autoua
×
Autoua.netФорумДача

У кого стоять сонячні батареї? Є питання. (2/2)

подмастерье *
59 лет, Киев
Сообщения: 55
С нами с 07.07.2011

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: vitaxa2006]
      23 октября 2023 в 01:43 Гілками

Я хотів додову взяти батарей, але тоді як порахував нормальинй комплект + акб+ інвертор взяв собі за 40 тис грн зарядну станцію і на тому все на блек аут вистачить як кажуть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: bildyaev]
      23 октября 2023 в 08:06 Гілками

осталось определиться, как долго он может длиться))). генератор не помешает к этой станции

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: bildyaev]
      23 октября 2023 в 17:03 Гілками

bildyaev 23.10.2023 01:43 пишет:

Я хотів додову взяти батарей, але тоді як порахував нормальинй комплект + акб+ інвертор взяв собі за 40 тис грн зарядну станцію і на тому все на блек аут вистачить як кажуть.




Ну а немає електрики 10 годин, і що? Станція є, але пуста?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 457
С нами с 19.07.2011

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: vitaxa2006]
      23 октября 2023 в 17:31 Гілками

Спитав у голови СТ на рахунок продавати надлишок ЕЕ своєму кооперативу. Він згоден купувати, але по бартеру, по ціні ДТЕК для кооперативу без всякого зеленого тарифу. І І платити мені не буде живими грошами, а буде перезалік робити, коли я споживатиму ЕЕ кооператива по тій же ціні.
В такому випадку вся ідея вже немає сенсу. Тим паче, мені порахували СЕС на 5 Квт під ключ за 5500 USD. Але виявилося, що це без фотоелементів. З ними ще + 1500-2000 USD.
Та ну його в дупу таку енергонезалежність. Краще купити генератор 3 Квт + якусь EcoFlow та бензин 95 у 5-6 20-літрових каністр у підвал.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: AlexAudiCoupe]
      23 октября 2023 в 17:36 Гілками

AlexAudiCoupe 23.10.2023 17:03 пишет:

bildyaev 23.10.2023 01:43 пишет:

Я хотів додову взяти батарей, але тоді як порахував нормальинй комплект + акб+ інвертор взяв собі за 40 тис грн зарядну станцію і на тому все на блек аут вистачить як кажуть.




Ну а немає електрики 10 годин, і що? Станція є, але пуста?




якщо це будинок, а не квартира - проблем немає. В мене заряду вистачає на добу. Світло, холодильники, насос, комп та інше. Навіть мікрохвильовку можу включити обід підігріти. Потім - генератором заряджаю годин 5-6 і знов в мене є доба.
Якщо хоч іноді світло є - генератор вже не потрібен. Я його використовував лише коли ми три тижні без світла сиділи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: vitaxa2006]
      23 октября 2023 в 17:40 Гілками

vitaxa2006 23.10.2023 17:31 пишет:

Краще купити генератор 3 Квт + якусь EcoFlow та бензин 95 у 5-6 20-літрових каністр у підвал.




не розумію цих ecoflow, якщо у вас не квартира. По його ціні можна купити набагато потужнішу систему.
А щодо генератора 3 кВт - так, це самий ефективний варіант (в мене їх декілька, зупинився на 3х кіловаттних, більш потужний у офіс віддам). Якщо тільки на заряд акума, то жере менше літра на годину. Але й бойлер можна нагріти, і чайник поставити (звісно, що окремо). Сусіди понакупали потужні генератори, щоб теплі поли гріти... але вже через тиждень майже усі їх поглушили і сиділи з камінами

Змінено sly_fox (17:41 23/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 315
С нами с 24.05.2012

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: bildyaev]
      23 октября 2023 в 18:32 Гілками

bildyaev 23.10.2023 01:43 пишет:

взяв собі за 40 тис грн зарядну станцію і на тому все на блек аут вистачить як кажуть.


За эти деньги если руки мастеровые, или под ключ в среднем +10 000 гривен, можно купить комплектующие для СЭС с той жэ ёмкостью, выходной мощностью, которую при сопутствующих обстоятельствах можно поставить для квартиры, и если газ и центральное отопление то иметь минимальную ПОЛНУЮ автономность по электрике.


vitaxa2006 23.10.2023 17:31 пишет:

мені порахували СЕС на 5 Квт під ключ за 5500 USD. Але виявилося, що це без фотоелементів. З ними ще + 1500-2000 USD.
Та ну його в дупу таку енергонезалежність. Краще купити генератор 3 Квт + якусь EcoFlow та бензин 95 у 5-6 20-літрових каністр у підвал.


Если у Вас, Вашых близких, друзей руки мастеровые то сможете за 150 000 гривен сделать лучшэ чем делается почти во ВСЕХ случаях.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2023-10-23 Предупреждение №1 (4 круг). 4.3.н) орфография и падаван сленг. Outdriver.

V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: sly_fox]
      24 октября 2023 в 11:05 Гілками

sly_fox 23.10.2023 17:36 пишет:

AlexAudiCoupe 23.10.2023 17:03 пишет:

bildyaev 23.10.2023 01:43 пишет:

Я хотів додову взяти батарей, але тоді як порахував нормальинй комплект + акб+ інвертор взяв собі за 40 тис грн зарядну станцію і на тому все на блек аут вистачить як кажуть.




Ну а немає електрики 10 годин, і що? Станція є, але пуста?




якщо це будинок, а не квартира - проблем немає. В мене заряду вистачає на добу. Світло, холодильники, насос, комп та інше. Навіть мікрохвильовку можу включити обід підігріти. Потім - генератором заряджаю годин 5-6 і знов в мене є доба.
Якщо хоч іноді світло є - генератор вже не потрібен. Я його використовував лише коли ми три тижні без світла сиділи.




Ну він про генератор не писав. Для будинку то зрозуміло, що генератор повинен бути. На дачі можуть через день світло виключати. Всі приїзжають на вихідні, тому і роботи з встановленням лічильників і ліквідацією аварій теж на вихидні. Тому і сидиш без електрики. Плюс якщо загроза грози, ДТЕК виключає електрику. Газу немає, тому кава на мангалі, продукти в холодильнику тануть ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 457
С нами с 19.07.2011

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: AlexAudiCoupe]
      24 октября 2023 в 11:36 Гілками

AlexAudiCoupe 24.10.2023 11:05 пишет:

sly_fox 23.10.2023 17:36 пишет:

AlexAudiCoupe 23.10.2023 17:03 пишет:


В ответ на:

...





Ну а немає електрики 10 годин, і що? Станція є, але пуста?




якщо це будинок, а не квартира - проблем немає. В мене заряду вистачає на добу. Світло, холодильники, насос, комп та інше. Навіть мікрохвильовку можу включити обід підігріти. Потім - генератором заряджаю годин 5-6 і знов в мене є доба.
Якщо хоч іноді світло є - генератор вже не потрібен. Я його використовував лише коли ми три тижні без світла сиділи.




Ну він про генератор не писав. Для будинку то зрозуміло, що генератор повинен бути. На дачі можуть через день світло виключати. Всі приїзжають на вихідні, тому і роботи з встановленням лічильників і ліквідацією аварій теж на вихидні. Тому і сидиш без електрики. Плюс якщо загроза грози, ДТЕК виключає електрику. Газу немає, тому кава на мангалі, продукти в холодильнику тануть ))




Цілком згоден з вами. Більш того, я, як купив будинок у СТ, то було 15 Квт 3 фази лінія у мене. Пройшов деякий час і голова СТ каже мені, треба доплатити ще 48 тис. грн, щоб мені і далі залишилось 15 Квт і 3 фази. Нормально, так.... А якщо не заплачу, то поріжуть до 7 Квт і 1 фази. Ось так, купувати будинки у СТ. Тебе можуть "кинути" у будь-який момент, ти не маєш прямих договорів з постачальниками ЕЕ, газу та ін.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3431
С нами с 07.08.2007

Re: У кого стоять сонячні батареї? Є питання. [Re: vitaxa2006]
      28 октября 2023 в 23:25 Гілками

vitaxa2006 23.10.2023 17:31 пишет:

Спитав у голови СТ на рахунок продавати надлишок ЕЕ своєму кооперативу. Він згоден купувати, але по бартеру, по ціні ДТЕК для кооперативу без всякого зеленого тарифу. І І платити мені не буде живими грошами, а буде перезалік робити, коли я споживатиму ЕЕ кооператива по тій же ціні.





Ну а нафіга йому комусь платити дорожче за той самий товар який можна купити дешевше в іншого постачальника?
Він справно відстоює інтереси кооперативу.

З хорошого - дав вам можливість використовувати мережу кооперативу як "акумулятор" ваших надлишків. Тільки це до початку відключень буде нормально працювати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 3904

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія