 39 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3033

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія