autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

декілька метрів відїхав з місця дтп

старожил *
50 лет, Бровары
Сообщения: 532
С нами с 24.09.2007

декілька метрів відїхав з місця дтп
      15 ноября 2023 в 21:16 Гілками

прошу пояснити більш досвідчених водіїв ситуацію: дуже вузький провулок, по якому доїжджають до дуже важливих закладів мільйон співробітників. Жінка -водій, думаючи припаркуватися десь поближче до роботи, зрозуміла, що затія не вдасться, почала давати в зад і при розвороті примяла двері припаркованого авто (вона стала поперек провулку). довернула назад, припаркувалася метрів за 10 (поки вона це робила, прокльонів мільйон від трафіку). Визвали поліцію,- звнуватили- убуття з місця ДТП Питання до загалу: Реально нада було стати колом і перекрити пів кварталу?
Поліціянти, то окрема тема,- молоді, здоровенні (у фізичних розмірах) кабани - кров з молоком, (іноді здається, що вони туди йдуть подалі від Авдіївки, Бахмуту) з первих хвилин питають,- гроші є? моргають щохвилини до жінки.... короче, від спілкування , -фууууу, беееее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3954
С нами с 12.01.2014

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 21:24 Гілками

Ще в автошколі питав що робити в таких ситуаціях - відповіді не отримав, і донині про це задумуюсь.
Коли я дзвонив в поліцію з приводу ДТП,то одним із перших питань було чи є перешкода руху транспорту. Підозрюю,що вони і могли б проконсультувати якщо було рух перекрито повністю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
50 лет, Бровары
Сообщения: 532
С нами с 24.09.2007

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 21:34 Гілками

та да, також підозрюю, що у жіночки оператора можна запитати дозволу щодо усунення перекриття руху... А з другої сторони, звідки вона може знати про СТРАТЕГІЧНИЙ провулок, де прям і прокурори, і військові, і міністри туди-сюди щохвилинно. І порушниця, яка без спросу взяла машину чоловіка Порада по ділу, але чи має право оператор дзвінків приймати такі рішення??

Змінено voge (21:41 15/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11575
С нами с 09.04.2010

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 22:08 Гілками

выйти, зафоткать с разных сторон, отметить положение колес и отъехать
делов на три минуты
а спешуны подождут, не умрут...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 22:15 Гілками

Якщо копам не довелось займатися оперативно-розшуковими заходами, то навряд чи за це буде адмінка, при тому що особа погоджується щодо власної вини у ДТП.

Порушення 2.10 (переміщення транспортного засобу) може вийти боком, бо страхова може на цій підставі відмовити постраждалій стороні у виплаті або у частині виплати й постраждалий судитиметься з тим, хто заподіяв шкоду.

Європротокол можна було б скласти без копів, але для того потрібно щоб опонент був на місці й погодився на це, а до того автівка має чекати на місці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
50 лет, Бровары
Сообщения: 532
С нами с 24.09.2007

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 22:23 Гілками

зрозумів..... постраждалого знайшли через декілька годин..... працівники поліції обіцяли суд (аргументовано). завтра видивлюсь, шо баришні написали у постанові

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7962
С нами с 18.06.2013

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      15 ноября 2023 в 22:33 Гілками

voge 15.11.2023 21:16 пишет:

прошу пояснити більш досвідчених водіїв ситуацію: дуже вузький провулок, по якому доїжджають до дуже важливих закладів мільйон співробітників. Жінка -водій, думаючи припаркуватися десь поближче до роботи, зрозуміла, що затія не вдасться, почала давати в зад і при розвороті примяла двері припаркованого авто (вона стала поперек провулку). довернула назад, припаркувалася метрів за 10 (поки вона це робила, прокльонів мільйон від трафіку). Визвали поліцію,- звнуватили- убуття з місця ДТП Питання до загалу: Реально нада було стати колом і перекрити пів кварталу?
Поліціянти, то окрема тема,- молоді, здоровенні (у фізичних розмірах) кабани - кров з молоком, (іноді здається, що вони туди йдуть подалі від Авдіївки, Бахмуту) з первих хвилин питають,- гроші є? моргають щохвилини до жінки.... короче, від спілкування , -фууууу, беееее


Тут кожний може вибирати один з двох шляхів:
1.блокуєш проїзд і маєш проблеми з бажаючими проїхати і чекаєш на копів.
2. Звільняєш проїзд і вже маєш проблеми з копами та страховою, а точніше з адвокатами, судами і доказуй свою невинуватість.
Кожний шлях дає однаковий результат та перший реально дешевший та швидший для винуватця.

Змінено sarbkiev (22:40 15/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      16 ноября 2023 в 08:24 Гілками

когда-то очень давно со встречки мне в лоб на мазде прилетел юный наркоман. Моя машина в утиль, пассажир получил травмы, уехал по скорой, в итоге пожизненно имеет проблемы со здоровьем. Но речь не об этом.

Разбитые машины перекрыли выезд из крупного района города в час пик, в 8 утра. Что о нас думали - можно только представлять.

При всей прозрачности ситуации, судился полтора года. 14 заседаний. Большую часть времени я доказывал, что скорость не превышал, был пристегнут, избежать столкновения не мог и так далее. Многочисленные технические и медицинские экспертизы... Позиция виновного - "сам виноват". При этом хмырь за полтора года совершает еще два дтп, тоже с потерпевшими. Но вопросы в основном ко мне - а вдруг я мог просто перепрыгнуть и поехать дальше.

И если бы была техническая возможность и авто было бы передвинуто хоть немного - последствия для меня были бы еще неприятней. Тут как бы виноватым не стать и не сесть за собственного пассажира.

P.S. никаких компенсаций так получено и не было, уроду приговор был не принципиален, так как ему на тот момент уже дали гораздо больший срок за другие похождения.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8870
С нами с 04.01.2006

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      16 ноября 2023 в 12:36 Гілками

voge 15.11.2023 22:23 пишет:

постраждалого знайшли через декілька годин...



У мене трохи цікавіше історія була, як то кажуть таке раз у житті трапляється.
Тянучка, затор.
Виїжджав з другорядної дороги на головну. Смик-смик по 10 сантиметрів. Заїхав у смугу на головній дорозі, але ще не повністю, стояв під кутом 45 градусів мабуть.
Стою. Поставив ручне гальмо.
Жіночка (50+), яка рухалася по головній дорозі, намагається об'їхати моє авто, бере лівіше, виїжджає у ліву смугу частково. Правою бочиною поступово, буквально по 20-30 сантиметрів за раз протирає лівий кут бампера мого автомобіля. Часу на це пішло у неї секунд 7-10 загалом.
Права бочина її RAV-4 протерта від передка до задка (не критично, але поліровкою пошкодження не усунеш, мабуть лише перефарбувати).

Вона все бачила, для чого це робила - незрозуміло. В машині можливо лунала музика (бо жіночка кивала головою ніби під музику).

Пізніше, коли було оформлення ДТП, жіночка сказала:
В ответ на:

Нічєго, по страховке фсьо сдєлают!




Авто її віком років зо два, можна було лише уявити, як повезе наступному власнику коли купить машину, "єзділа только женчіна, очєнь акуратно".

Враховуючи обставини я навіть до суду захотів сходити, бо протокол було виписано на мене де я - винуватець. Цікаво стало, що буде якщо тебе "стоячого" влуплять?
Пояснив ситуацію у суді, додав фото-відео докази. Суддя досить приязна панянка, каже "Я Вас прекрасно розумію, але за цих обставин згідно нашого законодавства, виходить що вина Ваша!"

Це я до чого: бувають ситуації майже лабораторні, ідеальні. Це коли твою машину свідомо б'ють. Але ти ж винен.
І ніхто нікуди не від'їжджав з місця події.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
50 лет, Бровары
Сообщения: 532
С нами с 24.09.2007

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      16 ноября 2023 в 20:52 Гілками

так, зрозуміло і для мене, і для всіх хто тему прочитав, - якщо-що, - стоїмо колом на місці ДТП. За можливості, - відеореєстратор... Правильно підсумував? (Так, щас багато хто скажуть, відеореєстратор позаду мало у кого є, але хоть щось спереду... для судді). Реально, я не думав, що тема потребує скільки обговорень такого масштабу.... На роботі точно всім розскажу. Дякую, всім, хто прийняв участь

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8870
С нами с 04.01.2006

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      16 ноября 2023 в 21:04 Гілками

Було колись заморочився поставити реєстратор з вантажівки (фури), щоб знімав на чотири камери з усіх боків. Промоніторив і... плюнув.
Чому? Бо беззаконня рулить.

Інформацію з того реєстратора "можуть взяти до уваги" у судовому засіданні. А можуть і не взяти.
Розклали те все з юристом за склянкою чаю та й не купив систему, зекономив доларів 800 (за попередніми підрахунками).

Змінено vladd (21:05 16/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: voge]
      16 ноября 2023 в 23:08 Гілками

voge 16.11.2023 20:52 пишет:

так, зрозуміло і для мене, і для всіх хто тему прочитав, - якщо-що, - стоїмо колом на місці ДТП.



Альтернатива - тільки європротокол, але там декілька суттєвих моментів. Має бути згода того, кому нанесено шкоду (відповідно він має бути на місці), всі мають бути тверезі (точніше не мати ознак алко/нарко сп'яніння), мають бути відсутні постраждалі у пригоді, не має бути пошкоджено майно третіх осіб. Тоді можна спочатку скласти протокол, а потім вже переміщувати транспортні засоби.

Якщо друга автівка там вже стояла, коли відбувався рух заднім ходом, то ніяк реєстратор позаду не допоможе. Та й якщо їхала-маневрувала - також. Чи була припаркована за ПДР - так саме, максимум адмінку водій отримає, а до ДТП відношення не матиме жодного.

Змінено DKTigra (23:11 16/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
Киев
Сообщения: 167
С нами с 29.10.2010

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: vladd]
      17 ноября 2023 в 00:06 Гілками

vladd 16.11.2023 21:04 пишет:


Інформацію з того реєстратора "можуть взяти до уваги" у судовому засіданні. А можуть і не взяти.




Не можу пройти повз цієї фрази, тому що вважаю наявність реєстратора при їзді в місті - must have!
Навіть самий простий і поганий, краще ніж взагалі нічого. Або потім шукати і просити записи у сторонніх чи де інде.
Інакше буде просто слово проти слова. А тут вже точно лотерея...

Додати до матеріалів справи повинні обов'язково любі факти або докази якщо вони у вас є (або у свідків).
Інша справа, що рішення суду не буде базуватися виключно на відеозапису з реєстратора. Це дійсно так.

На своєму досвіді, було кілька ДТП і в усіх реєстратор допомагав підтвердити свою правоту. В тому числі і в судах.
Наприклад, коли жінка похилого віку вільнула і вдарила мою автівку. Вона так до кінця і заперечувала свою провину.
Було так, що дійсно запис з реєстратора "зник з матеріалів справи" і не дійшов до суду. Але я був готовий до цього і приніс свій ноут і ще один диск з цим записом на суд та виграв його )))
Або бувало, просто сам факт наявності відеодоказів змушував опонента не відпиратися, а зголоситись на ремонт моєї автівки )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8870
С нами с 04.01.2006

Re: декілька метрів відїхав з місця дтп [Re: vitna]
      17 ноября 2023 в 01:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

vitna 17.11.2023 00:06 пишет:

Додати до матеріалів справи повинні...
...
...На своєму досвіді, було...
...
коли жінка похилого віку...
...Але я був готовий до цього і приніс свій ноут...
Або бувало, просто сам факт наявності відеодоказів змушував опонента не відпиратися...



Ймовірно ти надто ідеалістично дивишся на світ. Тобі просто "серйозні люди" не потраплялися назустріч (як Меладзе чи Омельченко, або "я тіхонєчько в лєс уйду").
А що, хтось відміняв в Україні корупцію і як "рішають вопроси"?

Далеко ходити не треба, ось з сусідньої теми, відомий корупціонер, який колись навіть дихав одним повітрям з Корбаном.

Ймовірно ти надто ідеалістично дивишся на світ.   Тобі просто "серйозні люди" не потраплялися назустріч (як Меладзе чи Омельченко, або "я тіхонєчько в лєс уйду")

Змінено vladd (01:15 17/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 65 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1908

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія