autoua
×
Autoua.netФорумДача

Сітка від кротів

Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8897
С нами с 14.12.2005

Сітка від кротів
      25 февраля 2024 в 13:10 Гілками

Цього року планую потроху вирівнювати ділянку, додавати до пісчаного грунту трохи аля чорнозему, і відповідно думаю постелити сітку від кротів. Бо поки хімічними засобами нічого з ними не вдалося зробити.
Хтось використовував вже стіку? Дієва річ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13074
С нами с 29.03.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Mutant]
      25 февраля 2024 в 14:29 Гілками

Mutant 25.02.2024 13:10 пишет:

Цього року планую потроху вирівнювати ділянку, додавати до пісчаного грунту трохи аля чорнозему, і відповідно думаю постелити сітку від кротів. Бо поки хімічними засобами нічого з ними не вдалося зробити.
Хтось використовував вже стіку? Дієва річ?



А які саме хім.засоби застосовували? Невже, й отой модний фостоксин не допоміг??

Сітка, за відгуками - то є найдієвіше та найгуманніше. Але, щоби зробити це технологічно, для отримання бажаного ефекту/результату, то є дуже трудоміский процес...Я тільки мріяти можу про таке, бо сам таке вже не подужаю, а якщо найняти "спеців", то буде дуууже дорого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6401
С нами с 26.11.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Mutant]
      25 февраля 2024 в 15:36 Гілками

у нас сетка с 2015 года. Вещь! Раскатывали при устройстве газона, сразу после покупки дачи. Укладывать на глубину примерно 10см., т.е. процесс трудоемкий- снять слой земли, раскатать сетку, уложить обратно. Но про кротов забыли. есть несколько небольших участков, куда сетку не укладывали, так там они время от времени вылазят, а газон целехонек. Если есть возможность, горяче рекомендую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8897
С нами с 14.12.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Жэка]
      25 февраля 2024 в 15:57 Гілками

Жэка 25.02.2024 15:36 пишет:

у нас сетка с 2015 года. Вещь! Раскатывали при устройстве газона, сразу после покупки дачи. Укладывать на глубину примерно 10см., т.е. процесс трудоемкий- снять слой земли, раскатать сетку, уложить обратно. Но про кротов забыли. есть несколько небольших участков, куда сетку не укладывали, так там они время от времени вылазят, а газон целехонек. Если есть возможность, горяче рекомендую.



А ви яку використовувати пластикову чи залізну?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8897
С нами с 14.12.2005

Re: Сітка від кротів [Re: igg]
      25 февраля 2024 в 16:00 Гілками

igg 25.02.2024 14:29 пишет:

Mutant 25.02.2024 13:10 пишет:

Цього року планую потроху вирівнювати ділянку, додавати до пісчаного грунту трохи аля чорнозему, і відповідно думаю постелити сітку від кротів. Бо поки хімічними засобами нічого з ними не вдалося зробити.
Хтось використовував вже стіку? Дієва річ?



А які саме хім.засоби застосовували? Невже, й отой модний фостоксин не допоміг??

Сітка, за відгуками - то є найдієвіше та найгуманніше. Але, щоби зробити це технологічно, для отримання бажаного ефекту/результату, то є дуже трудоміский процес...Я тільки мріяти можу про таке, бо сам таке вже не подужаю, а якщо найняти "спеців", то буде дуууже дорого.



Фотоксин мабуть єдине що не пробував. Але з ним є проблема, власне мабуть через неї і інші засоби не діяли.
Грунт у нас чистий пісок. І кроти риють нори по перше під самим верхом, по друге нори у них "одноразові", кожен раз ртють в іншому місці. Також майже нерально відкопати "чисту" нору щоб покрасти хімію. Як би я обережно не копав, пісок обсипається і нора завалюється.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6401
С нами с 26.11.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Mutant]
      25 февраля 2024 в 22:34 Гілками

Пластиковую конечно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
32 года за рулем, Киев
Сообщения: 1444
С нами с 23.05.2013

Re: Сітка від кротів [Re: Жэка]
      26 февраля 2024 в 06:33 Гілками

Сітка від кротів, пластик, вже пару років як. Проблема з кротами на ділянці вирішена. У сусідів поруч терикони як звичайний природній пейзаж без надії на зміни)))). І таки да, покласти сітку - то був незабутній досвід)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8897
С нами с 14.12.2005

Re: Сітка від кротів [Re: lopa]
      26 февраля 2024 в 20:12 Гілками

lopa 26.02.2024 06:33 пишет:

Сітка від кротів, пластик, вже пару років як. Проблема з кротами на ділянці вирішена. У сусідів поруч терикони як звичайний природній пейзаж без надії на зміни)))). І таки да, покласти сітку - то був незабутній досвід)))



По краям закопували на метр в глибину як рекомендується? Чи просто у тих місцях де газон клали?
І як вона щодо дерев?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6401
С нами с 26.11.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Mutant]
      26 февраля 2024 в 20:42 Гілками

Зачем ее на метр закапывать, что это даст? Просто до края газона довести. Деревьям она абсолютно не мешает- если нужно посадить что-нибудь, я разрезаю в этом месте сетку крестом, края подгибаю или обрезаю, и пришпиливаю скобами из оцинковки. Но это больше для самоуспокоения. Ни разу не бело, чтоб крот пролез в эту дырку. Из-за сетки один раз только нарисовалась проблема- посадили сдуру пару Сумах. Два года радовались красоте и тени, а потом всполошились- сумах пускает корни вдоль земли во все стороны, и из них лезут побеги. Можно было бы все выкорчевать, но пришлось бы это делать только с сеткой. Выкрутился в итоге ядом в пенек. Так что нужно думать, что сажать, если лежит сетка.

Змінено Жэка (20:45 26/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8897
С нами с 14.12.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Жэка]
      26 февраля 2024 в 23:38 Гілками

Просто я навряд чи покрию всю ділянку сіткою, 24 сотки все таки. І є наприклад город, думаю вони будуть туди лазити під сіткою. Тому наприклад по краям города логічно закопати, як рекомендують, сітку на метр вглиб, щоб вони не могли туди пролізти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 6401
С нами с 26.11.2005

Re: Сітка від кротів [Re: Mutant]
      27 февраля 2024 в 03:40 Гілками

вот что пишут-Глубина залегания данного препятствия должна быть не менее 0,8 метра, хотя кроты копают с глубиной до 2 метров, что было проверено практикой.
Так что ТОЛЬКО бортики из сетки на глубину 1 метр вам вряд ли помогут. По крайней мере газон на 100% спасет именно сетка, уложенная под ним. Остальное полумеры.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 679

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія