autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акумуляторна міні пилка (3/6)

Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Drug2]
      24 февраля 2024 в 14:49 Гілками

протестили з 13 річним сином мініпилку Procraft pka22. він любить пиляти, все чекав погоди.
з штатним ланцюгом син спиляв горіха погілочно і порізав на дрібніше. товщина стовбура в нижній частині до 20 см. також були зрізані і порізані гілки вишні товщиною до 15см. двигун ледве теплий. з незручностей треба часто підтягувати ланцюг , мабуть китайський ланцюг швидко розтягуєься. ну в відсутність вбудованої змазки.
в цілому за свої гроші пилка супер. навіть не очікував. вдосконалив шину для змащення просверливши в ній отвір для змащування. через нього масльонкою і мастило попадає в середину шини, як в пилках з вбудованою змазкою.

Змінено alexa11 (14:55 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10768
С нами с 30.01.2006

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      24 февраля 2024 в 15:09 Гілками

попалось как-то видео, что на такие пилки цепляют штилевскую цепь.
чел утверждает, что на дольше хватает аккума, ну и пилится веселее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Alex2064]
      24 февраля 2024 в 16:18 Гілками

Alex2064 24.02.2024 15:09 пишет:

попалось как-то видео, что на такие пилки цепляют штилевскую цепь.
чел утверждает, что на дольше хватает аккума, ну и пилится веселее



то - таке...важливо, чи штилівський ланцюг не так (як штатний) розтягується, щоби не підтягувати його кожні 5 хвилин...

Змінено igg (16:19 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      24 февраля 2024 в 16:34 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

alexa11 24.02.2024 14:49 пишет:

протестили з 13 річним сином мініпилку Procraft pka22. він любить пиляти, все чекав погоди.
з штатним ланцюгом син спиляв горіха погілочно і порізав на дрібніше. товщина стовбура в нижній частині до 20 см. також були зрізані і порізані гілки вишні товщиною до 15см. двигун ледве теплий. з незручностей треба часто підтягувати ланцюг , мабуть китайський ланцюг швидко розтягуєься. ну в відсутність вбудованої змазки.
в цілому за свої гроші пилка супер. навіть не очікував. вдосконалив шину для змащення просверливши в ній отвір для змащування. через нього масльонкою і мастило попадає в середину шини, як в пилках з вбудованою змазкою.



на сьогодні,як не крути, ця пилка є найкращою пропозицією у цьому класі/форматі: за 1800 грн.(а можна й за 1620 ) = тушка(з БЕЗщітковим!!! двиг-м)+акум+зп+2 шини+2 ланцюги+масльонка_3 роки гарантії...думаю, може ще одну собі взяти, як резервний фонд між ремонтами

на сьогодні,як не крути,  ця пилка  є найкращою пропозицією у цьому класі/форматі: за 1800 грн.(а можна й   за 1620 ) = тушка(з БЕЗщітковим

Змінено igg (20:36 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      24 февраля 2024 в 17:23 Гілками

мало того. без мініпилки акумуляторній я би і не зрізав товсті гілки на висоті. ті що не бере секатор на штанзі. а пилкою на штанзі пиляти дуже не щпучно. зробили купу роботи, АКБ не розрядили.
протестити штилевський ланцюг не вдалося.
я замовив на 36 ланок, не порахувавши кількість ланок у себе. в інтернеті писали про 36 і продавець сказав що на шину 15 см йде 36. по факту в прокрафт рка22 ланцюг на 37. у іншого продавця є на 37. так що якщо кому треба штилевський ланцюг на 36 ланок, звертайтеся.
подумую про подовжувач штангу для мініпилки. щоб не лазити на драбину.
оптимальний набір для обрізки дерев , секатор на довгій штанзі, плюс мініпилка, бажано з подовжувачем штангою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27972
С нами с 24.10.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: igg]
      24 февраля 2024 в 18:06 Гілками

igg 24.02.2024 11:53 пишет:

juiT 24.02.2024 11:40 пишет:

Mutant 22.02.2024 19:29 пишет:

Хочу купити собі акумуляторну мініпилку, такого формату як на фото.
Для нечастого використання, типу інколи дерева підрізати, якісь гиляки тонкі і т.п.
Девайс від Бош стартує з 5-6 тисяч. Чи є сенс дивитись щось дешевше, типу якийсь добротний китай. Тобто щось бюджетніше в районі 2-3 тисячі для нечастого використання. Може у кого є якась конкретна модель протестована.



В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.



а яка саме - гівно? й що саме, так не подобається?
Питаю, бо в мене таке ж "гівно", але для моїх задач - норм Ріже, трохи товщі за олівці гілякі, диаметром (в середньому) 20-30 досить впевнено.
Звичайну електропилу теж маю, але то зовсім інша історія...вже це тута перетирали...



Фірму не пам'ятаю, обрізаю гілки секатором з довгими ручками, або просто тонкою пилкою.
Не сподобалось, бо хліпке, довго пиляє, не зручно.
Я став на драбину, і з довгим секатором дотягнувся високо, з пилкою потрібно лізти на дерево, але це не завжди можливо, бо дерево не витримає.
Даже знизу, ножицями швидше і зручніше.
Краще гарної якості секатор придбати.

Змінено juiT (18:15 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27972
С нами с 24.10.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      24 февраля 2024 в 18:11 Гілками

Mutant 24.02.2024 12:38 пишет:

juiT 24.02.2024 11:40 пишет:


В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.



У мене є звичайні і електро і бензопила. І минулого року я мав "приємність" зрізати ними пару сливок на ділянці. Власне після цього і з"явилась думка купити щоь більш легке і мобільне.
Є і болгарка і насадка, але хват болгарки не дозволяє оперувати нею безпечно. Кількість відосів у Тік-току із відрізаними пальцями тією болгаркою з насадкою дуже значна. Тож краще використовувати інструмент за призначенням.

Поки схиляюсь купити щось із Al-ko/Workraft, обійдеться десь до 7 тисяч, але сумісність аккумуляторів дозволяє потім докуповувати інші аккумуляторні інструменти, без докуповування самих аккумуляторів.



Для пару сливок, є банально ручна пила.
Мені не сподобалося , я спиляв пару гілок і поклав в хоз приміщення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27972
С нами с 24.10.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      24 февраля 2024 в 18:17 Гілками

alexa11 24.02.2024 14:49 пишет:

г'мабуть китайський ланцюг швидко розтягуєься. ну в відсутність вбудованої змазки.




Точно, це також, нормально зажати неможливо, постійно шина з'їзжає і цепка провисає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: juiT]
      24 февраля 2024 в 21:01 Гілками

juiT 24.02.2024 18:06 пишет:

igg 24.02.2024 11:53 пишет:

juiT 24.02.2024 11:40 пишет:


В ответ на:

...




В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.



а яка саме - гівно? й що саме, так не подобається?
Питаю, бо в мене таке ж "гівно", але для моїх задач - норм Ріже, трохи товщі за олівці гілякі, диаметром (в середньому) 20-30 досить впевнено.
Звичайну електропилу теж маю, але то зовсім інша історія...вже це тута перетирали...



Фірму не пам'ятаю, обрізаю гілки секатором з довгими ручками, або просто тонкою пилкою.
Не сподобалось, бо хліпке, довго пиляє, не зручно.
Я став на драбину, і з довгим секатором дотягнувся високо, з пилкою потрібно лізти на дерево, але це не завжди можливо, бо дерево не витримає.
Даже знизу, ножицями швидше і зручніше.
Краще гарної якості секатор придбати.



а це ж, важливо!
в мене у господарстві, для обрізання гіляк/гілок/дерев, багато чого є:
-секатор звичайний_2 шт.(гарної якості(гардена) + не дуже(центросталь російський )
-секатор з довгими (подовженими) ручками
-ел.пилка ланцюгова повнорозмірна Макіта
-ручна пилка_декільк шт всяких та різних)
-висоторіз Фіскарс = секатор + пилка на телескопічній палці
- міні пилка прокрафт РКА-18 - дуже корисне, як виявилось, доповнення до того всього, що вище

Змінено igg (00:07 25/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9019
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: juiT]
      24 февраля 2024 в 23:17 Гілками

juiT 24.02.2024 18:11 пишет:


Для пару сливок, є банально ручна пила.
Мені не сподобалося , я спиляв пару гілок і поклав в хоз приміщення.



Удачі, різати сливки ручною пилкою.
Я краще буду працювати електричним інструментом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10768
С нами с 30.01.2006

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      25 февраля 2024 в 09:26 Гілками

alexa11 24.02.2024 17:23 пишет:


подумую про подовжувач штангу для мініпилки. щоб не лазити на драбину.
оптимальний набір для обрізки дерев , секатор на довгій штанзі, плюс мініпилка, бажано з подовжувачем штангою.



себе купил триммер, а уже к нему от тот удлинитель с пилкой.
штука необходимая, если есть много больших деревьев,
да, на лестницу все-равно залазить приходится)))
у воркрафта плавный пуск, прикольно работает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      25 февраля 2024 в 12:36 Гілками

продовження експериментів з мініпилкою. прикрутив скочем до штанги від висоторіза, кнопку пуску заблокував ізолентою. нормально пиляє на висоті . тепер і драбини не потрібно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: igg]
      26 февраля 2024 в 22:42 Гілками

igg 24.02.2024 16:34 пишет:

alexa11 24.02.2024 14:49 пишет:

протестили з 13 річним сином мініпилку Procraft pka22. він любить пиляти, все чекав погоди.
з штатним ланцюгом син спиляв горіха погілочно і порізав на дрібніше. товщина стовбура в нижній частині до 20 см. також були зрізані і порізані гілки вишні товщиною до 15см. двигун ледве теплий. з незручностей треба часто підтягувати ланцюг , мабуть китайський ланцюг швидко розтягуєься. ну в відсутність вбудованої змазки.
в цілому за свої гроші пилка супер. навіть не очікував. вдосконалив шину для змащення просверливши в ній отвір для змащування. через нього масльонкою і мастило попадає в середину шини, як в пилках з вбудованою змазкою.



на сьогодні,як не крути, ця пилка є найкращою пропозицією у цьому класі/форматі: за 1800 грн.(а можна й за 1620 ) = тушка(з БЕЗщітковим!!! двиг-м)+акум+зп+2 шини+2 ланцюги+масльонка_3 роки гарантії...думаю, може ще одну собі взяти, як резервний фонд між ремонтами



вже не вперше таке помічаю...варто написати тут щось хороше про конкретну модель...бац!... а ії, вже наступного дня, немає в наявності


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      26 февраля 2024 в 23:47 Гілками

Та не переживай за ці пилки Procraft. У Ю-Тубі ремонтник з Дніпра їх розніс у пух і прах. Набери у строчці пошуку "Сравнение аккумуляторных минипил ProCraft РКА18 и РКА22" і перехрестися, що 1800 гривень не викинув .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      27 февраля 2024 в 10:14 Гілками

An73 26.02.2024 23:47 пишет:

Та не переживай за ці пилки Procraft. У Ю-Тубі ремонтник з Дніпра їх розніс у пух і прах. Набери у строчці пошуку "Сравнение аккумуляторных минипил ProCraft РКА18 и РКА22" і перехрестися, що 1800 гривень не викинув .



не коректна фраза розніс в пух і прах. до кінця послухайте ролик майстра. виходить з ладу такі пилки бо їх використовують не по призначенню. не призначені вони для заготівлі дров у великих маштабах. в такому режимі накриеться люба аналогічна пилка, навіть дорожча у рази. для різних робіт повине бути різний інструмент.
то може партія така попалася з шестернями бракованими. або народ насилує їх не по дитячі. на вихідних з сином купу усього порізали. навіть на ширину шини. жодних проблем. двигун не гріється. і навіть з штатним ланцюгом пиляє шустро. не жалкую про купівлю.
если що є гарантія два роки. брак виявиться під час неї.

Змінено alexa11 (10:50 27/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: igg]
      27 февраля 2024 в 10:26 Гілками

igg 26.02.2024 22:42 пишет:

igg 24.02.2024 16:34 пишет:

alexa11 24.02.2024 14:49 пишет:

протестили з 13 річним сином мініпилку Procraft pka22. він любить пиляти, все чекав погоди.
з штатним ланцюгом син спиляв горіха погілочно і порізав на дрібніше. товщина стовбура в нижній частині до 20 см. також були зрізані і порізані гілки вишні товщиною до 15см. двигун ледве теплий. з незручностей треба часто підтягувати ланцюг , мабуть китайський ланцюг швидко розтягуєься. ну в відсутність вбудованої змазки.
в цілому за свої гроші пилка супер. навіть не очікував. вдосконалив шину для змащення просверливши в ній отвір для змащування. через нього масльонкою і мастило попадає в середину шини, як в пилках з вбудованою змазкою.



на сьогодні,як не крути, ця пилка є найкращою пропозицією у цьому класі/форматі: за 1800 грн.(а можна й за 1620 ) = тушка(з БЕЗщітковим!!! двиг-м)+акум+зп+2 шини+2 ланцюги+масльонка_3 роки гарантії...думаю, може ще одну собі взяти, як резервний фонд між ремонтами



вже не вперше таке помічаю...варто написати тут щось хороше про конкретну модель...бац!... а ії, вже наступного дня, немає в наявності



https://bolgarka.in.ua/akumulatorna-pila-procraft-pka22
https://prom.ua/ua/p2112936141-akumulyat...ThoCUmYQAvD_BwE
https://sertan.com.ua/products/pila-akkumulyatornaya-procraft-pka22


шукайте.

Змінено alexa11 (10:29 27/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      27 февраля 2024 в 11:25 Гілками

An73 26.02.2024 23:47 пишет:

Та не переживай за ці пилки Procraft. У Ю-Тубі ремонтник з Дніпра їх розніс у пух і прах. Набери у строчці пошуку "Сравнение аккумуляторных минипил ProCraft РКА18 и РКА22" і перехрестися, що 1800 гривень не викинув .



дякую, кепе ...я не дуже й переживаю ...бо, вже півроки тому, передивився всі ті відоси від "ремонтників" та інших експертів, що тими гілкорізами валять ліс
та, ще восени, купив та успішно, за призначенням використовую, саме цей недорогий(за 1300 грн комплект із акумом та ЗП) та доволі пристойний прокрафт!

А у тих "ремонтників із дніпра" - така робота, розносити у пух і прах...
набери там же у пошуку, як "розносять" у рази дорожчий(й не факт, що настільки кращий) штіль/бош... й таке інше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      27 февраля 2024 в 11:31 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

alexa11 27.02.2024 10:14 пишет:

An73 26.02.2024 23:47 пишет:

Та не переживай за ці пилки Procraft. У Ю-Тубі ремонтник з Дніпра їх розніс у пух і прах. Набери у строчці пошуку "Сравнение аккумуляторных минипил ProCraft РКА18 и РКА22" і перехрестися, що 1800 гривень не викинув .



не коректна фраза розніс в пух і прах. до кінця послухайте ролик майстра. виходить з ладу такі пилки бо їх використовують не по призначенню. не призначені вони для заготівлі дров у великих маштабах. в такому режимі накриеться люба аналогічна пилка, навіть дорожча у рази. для різних робіт повине бути різний інструмент.
то може партія така попалася з шестернями бракованими. або народ насилує їх не по дитячі. на вихідних з сином купу усього порізали. навіть на ширину шини. жодних проблем. двигун не гріється. і навіть з штатним ланцюгом пиляє шустро. не жалкую про купівлю.
если що є гарантія два роки. брак виявиться під час неї.



+1 користуюся й вцілому задоволений цією пилкою.
До речі, гарантія в них вже 3 роки.

+1 користуюся й вцілому задоволений цією пилкою.До речі, гарантія в них вже 3 роки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13147
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      27 февраля 2024 в 14:06 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

alexa11 27.02.2024 10:26 пишет:

igg 26.02.2024 22:42 пишет:

igg 24.02.2024 16:34 пишет:


В ответ на:

...




на сьогодні,як не крути, ця пилка є найкращою пропозицією у цьому класі/форматі: за 1800 грн.(а можна й за 1620 ) = тушка(з БЕЗщітковим!!! двиг-м)+акум+зп+2 шини+2 ланцюги+масльонка_3 роки гарантії...думаю, може ще одну собі взяти, як резервний фонд між ремонтами



вже не вперше таке помічаю...варто написати тут щось хороше про конкретну модель...бац!... а ії, вже наступного дня, немає в наявності



https://bolgarka.in.ua/akumulatorna-pila-procraft-pka22
https://prom.ua/ua/p2112936141-akumulyat...ThoCUmYQAvD_BwE
https://sertan.com.ua/products/pila-akkumulyatornaya-procraft-pka22


шукайте.



дякую, я вже це проходив...воно, якщо немає на оф.сайті то нема ніде...то, за вашими лінками, ще не всі вспіли оновити

дякую, я вже це проходив.воно, якщо немає на оф


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7017
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: igg]
      28 февраля 2024 в 18:12 Гілками

igg 27.02.2024 14:06 пишет:

alexa11 27.02.2024 10:26 пишет:

igg 26.02.2024 22:42 пишет:


В ответ на:

...




вже не вперше таке помічаю...варто написати тут щось хороше про конкретну модель...бац!... а ії, вже наступного дня, немає в наявності



https://bolgarka.in.ua/akumulatorna-pila-procraft-pka22
https://prom.ua/ua/p2112936141-akumulyat...ThoCUmYQAvD_BwE
https://sertan.com.ua/products/pila-akkumulyatornaya-procraft-pka22


шукайте.



дякую, я вже це проходив...воно, якщо немає на оф.сайті то нема ніде...то, за вашими лінками, ще не всі вспіли оновити


я купив зимою дві у різних продавців. на офсайті не було.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 109 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4674

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія