autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Басейн для поплавати

сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13868
С нами с 15.11.2006

Басейн для поплавати
      22 ноября 2023 в 10:47 Гілками

Рекомендував лікар плавання. Першою думкою хотів в Sportlife на Чернігівській, але начитався відгуків, що там після ремонту все погано і басейн з роздягальнями мало не в різних кінцях залу. Ще подумав про "Палац підводного спорту", але пишуть, що там воду міняють раз на тиждень і під кінець вже мул на дні.

Порадьте з досвіду, куди можна походити, щоб чисто і комфортно. Як зрозуміло з тексту вище, краще лівий берег, але не принципово, якщо справді того вартує. Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Басейн для поплавати [Re: Slavik-d]
      22 ноября 2023 в 10:53 Гілками

Я б усе ж таки визначився із локацією, бо дістатися басейна на іншому від помешкання/роботи кінці Києва проблематично. Насправді не так вже басейни різняться станом і чистотою як розповідають деякі байкарі. А те що воду міняють у басейні на Дарницькій площі раз на тиждень це в принципі неможливо. Злити, помити чашу 50-иметрового басейну і знов налити це 3-4 дні. В усіх басейнах стоять у принципі подібні системи очистки води - усі пишуть що "майже без хлору" і це є "майже правда". Роздягальні так - у різному стані, але наскільки це критично? Я б орієнтувався насамперед на локацію і на завантаженість басейну у ті години, коли плануєш плавати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13868
С нами с 15.11.2006

Re: Басейн для поплавати [Re: harald67]
      22 ноября 2023 в 10:55 Гілками

harald67 22.11.2023 10:53 пишет:

Я б усе ж таки визначився із локацією, бо дістатися басейна на іншому від помешкання/роботи кінці Києва проблематично. Насправді не так вже басейни різняться станом і чистотою як розповідають деякі байкарі. А те що воду міняють у басейні на Дарницькій площі раз на тиждень це в принципі неможливо. Злити, помити чашу 50-иметрового басейну і знов налити це 3-4 дні. В усіх басейнах стоять у принципі подібні системи очистки води - усі пишуть що "майже без хлору" і це є "майже правда". Роздягальні так - у різному стані, але наскільки це критично? Я б орієнтувався насамперед на локацію і на завантаженість басейну у ті години, коли плануєш плавати.



Територіально - лівий берег. Дарницька площа по локації майже ідеально (хіба що покрутитись по самій площі на авто доведеться). А як дізнатись завантаження по годинам?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Басейн для поплавати [Re: Slavik-d]
      22 ноября 2023 в 11:01 Гілками

Slavik-d 22.11.2023 10:55 пишет:


Територіально - лівий берег. Дарницька площа по локації майже ідеально (хіба що покрутитись по самій площі на авто доведеться). А як дізнатись завантаження по годинам?




Зайти до басейну і запитати на ресепшені. Просто по завантаженню бувають ситуації, як наприклад у колеги, який ходить до спортлайфу на теремках, коли він приходить десь у п'ятницю о 18:00, а перед ресепшеном черга. Усі шафчики зайняті і кожен, хто чекає може зайти лише коли вийде хтось і здасть ключика. У кого преміальні абонементи заходять без проблем, але ж на доріжках у такі часи не проштовхнешся що провокує періодичні локальні конфлікти.
Звісно є спосіб розчистити доріжку - одягнути на руки лопатки і пропливти пару басейнів батерфляєм.

Змінено harald67 (11:04 22/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
32 года за рулем, Киев
Сообщения: 1283
С нами с 05.07.2001

Re: Басейн для поплавати [Re: harald67]
      22 ноября 2023 в 14:38 Гілками

harald67 22.11.2023 11:01 пишет:

наприклад у колеги, який ходить до спортлайфу на теремках, коли він приходить десь у п'ятницю о 18:00, а перед ресепшеном черга.



З моїх власних спостережень як раз в пятницю ввечері особливо після 19, чи краже після 20, найбільш вільно, мабуть, усі вже п'ють пиво.
Найбільш критично, коли частину дорожок займають секції та персональні тренування. Це може бути вдень у вихідні або 18-20 у робочи дні.
Власне можна просто подивитись розклад секцій.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Басейн для поплавати [Re: Alister]
      22 ноября 2023 в 16:23 Гілками

Я один раз пішов у п'ятницю десь після обіду, щось на 16 чи що. Зауважив, що крім дитячої секції на 3 чи 4 доріжках, на двох інших були тільки я і ще одна жіночка. Лише потім, потрапивши у душову і роздягальню разом з цими дітлахами я зрозумів чому більше ніхто на цей час не ходить. Це якийсь капець, абсолютно некеровані діти без нагляду дорослих. Так що завантаженість доріжок може бути і не головним чинником.

Якщо Голосіїво зручно, то Галактика, бувший Дельфін, досить пристойний басейн, нормальні роздягальні, щось 7999 річний абонемент. Але не мережевий, тільки один комплекс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Басейн для поплавати [Re: Slavik-d]
      22 ноября 2023 в 23:32 Гілками

При дорослому басейні 25*10 і об'ємі води 400тонн, ніколи не повірю про заміну раз в тиждень.
Бо по перше, його зливати добу, і набирати 2 доби мінімум.
По друге, гріти його скільки? А коштуватиме це скільки?
А хімії на перший запуск скільки?
Маячня повна.
Пісок і мул з дна прибирається пилосмоком водним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Басейн для поплавати [Re: juiT]
      23 ноября 2023 в 11:04 Гілками

juiT 22.11.2023 23:32 пишет:


Пісок і мул з дна прибирається пилосмоком водним.




Це звісно зручно у випадку стандартного сучасного басейну без вишки для стрибків 25 метрів на 6 доріжок, тобто відносно неглибокого (та ж Юність на Бастіонній має глибину не більше 2 метрів).
Але басейн біля Дарницької площі недарма раніше звався Басейном підводного плавання. Там під вишкою глибина метрів 8. Яким водним пилосмоком туди можна дотягнутися?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9256
С нами с 29.01.2004

Re: Басейн для поплавати [Re: Slavik-d]
      23 ноября 2023 в 11:43 Гілками

Slavik-d 22.11.2023 10:55 пишет:


Територіально - лівий берег.




в Броварах кльовий басейн


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Басейн для поплавати [Re: axon]
      23 ноября 2023 в 12:03 Гілками

axon 23.11.2023 11:43 пишет:

Slavik-d 22.11.2023 10:55 пишет:


Територіально - лівий берег.




в Броварах кльовий басейн




Якщо мова про Купаву, то один в один як на Дарницькій площі. Сенс пхатися у Бровари коли є аналог під боком?

Змінено harald67 (12:07 23/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UPS
СуперСтар **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4463
С нами с 10.02.2003

Re: Басейн для поплавати [Re: Slavik-d]
      25 ноября 2023 в 12:51 Гілками

Дворець підводного спорту, пам'ятаю там сама приємно дійсно пахувача вода. Що зараз?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Басейн для поплавати [Re: UPS]
      25 ноября 2023 в 13:46 Гілками

UPS 25.11.2023 12:51 пишет:

Дворець підводного спорту, пам'ятаю там сама приємно дійсно пахувача вода. Що зараз?




Колись, у 80-х, найкращим був спорткомплекс КПІ. Там був не хлор, а одна з 2 чи 3 по СРСР установок по іонізації сріблом.

Що там зараз - не знаю. Скоріш за все - хлор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Басейн для поплавати [Re: AlexAudiCoupe]
      25 ноября 2023 в 14:11 Гілками

AlexAudiCoupe 25.11.2023 13:46 пишет:

UPS 25.11.2023 12:51 пишет:

Дворець підводного спорту, пам'ятаю там сама приємно дійсно пахувача вода. Що зараз?




Колись, у 80-х, найкращим був спорткомплекс КПІ. Там був не хлор, а одна з 2 чи 3 по СРСР установок по іонізації сріблом.

Що там зараз - не знаю. Скоріш за все - хлор.




В КПІ мабуть і сьогодні найкращий басейн серед усіх київських. Я там тренувався з моменту його побудови і так, там було знезараження води не звичайним хлором, як в інших тодішніх басейнах, я якоюсь сполукою хлору. Тхнуло менше. У Києві колись був басейн, де справді знезараження робили якимись іонами срібла - басейн інженерно-будівельного інститут (не знаю сучасної назви) на вулиці Освіти. Такі собі враження: поки заходиш окунаєшся то все добре, а як пливти на швидкість то враження наче у киселі пливеш - настільки здається більшим опір води. Але малий там одного разу десь у 2021 році брав участь у змаганнях, то вже була якась стандартна система знезараження. Хоча сучасні навіть на базі хлорки системи знезараження і старі то небо і земля. Сучасні набагато менше тхнуть і очі печуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37376
С нами с 21.07.2001

Re: Басейн для поплавати [Re: harald67]
      25 ноября 2023 в 20:40 Гілками

harald67 25.11.2023 14:11 пишет:

AlexAudiCoupe 25.11.2023 13:46 пишет:

UPS 25.11.2023 12:51 пишет:

Дворець підводного спорту, пам'ятаю там сама приємно дійсно пахувача вода. Що зараз?




Колись, у 80-х, найкращим був спорткомплекс КПІ. Там був не хлор, а одна з 2 чи 3 по СРСР установок по іонізації сріблом.

Що там зараз - не знаю. Скоріш за все - хлор.




В КПІ мабуть і сьогодні найкращий басейн серед усіх київських. Я там тренувався з моменту його побудови і так, там було знезараження води не звичайним хлором, як в інших тодішніх басейнах, я якоюсь сполукою хлору. Тхнуло менше. У Києві колись був басейн, де справді знезараження робили якимись іонами срібла - басейн інженерно-будівельного інститут (не знаю сучасної назви) на вулиці Освіти. Такі собі враження: поки заходиш окунаєшся то все добре, а як пливти на швидкість то враження наче у киселі пливеш - настільки здається більшим опір води. Але малий там одного разу десь у 2021 році брав участь у змаганнях, то вже була якась стандартна система знезараження. Хоча сучасні навіть на базі хлорки системи знезараження і старі то небо і земля. Сучасні набагато менше тхнуть і очі печуть.




О! 2016 рік. "..- Часто можна почути поради на кшталт: «Не йди до того басейну, там хлорована вода», – розповідає інженер одного з найбільших басейнів у місті, що належить Центру фізичного виховання і спорту НТУУ «КПІ» СК, Сергій Семенчатенко. – Насправді ж хлорування – вимога законодавства, а такі новомодні методи очищення води, як озонування та осріблення, можуть використовуватися тільки як додаткові засоби знезараження. Щоправда, наразі більшість басейнів використовують не чистий хлор, а солі – гіпохлорит кальцію, діоксид хлору, які не дають такого їдкого запаху. ..."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 53 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1340

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія