autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Перевод бензогенератора на газ.

опытный писатель ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1391
С нами с 14.06.2004

Перевод бензогенератора на газ.
      17 октября 2023 в 16:36 Гілками

Хтось вже пробував переводити бензогенератор на роботу від побутового газу?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
57 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 3236
С нами с 29.03.2009

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Colonel]
      17 октября 2023 в 17:03 Гілками

На форумі "Строимдом" десь була така тема.
Там якісь нюанси виникали і проблеми з потужними генераторами в сенсі недостатності тиску/обсягу газу в мережі для їх роботи.
Не хочу брехати, але здається що до 3 кВт потужністю нормально підключають.

Змінено Yurii (17:03 17/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2081
С нами с 10.07.2010

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Colonel]
      18 октября 2023 в 08:51 Гілками

Я зробив. Ту зиму дуже виручило. Там особливо нічого складного. Ставиться карбюратор-редуктор, підключається газ товстим шлангом. Якщо не боятися проблем з газовщиками, виконувати все по техніці безпеки, трошки підшаманити подачу газу, все працює дуже непогано. Головне, щоб генератору вистачало газу і не навантажувати на повну потужність. Я навіть наловчився запускати на газу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1391
С нами с 14.06.2004

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Pash_OK]
      18 октября 2023 в 09:21 Гілками

Pash_OK 18.10.2023 08:51 пишет:

Я зробив. Ту зиму дуже виручило. Там особливо нічого складного. Ставиться карбюратор-редуктор, підключається газ товстим шлангом. Якщо не боятися проблем з газовщиками, виконувати все по техніці безпеки, трошки підшаманити подачу газу, все працює дуже непогано. Головне, щоб генератору вистачало газу і не навантажувати на повну потужність. Я навіть наловчився запускати на газу




А який в тебе генератор і де брав карбюратор (контакти можна в лічку)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6741
С нами с 25.01.2008

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Colonel]
      18 октября 2023 в 10:36 Гілками
важничающий писатель ***
52 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2081
С нами с 10.07.2010

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Colonel]
      18 октября 2023 в 11:45 Гілками

Генератор три фази, наче 5 кВт, карбюратор брав в конторі Газпавер Одеса - не реклама, просто перше, що знайшов гуглі рік тому, чи більше, коли ще не було ажіотажу. Карбюратори ці продаються багато де, головне по потужності, підбирати. У сусіда генератор Дніпро-М, на 7 кВт, обнофазний. Толком ще не вдалося його запустити. Не вистачає йому газу. Вже і шланг більшого діаметру кинули і пружинку в редукторі відкусили, а він задихається і не хоче працювати. Від балону добре працює. Якщо що, то тиск газу у нас десь 19 мБар в трубі. Перед генератором падає до 14. Моєму вистачає. Хоча с початку також було мало. Аж вихлопна обгорати почала. Зрозумів, що так довго генератор не протягне, економія вильється боком. Я замінив шланг, відкусив 3 витки пружинки. Генератор запрацював по іншому. Почав споживати газу десь до 2 (може і більше, вже точно не пам'ятаю) кубів газу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Pash_OK]
      18 октября 2023 в 11:51 Гілками

Меня вот тоже агитируют, а я вот думаю...
Такого как бьіл жестяка не планируется. Бензина у меня еще с прошлого года литров 170 осталось
Имеет ли смьісл заморачиваться? С учетом что до генератора мне метров 10 шланга минимум тянуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2081
С нами с 10.07.2010

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Pash_OK]
      18 октября 2023 в 19:47 Гілками

Скоріше за все нема сенсу заморочуватись. Особливо з магістральним газом. Економія суттєва, але багото і складнощей. З балонним газом трохи простіше. Я займаюсь газовими котлами вже давно, мені цікава така тема, тому і вирішив спробувати. Заводиться на газу погано, треба приловчитись. За зиму я зекономив якусь суму коштів, але якщо здохне генератор - воно того не варте. Якби постійно він молотив на якомусь виробництві і генератор був як розхідник, тоді інша справа. Або з бензином зовсім туго, як було в тому році

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1391
С нами с 14.06.2004

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Pash_OK]
      19 октября 2023 в 09:18 Гілками

Pash_OK 18.10.2023 19:47 пишет:

Скоріше за все нема сенсу заморочуватись. Особливо з магістральним газом. Економія суттєва, але багото і складнощей. З балонним газом трохи простіше. Я займаюсь газовими котлами вже давно, мені цікава така тема, тому і вирішив спробувати. Заводиться на газу погано, треба приловчитись. За зиму я зекономив якусь суму коштів, але якщо здохне генератор - воно того не варте. Якби постійно він молотив на якомусь виробництві і генератор був як розхідник, тоді інша справа. Або з бензином зовсім туго, як було в тому році




А його не можна завести на бензині і в робочому стані переключити на газ (як авто)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1056
С нами с 06.07.2001

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Colonel]
      19 октября 2023 в 09:34 Гілками

Ні, не можна. Перед запуском на газу необхідно злити залишок бензину з карбюратора, для цього нам встановлено спеціальний кран.
У мене на 3 кВт генераторі з минулої зими стохть газовій карбюратор, для запуску на магістральному газі необхідно підібрати положення дроссельної засувки, в мене запускається та працює на середньому положенні, та можливо підрегулювати положення перемикача LPG-природній газ. Запускається без проблем (навіть у мороз).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11432
С нами с 20.09.2001

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Anatoliy]
      19 октября 2023 в 09:52 Гілками

Anatoliy 19.10.2023 09:34 пишет:

Ні, не можна. Перед запуском на газу необхідно злити залишок бензину з карбюратора, для цього нам встановлено спеціальний кран.
У мене на 3 кВт генераторі з минулої зими стохть газовій карбюратор, для запуску на магістральному газі необхідно підібрати положення дроссельної засувки, в мене запускається та працює на середньому положенні, та можливо підрегулювати положення перемикача LPG-природній газ. Запускається без проблем (навіть у мороз).



А чому така категорична умова? Авто ж працюють при переході.
Може питання в здатності нести навантаження в момент переходу?
Якщо так - то маніпуляції робити на ХХ, а ставити під навантаження вже на газу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1056
С нами с 06.07.2001

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: maksym]
      19 октября 2023 в 12:56 Гілками

в інструкції до газового карбюратора написано: "обовязково злити", але якщо маєте час та натхнення, можете поесперементувати, результат експерементів розкажете.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Anatoliy]
      19 октября 2023 в 13:23 Гілками

Anatoliy 19.10.2023 12:56 пишет:

в інструкції до газового карбюратора написано: "обовязково злити", але якщо маєте час та натхнення, можете поесперементувати, результат експерементів розкажете.



Так наче ж на відео, якраз запуск на бензині, а потім перехід на газ на працюючому генераторі ?
Він перекрив подачу бензину з бака, і ловить момент коли генератор починає глохнути і в цей час починає потрохи додавати газ...

Змінено sarbkiev (13:24 19/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1056
С нами с 06.07.2001

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: sarbkiev]
      19 октября 2023 в 13:36 Гілками

я вже написав, маєте час та натхнення, експерементуйте, в мене запускається на газу без жодних проблем, тому паливний бак тримаю порожнім.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Anatoliy]
      19 октября 2023 в 13:43 Гілками

Anatoliy 19.10.2023 13:36 пишет:

я вже написав, маєте час та натхнення, експерементуйте, в мене запускається на газу без жодних проблем, тому паливний бак тримаю порожнім.


Так а в чому небезпека такого запуску з бенза, потім перехід на газ? Хіба це нерівноцінно порожньому баку ?

Змінено sarbkiev (13:45 19/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2081
С нами с 10.07.2010

Re: Перевод бензогенератора на газ. [Re: Anatoliy]
      19 октября 2023 в 13:45 Гілками

Запускається і на газу. Але, буває гірше. Я позначив маркером положення ручного краника для запуску, але треба зразу після запуску відкрити повністю, повітряну заслінку також поступово відкрити. В мене виходило добре, бо я на Москвичі їздив . А, наприклад, дружина навряд так запустить, тоді краще зразу на бензині. В мене генератор з стартером, але акумулятор був не першої свіжості, в морози не дуже жваво крутив

Змінено Pash_OK (16:06 19/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1100

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія