autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Прошу порадити авто 8-10к (46/48)

V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: Traveler]
      15 января 2024 в 12:29 Гілками

а менял тормозную на иксе на баварии. оказалось, что дешевле, чем в гаражах.
но это таки было исключением)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: igg]
      15 января 2024 в 12:36 Гілками

igg 15.01.2024 12:20 пишет:

egorka 15.01.2024 12:01 пишет:

igg 14.01.2024 16:27 пишет:


В ответ на:

...




ну, повна ж дурня! - про офіціалів ...от навіщо, з такими недолугими коментами ще й щось радити ТС...здається, вона ще й вам може дати... більш слушні поради, ніж отой ваш брєд

якщо що, усе своє свідоме життя , виключно в офіціалів усі авта обслуговую та ремонтую...жодного разу, навіть думки не було "просто здати авто а далі ХЗ" ...й майстрів усіх напряму бачу й навіть, о диво, завжди маю змогу(було би бажання) спостерігати за своїми авто, щоби впевнитися, що ніхто на них не тренується))...усе від здавальщика залежить


а наприклад колодки гальмівні поміняти теж до офіціалів ідеш?



уявляєш?! навіть, колодки(а це ж - безпека) - у офів
головне планувати так, щоби не в нуль колодки зточити й терміново їх їхати міняти, а поєднати з черговим візитом на ТО...й тоді, та заміна буде вигідніша, ніж десь у супер-спеца по колодках


ну якщо разом з То то згоден, в мене коли був Суперб то очки була гарантія то теж їздив до офів але зі своїми запчастинами , маслом фільтрами і там міняв. І теж був поруч з автівкою ( бо там робив мій Товаришзараз працюе у 2 Саш) зараз все що можливо поміняти на своему бусі то міняю із другом. Що неможливо зробити в гаражі іду до нього на СТО

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13076
С нами с 29.03.2005

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: egorka]
      15 января 2024 в 13:06 Гілками

egorka 15.01.2024 12:36 пишет:

igg 15.01.2024 12:20 пишет:

egorka 15.01.2024 12:01 пишет:


В ответ на:

...



а наприклад колодки гальмівні поміняти теж до офіціалів ідеш?



уявляєш?! навіть, колодки(а це ж - безпека) - у офів
головне планувати так, щоби не в нуль колодки зточити й терміново їх їхати міняти, а поєднати з черговим візитом на ТО...й тоді, та заміна буде вигідніша, ніж десь у супер-спеца по колодках


ну якщо разом з То то згоден, в мене коли був Суперб то очки була гарантія то теж їздив до офів але зі своїми запчастинами , маслом фільтрами і там міняв. І теж був поруч з автівкою ( бо там робив мій Товаришзараз працюе у 2 Саш) зараз все що можливо поміняти на своему бусі то міняю із другом. Що неможливо зробити в гаражі іду до нього на СТО



на шкоду та інші ВАГи не варто їздити до офів зі своїми з/ч бо автоматом вилітаєш з куланцу - це ще один, можливо головний, аргумент. чому я завжди їздив до офів, але й без того в мене значно більше довіри до офів, ніж до отих 2-3-4...саш


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: egorka]
      15 января 2024 в 13:12 Гілками

все відносно, при різниці в 10-20% нема сенсу їздити до гаражів, бо відкрию таємницю - якщо колодка/диск трісне десь на початку експлуатації то в офів ти їдеш сваришся і міняєш безкоштовно - звісно це дуже рідкісне явище але раз в житті може тарпитись, із звичайними запчастинами все простіше - навіть після гарантійного періоду якщо щось міняєш то маєш гарантію на з/ч та роботу, в гаражах ніхто гарантію не дає

але бувають сильні перекоси в вартості - як наприклад нові аморти поставити - 20тис штука в той час як можна каябу що буде значно краще взяти вдвічі дешевше (все дуже приблизно і під кожний бренд працює по різному) - то деякі роботи і заміни можна робити і на гаражах (але це умовне поняття бо під "гаражами" я маю на увазі конкретного майстра в якості якого ти впевнений - а таких як я вже писав дуууже мало)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: igg]
      15 января 2024 в 15:38 Гілками

igg 15.01.2024 13:06 пишет:

egorka 15.01.2024 12:36 пишет:

igg 15.01.2024 12:20 пишет:


В ответ на:

...




уявляєш?! навіть, колодки(а це ж - безпека) - у офів
головне планувати так, щоби не в нуль колодки зточити й терміново їх їхати міняти, а поєднати з черговим візитом на ТО...й тоді, та заміна буде вигідніша, ніж десь у супер-спеца по колодках


ну якщо разом з То то згоден, в мене коли був Суперб то очки була гарантія то теж їздив до офів але зі своїми запчастинами , маслом фільтрами і там міняв. І теж був поруч з автівкою ( бо там робив мій Товаришзараз працюе у 2 Саш) зараз все що можливо поміняти на своему бусі то міняю із другом. Що неможливо зробити в гаражі іду до нього на СТО



на шкоду та інші ВАГи не варто їздити до офів зі своїми з/ч бо автоматом вилітаєш з куланцу - це ще один, можливо головний, аргумент. чому я завжди їздив до офів, але й без того в мене значно більше довіри до офів, ніж до отих 2-3-4...саш


в 2009 році я не чув про куланц, мабуть він був трохи пізніше коли стали міняти ДСГ коробки в Вагах, ну а так да кожен сам вибирае до кого їздити. Звісно в Тебе нова машина, та і кажуть що рено офіціали чомусь дешевше гаражів( може і не так) але в рено е такі специфічні запчастини вроді і по віну підібрали але воно не підходить ось тому краще до офів у яких все е в наявності і вони вже знають що підходить що ні, а в мене бус вже старенький то офіціали мені не цікаві

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: Disnake]
      15 января 2024 в 15:43 Гілками

Disnake 15.01.2024 13:12 пишет:

все відносно, при різниці в 10-20% нема сенсу їздити до гаражів, бо відкрию таємницю - якщо колодка/диск трісне десь на початку експлуатації то в офів ти їдеш сваришся і міняєш безкоштовно - звісно це дуже рідкісне явище але раз в житті може тарпитись, із звичайними запчастинами все простіше - навіть після гарантійного періоду якщо щось міняєш то маєш гарантію на з/ч та роботу, в гаражах ніхто гарантію не дає

але бувають сильні перекоси в вартості - як наприклад нові аморти поставити - 20тис штука в той час як можна каябу що буде значно краще взяти вдвічі дешевше (все дуже приблизно і під кожний бренд працює по різному) - то деякі роботи і заміни можна робити і на гаражах (але це умовне поняття бо під "гаражами" я маю на увазі конкретного майстра в якості якого ти впевнений - а таких як я вже писав дуууже мало)


ну і все залежить від якості запчастин, якщо вони якісні то будуть ходити, а якщо купити якійсь ноунем то да чекати вау не стоїть, ну і треба брати запчастини тільки у перевірених постачальників

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
42 года (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 745
С нами с 31.01.2014

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: yana_stealthy]
      26 января 2024 в 10:47 Гілками

Значить поїхав чоловік міняти масло у вариаторі...... з самого ранку до офіциалів, все розібрали, поміняли бла бла..
машина не заводиться... всі електрики весь день довбались шукали що з нею.. качали різні інструкції.. бо скачували не те що треба..до 8 вечора колупали і виявилось що якись запобіжник згорів а знаходиться він в цій омплектації не там де звикли... потім всі вже видихнули, заходить робітник каже я не можу щупом намацати масло у вариаторі.... знову полізли в інструкцію. Виявляється вони думали треба 5л і залили 5л, а треба 8....
Кароч чоловіку дали знижку ще за це все мозго%ство і не взяли гроші за 3л масла, бо закрили касу вже. Вийшло 7тис грн(хоча спочатку казали 12т) і трохи сивини головного менеджера.
комплектація S Special Edition
рульову чоловік відреставрував вже не у официалів.


Змінено yana_stealthy (10:52 26/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9256
С нами с 29.01.2004

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: yana_stealthy]
      26 января 2024 в 11:03 Гілками

yana_stealthy 26.01.2024 10:47 пишет:

Значить поїхав чоловік міняти масло у вариаторі...... з самого ранку до офіциалів
заходить робітник каже я не можу щупом намацати масло у вариаторі.... знову полізли в інструкцію. Виявляється вони думали треба 5л і залили 5л, а треба 8....
Кароч чоловіку дали знижку ще за це все мозго%ство і не взяли гроші за 3л масла, бо закрили касу вже. Вийшло 7тис грн(хоча спочатку казали 12т) і трохи сивини головного менеджера




а скажіть назву цього офіціала.
бо дуже на брехню все це схоже.
починаючі від щупу у варіаторі, закінчуючи кількістю масла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
42 года (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 745
С нами с 31.01.2014

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: axon]
      26 января 2024 в 11:54 Гілками

axon 26.01.2024 11:03 пишет:

yana_stealthy 26.01.2024 10:47 пишет:

Значить поїхав чоловік міняти масло у вариаторі...... з самого ранку до офіциалів
заходить робітник каже я не можу щупом намацати масло у вариаторі.... знову полізли в інструкцію. Виявляється вони думали треба 5л і залили 5л, а треба 8....
Кароч чоловіку дали знижку ще за це все мозго%ство і не взяли гроші за 3л масла, бо закрили касу вже. Вийшло 7тис грн(хоча спочатку казали 12т) і трохи сивини головного менеджера




а скажіть назву цього офіціала.
бо дуже на брехню все це схоже.
починаючі від щупу у варіаторі, закінчуючи кількістю масла.



https://nissan.kiyauto.com.ua/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10447
С нами с 22.06.2004

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: axon]
      26 января 2024 в 11:55 Гілками

А ще ж замок капоту розпався, нє?))
До чого не торкнись, все виходить трохи не так просто))

Змінено markush (11:59 26/01/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9256
С нами с 29.01.2004

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: markush]
      26 января 2024 в 12:50 Гілками

markush 26.01.2024 11:55 пишет:

А ще ж замок капоту розпався, нє?))
До чого не торкнись, все виходить трохи не так просто))




про замок капоту не в курсі
а ось, що кій авто не знають скільки масла в варіаторі - не вірю.
як і те, що щупа в ньому нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10447
С нами с 22.06.2004

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: axon]
      26 января 2024 в 13:08 Гілками

axon 26.01.2024 12:50 пишет:


не знають скільки масла в варіаторі - не вірю.
як і те, що щупа в ньому нема.



Бувають машини з щупами. А от що для заміни треба 8 літрів в машинах з радіатором - кожен школяр знає))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13076
С нами с 29.03.2005

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: axon]
      26 января 2024 в 13:22 Гілками

axon 26.01.2024 12:50 пишет:

markush 26.01.2024 11:55 пишет:

А ще ж замок капоту розпався, нє?))
До чого не торкнись, все виходить трохи не так просто))




про замок капоту не в курсі
а ось, що кій авто не знають скільки масла в варіаторі - не вірю.
як і те, що щупа в ньому нема.



а я вірю, бо нещодавно у інших офів(АЦ Голосіївський) мені навіть оригінальні двірники не могли поміняти, цілий консіліум збирали та в результаті таки криво їх поставили
з острахом очікую ТО-1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: Disnake]
      26 января 2024 в 19:32 Гілками

Disnake 05.01.2024 09:48 пишет:


я свого 14 річного кашкая за 6200 продав в кращому стані (вірніше у мене тільки одна річ була не зроблена - підвісна напіввісь про що покупцю було повідомлено)



Я свой 10-летний "Фокус" за 6500, вопросы были только по косметике.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: yana_stealthy]
      26 января 2024 в 19:33 Гілками

yana_stealthy 26.01.2024 10:47 пишет:

Значить поїхав чоловік міняти масло у вариаторі...... з самого ранку до офіциалів, все розібрали, поміняли бла бла..
машина не заводиться... всі електрики весь день довбались шукали що з нею.. качали різні інструкції.. бо скачували не те що треба..до 8 вечора колупали і виявилось що якись запобіжник згорів а знаходиться він в цій омплектації не там де звикли... потім всі вже видихнули, заходить робітник каже я не можу щупом намацати масло у вариаторі.... знову полізли в інструкцію. Виявляється вони думали треба 5л і залили 5л, а треба 8....
Кароч чоловіку дали знижку ще за це все мозго%ство і не взяли гроші за 3л масла, бо закрили касу вже. Вийшло 7тис грн(хоча спочатку казали 12т) і трохи сивини головного менеджера.
комплектація S Special Edition
рульову чоловік відреставрував вже не у официалів.




Это у каких официалов - на Види?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
43 года (24 года за рулем), Святопетрівське
Сообщения: 18049
С нами с 16.11.2007

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: yana_stealthy]
      26 января 2024 в 21:38 Гілками

yana_stealthy 26.01.2024 10:47 пишет:

Значить поїхав чоловік міняти масло у вариаторі...... з самого ранку до офіциалів, все розібрали, поміняли бла бла..
машина не заводиться... всі електрики весь день довбались шукали що з нею.. качали різні інструкції.. бо скачували не те що треба..до 8 вечора колупали і виявилось що якись запобіжник згорів а знаходиться він в цій омплектації не там де звикли... потім всі вже видихнули, заходить робітник каже я не можу щупом намацати масло у вариаторі.... знову полізли в інструкцію. Виявляється вони думали треба 5л і залили 5л, а треба 8....
Кароч чоловіку дали знижку ще за це все мозго%ство і не взяли гроші за 3л масла, бо закрили касу вже. Вийшло 7тис грн(хоча спочатку казали 12т) і трохи сивини головного менеджера.
комплектація S Special Edition
рульову чоловік відреставрував вже не у официалів.




що далі за переліком? скільки за цей час пробіг окрім візитів на СТО?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: Mr.Di]
      28 января 2024 в 10:33 Гілками

проблема в тому що цей рог аналог першого кашкая і то далеко не у всьому, тому і проблеми - мало хто знає що і як там влаштовано, це більш новий рог - аналог х-трейла 32 всі знають добре, навіть я не знаю що там за модель варіатора а в кашкаї з 2,0 стояв як раз один з найнадійніших варіаторів з щупом і радіатором - і все там нормально мінялось

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4521
С нами с 29.05.2008

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: Disnake]
      28 января 2024 в 23:06 Гілками
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: WarFox]
      29 января 2024 в 00:00 Гілками

WarFox 28.01.2024 23:06 пишет:

1000 за 11+ часов при -27
https://nextcar.ua/ru/news/kak-mg4-xpower-proehal-1000-km-pri-27-gradusah-moroza-video/



Дивно. Це ж з якою швидкістю він їхав і за який час заряджався його авто якщо він 9 разів заряджався і при цьому проїхав таку відстань за 11+ годин. Чи там +10 ще


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: Прошу порадити авто 8-10к [Re: R.Karp]
      29 января 2024 в 08:17 Гілками

имхо, 11 часов это чисто езды. время на зарядку не включено.
это еще не учтены ограничения по скорости по их дорогам и погодные условия.
или средняя под 200


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 143 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 32277

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія