autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Кола малого радіуса (3/5)

Самурай ***
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9507
С нами с 01.12.2009

Re: Кола малого радіуса [Re: DimonDSV]
      12 ноября 2023 в 16:23 Гілками

Посилаючись на Європу та їх досвід, не треба забувати що ті розв'язки посеред кільця мають клумби, фонтани та таке інше. Іх діаметр - від 15 метрів
https://maps.app.goo.gl/oGHVSASigUqU5mZL7
https://maps.app.goo.gl/kJiXgDgmtEw61AhV7
(даю ті, що бачив сам)

А нижче - київський каргогульт (фото з сайту КМДА)
https://kyivcity.gov.ua/img/item/971635/imgbig.jpg

У нас в деяких місцях дійсно зробили навіть клумби, але там навіть аварій не було. Отже що обґрунтування влаштування таких "кіл малого радіуса" просто висмоктане з пальця. Наприклад, взяти перетин Марка Вовчок та Вербової, біля Moyo - напаркуа воно там?
Та найбільш типова ситуація, яка наслідує безмозгле тикання лежачих поліцейських, - коли влаштовується коло, а в 10 метрах ями. Таке на днях бачив на Мінському масиві, там громадський транспорт не може під'їхати до остановки ближче, ніж 1.5 метри через ями метр на метр та глибиною сантиметрів 30, але поруч ліплять коло. Бо плани по кількості.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9273
С нами с 31.07.2010

Re: Кола малого радіуса [Re: harald67]
      12 ноября 2023 в 16:55 Гілками

harald67 12.11.2023 10:21 пишет:

Disnake 12.11.2023 10:12 пишет:

RiderUA 11.11.2023 09:16 пишет:


В ответ на:

...



Я до того, що тут взагалі за кількадесят років не було проблем з рухом. Зараз вони вже є
Але й місця на околицях, де раз на годину проїжджає 1 автівка і там - бац! - коло.

Це не покращення руху на проблемних ділянках, на жаль, це тупий совок з планами. Продовження планів по лежачим поліцейським, світлофорам та т.п. Спочатку сума, потім кількість, потім розпорядження на ШЕУ, - хоча має бути навпаки.




поясни мені як це коло заважає цій єдиній на рік автівці?
проте це унеможливлює дтп коли вночі на перехресті зустрічаються дві автівки що ігнорують знаки пріоритету та обмеження швидкості на однорядних дорогах




Нащо пояснювати - проїдь по Бастіонній до ботсаду і далі вниз Тимірязєвською - сам відчуєш. Була вузька пряма вулиця практично без трафіку (Тимірязєвська) - усі їхали повільно бо там ще й рельєф не дозволяє гасати. Тепер втулили оце мініколо. Треба обіжджати. Щодо безпеки - хоч раз чув про ДТП на таких мегамагістралях як Тимірязівська, Зверинецька, Вільшанська, Драгомірова, Підвисоцького. Чи навіть просто чув про такі вулиці "майже у центрі Києва". Замість витрачання (звісно з розкраданням) коштів на ці прожекти можна було б наприклад відновити десь асфальт, ущент розбитий. Або для фронту щось придбати, і туди ж направити заброньованих КМДА робітників, що мостили ці кола.



не тільки чув а і бачив, а ти якщо крім вищеназваних вулиць більше в Києві нічого не знаєш - то твої проблеми, і не Зверинецька а Звіринецька, у нас на Кудрі і Павла ІІ (та що Лумумби) постійно х..рилися вночі (і не тільки) на тих нещасних перехрестях - бо хтось розігнався зі світлофора, а комусь вконче швидко треба проїхати по Раєвського чи Чигоріна, на колі максимум - крило притерте

я не сперечаюсь - на деяких вулицях вони дійсно зайві, а на деяких я - за, тим паче на Печерську де знаки пріоритету більшість водіїв навіть не знають що то таке

Змінено Disnake (16:58 12/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Кола малого радіуса [Re: Disnake]
      12 ноября 2023 в 18:10 Гілками

Disnake 12.11.2023 16:55 пишет:

harald67 12.11.2023 10:21 пишет:

Disnake 12.11.2023 10:12 пишет:


В ответ на:

...





поясни мені як це коло заважає цій єдиній на рік автівці?
проте це унеможливлює дтп коли вночі на перехресті зустрічаються дві автівки що ігнорують знаки пріоритету та обмеження швидкості на однорядних дорогах




Нащо пояснювати - проїдь по Бастіонній до ботсаду і далі вниз Тимірязєвською - сам відчуєш. Була вузька пряма вулиця практично без трафіку (Тимірязєвська) - усі їхали повільно бо там ще й рельєф не дозволяє гасати. Тепер втулили оце мініколо. Треба обіжджати. Щодо безпеки - хоч раз чув про ДТП на таких мегамагістралях як Тимірязівська, Зверинецька, Вільшанська, Драгомірова, Підвисоцького. Чи навіть просто чув про такі вулиці "майже у центрі Києва". Замість витрачання (звісно з розкраданням) коштів на ці прожекти можна було б наприклад відновити десь асфальт, ущент розбитий. Або для фронту щось придбати, і туди ж направити заброньованих КМДА робітників, що мостили ці кола.



не тільки чув а і бачив, а ти якщо крім вищеназваних вулиць більше в Києві нічого не знаєш - то твої проблеми, і не Зверинецька а Звіринецька, у нас на Кудрі і Павла ІІ (та що Лумумби) постійно х..рилися вночі (і не тільки) на тих нещасних перехрестях - бо хтось розігнався зі світлофора, а комусь вконче швидко треба проїхати по Раєвського чи Чигоріна, на колі максимум - крило притерте

я не сперечаюсь - на деяких вулицях вони дійсно зайві, а на деяких я - за, тим паче на Печерську де знаки пріоритету більшість водіїв навіть не знають що то таке




Ну як ти мене виправив то і я тебе : немає у Києві вулиці івана кудрі. Взагалі, як не пиши.
А щодо аварій то оце так порівняння: Маккейна з Звіринецькою. Там що однаковий трафік? А аварії на перехресті Маккейна та Іоана Павла другого цілком зрозумілі - це ж треба було так по дебільному прокласти Іоана Павла другого між Маккейна та Загребельного? Там на перехресті треба зігзаг робити от немісцеві вночі і влітають. Тим більше є ж місце зробити пряме перехрестя (за кошти, зекономлені від небудівництва отих мінікіл).

Змінено harald67 (21:29 12/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11701
С нами с 09.04.2010

Re: Кола малого радіуса [Re: Disnake]
      12 ноября 2023 в 19:43 Гілками

Disnake 12.11.2023 10:12 пишет:

...
проте це унеможливлює дтп коли вночі на перехресті зустрічаються дві автівки що ігнорують знаки пріоритету та обмеження швидкості на однорядних дорогах



для таких и клумба не помешает встретиться......

Змінено kym (19:45 12/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11701
С нами с 09.04.2010

Re: Кола малого радіуса [Re: RiderUA]
      12 ноября 2023 в 19:44 Гілками

RiderUA 12.11.2023 16:23 пишет:

... через ями метр на метр та глибиною сантиметрів 30, але поруч ліплять коло. Бо плани по кількості.



потерпи
скоро выпадет снег и начнут ямы латать...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 15043
С нами с 25.03.2004

Re: Кола малого радіуса [Re: harald67]
      13 ноября 2023 в 12:12 Гілками

В ответ на:

а на т-подібних перехрестях Тімірязівська/Звіринецька та Звіринецька/Вільшанська взагалі як такого трафіку немає взагалі, а втулили оці кола, ще й з трикутниками з бруківки з кожного боку




Я думаю, банально є статистика, що таке рішення зменьшує кількість аварій, так як треба скидати швидкість


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5644
С нами с 26.02.2016

Re: Кола малого радіуса [Re: batal]
      13 ноября 2023 в 12:47 Гілками

Коло ботсаду обидва кола ще більш-менш логічні. Я б не сказав що вони малого радіусу, зручний, якщо звісно не фура 20 метрова.
Саме тупориле - на Райдужному, при з'їзді на Вершигори з проспекту Шухевича. Просто припідняли шмат вулиці. Чим воно краще ніж раніше перехрестя? Нащо замість повороту на 90 градусів на невеликій вулиці треба повертати з дугою?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4699
С нами с 15.06.2008

Re: Кола малого радіуса [Re: batal]
      13 ноября 2023 в 16:38 Гілками

batal 13.11.2023 12:12 пишет:

В ответ на:

а на т-подібних перехрестях Тімірязівська/Звіринецька та Звіринецька/Вільшанська взагалі як такого трафіку немає взагалі, а втулили оці кола, ще й з трикутниками з бруківки з кожного боку




Я думаю, банально є статистика, що таке рішення зменьшує кількість аварій, так як треба скидати швидкість




Если бы оно так работало - ты идешь на сайт ментов и смотришь сколько аварий на этом перекрестке. Если ни одной - принявшие решение строить этот геморрой оплачивают его со своего кармана.
Как думаешь, обдуманность решений по дорожному строительству возрастет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Кола малого радіуса [Re: batal]
      13 ноября 2023 в 17:30 Гілками

batal 13.11.2023 12:12 пишет:

В ответ на:

а на т-подібних перехрестях Тімірязівська/Звіринецька та Звіринецька/Вільшанська взагалі як такого трафіку немає взагалі, а втулили оці кола, ще й з трикутниками з бруківки з кожного боку




Я думаю, банально є статистика, що таке рішення зменьшує кількість аварій, так як треба скидати швидкість




На тих перехрестях біля ботсаду, що я наві,в ні аварій не фіксувалося ні перевищень швидкості особливих. Бо не було кому ні аварії влаштовувати, ні швидкість перевищувати. Та і конфігурація, ширина та рельєф вулиць такий, що не поганяєш. І усе одно втулили кола.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Кола малого радіуса [Re: opexkiev]
      13 ноября 2023 в 17:31 Гілками

opexkiev 13.11.2023 12:47 пишет:

Коло ботсаду обидва кола ще більш-менш логічні. Я б не сказав що вони малого радіусу, зручний, якщо звісно не фура 20 метрова.





У чому логіка будівництва кіл на двох Т-подібних перехрестях без трафіку взагалі. Без кіл усі їздили і проблем не мали. А тепер матимуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
44 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 15043
С нами с 25.03.2004

Re: Кола малого радіуса [Re: Siryj]
      13 ноября 2023 в 18:13 Гілками

В ответ на:

Если бы оно так работало - ты идешь на сайт ментов и смотришь сколько аварий на этом перекрестке. Если ни одной - принявшие решение строить этот геморрой оплачивают его со своего кармана.




Ну, таке. Якщо взяти статистику за 10 років, думаю аварії будуть на кожному перехресті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1334
С нами с 05.08.2008

Re: Кола малого радіуса [Re: harald67]
      13 ноября 2023 в 19:00 Гілками

harald67 13.11.2023 17:31 пишет:

У чому логіка будівництва кіл на двох Т-подібних перехрестях без трафіку взагалі. Без кіл усі їздили і проблем не мали. А тепер матимуть.



Ну перше, що спадає на думку - банальне "освоєння" бюджетних коштів. Або, враховуючи військовий стан, простіше це назвати мародерством.

Змінено Ole-Ole (19:01 13/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Кола малого радіуса [Re: Ole-Ole]
      13 ноября 2023 в 19:14 Гілками

Ole-Ole 13.11.2023 19:00 пишет:

harald67 13.11.2023 17:31 пишет:

У чому логіка будівництва кіл на двох Т-подібних перехрестях без трафіку взагалі. Без кіл усі їздили і проблем не мали. А тепер матимуть.



Ну перше, що спадає на думку - банальне "освоєння" бюджетних коштів. Або, враховуючи військовий стан, простіше це назвати мародерством.




+100500


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11701
С нами с 09.04.2010

Re: Кола малого радіуса [Re: batal]
      13 ноября 2023 в 20:15 Гілками

batal 13.11.2023 12:12 пишет:

В ответ на:

а на т-подібних перехрестях Тімірязівська/Звіринецька та Звіринецька/Вільшанська взагалі як такого трафіку немає взагалі, а втулили оці кола, ще й з трикутниками з бруківки з кожного боку




Я думаю, банально є статистика, що таке рішення зменьшує кількість аварій, так як треба скидати швидкість



шта?
я на соломенке живу лет 30 после переезда и обмена квартиры
на уманской и примыкающей курской возле гаражей треугольник завсегда был главный по уманской
аварий за 30 лет не помню от слова вообше, про замерзшую воду зимой по горке не говорим - клумба тоже не поможет...
нафига там клумбу втулили?

скажу еще больше - по фучика перед выездом на уманскую перед гаражами есть два асфальтовых и один пластиковый лежачих полицая
пластиковый возле пешеходного перехода в детский садик хоть логичен, но перед ним за 10 метров два асфальтовые - полное самоуправство
еще когда тут крутился некто Полковник ГАИ,я ему задавал вопрос вслух про это - полный игнор
а препятствия так и лежат уж сколько лет
и все прыгают, прыгают....

посему -- тупой распил бабла с этими недоклумбочками...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5404
С нами с 16.12.2003

Re: Кола малого радіуса [Re: kym]
      13 ноября 2023 в 22:05 Гілками

kym 13.11.2023 20:15 пишет:


я на соломенке живу лет 30 после переезда и обмена квартиры
на уманской и примыкающей курской возле гаражей треугольник завсегда был главный по уманской
аварий за 30 лет не помню от слова вообше, про замерзшую воду зимой по горке не говорим - клумба тоже не поможет...
нафига там клумбу втулили?




Тоже часто там езжу. Еду по генерала Воробьева и поворачиваю налево на Уманскую - очень осторожно. Много машин не обращают внимания на этот новый круг и летят прямо по Уманской по старинке...

Змінено Професор (22:09 13/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4377
С нами с 09.08.2006

Re: Кола малого радіуса [Re: Професор]
      14 ноября 2023 в 16:18 Гілками

Професор 13.11.2023 22:05 пишет:

kym 13.11.2023 20:15 пишет:


я на соломенке живу лет 30 после переезда и обмена квартиры
на уманской и примыкающей курской возле гаражей треугольник завсегда был главный по уманской
аварий за 30 лет не помню от слова вообше, про замерзшую воду зимой по горке не говорим - клумба тоже не поможет...
нафига там клумбу втулили?




Тоже часто там езжу. Еду по генерала Воробьева и поворачиваю налево на Уманскую - очень осторожно. Много машин не обращают внимания на этот новый круг и летят прямо по Уманской по старинке...



я уже выше описывала этот круг - только осторожная езда помогает от тех кто игнорирут круг. его либо овалом надо было делать, либо высоким. ибо с приходом зимы и снега - на него еще больще будуть класть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5644
С нами с 26.02.2016

Re: Кола малого радіуса [Re: harald67]
      14 ноября 2023 в 16:43 Гілками

harald67 13.11.2023 17:30 пишет:


На тих перехрестях біля ботсаду, що я наві,в ні аварій не фіксувалося ні перевищень швидкості особливих. Бо не було кому ні аварії влаштовувати, ні швидкість перевищувати. Та і конфігурація, ширина та рельєф вулиць такий, що не поганяєш. І усе одно втулили кола.



Іноді там іжджу то повернути зі Садово-Ботанічної на Звіринецьку під гострим кутом було незручно,треба ледь не собі за спину дивитися. Так само і при виїзді в протилежному напрямку.
Плюс літом паркованці пятачок забивали наче це не перехрестя а паркувальний майданчик, заважали рухові. Побачим як воно буде з ними наступного сезону.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4220
С нами с 12.01.2014

Re: Кола малого радіуса [Re: opexkiev]
      14 ноября 2023 в 17:05 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ще одне важливе рішення- організація парковки біля Житнього ринка. Працюють в поті лиця, щоб і пішоходам стало менше тротуару,і парковочних місць стало менше,ніж було

Ще одне важливе рішення- організація парковки біля Житнього ринка. Працюють в поті лиця, щоб і пішоходам стало менше тротуару,і парковочних місць стало менше,ніж було


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 13996
С нами с 13.07.2005

Re: Кола малого радіуса [Re: Vladimir_Y]
      14 ноября 2023 в 17:25 Гілками

Vladimir_Y 11.11.2023 12:01 пишет:

типу звичайний перехід через 4+ смуг вулицю(навіть коли поруч є підземний).


звикай - нажаль невпинно зростає кількість пішоходів для яких підкорення підземного переходу нездоланна задача.. думати про таке не хочеться, але з цим нам доведеться жити ще не один десяток років.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
52 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4001
С нами с 20.04.2004

Re: Кола малого радіуса [Re: hugo-smk]
      15 ноября 2023 в 08:31 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В с.Троєщина зробили таке. (нахіба, не зрозуміло)
Червона стрілка - авто майже не буває.
Чорна стрілка - завжди купа машин, летять швидко, бо майже не мають знижувати швидкість, майже прямо їдуть і гарно бачуть що зліва ніхто по колу не їде.
Синя стрілка - водій може побачити що на колі нікого нема, але зліва паркан високий, не видно хто їде з боку чорної стрілки (да і не має дивитись, вони не на колі ще).
Синій виїзжає на коло і майже відразу/завжди вилітає машина з чорного напрямку.

В с.Троєщина зробили таке

Змінено Rust (08:36 15/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9358

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія