autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) (2/2)

55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: tolik86]
      28 ноября 2023 в 17:52 Гілками

tolik86 22.11.2023 11:03 пишет:

схоже, що співбесідника забанили або видалили профіль



епопея продовжується. це я виставив дзеркалку canon 600d+18-55 iS stm з пробігом 29666, за 6000. ніби-то й не дешевоза такий товар, щоб відразу 5 повідомлень від "покупців", і всі з порожніми профілями, і всі не можуть олх-доставку оформити через якісь там у них технічні проблеми із сайтом. один набивався, що дуууже зацікавлений, я його майже "відшив" а ще одну покупчиню поставив на паузу, вчора спробував зняти з паузи, написав, що фотік у продажу. але вона пише однаково із тим попереднім, все ту ж передоплату 200 грн. пропонує, і місто доставки те саме. сьогодні був дзвінок ніби від того першого покупця, він мені вже раніше дзвонив, але з іншого номеру. коротше кажучи, чехарда якась з цим всім. тому й питав про ризики накладеного платежу, сплата пересилки, то фігня, не лякає, не хочеться техніку втратити, або щоб з нею щось сталося. нова пошта сказала, що отримувач під час огляу не може поцупити всю коробку, чи щось із коробки вкрасти, а від всього іншого відмовитись, ніби відмва від отримання, щоб не платити гроші. НП сказала, що огляд контролює працівник пошти, щоб із товаром було все добре під час огляду, і щось поцупити НП не дозволить.
які ще можуть бути ризики накладеного продажу?
оце мені морока на голову! я тут за останній час продав кілька залежалих речей, в т.ч. й накладеним, але їх вартість була незрівняна з дзеркалкою, тому не "парився".
от завтра домовились, що завтра зателефоную, та скажу, продаю, чи ні.
то й не знаю, як бути.

і продати хочеться те, у чому немає потреби, й на якийсь гачок не охота попастись, вже був у мене "прокол" із шахраями, але не з накладеним продажем, інша схема, на неї я вже не попадусь!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11573
С нами с 09.04.2010

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      28 ноября 2023 в 18:15 Гілками

покопайся в гугле - тыща случаев, когда прям в отделении НП и подмену делают н аткое же, но не рабочее, кому-то на кирпич подменили и типа отказались от покупки...
так что клятвы НП - то еще себе...
лично я предпочитаю продажу из рук в руки
нет - значит нет...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2164
С нами с 26.06.2010

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: Ford-Noks]
      28 ноября 2023 в 18:24 Гілками

Ford-Noks 28.11.2023 17:52 пишет:

...
... відразу 5 повідомлень від "покупців", і всі з порожніми профілями, і всі не можуть олх-доставку оформити через якісь там у них технічні проблеми із сайтом. ...




Я продаю через ОЛХ и у меня технические проблемы. Я не могу оформить ОЛХ-доставку, чтобы через неё продавать. Раньше было всё Ок. Сейчас не работает. Там надо добавить карту, а именно возможности её добавить нет, нет "физической" клавиши добавить. Добавить можно только карты, которыми рассчитывался в ОЛХ. А та карта у меня уже не рабочая. Удалить её получилось, а теперь новую добавить не могу. Так покупатели выходят с желанием купить через ОЛХ-доставку, а я это сделать не могу, хотя хочу.
Так что правда, у ОЛХ проблемы с этим.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: Ford-Noks]
      28 ноября 2023 в 19:01 Гілками

Ford-Noks 28.11.2023 17:52 пишет:

нова пошта сказала, що отримувач під час огляу не може поцупити всю коробку, чи щось із коробки вкрасти, а від всього іншого відмовитись, ніби відмва від отримання, щоб не платити гроші. НП сказала, що огляд контролює працівник пошти, щоб із товаром було все добре під час огляду, і щось поцупити НП не дозволить.
які ще можуть бути ризики накладеного продажу?


Вранье. Точнее, оно так ДОЛЖНО БЫТЬ, но по факту никто ни за кем не смотрит, вообще и ни за что не отвечает, потому что времени нету у них. Вот я прихожу в НП, а там очередь от обеда до забора, и пока один осматривает посылку 10 минут, получается сотрудник должен выпасть из жизни и смотреть соколом, чтоб осматриватель ничего не сломал, и так с каждым вторым? Ага, щаз, его там очередь разорвет. Все последние посылки, которые получал, я брал на осмотр и просто отходил в сторонку, чтоб не мешать очереди - никто ни разу не смотрел за мной, всем плевать, что ты там делаешь. Я мог 10 раз спокойно подменить одно на другое вообще без проблем и отказаться от получения потом. А ты потом будешь выяснять и бодаться с НП кто дурак, еще и докажи, что ты отправлял не поломанный объектив, а исправный. Разе что серйиники указывать в поле для отправки, хз.

Лучше спроси у НП, какую ответственность она несет, если таки их сотрудник не досмотрел и тебе вернули кирпич

Змінено GreenMile (19:02 28/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: GreenMile]
      28 ноября 2023 в 23:14 Гілками

GreenMile 28.11.2023 19:01 пишет:

Ford-Noks 28.11.2023 17:52 пишет:

нова пошта сказала, що отримувач під час огляу не може поцупити всю коробку, чи щось із коробки вкрасти, а від всього іншого відмовитись, ніби відмва від отримання, щоб не платити гроші. НП сказала, що огляд контролює працівник пошти, щоб із товаром було все добре під час огляду, і щось поцупити НП не дозволить.
які ще можуть бути ризики накладеного продажу?


Вранье. Точнее, оно так ДОЛЖНО БЫТЬ, но по факту никто ни за кем не смотрит, вообще и ни за что не отвечает, потому что времени нету у них. Вот я прихожу в НП, а там очередь от обеда до забора, и пока один осматривает посылку 10 минут, получается сотрудник должен выпасть из жизни и смотреть соколом, чтоб осматриватель ничего не сломал, и так с каждым вторым? Ага, щаз, его там очередь разорвет. Все последние посылки, которые получал, я брал на осмотр и просто отходил в сторонку, чтоб не мешать очереди - никто ни разу не смотрел за мной, всем плевать, что ты там делаешь. Я мог 10 раз спокойно подменить одно на другое вообще без проблем и отказаться от получения потом. А ты потом будешь выяснять и бодаться с НП кто дурак, еще и докажи, что ты отправлял не поломанный объектив, а исправный. Разе что серйиники указывать в поле для отправки, хз.

Лучше спроси у НП, какую ответственность она несет, если таки их сотрудник не досмотрел и тебе вернули кирпич



от й я про то, сам же отримував наложкю, відходив до столика з канцелярським ножем, відкривав, дивився, не помічав, щоб хтось мене контролював.
може у мене параноя, чи бурхлива фантазія, але якщо отримувач віт того столика, дасть драпака, то що, співробітник буде від свого комп'ютера стрибати через прилавок, доганяти крадіжника?
з рук у руки - то звісно краще, але в конкретному випадку немає такого варіанту.
мабуть відмовлю всім акаунтам, хто пропонував наложкою кудись слати, деактивую оголошення, колись іншим разом займусь, можливо, частинами,окремо тушку та об'єктив, хоча комплектом (все в одному), здається, для покупця привабливіше.
тут ще й ціну я загнув немалу, з зазором на торг. а на таку ціну налетіли повідомлення про наложку, навіть без торгу!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: Ford-Noks]
      29 ноября 2023 в 10:40 Гілками

Ford-Noks 28.11.2023 23:14 пишет:

може у мене параноя, чи бурхлива фантазія, але якщо отримувач віт того столика, дасть драпака, то що, співробітник буде від свого комп'ютера стрибати через прилавок, доганяти крадіжника?


Не будет, конечно, но просто там же есть камеры плюс персональные данные вора известны, ему ж в руку дают посылку когда он авторизировался уже, так что найти его для не будет проблемой.
Я более чем уверен, что такой сценарий наименее вероятен, основная опасность - именно подмена или повреждение, ну там подменят тебе объектив от сапога на объектив от ФЭДа - кто там увидит разнцу Или такой же, но нерабочий подсунут, или чихнет на матрицу и передумает брать ггг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5545
С нами с 26.02.2016

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: GreenMile]
      29 ноября 2023 в 10:50 Гілками

GreenMile 29.11.2023 10:40 пишет:

Не будет, конечно, но просто там же есть камеры плюс персональные данные вора известны, ему ж в руку дают посылку когда он авторизировался уже, так что найти его для не будет проблемой.





Ви щиро вірите що копи будуть цим займатися, якщо жертва не син прокурора?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15568
С нами с 22.05.2007

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: GreenMile]
      29 ноября 2023 в 11:13 Гілками

GreenMile 29.11.2023 10:40 пишет:

Ford-Noks 28.11.2023 23:14 пишет:

може у мене параноя, чи бурхлива фантазія, але якщо отримувач віт того столика, дасть драпака, то що, співробітник буде від свого комп'ютера стрибати через прилавок, доганяти крадіжника?


Не будет, конечно, но просто там же есть камеры плюс персональные данные вора известны, ему ж в руку дают посылку когда он авторизировался уже, так что найти его для не будет проблемой.
Я более чем уверен, что такой сценарий наименее вероятен, основная опасность - именно подмена или повреждение, ну там подменят тебе объектив от сапога на объектив от ФЭДа - кто там увидит разнцу Или такой же, но нерабочий подсунут, или чихнет на матрицу и передумает брать ггг.



Левый номер для такого кидка покупается в любом ларьке. Потолок для взять ФИО для "получения" ищется еще проще. Хуже с фото с камер, но и это решаемо. При ЖЕЛАНИИ кинуть способ найдут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2164
С нами с 26.06.2010

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: GreenMile]
      29 ноября 2023 в 12:11 Гілками

GreenMile 28.11.2023 19:01 пишет:

...Вранье. Точнее, оно так ДОЛЖНО БЫТЬ, но по факту никто ни за кем не смотрит, вообще и ни за что не отвечает, потому что времени нету у них. Вот я прихожу в НП, а там очередь от обеда до забора, и пока один осматривает посылку 10 минут, получается сотрудник должен выпасть из жизни и смотреть соколом, чтоб осматриватель ничего не сломал, и так с каждым вторым? Ага, щаз, его там очередь разорвет. Все последние посылки, которые получал, я брал на осмотр и просто отходил в сторонку, чтоб не мешать очереди - никто ни разу не смотрел за мной, всем плевать, что ты там делаешь. Я мог 10 раз спокойно подменить одно на другое вообще без проблем и отказаться от получения потом. А ты потом будешь выяснять и бодаться с НП кто дурак, еще и докажи, что ты отправлял не поломанный объектив, а исправный. Разе что серйиники указывать в поле для отправки, хз.

Лучше спроси у НП, какую ответственность она несет, если таки их сотрудник не досмотрел и тебе вернули кирпич



Тут как повезёт. ))) От работников зависит. Мне спойлер приходил, просто пластик, не крашенный и не обработанный. Отделение НП грузовое, машина стояла за ровно 5 метров от места получения спойлера. Так не дали даже просто на багажник положить, размер померять/проверить.
Ну а про подмены, камеры же стоят на НП, всё пишут. Увидел подмену, сразу заявление, пусть разбираются.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2164
С нами с 26.06.2010

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Ford-Noks]
      29 ноября 2023 в 12:12 Гілками

А поставьте себя на место покупателя? Как купить? Если проверить возможность не дают, а денег сразу просят за товар в размере 100%.
Где гарантия, что не придёт кирпич? Так что, риски с двух сторон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: opexkiev]
      29 ноября 2023 в 13:22 Гілками

opexkiev 29.11.2023 10:50 пишет:

GreenMile 29.11.2023 10:40 пишет:

Не будет, конечно, но просто там же есть камеры плюс персональные данные вора известны, ему ж в руку дают посылку когда он авторизировался уже, так что найти его для не будет проблемой.





Ви щиро вірите що копи будуть цим займатися, якщо жертва не син прокурора?


Почему нет, если это легкий способ раскрыть дело?

Djohny 29.11.2023 11:13 пишет:

Левый номер для такого кидка покупается в любом ларьке. Потолок для взять ФИО для "получения" ищется еще проще. Хуже с фото с камер, но и это решаемо. При ЖЕЛАНИИ кинуть способ найдут.


Слишком много телодвижений и рисков ради жалких 6к грн. Ну там макбук свиснуть я бы еще как-то понял, а так... вряд ли.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: ризики продажу "наложкою". чи є вони, та які ? (+) [Re: Sillent]
      29 ноября 2023 в 13:25 Гілками

Sillent 29.11.2023 12:12 пишет:

А поставьте себя на место покупателя? Как купить? Если проверить возможность не дают, а денег сразу просят за товар в размере 100%.
Где гарантия, что не придёт кирпич? Так что, риски с двух сторон.


А никак, палка о двух концах. Либо из рук в руки, либо не покупать, либо играть в рулетку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: перепрошую, підніму тему (+) [Re: GreenMile]
      29 ноября 2023 в 15:25 Гілками

GreenMile 29.11.2023 13:22 пишет:

opexkiev 29.11.2023 10:50 пишет:

GreenMile 29.11.2023 10:40 пишет:

Не будет, конечно, но просто там же есть камеры плюс персональные данные вора известны, ему ж в руку дают посылку когда он авторизировался уже, так что найти его для не будет проблемой.





Ви щиро вірите що копи будуть цим займатися, якщо жертва не син прокурора?


Почему нет, если это легкий способ раскрыть дело?


В ответ на:

...





Ви щиро вірите що копи будуть цим займатися, якщо жертва не син прокурора?


Почему нет, если это легкий способ раскрыть дело?

Djohny 29.11.2023 11:13 пишет:

Левый номер для такого кидка покупается в любом ларьке. Потолок для взять ФИО для "получения" ищется еще проще. Хуже с фото с камер, но и это решаемо. При ЖЕЛАНИИ кинуть способ найдут.


Слишком много телодвижений и рисков ради жалких 6к грн. Ну там макбук свиснуть я бы еще как-то понял, а так... вряд ли.



воно то й ніби так, але сумніви посіяли кілька моментів:
1. ціну я поставив мабуть завищену, але на неї швидко відгукнулись кілька "покупців" з порожнфми профілями, і всі однаково писали, що не мають можливості доставкою, онлі накладеним, як згодом з'ясувалось, як мінімум два профілі, це однієї особи. але ж "мультоводство" там ніяк не заборонене.
2. таких фотіків на олх чимало, за нижчими цінами, але жодного оголошення я не бачив про продаж із коробкою, а у мене з коробкою. не лошіть за фантазії, але ІМХО,у коробці легше щось підмінити, відкрив для перевірки - підмінив- закрив-повернув.
3. відсутність навіть спроб поторгуватись. відмова передоплачувати більше, ніж 200 грн.(ну це можна зрозуміти).
4. якась занадто наполегливість. от дуже потрібен саме цей, швидше відправляй.
5. ну і просто не сподобалась мені фраза, дослівно: ("скільки тобі ще докинути передоплати, щоб ти мені його відправив?) я сказав скільки - 50%, його не влаштувало )))
от все це у купі й придушило бажання пересилати на умовах "покупців".


ну от і все. вдячний всім, хто відгукнувся на цю мою тему!!
питання закрито, фотік вже не продається там, оголошення деактивовано "покупці" сповіщенні. спробую якось пізніше, можливо окремо тушку та об'єктив, на олх, чи ще десь на інших ресурсах.
"з рук у руки"- то чудово, але це тільки Київ.... я тут сам купував свою першу дзеркалку та лінзи, та й продавав потім "з рук у руки". по такий схемі питань немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 29 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3032

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія