autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс?

member **
Сообщения: 181
С нами с 08.03.2013

Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс?
      6 ноября 2023 в 12:36 Гілками

Всім привіт.
Нещодавно замінив склоочисники і в комплекті були додаткові резинки для них. Хотів би на старих склоочисниках замінити старі резинки на ці, щоб старі склоочисники знову повернути в стрій. Але не знаю, як перевірити в домашніх умовах, чи сам каркас нормальний (може десь нещільно буде прилягати, чи якось "повело" їх, чи ще щось). Симптоми старих - https://www.2dvornika.com.ua/public/images/zamena.jpg (останній малюнок, розводи, але набагато більші, чистило тільки кінці). Старі - гібридні (HEYNER).

PS. Знайомий нещодавно розказав, що хотів зекономити, так міняв лише резинку, але це не допомогло, тому йому прийшлося все ж таки купувати повністю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4477
С нами с 22.04.2009

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 13:24 Гілками

Просто цікаво - на яку автівку підбираєте?
яка ціна питання?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 181
С нами с 08.03.2013

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: Ревизор]
      6 ноября 2023 в 13:29 Гілками

Ревизор 06.11.2023 13:24 пишет:

Просто цікаво - на яку автівку підбираєте?
яка ціна питання?



Нові двірники - 500 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7127
С нами с 30.11.2001

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 13:30 Гілками

Я замінив старі гібриди Heyner на нові такі ж самі. Усі симптоми пройшли!
Порівняв каркаси старих і нових - помітив що шарнірні з'єднання на старих вже були раздовбані - заміна однозначно.
Раджу вам так само зробити.


Лише задній склоочисник виявився настільки дорогим (спеціальна конструкція), що дешевше було його розібрати та замінити лише гумку з нового склоочисника.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 13:58 Гілками

holstenberg 06.11.2023 12:36 пишет:

Всім привіт.
Нещодавно замінив склоочисники і в комплекті були додаткові резинки для них. Хотів би на старих склоочисниках замінити старі резинки на ці, щоб старі склоочисники знову повернути в стрій. Але не знаю, як перевірити в домашніх умовах, чи сам каркас нормальний (може десь нещільно буде прилягати, чи якось "повело" їх, чи ще щось). Симптоми старих - https://www.2dvornika.com.ua/public/images/zamena.jpg (останній малюнок, розводи, але набагато більші, чистило тільки кінці). Старі - гібридні (HEYNER).

PS. Знайомий нещодавно розказав, що хотів зекономити, так міняв лише резинку, але це не допомогло, тому йому прийшлося все ж таки купувати повністю.




Цікаво як люди по різному підходять до подібних питань. Я, зазвичай, спочатку щось роблю (наприклад, в даному випадку спочатку замінив би резинки і спробував), а коли результат не подобається, то і питав би.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 181
С нами с 08.03.2013

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: R.Karp]
      6 ноября 2023 в 14:31 Гілками

R.Karp 06.11.2023 13:58 пишет:

holstenberg 06.11.2023 12:36 пишет:

Всім привіт.
Нещодавно замінив склоочисники і в комплекті були додаткові резинки для них. Хотів би на старих склоочисниках замінити старі резинки на ці, щоб старі склоочисники знову повернути в стрій. Але не знаю, як перевірити в домашніх умовах, чи сам каркас нормальний (може десь нещільно буде прилягати, чи якось "повело" їх, чи ще щось). Симптоми старих - https://www.2dvornika.com.ua/public/images/zamena.jpg (останній малюнок, розводи, але набагато більші, чистило тільки кінці). Старі - гібридні (HEYNER).

PS. Знайомий нещодавно розказав, що хотів зекономити, так міняв лише резинку, але це не допомогло, тому йому прийшлося все ж таки купувати повністю.




Цікаво як люди по різному підходять до подібних питань. Я, зазвичай, спочатку щось роблю (наприклад, в даному випадку спочатку замінив би резинки і спробував), а коли результат не подобається, то і питав би.



Тут така штука, що цей принцип не завжди можна застосовувати всюди. До прикладу, щоб замінити резинки треба їх трохи підрізати і вирізати технологічні отвори (я не в курсі, чи всюди вони однакові і чи всюди є, але в деяких є). Якщо я це зроблю, і воно не допоможе, то що мені з оцим "порізаним" робити? А так, лишаються варіанти від продати до віддати другу/сусіду.

І таких прикладів можна привести безліч, де від не знання просто зіпсуєш товар/приладдя/... У кожного свій підхід і бачення...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 15:08 Гілками

holstenberg 06.11.2023 14:31 пишет:

R.Karp 06.11.2023 13:58 пишет:

holstenberg 06.11.2023 12:36 пишет:

Всім привіт.
Нещодавно замінив склоочисники і в комплекті були додаткові резинки для них. Хотів би на старих склоочисниках замінити старі резинки на ці, щоб старі склоочисники знову повернути в стрій. Але не знаю, як перевірити в домашніх умовах, чи сам каркас нормальний (може десь нещільно буде прилягати, чи якось "повело" їх, чи ще щось). Симптоми старих - https://www.2dvornika.com.ua/public/images/zamena.jpg (останній малюнок, розводи, але набагато більші, чистило тільки кінці). Старі - гібридні (HEYNER).

PS. Знайомий нещодавно розказав, що хотів зекономити, так міняв лише резинку, але це не допомогло, тому йому прийшлося все ж таки купувати повністю.




Цікаво як люди по різному підходять до подібних питань. Я, зазвичай, спочатку щось роблю (наприклад, в даному випадку спочатку замінив би резинки і спробував), а коли результат не подобається, то і питав би.



Тут така штука, що цей принцип не завжди можна застосовувати всюди. До прикладу, щоб замінити резинки треба їх трохи підрізати і вирізати технологічні отвори (я не в курсі, чи всюди вони однакові і чи всюди є, але в деяких є). Якщо я це зроблю, і воно не допоможе, то що мені з оцим "порізаним" робити? А так, лишаються варіанти від продати до віддати другу/сусіду.

І таких прикладів можна привести безліч, де від не знання просто зіпсуєш товар/приладдя/... У кожного свій підхід і бачення...


Ок. Можливо ви праві. Якщо є Епіцентр поряд або точка видачі Розетки, то можна купити резинки (ціна біля 100 грн). І вже з ними провести експертимент, якщо свої запасні шкода. Просто це така ситуація, що лише заміна і самостійна спроба покаже, чи є сенс чи ні. Якщо не допоможе, то резинки можна витягти та залишити для заміни на задньому двірнику (якщо є). Єдине, що слід подивитися на ширину рідних резинок в старому двірнику. Бо у мене рідні на Мицику гібридні двірники мають широку резинку і в Епіку я таку не знайшов. А оригінальні резинки коштують як нові Бошевські двірники.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9837
С нами с 08.08.2008

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 16:33 Гілками

Можливо хто з чимось таким зтикався?

варто своїх грошей?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3954
С нами с 12.01.2014

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: DimonDSV]
      6 ноября 2023 в 17:24 Гілками

DimonDSV 06.11.2023 16:33 пишет:

Можливо хто з чимось таким зтикався?

варто своїх грошей?



КОлись тут питав. Відповіли, що фігня


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11575
С нами с 09.04.2010

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      6 ноября 2023 в 19:27 Гілками

изначально любый просто резинки лучше брать чуть длинее
там буде и технологические крепежны еотверстия и запас на отрезать
не устроит результат - берите готовые
тут как повезет - или резинок хватит или все же открывайте кошелек
ваша безопасность в ваших руках
можно и сэкономить на дворниках, но потом потерять машину, а то и здоровье\свободу....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6401
С нами с 26.11.2005

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: DimonDSV]
      7 ноября 2023 в 02:55 Гілками

DimonDSV 06.11.2023 16:33 пишет:

Можливо хто з чимось таким зтикався?

варто своїх грошей?



когда-то читал на такое отзывы на Али- почти все в один голос утверждали, что фигня полная


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
41 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 751
С нами с 07.11.2004

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: holstenberg]
      7 ноября 2023 в 12:59 Гілками

Безкаркасні склоочисники Bosch Aerotwin на моє авто - 1000 грн.
Змінні резинки для безкаркасних щіток Carlife ULTIMATE - 78 грн.
Робота по заміні займає до 10 хвилин.
Такі ж резинки міняв 2 роки назад. Тільки позитивний досвід (труть без пропусків, не риплять).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17964
С нами с 26.09.2002

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: Актер]
      7 ноября 2023 в 19:35 Гілками

Ще досить непогані резинки (використовував особисто, і зараз також юзаю) - італійські Velgio Neovision
По темі основній- я користуюся також Хейнер Гібрид, змінюю щітку водійську (750мм) раз на рік, перед зимою зазвичай. А пасажирську- раз на 2 роки. Бо міняю в ній резинку перед зимою раз на рік. Нажаль, каркасних резинок 750мм змінних практично немає в Україні нормальної якості (в гібридних щітках саме вони стоять). Тому ось так.

Змінено upss (19:45 07/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4396
С нами с 07.02.2008

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: upss]
      8 ноября 2023 в 10:07 Гілками

чи то повезло, чи таки якість нормальна - бош вже 3 роки труть. Вчора придбав задню щітку, теж бош

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17964
С нами с 26.09.2002

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: Aziz]
      8 ноября 2023 в 10:18 Гілками

Хз... Я просто люблю, щоб щітки працювали ідеально. Якщо хоч трохи щось не так - я краще поміняю. Хтось може з такими і 3, і 5 років їздить і казатиме, що труть, а я не люблю. Звик міняти раз на рік, так і роблю це розхідний матеріал, як фільтри і масло

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9837
С нами с 08.08.2008

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: upss]
      8 ноября 2023 в 17:14 Гілками

upss 08.11.2023 10:18 пишет:

Хз... Я просто люблю, щоб щітки працювали ідеально. Якщо хоч трохи щось не так - я краще поміняю. Хтось може з такими і 3, і 5 років їздить і казатиме, що труть, а я не люблю. Звик міняти раз на рік, так і роблю це розхідний матеріал, як фільтри і масло




Такий самий маніяк. Але на форді роки два чи три останні проходили. З ними і продав.
Ось на лінкольні буду міняти. А які взяти і не знаю))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: upss]
      12 ноября 2023 в 10:14 Гілками

upss 08.11.2023 10:18 пишет:

Хз... Я просто люблю, щоб щітки працювали ідеально. Якщо хоч трохи щось не так - я краще поміняю. Хтось може з такими і 3, і 5 років їздить і казатиме, що труть, а я не люблю. Звик міняти раз на рік, так і роблю це розхідний матеріал, як фільтри і масло




так у когось рік це 2000км пробігу а у когось 40000км


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тимуровец **
50 лет (23 года за рулем), Васильков
Сообщения: 17964
С нами с 26.09.2002

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: Disnake]
      13 ноября 2023 в 09:38 Гілками

так, звичайно.
з.і. в мене десь 30-35 тис.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
SZ
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10068
С нами с 13.01.2006

Re: Склоочисники, як перевірити чи давати другий шанс? [Re: upss]
      19 ноября 2023 в 18:25 Гілками

upss 07.11.2023 19:35 пишет:

Ще досить непогані резинки (використовував особисто, і зараз також юзаю) - італійські Velgio Neovision
По темі основній- я користуюся також Хейнер Гібрид, змінюю щітку водійську (750мм) раз на рік, перед зимою зазвичай. А пасажирську- раз на 2 роки. Бо міняю в ній резинку перед зимою раз на рік. Нажаль, каркасних резинок 750мм змінних практично немає в Україні нормальної якості (в гібридних щітках саме вони стоять). Тому ось так.




Дякую за підказку. Купив, замінив, задоволений


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
1 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1695

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія