autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+)

55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+)
      9 декабря 2023 в 15:49 Гілками

колись був такий досвід, лежали зимові ботинки ecco у гаражі у міжсезоння, були у пакеті з якоїсь торгівельної мережі (фора, сільпо, чи подібне) й підошва просто розкисла, "розплавилась" тоді читав в інеті, що таке буває, при зберіганні у пакетах. то й ладно, пройдено.
питання от у чому. а з пластиком таке буває? лежав у мене серед всього іншого різного андроїдний "свисток" сматр-тв. знаходився у звичайному канцелярському файлі, вчора дістав його перевіряти, а він весь липкий. ця липкисть нічим не змивається, тільки "розмазується", враження, що це поверхня пластика як "підплавилась". це явище схоже на підошву ботинок? просто ніяк не подумав, що і з пластиком, з якого корпуса електроніки, таке може статись, та й не у торгівельному пакеті, а у файлі. що ж тоді у файлах не можна зберігати? а то у мене частина філателії по файлах, а там клей, фарба, чи не зіпсується з часом?
а цей "свисток", може полежить на повітрі якийсь час та знов застигне? хоча первинну фактуру пластику вже, мабуть, не повернути...
то й із пультами таке може статись?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KX
опытный писатель ***
Вишнёвый
Сообщения: 1569
С нами с 07.04.2006

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: Ford-Noks]
      9 декабря 2023 в 16:48 Гілками

у мене з софт-тач поверхнями таке, ні в кульках, ні без них зберігання не допоможе, воно просто старіє, можна пробувати змити/відтерти весь гаджет бензином. Із взуттям на одній парі теж таке було, думаю через неякісний матеріал.

Зрада змова виробників!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: KX]
      9 декабря 2023 в 20:44 Гілками

KX 09.12.2023 16:48 пишет:

у мене з софт-тач поверхнями таке, ні в кульках, ні без них зберігання не допоможе, воно просто старіє, можна пробувати змити/відтерти весь гаджет бензином. Із взуттям на одній парі теж таке було, думаю через неякісний матеріал.

Зрада змова виробників!



Аналогично, поплыл софт-тач на мышке. Пришлось его полностью смыть спиртом до голого пластика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2885
С нами с 26.07.2008

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: alex_b]
      10 декабря 2023 в 00:28 Гілками

alex_b 09.12.2023 20:44 пишет:

KX 09.12.2023 16:48 пишет:

у мене з софт-тач поверхнями таке, ні в кульках, ні без них зберігання не допоможе, воно просто старіє, можна пробувати змити/відтерти весь гаджет бензином. Із взуттям на одній парі теж таке було, думаю через неякісний матеріал.

Зрада змова виробників!



Аналогично, поплыл софт-тач на мышке. Пришлось его полностью смыть спиртом до голого пластика.




Ладно мышка. Вот у меня аналогичная проблема несопоставимого масштаба - торпеда в авто так поплыла спустя годы. Наверное производитель рассчитывал, что все остальное износится раньше, но не так сталось. Пока ничем не смывал, думаю лучше будет чем-то обтянуть чтоб не бликовала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11573
С нами с 09.04.2010

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: SARS]
      10 декабря 2023 в 11:14 Гілками

SARS 10.12.2023 00:28 пишет:

alex_b 09.12.2023 20:44 пишет:

KX 09.12.2023 16:48 пишет:

у мене з софт-тач поверхнями таке, ні в кульках, ні без них зберігання не допоможе, воно просто старіє, можна пробувати змити/відтерти весь гаджет бензином. Із взуттям на одній парі теж таке було, думаю через неякісний матеріал.

Зрада змова виробників!



Аналогично, поплыл софт-тач на мышке. Пришлось его полностью смыть спиртом до голого пластика.




Ладно мышка. Вот у меня аналогичная проблема несопоставимого масштаба - торпеда в авто так поплыла спустя годы. Наверное производитель рассчитывал, что все остальное износится раньше, но не так сталось. Пока ничем не смывал, думаю лучше будет чем-то обтянуть чтоб не бликовала.



ого...
это на какой машине?
у меня на мерсе на кнопках на руле такая же хрень была
заказал комплект с али и поменял


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3431
С нами с 07.08.2007

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: Ford-Noks]
      10 декабря 2023 в 11:42 Гілками

Припускаю що недотрмання (недосконалість) технології виготовлення.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: Ford-Noks]
      11 декабря 2023 в 16:51 Гілками

Ford-Noks 09.12.2023 15:49 пишет:

колись був такий досвід, лежали зимові ботинки ecco у гаражі у міжсезоння, були у пакеті з якоїсь торгівельної мережі (фора, сільпо, чи подібне) й підошва просто розкисла, "розплавилась" тоді читав в інеті, що таке буває, при зберіганні у пакетах. то й ладно, пройдено.
питання от у чому. а з пластиком таке буває? лежав у мене серед всього іншого різного андроїдний "свисток" сматр-тв. знаходився у звичайному канцелярському файлі, вчора дістав його перевіряти, а він весь липкий. ця липкисть нічим не змивається, тільки "розмазується", враження, що це поверхня пластика як "підплавилась". це явище схоже на підошву ботинок? просто ніяк не подумав, що і з пластиком, з якого корпуса електроніки, таке може статись, та й не у торгівельному пакеті, а у файлі. що ж тоді у файлах не можна зберігати? а то у мене частина філателії по файлах, а там клей, фарба, чи не зіпсується з часом?
а цей "свисток", може полежить на повітрі якийсь час та знов застигне? хоча первинну фактуру пластику вже, мабуть, не повернути...
то й із пультами таке може статись?


Если покрытие софт-тач было, то оно приходит в негодность просто от времени, ничего не поделать, я так понмиаю, клей проступает наружу сквозь покрытие и все.
На счет пластиков, у меня когда-то обычные хозяйственные перчатки тканевые с этими вот пупырышками на одной стороне лежали в ящике рядом с запасным (съемным еще) аккумом для старого нута и в местах контакта пупырышек пластик на аккуме тупо поплыл и они в него прямо впаялись Прямо аж интересно из чего те перчатки сделаны были


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2885
С нами с 26.07.2008

Re: гума та пластик "плавляться" при зберіганні? (+) [Re: kym]
      11 декабря 2023 в 19:41 Гілками

kym 10.12.2023 11:14 пишет:


ого...
это на какой машине?
у меня на мерсе на кнопках на руле такая же хрень была
заказал комплект с али и поменял



Известно на какой! Лексус триждыкитайский. Но есть и положительный момент - можно будет на липучках сэкономить если мыши в гараже заведутся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 37 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 918

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія