autoua
×
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

вартість техніки ( про звук) (6/11)

UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: harald67]
      20 января 2024 в 10:29 Гілками

harald67 20.01.2024 05:34 пишет:

UA 19.01.2024 22:16 пишет:

harald67 19.01.2024 21:46 пишет:


В ответ на:

...





Д клас це не про якість звуку, а про енергоефективність. Є стереопідсилювачі д класу за 10 тис. доларів, а є за 500. І якість звуку у них різниться майже відповідно до ціни. Мені от цікаво було б порівняти десь звук підсилювача класу А за 10 тис, і класу д аналогічноі ціни. Тоді можна було б сказати чи існує сенс у д класі взагалі. Бо більша номінальна вихідна потужність в домашній апаратурі ні до чого.




угу поки ти думаєш чи є сенс люди слухають-)




Над на хайпексах, та Ротель на Айспауерах

та Пасслаб і Трешхолд А класу

Над та Ротель поступаються Пасслаб, а от моделі на пуріфах занос краще.....тільки от Д клас коштує 1-2 тис у.о, а А клас ці 5-8 тис у.о.
Д клас за 10 навіть не можу назвати модель таку сходу, не те, що послухати-)))


оті стереотипи типу в них жорстка середина і вч ( в Д класі), то ну таке, ті хто не слухав довго і різні моделі, то так каже

а якщо брати ціна-якість, то і говорити нема чого-)) а якщо врахувати розміри, енергоспоживання , вагу то взагалі цікаво

потужність це потужність і запас по ДД завжди гут що в А, що в АВ, що в Д класі




Над та Ротель - така собі техніка. Щодо Д класу за 10 тис. то дуже просто Марантц пм 10. Стосовно того, що Д клас за 1-2 тисячи звучить як А або АБ клас за 5-8 це навіть не смішно. Д клас сам по собі нічого не додає у якості звуку - просто зменшує непродуктивні втрати енергії. Щоб Д клас звучав якісно треба ті самі конструктивні рішення, що і в А класі і от як раз згаданий Marantz pm 10 тому наочне свідчення.




Д клас багато чого додає чи не додає, наприклад звук через відсутність спотворень як в аВ класі не більшій гучності звучить зовсім інашке, звук викручує на велику угчніть і та гучність зовсім не так відчувається, поки не починаєш щось комусь говорити

я не оерьтизую, я послухав їх коли обирав, і вже більше року свій слухаю, фактично тільки його і для такого рівня поціновувача як я, тор не бачу аргументів платити більше за АВ чи А клас, щоб займав місце, споживав купу електроенергії і тп

я не теоретик щодо Д класу, мені подобається


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24376
С нами с 31.10.2014

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 11:17 Гілками

UA 20.01.2024 10:29 пишет:



Д клас багато чого додає чи не додає, наприклад звук через відсутність спотворень як в аВ класі не більшій гучності звучить зовсім інашке, звук викручує на велику угчніть і та гучність зовсім не так відчувається, поки не починаєш щось комусь говорити

я не оерьтизую, я послухав їх коли обирав, і вже більше року свій слухаю, фактично тільки його і для такого рівня поціновувача як я, тор не бачу аргументів платити більше за АВ чи А клас, щоб займав місце, споживав купу електроенергії і тп

я не теоретик щодо Д класу, мені подобається




А які моделі підсилювачів збудованих за схемою чистого А класу ти прослухав і де? Бо навскидку можу назвати лише топові Luxmann та Accuphase, але там цінник десь від 7-8 тисяч доларів починається і я їх давно в наших краях не бачив. Якщо ти бодай один із низ порівнював із своєю саморобкою то пробачай....
Щодо переваг Д класу над АВ і особливо над А класом то іх банально не існує - лише вигадки маркетологів. Менше енергоспоживання - а кому це важливо. Luxmann 590 видає аж цілих 2х30 Вт, але справжніх. І за рахунок ємних конденсаторів у вихідному тракті може у піках видавати десь 150 вт на канал. Із стандартною трисмуговою акустикою чутливістю десь 86-88 Дб витримати звук такої гучності у звичайній кімнати навіть у 30 м.кв. практично не можливо. Отже і слухають таку систему десь на реальних 2х15 Вт на канал максимум і усе дуже якісно звучить. У згаданого тут Маранц Пм 10 хоч він і д класу але збудований за тією ж схемою подвійного моно, має чотири окремі блоки живлення, балансні входи такі ж ємні конденсаторі на виході і уся різниця від Люксмену у тому, що він Д клас. Тому і звучать обидва ці підсилювачі +/- однаково. Тобто д клас дозволяє зробити більш потужний (але не з більш якісним звуком) підсилювач за менші гроші, але коли вже мова заходить про топові версіі, то там д клас це скоріше недолік - фактично заміна аналогового сигналу квазіцифровим на етапі підсилення. Якщо слухати з цифрового носія то може і не є це недоліком, але якщо вініл то точно недолік.

Змінено harald67 (11:20 20/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 11:27 Гілками

В общем в дасхаусе понравилось?)) Я пока тоже за люксман, хотя б 505)) но д класс заочно уважаю, не связывалиcь б с ним гриффон аудио))

Змінено alexkit (12:01 20/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: harald67]
      20 января 2024 в 12:41 Гілками

я слухаю рідко в салонах, зазвичай запрошують в гості аудіофіли, А класу не великий список типу пасів та млб

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: harald67]
      20 января 2024 в 12:44 Гілками

до чого тут моя саморобна, я за неї сказав, що вона грає на рівні АВ класу в 2-3 рази дорожче
я не порівнював її з А класом-)

дивна дискусія, ті хто обирає А клас вони обирають його свідомо знаючи для чого

Д-клас саморобний і заводський з недорогих це альтернативна для меломана, щоб отримати пристойну звук за ціну до \000 у.о., замість до 2500 у..о.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: harald67]
      20 января 2024 в 12:47 Гілками

ну говорити і доводити можна щозавгодно, я спробував сам, мене дуже навіть влаштовує і поки мені подобається бліьше АВ класу

звичайно цифра!!! ага ота суха цифра-)))). навіщо мені в 21 сторіччі пластами в папері, до якої треба купу приблут, грошей для придбання і ще і мити її, пил витирати-))

НАС і стримінг рулять-))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: harald67]
      20 января 2024 в 13:32 Гілками

harald67 20.01.2024 11:17 пишет:

UA 20.01.2024 10:29 пишет:



Д клас багато чого додає чи не додає, наприклад звук через відсутність спотворень як в аВ класі не більшій гучності звучить зовсім інашке, звук викручує на велику угчніть і та гучність зовсім не так відчувається, поки не починаєш щось комусь говорити

я не оерьтизую, я послухав їх коли обирав, і вже більше року свій слухаю, фактично тільки його і для такого рівня поціновувача як я, тор не бачу аргументів платити більше за АВ чи А клас, щоб займав місце, споживав купу електроенергії і тп

я не теоретик щодо Д класу, мені подобається




А які моделі підсилювачів збудованих за схемою чистого А класу ти прослухав і де? Бо навскидку можу назвати лише топові Luxmann та Accuphase




Все це, простіше кажучи, не клас А - це клас підсилення АВ з великим струмом спокою.

Загалом - так, Д-клас з'явився як гарне рішення для сабвуферів, коли важкі динаміки зажадали великої потужності у вузькій смузі частот.
А вже потім почав розвиватися як недороге рішення для підсилювачів із повною смугою.
енергоспоживання, зменшені спотворення, розміри, потужність - для початкового і навіть середнього рівня хай фаю для меломанів чудове рішення


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 14:38 Гілками

А я в классах не разбираюсь, мой вроде начинает в клА потом кл АВ, вроде как гибрид, но у всех звук настолько разный, что по моему класс интересен в последнюю очередь.
Вон вчера кабель новый воткнул, сцена исчезла, бас исчез, малиа как пьяная поет)))) теперь грею))) а столько мне людей на форуме писали, да выкинь свой кембридж, вчерашний день, питание импульсное, на смену силового не реагирует)))
Помню как на форуме меня все критиковали, что к колонкам дали подключил вандельхул, а потом вышло обновление Рубикон с этими проводами внутри))) я и спрашиваю, инженеры спецом дно сделали?))) А в ответ тишина....)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      20 января 2024 в 14:47 Гілками

в мене Ван ден хул арктик і з далі раніше він був і тепер з Файнами

Змінено UA (15:27 20/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 15:10 Гілками

У меня 122 vdh, аргументы были что он посеребренка, будет з дали звенеть))))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      20 января 2024 в 15:29 Гілками

ну воно таки яскарво але якщо твій крік нейтральний чи м'який то норм

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 15:58 Гілками

UA 20.01.2024 15:29 пишет:

ну воно таки яскарво але якщо твій крік нейтральний чи м'який то норм



Стереотипы)))) хотя может быть, он у меня на НЧ, на ВЧ дали коннект. Но там бас и детальность!!! Сразу пожалел, что пожадничал и не взял магнум


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 19:18 Гілками

2й день не могу понять каким образом виим так хорошо звучит, прям с коробки, на канарах с али и с зарядкой телефона?))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      20 января 2024 в 19:40 Гілками

alexkit 20.01.2024 19:18 пишет:

2й день не могу понять каким образом виим так хорошо звучит, прям с коробки, на канарах с али и с зарядкой телефона?))



канари з Алі це кабелі канаре чи що?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      20 января 2024 в 20:46 Гілками

Та фиг поймешь, продавец Todn писал что оригинал, но они стоят копейки, мне 1300 грн акустические такие змеи прислали 4s14, капец просто))) 6м

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      21 января 2024 в 18:52 Гілками

Итак, кабель заиграл после 5ти часов прогрева, продавец пишет про 100 часов)) система полностью собрана и сбалансирована, осталась nas втыкнуть (в соседней теме), а то напрямую через юсб играет хуже стрима...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      21 января 2024 в 19:23 Гілками

не зрозхумів про сусідню тему

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5719
С нами с 09.10.2012

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: UA]
      21 января 2024 в 19:27 Гілками

Та я всю жизнь вайфай гонял, теперь ищу как проводную сеть/витая пара под нас сделать)) бо нас гудит, нужно его подальше от аудио
Кстати, зашел посмотреть про эти колонки fine audio classic, какгдато читал про них отзывы, что звук просто офигенные. Танной уже не возродить наверное, все таки инженеры ушли и нашли свой путь

Змінено alexkit (19:29 21/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      21 января 2024 в 20:13 Гілками

ти в Дасхаузі їх не слухав?
супер


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37223
С нами с 31.10.2005

Re: вартість техніки ( про звук) [Re: alexkit]
      21 января 2024 в 20:14 Гілками

в смислі як зробити? вставити в НАС виту пару, а іншим кінцем стример-)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКіно, книги та музика
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7198

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія